header

تعمیر کامپیوتر

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیرات تخصصی نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر

شرایط سرویس تعمیر کامپیوتر

• تهیه لوازم و نرم افزارها درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر کامپیوتر

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

کامپیوتر و لپ تاپ ها جزیی جدا نشدنی از زندگی امروزی به شمار می آیند. به کمک کامپیوتر و انواع لبتاب ها بسیاری از فعالیت ها در زندگی روزمره و کاری خود را انجام می دهیم. از این رو در زمان بروز ایراد و خطا در این وسایل مطمئنا همه یا قسمتی از فعالیت های ما با مشکل مواجه خواهد شد. خدمات تعمیرات سیستم کامپیوتر و لپ تاپ به طور کل به دو دسته تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر و تعمیرات تخصصی سخت افزاری کامپیوتر تقسیم می شوند. قطعاتی مانند رم، هارد، مادربرد، کارت گرافیک و … در دسته سخت افزار لپ تاپ هستند. قسمت نرم افزاری سیستم، برنامه ها و نرم افزارهایی که روی کامپیوتر نصب می شوند را شامل می شوند. در صورت خرابی هر کدام از این اجزا به تعمیرات کامپیوتر در محل نیاز پیدا خواهید کرد.

اگر ایراد از قسمت سخت افزار کامپیوتر باشد، تعمیرات سیستم کامپیوتر می تواند شامل تعمیر یا تعویض قطعات کیس باشد. تعدادی از قطعات کامپیوتر مانند کارت گرافیک و مادر برد در یک سری موارد قابل تعمیر هستند. بعضی از قطعات مانند هارد اگر دچار ایراد شوند و بسوزند قابل تعمیر نیستند و باید به کل تعویض شوند.

خوشبختانه در بسیاری از موارد ایرادات و ارورهایی که بر روی سیستم شما نمایش داده می شود به علت ایرادات در قسمت نرم افزاری سیستم است. که در این مواقع تعمیرات کامپیوتر در محل بهترین و سریع ترین راه کار است.  سرویس لپ تاپ در محل و کامپیوتر ها از جمله اقداماتی هستند که موجب کمتر شدن امکان ایجاد خرابی در سیستم ها می شود.

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر در محل

خدمات عیب یابی و تعمیر لپ تاپ در محل موجب صرفه جویی در زمان شما می شود. استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر سیار از لحاظ امنیتی نیز مورد توجه قرار گرفته است. در واقع دیگر نگران حفظ اطلاعات شخصی خود نیستید. زیرا لپ تاپ یا کیس خود را به تعمیرگاه دیگری انتقال نمیدهید. و تمام مراحل تعمیرات کیس کامپیوتر تحت نظارت خودتان انجام می شود.

این روزها دیگر استفاده از خدمات سیار و درب منزل، در بین افراد بسیار رایج شده است. مهم‌ترین دلیل آن هم این است که با استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر آنلاین دیگر نیازی به مراجعه به مراکز و نمایندگی تعمیر لپ تاپ در تهران نیست. تنها با یک تماس، کار تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر شما در منزل و یا محیط کارتان در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می شود.

تعمیر کامپیوتر آنلاین چیست؟

زمان بروز ایراد در سیستم خود می توانید از موسسات تعمیر لبتاب و کامپیوتر خانگی فعال در زمینه عیب یابی و تعمیر آنلاین لپ تاپ کمک بخواهید. پروسه تعمیرات آنلاین در محل به این صورت است که در ابتدا افراد متخصص در زمینه عیب یابی سعی میکنند با توضیحات شما عیب یابی اولیه را انجام دهد. سپس کارشناسان ما به صورت حضوری به محل مراجعه می کنند. تمام جوانت سیستم یا لپ تاپ شما را از جهات سخت افزاری و نرم افزاری مورد بررسی قرار می دهند. پس از ریشه یابی و پیدا کردن دلیل اصلی ایراد اعلام می کنند که سیستم شما قابلیت تعمیر لپ تاپ در محل را دارا میباشد یا خیر.

برخی از عیب ها و ایرادات ایجاد شده می تواند تنها ناشی از مشکلات نرم افزاری باشد. تنها با تعویض ویندوز یا نصب نرم افزار های خاص دوباره بر روی سیستم مشکل کامل رفع خواهد شد.

خدمات تعمیرات کامپیوتر در تهران

تعمیر کامپیوتر در منزل تهران تنها با کمک یک تعمیرکار و متخصص حاذق در این زمینه امکان پذیر است. در این شلوغی و ترافیک جابجایی کامپیوتر و انتقال آن به تعمیرگاه دردسرهای خود را دارد. که تمام این مسائل با استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر در محل تهران رفع می شود.

بسیاری از مشکلات کامپیوتر مانند تعمیر لپ تاپ خاموش، داغ شدن سیستم، پریدن تصویر، هنگ کردن کامپیوتر و غیره باید به سرعت توسط تعمیرکار کامپیوتر تهران بررسی و رفع شود. کمک از امداد کامپیوتر و اورژانس کامپیوتر تهران راه حل بسیار مناسبی در این مواقع میباشد.

تعمیر کامپیوتر یکی از خدمات پردرخواست هوم سرویز است. بسیاری از افراد برای تعمیرات کیس کامپیوتر خود به دنبال امداد کامپیوتر سریع و فوری در تهران هستند. کل اینترنت را برای پیدا کردن سایت تعمیرات کامپیوتر خوب زیر و رو می‌کنند. تعدادی دیگر از افراد نیز به دنبال آموزش رایگان تعمیرات کامپیوتر هستند. اما آموزش تعمیرات کامپیوتر در خیلی از موارد در صورتی که سررشته خوبی در این زمینه نداشته باشید، کار راه انداز نخواهد بود. تعمیر کامپیوتر خانگی یکی از چالش‌های امروزی است. تعمیر کامپیوتر تلفنی و تعمیر، خدمات کامپیوتر در محل، تعمیر کامپیوتر از راه دور یکی از پرطرفدارترین خدمات تعمیرات درب منزل هوم سرویز است.

تعمیر لپ تاپ و تعمیرات کیس کامپیوتر هوم سرویز

حمل و نقل رایانه های رومیزی به دلیل حجم بزرگ و سنگینی کیس و تعدد تجهیزات رایانه های خانگی ، در صورت بروز اختلال، تعمیر کامپیوتر خانگی همواره دردسر ساز بوده است. لذا یافتن راهی برای تعمیر رایانه خانگی بدون نیاز به رفتن تعمیرگاه یکی از درخواست های افراد است.

تعمیرات کامپیوتر خانگی آنلاین پشتیبانی خدمات کامپیوتری به صورت مجازی و از طریق اینترنت انجام می شود. در تعمیرات کامپیوتر آنلاین هوم سرویز محدودیت زمانی و مکانی در تهران وجود ندارد. کاربران در هر ساعت از شبانه روز قادر به ارتباط با کارشناسان و متخصصان سخت افزار هوم سرویز خواهند بود. به همین سبب است که خدمات تعمیرات کامپیوتر آنلاین هوم سرویز نزد مشتریان محبوبیت بسیار بالایی پیدا کرده است.

هزینه تعمیر کامپیوتر و لپتاپ

هزینه تعمیرات کامپیوتر بر اساس نوع خرابی و نوع سیستم متفاوت میباشد. بدین ترتیب هزینه تعمیرات لپ تاپ در محل بر اساس نوع ایراد که سخت افزاری یا نرم افزاری است باید بررسی شود. معمولا بیشترین هزینه تعمیر لپ تاپ و تعمیر کیس کامپیوتر مربوط به تعویض قطعات میباشد. هزینه تعمیر نرم افزار لپ تاپ به صورت ثابت است و شامل هزینه تعویض ویندوز و درایورها می شود.

خدمات تعمیرات لپتاپ و انواع کامپیوترهای خانگی و اداری در سراسر تهران

تعمیر انواع لپتاپ دل، لپ تاپ ایسر (acer) ، تعمیر لپ تاپ لنوو، تعمیر لپ تاپ   hpمک بوک ، تعمیر لپ تاپ ایسوس، نوت بوک و غیره در شمال، غرب، شرق و جنوب تهران توسط بهترین متخصصین تهران انجام می شود. فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما در کمترین زمان ممکن جهت تعمیر فوری لپ تاپ وکامپیوتر در محل حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi