header

نصب ویندوز و درایورها

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب انواع ویندوز، درایور و نرم افزارها در محل

شرایط سرویس نصب ویندوز و درایورها

• انتخاب ویندوز و نحوه تقسیم بندی درایورها پس از مشورت با مشتری انجام می شود.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب ویندوز و درایورها

​نصب ویندوز و درایورها در محل

در کل وقتی عملکرد کامپیوتر یا لپ تاپ کند می شود. باید برای نصب یا باز کردن هر نوع نرم افزاری و یا حتی یک سایت مدت زمان زیادی را صرف کنید. اولین و ساده ترین راهکار برای رفع اشکال، نصب و تعویض ویندوز است. در این مواقع به علت های های مختلفی مانند وجود اطلاعات و عکس های شخصی و یا حتی کمبود وقت برای ارسال لپ تاپ به مراکز تعمیرات و تعویض ویندوز افراد تمایل بیشتری به تعویض ویندوز در محل و به صورت حضوری دارند.

وقتی کامپیوتر یا لپ تاپ خود را برای نصب یا تعویض ویندوز به مراکز خدمات تعمیرات لپ تاپ یا کامپیوتر میفرستید، ممکن است به دلیل حجم زیاد کار در مراکز، رفع اشکال و در نهایت تحویل سیستم به شما چند روز کاری زمان ببرد. در این مواقع اگر کار شما به لپ تاپ یا کامپیوتر وابسته باشد چند روز معطل خواهید شد. اما شما با انتخاب سرویس نصب کردن ویندوز در شرکت و ریختن و تعویض ویندوز حضوری سیار هوم سرویز می توانید از کارشناسان متخصص در زمینه نصب نرم افزار در محل کمک بگیرید.

بدین ترتیب شما می توانید به طور کامل در جریان روال کاری باشید. و در مدت بسیار کم لپ تاپ یا کامپیوتری با ویندوز جدید در اختیار داشته باشید.

انواع خدمات تعویض ویندوز در محل

خدمات نصب ویندوز و نرم افزار کامپیوتر هوم سرویز شامل تمامی خدمات مربوط به نصب، تعمیر کامپیوتر و ارتقای ویندوز و نصب انواع نرم‌افزارهای کاربردی و تخصصی ویندوز در کامپیوتر و لپ تاپ می باشد. بدون تردید اگر شما نیز از لپ تاپ یاکامپیوتر استفاده می کنید، بارها و بارها  با مشکلات و ارور هایی در مورد ویندوز و درایورها مواجهه شده اید. در این مواقع باید ویندوز سیستم خود را ارتقا دهید. اگر ویندوز لپ تاپ پریده و می خواهید ویندوز جدیدی را نصب کنید. در این زمان بهره گیری از نصب ویندوز در محل می توانید بهترین انتخاب برای شما باشد. مهمترین خدماتی که در نصب ویندوز در محل انجام می شود عبارت اند از:

  • نصب ویندوز10 در محل، نصب ویندوز 8 در محل، نصب ویندوز 7 در محل
  • نصب انواع سیستم ‌عامل‌های جدید ،ویندوز سرور، اکس‌پی
  • نصب درایور ویندوز
  • نصب نرم‌افزار
  • نصب کردن نرم‌افزارهای کاربردی مانند آفیس، نرم افزار ورد و غیره
  • نصب یا آپدیت آنتی‌ ویروس
  • بک‌آپ، بازیابی و ریستور کردن ویندوز

نصاب ویندوز در محل

کامپیوتر و یا لپ تاپ در برخی از شرایط نیازمند نصب ویندوز و درایورهای جدید است. اگر چه در اینترنت صفحات زیادی جهت آموزش نصب ویندوز و نحوه تعویض ویندوز موجود است. ولی اگر در این زمینه تخصص و تجربه کافی نداشته باشید بی تردید در نصب ویندوز در منزل  با مشکل مواجه خواهید شد. گاهی با نصب غیر اصولی در راه اندازی بسیاری از نرم افزارها به مشکل بر خواهید خورد. با کمک نصاب ویندوز در محل می توانید از نرم افزارهای جدید بهره مند شوید. گاهی نیز اگر مایلید از نرم افزار خاصی در رایانه استفاده کنید باید اقدام به ارتقا ویندوز خود کنید. تمام این اقدامات به راحتی توسط متخصصین قابل انجام است.

مرکز نصب ویندوز در تهران

خدمات نصب نرم افزار و تعویض ویندوز و درایورها در محل شما را از انتقال لپ تاپ یا کامپیوتر به مرکز نصب ویندوز و درایورها باز می دارد. حمل و نقل لپ تاپ و انتقال به مراکز تعمیرات برای رفع ایرادات رایانه گاهی بسیار دردسر ساز خواهد بود. و باید زمان زیادی را باید به این پروسه اختصاص دهید. مخصوصا اگر با چندین سیستم سروکار دارید، استفاده از خدمات نصب ویندوز در منزل و محل کار بهترین انتخاب است. زیرا با انتخاب این روش خللی در روند کار شما ایجاد نخواهد شد.

خدمات کامپیوتر سیار

اگر شما می خواهید ویندوز کامپیوتر یا لپ تاپ خود که حاوی اطلاعات شخصی و مهم است را عوض کنید. جهت دسترسی مجدد و بازیابی اطلاعات باید حتما قبل از تعویض ویندوز و درایورهای جدید از اطلاعات خود بکاپ بگیرید. پس از نصب ویندوز و درایورها نوبت به نصب نرم افزار برای ویندوز می رسد. با استفاده از خدمات کامپیوتری سیار میتوانید بر تمامی روند کار اجهاف داشته باشید و و با خیال راحت از نسخه اصلی تمام نرم افزارهایی که نیاز دارید، استفاده کنید.

با استفاده از سرویس ریختن ویندوز در محل هوم سرویز، متخصصین ما، برای محافظت از کامپیوتر و لپ تاپ شما در مقابل حملات ویروسی ، از بهترین نسخه های جدید آنتی ویروس استفاده می کنند.

هزینه نصب ویندوز در محل هوم سرویز

قیمت نصب ویندوز و درایورها فارق از نوع ویندوز مانند نصب ویندوز سون، نصب ویندوز 10 در محل و غیره تقریبا مبلغ ثابتی است. عواملی که موجب تغییر در هزینه نصب ویندوز در محل می شوند. تعداد نرم افزارها و البته نوع نرم افزارها از بابت اینکه FREE  یا ارجینال بودن آنها میباشد..

تیم هوم سرویز با کمترین هزینه اقدامات لازم را در جهت نصب و تعویض ویندوز دز منزل انجام می دهند. هزینه تعویض ویندوز و درایورها با توجه به شرایطی که مطرح کردیم، متغیر است. البته مدت زمانی که متخصص تعمیرات کامپیوتر در محل برای حل مشکل و یا نصب صرف میکند نیز در قیمت نهایی تاثیر دارد.

نصب ویندوز در محل شرق تهران

جهت دریافت خدمات تعویض ویندوز و نصب نرم افزار برای ویندوز در سراسر تهران می توانید از خدمات کامپیوتر سیار هوم سرویز استفاده کنید. نصب ویندوز شمال تهران ، نصب ویندوز غرب تهران و جنوب تهران را میتولنید به متخصصین کاردان هوم سرویز بسپارید.

جهت اطلاع از قیمت دقیق و دریافت خدمات کامپیوتر سیار با کیفیت می توانید به صورت کاملا رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi