برقکاری ساختمان

خدمات تعمیر سیم کشی تلفن ثابت در تهران

در اغلب ساختمان ها سیم کشی تلفن به صورت توکار اجرا شده است. عملیات سیم کشی در هنگام ساخت بنا و هم زمان با دیگر سیم کشی ها انجام می شود. در ساختمان های قدیمی که فاقد سیم کشی تلفن هستند، از سیم کشی تلفن روکار استفاده شده است. با توجه به توکار بودن، تعمیر سیم کشی تلفن پیچیدگی هایی دارد. متخصصین با بررسی علت خرابی تلفن، ایراد را پیدا می کنند. نداشتن بوق آزاد، وجود نویز، اشغال بودن تلفن ثابت و …. از مشکلاتی است که پس از پیدا کردن علت به سادگی برطرف می شود. اگر با تلفن منزل یا محل کار مشکل دارید و یا قصد جا به جایی سیم کشی تلفن را دارید، این مطلب را دنبال کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعمیر سیم کشی تلفن

اگر بتوانید خودتان ایراد تلفن را پیدا کنید کلی در هزینه تعمیرات تلفن صرفه جویی می شود. البته انجام کارهای الکترونیکی  فنی نیاز به دانش تخصصی و مهارت حرفه ای دارد. اگر در این زمینه آموزش ندیده باشید قطعا برای تعمیرات سیم کشی تلفن با مشکل روبرو می شوید. اما برخی از کارها را بدون داشتن تخصص هم می توانید انجام دهید. برای مثال اگر گوشی تلفن بوق ندارد و کامل قطع شده باشد، چند دلیل ساده برای آن وجود دارد. اول از همه می بایست از سالم بودن گوشی تلفن مطمئن شوید. برای اینکار از دستگاه تلفن دیگری استفاده کنید. اگر بوق وصل شد، مشکل از خرابی دستگاه است. اما اگر هنوز بوق آزاد شنیده نمی شود، احتمال خرابی پریز تلفن وجود دارد. برای تست این مورد کافیست دستگاه تلفن را به پریز دیگری در ساختمان وصل کنید. آیا بوق آزاد شنیده می شود؟ 

راهنمای عیب‌یابی و تعمیر سیم کشی تلفن

تعمیر سیم کشی تلفن ارزان

عیب یابی سیم تلفن

تلفن دستگاهی است که سیگنال های صوتی را توسط سیم دریافت می کند. هر گونه قطعی، اتصال و ایراد در مسیر سیم کشی تلفن منجر به قطع شدن بوق خواهد شد. مشکلات بعد از جعبه تلفن مربوط به صاحب خط است اما ایرادات قبل از این جعبه توسط شرکت مخابرات تعمیر می شود. برای اطمینان از محل قطعی یا اتصال سیم های تلفن لازم است تا جعبه تلفن را بررسی کنید. این جعبه در نزدیکی جعبه کنتور برق نصب شده و همه سیم های تلفن ساختمان از آن انشعاب گرفته شده. برای تست کردن این موضوع که از شرکت تلفن سیگنال دریافت می کنید یا خیر بایستی درب جعبه تلفن را باز کنید. اکنون با استفاده از یک دستگاه تلفن سالم می توانید دریافت سیگنال مخابرات را بررسی کنید. تلفن را به یکی از پریزها متصل کرده و صدای بوق را تست کنید.

در صورت نداشتن بوق، سیگنال از طرف مخابرات ارسال نمی شود. با شرکت مخابرات منطقه برای حل مشکل تماس بگیرید.

چگونه برای رفع خرابی تلفن ثابت اقدام کنیم؟

تعمیر سیم کشی تلفن ثابت

در صورت دریافت سیگنال از شرکت مخابرات، باید مدار سیم کشی تلفن ساختمان را بررسی کنید. برای تست اتصالی سیم کشی تلفن و ولتاژ از مولتی متر استفاده می شود. مولتی متر ( Multimeter ) دیجیتال وسیله ای برای اندازه گیری کمیت های الکتریکی است. برای تست اتصال های مدار، عیب یابی و …. از این وسیله استفاده می شود. طرز کار با مولتی متر چندان مشکل نیست ولی برای کسی که اصلا با آن آشنایی ندارد، تشخیص اعداد و مشکلات احتمالی قدری پیچیده است. با وصل کردن مانومتر به سر هر سیم می توان اتصال کوتاه را تشخیص داد. سیم های تلفن باید از هم جدا باشند. هر گونه اتصال بین دو سیم مشکل ساز است. اگر دستگاه اتصال کوتاه بین سیم ها را نشان داد باید به دنبال محل اتصال بگردید.

نحوه سیم کشی سانترال چگونه است؟

عیب یابی و تعمیر سیم کشی تلفن

تعمیر اتصالات سیم کشی تلفن

اتصالات کوتاه علت اصلی وجود اشکال در دریافت سیگنال های مخابراتی هستند. اتصالات در همه مدار سیم کشی تلفن رخ می دهند شاید این مشکل در جعبه تلفن، پل ورودی یا پریزها ایجاد شده باشد. لازم است تا شکل ظاهری همه سیم ها و اتصالات را با دقت نگاه کنید. سیم هایی که دارای اتصال هستند باید ابتدا جدا شده و سپس در مدار متصل شوند. پس از وصل کردن سیم ها یکبار دیگر با دستگاه تلفن، بوق آزاد را تست کنید. تست کردن همه پریزهای تلفن و اتصالات جعبه تقسیم تلفن کار دشواری است و کلی هم وقت تان را تلف می کند. اگر وقت کافی ندارید و یا در زمینه کارهای الکترونیکی دست به آچار نیستید با ما تماس بگیرید. سرویس تعمیر تلفن هوم سرویز توسط بهترین متخصص های تهران ارائه می شود.

قیمت تعمیر سیم کشی تلفن

برای دسترسی به اینترنت باید ساختمان دارای سیم کشی تلفن سالم باشد. هر گونه ایراد و اشکال در مسیر سیم کشی تلفن منجر به عدم دریافت سیگنال مخابرات و از دست رفتن بوق و اتصال اینترنت خواهد شد. برای اینکه بتوانید تماس های موفق تلفنی و اینترنتی داشته باشد حتما به خط سالم نیاز دارید. هزینه عیب یابی و تعمیرات تلفن در برابر رفاهی که به دست می آورید اصلا زیاد نیست. در مورد جا به جایی و بازسازی سیم کشی همیشه هزینه ها به صورت توافقی دریافت می شود. در این مورد طول مسیر، انشعابات و …. تاثیرگذار است. در مورد عیب یابی و کابل کشی و … هم قیمت سرویس سیم کشی تلفن هوم سرویز کاملا شفاف اطلاع رسانی شده است. در ادامه جدول قیمت ها را مشاهده می کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سیم کشی تلفن و رفع خرابی هم ارائه میده؟

رفع اتصالی سیم کشی تلفن

تعمیر سیم کشی تلفن ثابت

لیست قیمت تعمیر سیم کشی تلفن هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سیم کشی تلفن تا 20 متر80000110000
سیم کشی تلفن 20 متر تا 100 متر (متری)3000
سیم کشی تلفن بالای 100 مترتوافقی
مدار بندی خط های تلفن اصلی در ورودی ساختمان به همراه ترمینال بندی (هر خط)2000050000
عیب یابی و راه اندازی خط تلفن105000130000
جابه جایی سیم کشی
هزینه کارشناسی و عیب یابی
60000

خدمات تعمیر سیم کشی تلفن در تهران

ثبت سفارش سرویس سیم کشی تلفن هوم سرویز کاملا رایگان است. اگر با تلفن ثابت منزل یا محل کار مشکل دارید با ما تماس بگیرید. عیب یابی و راه اندازی خط تلفن در همه مناطق تهران پذیرفته می شود. برخی از خدمات این سرویس عبارتند از: کابل کشی تلفن، مدار بندی تلفن های اصلی در ورودی ساختمان، ترمینال بندی، سیم کشی و جا به جایی سیم های قدیمی. هزینه خدمات به ازای حجم کتار و طول سیم کشی تعیین می شود. نرخ پایه این سرویس در همه مناطق ۲۵ هزار تومان لحاظ می شود. در صورت خرید لوازم و قطعات توسط همیار، حتما فاکتور خرید ارائه خواهد شد.

برای ثبت سفارش سرویس سیم کشی تلفن و رفع خرابی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی سیم کشی تلفن و رفع خرابی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا