header

تعویض باتری گوشی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعویض انواع باتری اورجینال گوشی و تبلت

شرایط سرویس تعویض باتری گوشی

• تهیه لوازم و نرم افزارها در خصوص تعمیر موبایل و تبلت در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور را به مشتری ارایه نماید.

• در هنگام تحویل گرفتن موبایل و تبلت، ابتدا وضعیت دستگاه بررسی شده و رسید به شما ارایه خواهد شد و موارد و مشکلات دستگاه اعلام شده توسط شما، داخل رسید قید خواهد شد.

• نفر اعزامی به عنوان پیک، نفرات مطمئن و حائز صلاحیت بوده و ما به ازای تحویل گوشی به شما رسید تحویل می دهند. ضمنا بابت دریافت و تحویل گوشی در محل شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

• تعمیرات انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی واقعی می باشد.

• گارانتی تعویض قطعات یک ماهه می باشد و چنانچه قطعه یا قطعات تعویضی طی یک ماه دارای هر گونه ایراد یا عیبی باشد شامل گارانتی خواهد بود.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات تعویض باتری موبایل و تبلت

تعویض باتری گوشی آیفون و اندرویدی

امروزه دیگر کمتر افرادی هستند که از گوشی های تلفن همراه استفاده نکنند. موبایل ها به اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز افراد تبدیل شده اند. گوشی های هوشمند نیز به واسطه باتری هایشان، حداکثر کارایی را از خود نشان می دهند. باتری گوشی بعد از مدت زمان های متفاوتی ممکن است کارایی خود را از دست بدهند. مواردی مانند استفاده نادرست و عدم شارژ کردن کردن صحیح موجب می شوند تا باتری گوشی ها به تدریج ظرفیت خود را از دست بدهند و کارایی اولیه را نداشته باشند.

اغلب باتری گوشی ها از نوع لیتیوم یونی هستند. این خاصیت موجب می شود که ظرفیت باتری گوشی های هوشمند به طور شگفت آوری بالا برود. تعمیر باتری گوشی هوشمند تنها با استفاده از نرم افزار انجام می شود. کالیبره کردن گوشی تنها راه تعمیر باتری گوشی است. اگر ایراد باتری به این وسیله از بین نرود باید به فکر تعویض باتری گوشی هوشمند خود باشید. هزینه تعویض باتری گوشی اولین موردی است که اغلب افراد متقاضی این قطعه به آن توجه می کنند. در ادامه به توضیح درباره ی انواع باتری گوشی ها و عوامل موثر بر هزینه تعمیر و تعویض باتری گوشی خواهیم پرداخت.

بهترین زمان تعویض باتری گوشی چه موقع است؟

باتری های لیتیوم یونی به مرور زمان قدرت اولیه خود را از دست می دهند. البته این اشکال امری اجتناب ناپذیر است و کم شدن ظرفیت باتری موبایل در واقع یک نوع استهلاک جدانشدنی از گوشی های موبایل محسوب می شود. طبیعی است که باتری گوشی شما در هفته های اولیه که خریداری کرده اید بسیار با کیفیت تر از ماههای بعدتر باشد. بروز یک سری ایرادات در گوشی به شما اعلام می کند که باید به فکر عوض کردن باتری گوشی تلفن همراه خود باشید. اگر شارژ گوشی شما به یکباره بدون استفاده از برنامه خاصی تخلیه می شود احتمالا زمان تعویض باتری گوشی است. مورد بعدی باد کردن باتری گوشی است. اگر قاب پشت موبایل شما کمی دفرمه شده است احتمالا باتری گوشی باد کرده است و به زودی قابلیت خود را به کلی از دست می دهد. عموما با گذشت عمر مفید باتری موبایل ممکن است این اتفاقات پیش بیاید.

تعویض باتری گوشی های پرسی

امروزه بیشتر گوشی های هوشمند دارای محفظه پرسی هستند و باتری های غیر قابل تعویضی دارند. البته این تعریف به معنای غیر قابل تعویض برای عام محسوب می شود وگرنه هر قطعه در داخل موبایل قابل تعمیر است. تعویض باتری گوشی پرسی باید توسط متخصص انجام شود و مانند نمونه های قدیمی تر نیست که فقط کافی بود گوشی را باز کنید و باتری را با نمونه جدید خود عوض کنید.

خراب شدن باتری گوشی پرسی ممکن است برای تمامی برندها اتفاق بیوفتد و مختص به برند و مدل خاصی نمی شود. متاسفانه ایراد در باتری های پرسی این مورد است که بعد از مدتی باد می کنند و این باد کردن و اضافه حجم ممکن است به سایر اجزای داخل گوشی آسیب برساند. پس سریعا قبل از اینکه کار به جاهای باریک برسد با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید. هزینه تعویض باتری گوشی پرسی بالاتر است زیرا مراحل بار کردن گوشی کمی زمانبرتر و تخصصی تر می باشد.

تعویض باتری گوشی ضد آب

همانطور که می‌دانید خیلی از گوشی های جدید و پر طرفدار امروزی از جمله آیفون های جدید به صورت ضد آب طراحی شده اند. این خاصیت یعنی بدنه قاب آنها به گونه ای است که امکان نفوذ آب در آنها وجود ندارد. تعویض باتری گوشی ضد آب از تمام گوشی ها سخت تر و تخصصی تر است. البته باید بگوییم که بعد از تعویض باتری نمی توان خاصیت ضد آب اورجینال و کارخانه ای آنها را مجددا اجرا کرد ولی می توان تا حدی به شرایط اولیه نزدیک نمود، به شرطی که فرآیند عوض کردن باتری گوش آیفون، سامسونگ یا هر برند ضد آب دیگری توسط متخصصین کارآزموده در این زمینه انجام شود.

برای اینکه گوشی های آیفون و دیگر گوشی های سامسونگ یا هواوی خاصیت ضد آب داشته باشند، در لبه های قاب آنها از چسب و نوارهای خاص آببندی استفاده می شود که آنها خاصیت چسبندگی بسیار قوی دارند از آن جایی که باتری گوشی در داخل این محفظه است برای تعویض باتری گوشی آیفون باید این محفظه باز شود و این اقدام یعنی از بین بردن این آب بندی مستحکم!

البته همانطور که پیش تر هم گفتیم این موضوع به آن معنی نیست که نمی توان باتری موبایل آیفون را بدون از بین بردن خاصیت ضد آبی آن عوض کرد، اما باید فردی که اقدام به انجام آن می کند نوارها و چسب های آب بندی را با همان ظرافت دوباره به کار ببرد تا بتواند قاب را با کیفیتی هم تراز با نمونه اولیه خود تحویل بدهد.

خدمات تعویض باتری موبایل هوم سرویز

یکی از خدماتی که راستای تعمیرات گوشی های همراه هوم سرویز ارائه می شود خدمات تعویض باتری گوشی در محل است. تعویض انواع باتری گوشی با استفاده از باتری های اورجینال موجود در بازار انجام می شود. بسته به نوع گوشی اگر برای تعویض باتری نیاز به باز کردن و استفاده از تجهیزات خاص باشد گوشی به کارگاههای تخصصی تعمیرات موبایل انتقال داده می شوند و پس از تعویض به شما برگردانده خواهند شد. انواع برندهای گوشی که در هوم سرویز تعویض باتری انجام می شوند عبارت اند از:

تعویض باتری گوشی سامسونگ

تعویض باتری گوشی آیفون

تعویض باتری گوشی هواوی

تعویض باتری گوشی سونی

تعویض باتری گوشی ال جی

تعویض باتری گوشی اچ تی سی

تعویض باتری گوشی شیائومی

هزینه تعویض باتری گوشی چقدر است؟

هزینه تعویض باتری گوشی نسبت به سایر موارد مبلغ کمتری است. البته قیمت تعویض باتری به دو عامل بستگی دارد یک نوع باتری و دومی اجرت تعویض باتری گوشی تلفن همراه. به طور مثال  قیمت تعویض باتری گوشی سامسونگ با هزینه تعویض باتری گوشی شیائومی یا هواوی قطعا برابری نمی کند. متاسفانه در بازار کنونی نمونه های فیک از باتری ها به وفور یافت می شوند پس اگر با هزینه تعویض باتری ارزان تعجب آوری مواجهه شدید در کیفیت باتری حتما شک کنید. تنها و تنها باید از باتری اورجینال برای تعویض باتری موبایل استفاده شود زیرا استفاده از نمونه های تقلبی در مواردی فاجعه آفرین خواهند بود.

جهت ثبت درخواست و دریافت قیمت از تعمیرکاران گوشی تلفن همراه می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید . متخصصین ما جهت معرفی انواع باتری و اعلام اجرت تعویض باتری با شما تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن جهت ارائه خدمات در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi