header

شارژ کارتریج

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

شارژ و تعویض کارتریج اورجینال در محل

شرایط سرویس شارژ و تعویض کارتریج

• تهیه لوازم و نرم افزارها درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی شارژ و تعویض کارتریج

شارژ کارتریچ چیست؟

یکی از مهمترین قطعات تشکیل دهنده ی یک پرینتر لیرزی و یا جوهر افشان کارتریج پرینتر است. به موادی که در کارتریج وجود دارد تونر گفته میشود. در گذشته شارژ تونرhp  توسط مخلوطی از اکسید آهن، شکر و کربن انجام می شد. ولی بعد از مدتی با هدف بالا بردن کیفیت نهایی چاپ از پلیمر و کربن در شارژ تونر کارتریج استفاده شد.

قیمت کارتریج پرینترها با توجه به مدل پرینتر و همچنین کارایی آنها متفاوت هستند. ابعاد کارتریج بر اساس  اندازه و ابعاد پرینتر تعیین می شود. هر اندازه که پرینتر بزرگتر باشد متقابلا اندازه کارتریج نیز بزرگتر خواهد بود و در نتیجه قیمت شارژ کارتریچ در محل نیز بالا می رود.

مسئله مهم در هنگام خرید پرینتر در نظر گرفتن هزینه شارژ یا تعویض کارتریج میباشد. بسیاری از افراد در هنگام خرید پرینتر به هزینه شارژ تونر hp توجه نمیکنند. در صورتی که هزینه شارژ کارتریج جزو هزینه های ثابت و البته غیر قابل حذف میباشد.

به تعریف دیگر تا زمانی که پرینتر کار میکند، شما باید هزینه تعویض کارتریج را پرداخت کنید.

کارتریج پرینتر با توجه به مدل پرینتر و نحوه ی کارکرد چاپگر متفاوت است. تونر لیزری سیاه و سفید ،  تونر رنگی و کارتریج جوهر افشان از انواع مختلف کارتریج ها می باشند.

تعویض کارتریچ پرینتر یا شارژ کارتریچ کدام یک؟

قبل از این مقایسه باید یه معرفی و تعریف اجمالی کارتریج پرینتر لیزری و کارتریج پرینتر جوهر افشان بپردازیم.

کارتریج های پرینتر لیزری که با نام کارتریج تونر نیز شناخته می شوند. حالت پودری دارند. در این نوع پرینترها، دستور چاپ توسط درام صادر می شود. قیمت کارتریج پرینتر لیزری در مقایسه با کارتریج پرینترهای جوهرافشان بیشتر است. از مزایای این نوع کارتریج ها، طول عمر بالای آنها است. کارتریج پرینتر جوهرافشان، هم به صورت رنگ مشکی تک رنگ و هم شامل سه رنگ اصلی آبی، قرمز و زرد موجود هستند. کارتریج جوهری، از جنس مایع است. در پرینتر جوهر افشان hp و پرینتر اپسون و غیره دستور چاپ بر روی کاغذ توسط جوهر و هد کارتریج انجام می شود.

ظرفیت کارتریج پرینترها محدود است و جزو قطعات مصرفی محسوب می شوند. زمانی که ظرفیت یک کارتریج تمام می شود، دو گزینه را می توان انتخاب نمود. یک شارژ کارتریج در محل  و دومین مورد تعویض کارتریج . اگر پرینتر شما جوهر افشان است، توصیه می می شود به جای شارژ کارتریج جوهر افشان، کارتریج را تعویض کنید. زیرا در بعضی مواقع شارژ کارتریج جوهر افشان موجب آسیب به  دستگاه چاپگر می شود.

شارژ یا تعویض کارتریج های لیزری نیز بستگی به کیفیت و حساسیت کار شما دارد. اگر به کیفیت بالا در پرینتر صفحات نیاز ندارید. می توانید به شارژ کارتریج پرینتر لیزری بپردازید. متاسفانه کیفیت چاپ کارتریج شارژ شده از کارتریج اصلی و فابریک دستگاه کمتر است و ظرفیت محدود تری نیز دارد.

شارژ کارتریج در محل هوم سرویز

تونر کارتریج های موجود در بازار اغلب تولید کشور چین و البته در موارد معدود مربوط به کشور کره می باشند. انواع متفاوتی از این تونرها در بازار موجود هستند که کیفیت متفاوتی دارند. باید قبل از هر چیزی بدانید که شارژ تونر پرینتر کانن اگر از موارد غیر اصل و تقلبی باشد. موجب صدمات زیادی به دستگاه خواهند شد. ممکن است بعد از مدت کوتاهی هزینه زیادی را بابت تعمیر پرینتر متحمل شوید.

باید درنظر داشته باشید که مهمترین مسئله در هنگام خرید یک پرینتر, علاوه بر مشخصات فنی خرید کاتریج و شارژ کارتریج و یا قیمت شارژ کارتریج است. .در ایران اغلب کاربران توان خرید و تعویض کارتریج نو را ندارند. به همین علت شرکت هوم سرویز اقدام به شارژ کارتریج در محل که از مواد کاملا استاندارد و ارجینال می باشد، نموده است.  

قیمت شارژ کارتریج در محل

نوع و مدل پرینتر و الیته نوع کارتریج آن از عوامل موثر بر هزینه شارژ کارتریج هستند. به طور کلی پرینتر ها را می توان در چهارگروه پرینتر لیزری، پرینتر حرارتی، پرینتر سوزنی و پرینتر جوهر افشان تقسیم کرد. که هزینه شارژ کارتریج در محل برای هر کدام از این گونه ها متفاوت است.. برای مثال هزینه شارژ کارتریج جوهر افشان با قیمت شارژ کارتریج لیزری متفاوت است. چرا که در این میان قیمت تونر شارژ کارتریج و جوهر را هم به عنوان عوامل موثر بر هزینه تعویض کارتریج در نظر گرفت.

همچنین قیمت کارتریج پرینتر بسته به برند پرینتر نیز متفاوت است. چرا که برندهای مختلف پرینتر میزان مصرف جوهر متفاوتی  نیز دارند و در نتیجه تعداد دفعات شارژ کارتریج در آنها نیز با هم تفاوت دارند. برای مثال قیمت شارژ کارتریج سامسونگ با هزینه شارژ کارتریج 1102 hp قطعا یکسان نیست.

برای اطلاع از قیمت شارژ کارتریج سامسونگ می توانید از خدمات آنلاین هوم سرویز استفاده کنید و از افراد متخصص در این زمینه مشاوره لازم را دریافت کنید.  

راهکارهای تشخیص کارتریج ارجینال در هنگام شارژ کارتریج در محل

·       کیفیت بسته بندی کارتریج تا حد بالایی گویای اصالت کالا میباشد. به بسته بندی کارتریج قبل از شارژ و یا تعویض کارتریج توجه کنید.

·       به هولگرام کارتریج دقت کنید. هولگرام باید براق باشد. و کلمه OK در داخل هولگرام باید به وضوح دیده شود. و حالت برجسته داشته باشد.

·       مهمترین معرفه کارتریج اصل، لیبل آن میباشد. در هنگام شارژ کارتریج کانن به لیبل در پشت جعبه کارتریج توجه کنید. این لیبل بیان کننده ی مدل دستگاه میباشد. که غیر قابل دستکاری و خدشه وارد کردن است.

·       در صورتی که برنامه اسکنر را در گوشی هوشمند خود دارید. هولگرام را اسکن کنید. تمام مشخصات کارتریج به طور کامل پس از اسکن بیان میشود.

·       به صورت آنلاین به سایت شرکت HP وارد شوید. و اطلاعات کارتریج را در هنگام شارژ کارتریج hp 1102 را وارد نمایید. چند دقیقه صبر کنید. پاسخ از شرکت ارسال خواهد شد.

شارژ و تعویض کارتریج در محل خود را به هوم سرویز بسپارید:

با توجه به ابعاد دستگاه و امکان آسیب دیدن در حین جابجایی بسیاری از افراد ترجیح میدهند، شارژ کارتریج در محل انجام دهند.

از مزایای دیگر شارژ کارتریج کانن در محل، نظارت کامل به نحوه ی شارژ و تعویض کارتریج می باشد. در هوم سرویز شارژ پرینتر اچ پی، شارژ تونر اپسون، پرینتر ریکو، پرینتر کونیکا مینولتا، پرینتر برادر و سامسونگ انجام می شود. کارتریج های ارایه شده توسط تعمیرکار هوم سرویز اصل بوده و هولگرام شرکت سازنده را دارا میباشند. تمامی قطعات و کارتریج مورد نیاز برای شارژ و تعویض کارتریج با فاکتور به مشتری ارائه میگردد.

قیمت شارژ کارتریج hp 1102 و قیمت شارژ کارتریج کانن (canon) و سایر مدل ها به صورت واضح در سامانه هوم سرویز جهت رفاه حال مشتریان بیان شده است. در صورت نیاز به شارژ و تعویض کارتریج در محل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi