تعویض برف پاک کن

تعویض برف پاک کن

از 1509 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض برف پاک کن در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت تعویض موتور برف پاک کن

400,000 الی 800,000 تومان

قیمت تعویض تیغه برف پاک کن

200,000 تومان

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره تعویض برف پاک کن خواهید خواند

 • تعویض برف پاک کن ماشین
 • نحوه ارائه خدمات تعویض برف پاک کن خودرو در محل هوم سرویز چگونه است؟
 • برف پاک کن از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟
 • انواع برف پاک کن
 • تعمیر برف پاک کن خودرو
 • ایرادات شایع و راهکارهای تعمیر برف پاک کن ماشین
 • تعویض برف پاک کن هوم سرویز شامل چه خدماتی ارائه می شود؟
 • هزینه تعویض برف پاک کن به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات تعمیر و تعویض برف پاک کن خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعویض برف پاک کن ماشین

تعویض برف پاک کن ماشین هر چند ماه یکبار وابسته به اقلیم آب و هوایی و نحوه استفاده از خودرو باید انجام شود. این قطعه برای تمیز کردن برف، یخ و یا هر نوع آلودگی دیگر از روی شیشه جلو و عقب خودرو وصل می شود و موجب تسهیل شدن دید راننده می شود. به همین علت این قطعه طی استفاده ممتد و مستقیم با گرد و غبار زودتر فرسوده می شود. برف پاک کن ها از تیغه برف پاک کن، بازویی و موتور برف پاک کن تشکیل شده است. در مواردی نیز با تعمیر برف پاک کن مشکل رفع خواهد شد و نیازی به تعویض برف پاک کن نیست.

نحوه ارائه خدمات تعویض برف پاک کن خودرو در محل هوم سرویز چگونه است؟

در صورتی که با برف پاک کن خودروی خود با مشکل مواجه شده اید نیازی نیست که از منزل یا محل کار خود خارج شوید. کلیه خدمات مربوط به تعمیرات خودرو سیار در محل توسط متخصصین هوم سرویز ارائه می شود. تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت تعویض با تعمیر برف پاک کن

در ابتدا تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خودرو و زمان و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات را مشخص خواهید نمود.

· تماس همیاران هوم سرویز جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن متخصصین ما جهت ارائه توضیحات در ارتباط با نحوه تعویض برف پاک کن در محل و همچنین محدوده هزینه تعویض تیغه برف پاک کن و هزینه تعویض موتور برف پاک کن تماس خواهند گرفت.

· اعزام متخصصین به محل

پس از توافقات نهایی در ارتباط با نحوه ارائه خدمات و همچنین هزینه تعویض موتور برف پاک کن و غیره متخصصین در محل حاضر شده و خدمات را در محل ارائه می دهند.

برف پاک کن از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

مکانیزم برف پاک کن ها طی مرور زمان تغییرات زیادی کرده است. طی مرور زمان از یک قطعه پیش پا افتاده ساده به یک قطعه بسیار مهم در خودرو تبدیل شده است. تقریبا تمام وسایل نقلیه برف پاک کن دارند. برف پاک کن ها از بازوی فلزی و انتهای چرخشی تشکیل شده است و روی بدنه برف پاک کن تیغه پلاستیکی یا سیلیکونی قرار می گیرد که با شیشه در تماس است. برای آنها مخزن هایی تعبیه شده است که با زدن یک دکمه می توانید برای شستشوی شیشه جلو یا عقب از آن استفاده کنید. این تیغه ها با استفاده از موتور برف پاک کن شروع به حرکت کرده و موجب می شوند باران، برف و یا هر مانع دیگری از روی شیشه عقب و جلوی خودرو برداشته شود.

انواع برف پاک کن

در زمان تعویض برف پاک کن باید به این نکته توجه شود که برف پاک کن ها به طور کل از دو بخش تیغه و دسته تشکیل شده است. برای تعویض تیغه شیشه پاک کن با دو مورد زیر رو به رو می شود.

· تعویض برف پاک کن با تیغه لاستیکی

تعویض برف پاک کن لاستیکی در زمان های کوتاه تری تقاضا می شود. زیرا لاستیک تیغه طی مرور زمان و تابش خورشید و گرما ترک خورده و پاره می شود. از این رو در مدت زمان کوتاه تری نیاز به تعویض تیغه شیشه پاک کن خواهد بود.

· تعویض برف پاک کن ژله ای

تعویض برف پاک کن تیغه ژله ای هر چند سال یکبار نیاز خواهد بود. زیرا این تیغه ها طول عمر بیشتری دارند. سیلیکون استفاده شده در تیغه شیشه پاک کن در مقابل گرما مقاومت بیشتری دارند و کمتر دچار ایراد می شوند. همچنین تیغه های ژله ای به خوبی به سطح شیشه چسبیده و سطح شیشه را کاملا تمیز می کنند.

تعمیر برف پاک کن خودرو

در بعضی از موارد هم نیازی به تعویض شیشه پاک کن خودرو نیست! با تعمیر برف پاک کن و تعویض قطعات مصرفی می توان مشکلات را حل نمود. به طور مثال اولین موردی که در تعمیر برف پاک کن باید بررسی شود تیغه آن است. این قطعه مصرفی به علت برخورد مداوم با شیشه و تبادل مستقیم با بیرون به مرور زمان فرسوده شده و از بین خواهد رفت.

مورد بعدی مربوط به تعمیر موتور برف پاک کن است. انواع موتور برف پاک کن بر اساس مدل های خودرو تفاوت دارند. به طور مثال در خودروهای پیشرفته برف پاک کن های اتوماتیک به کار رفته است که جلوی دید راننده را زمان بارش برف و باران به طور اتوماتیک تمیز می کنند. همچنین سرعت حرکت آنها تیز بر اساس حجم بارش کم یا زیاد می شود. از این رو تعمیر یا تعویض موتور برف پاک کن باید توسط متخصصین در این زمینه انجام شود. خوشبختانه هوم سرویز بستری فراهم آورده است که می توانید از خدمات تعمیر برف پاک کن در محل و تعویض برف پاک کن در محل برخوردار شوید بدون آنکه مجبور شوید خودروی خود را جابجا کنید.

ایرادات شایع و راهکارهای تعمیر برف پاک کن ماشین

به طور معمول با وقوع ایرادات زیر باید به فکر تعویض برف پاک کن ماشین، تعویض تیغه برف پاک کن و یا تعمیر موتور برف پاک کن باشید. در ادامه ایرادات شایع که برای این قطعه اتفاق می افتد می پردازیم.

· کار نکردن برف پاک کن

برای عیب یابی و تعمیر برف پاک کن باید قسمت های مانند فیوز برف پاک کن، موتور و سیم کشی آن بررسی شود. خرابی این قطعات موجب می شوند که برف پاک کن کار نکند. در صورتی که ای قطعات با مشکل مواجه شده باشند نیازی به تعویض برف پاک کن نیست و این قطعات را می توان به صورت مجزا تعمیر یا تعویض نمود.

· برف پاک کن آرام حرکت می کند.

کم شدن سرعت حرکت برف پاک کن ارتباط مستقیم با موتور برف پاک کن دارد. ممکن است موتور آن در آستانه سوختن بوده و نیاز به تعویض موتور برف پاک کن باشد.

· صدای برف پاک کن

هر گونه صدا در زمان حرکت برف پاک کن روی شیشه به تیغه های آن مرتبط است. همانطور که گفته شد طی مرور زمان تیغه مستهلک شده و نیاز به تعویض تیغه برف پاک کن خواهد بود.

· از کار افتادن آب پاش برف پاک کن

به طور معمول در بسیاری از خودروهای امروزی میزان مایع شیشه شوی داخل مخزن نشان داده می شود. اما عواملی مانند قطع شدن شیلنگ مخزن، گرفتکی خروجی های آب پاش و یا یخ زدن مایع درون مخزن نیز از عواملی هستند که مانع از پاشش آب روی سطح شیشه جلو خواهد شد.

تعویض برف پاک کن هوم سرویز شامل چه خدماتی ارائه می شود؟

انواع خدمات مربوط به تعمیر برف پاک کن و تعویض آن و یا تعویض موتور برف پاک کن در محل برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی توسط متخصصین هوم سرویز ارئه می شود.

 • تعمیر و تعویض برف پاک کن شیشه جلوی خودرو
 • تعمیر و تعویض برف پاک کن شیشه عقب ماشین
 • تعویض موتور برف پاک کن
 • تعویض تیغه برف پاک کن

هزینه تعویض برف پاک کن به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر و یا تعویض برف پاک کن نیز مانند سایر قطعات خودرو مبلغ ثابتی نیست و به عوامل متعددی وابسته است که در ادامه توضیح می دهیم.

· نوع و مدل خودرو و تاثیر آن بر قیمت برف پاک کن

اولین و مهم ترین عاملی که هزینه تعمیر برف پاک کن را تغییر می دهد مدل خودرو است. در خودروهای متفاوت مکانیزم برف پاک کن باهم تفاوت دارد. همین مورد موجب می شود که هزینه تعویض تیغه برف پاک کن نیز تغییر کند.

· نوع قطعه معیوب

همانطور که توضیح داده شد تعویض برف پاک کن شامل تعویض تیغه برف پاک کن، تعویض بازو و همچنین تعویض موتور برف پاک کن است که هر کدام از این قطعات قیمت متفاوتی دارند.

· اجرت تعویض برف پاک کن

هزینه تعمیر برف پاک کن و یا هزینه تعویض آن نرخی است که از طریق اتحادیه تعیین می شود. از این رو می توانید اطمینان داشته باشید که کلیه خدمات مربوط به تعمیر و تعویض برف پاک کن هوم سرویز به صورت منصفانه تعیین شده و قبل از ارائه خدمات به مشتریان به طور کامل اعلام می شود.

خدمات تعمیر و تعویض برف پاک کن خودرو در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

انواع خدمات مربوط به تعویض و یا تعمیر برف پاک کن در هوم سرویز توسط برترین متخصصین در محل ارائه می شود. در نتیجه نیازی به جابجایی خودرو نیست و متخصصین در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و تمام خدمات را در محل ارائه می دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض برف پاک کن و همچنین ارایه خدمات تعمیر برف پاک کن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه خودرو ارائه می دهد که شامل نصب شیشه خودروهای ایرانی و خارجی در محل, نصب شیشه دودی انواع خودرو ایرانی, تعمیر سانروف ماشین, تعمیر بالابر شیشه برقی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض برف پاک کن

تعمیر برف پاک کن

تعویض برف پاک کن

تعویض برف پاک کن ژله ای

تعویض تیغه برف پاک کن

تعویض موتور برف پاک کن

تعویض بازویی برف پاک کن

تعویض لاستیک تیغه برف پاک کن

نظرات کاربران

profile picture
سپیده خسروی

همه چی عالی و بی نقص انجام شد.

profile picture
امیر اردبیلی

کارشون خوبه آقای بهارلو. قبلا هم باهاشون سرویس انجام دادیم و راضی بودیم🙏🏻

profile picture
مجتبی کتابدار

مهارت و تسلط لازم برای انجام کار رو داشتن. با دقت و سریع کار رو انجام دادن و مشکل ما حل شد. خوش برخورد و مودب بودن.

profile picture
پیمان محسنلو

واقعا خوش برخورد و مسلط بودن. بهمون گفتن که تا 1 سال آینده گارانتی داره کارشون.

شرایط تعویض تیغه برف پاک کن ژله ای و لاستیکی

همیار می بایست ابتدا برف پاک کن را بررسی نموده و سپس اقدام به تعمیر و تعویض برف پاک کن خودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعویض موتور برف پاک کن استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

car-glass
شیشه و آینه خودرو
قیمت از 1,400,000 الی 4,000,000 تومان
carwash
کارواش در محل
قیمت از 850,000 الی 1,230,000 تومان
autobody-repair
صافکاری و نقاشی خودرو
قیمت از 10,000,000 الی 10,000,000 تومان
supply-auto-parts
لوازم یدکی خودرو
در حال بروزرسانی قیمت