نظافت و پذیراییهوم سرویز

اعزام مهماندار مجالس ✔️ نیروی پذیرایی خانم در تهران

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت


برپایی جشن ها و مراسم در تهران می تواند با برنامه ریزی بیشتری انجام شود اگر قبل از شروع مراسم و مهمانی فکر همه چیز را کرده باشید. یکی از مواردی که اغلب فراموش می شود و کمتر مورد توجه قرار می گیرد نحوه پذیرایی از مهمان هاست. اعزام مهماندار خانم و آقا جهت پذیرایی یکی از خدماتی است که هوم سرویز برای رفاه شهروندان تهرانی در نظر گرفته است.

مراسم و مهمانی ها همیشه همراه با شلوغی و سروصداست در این میان پذیرایی از تک تک مهمان ها می بایست به نحوی شایسته صورت گیرد که از عهده صاحب مجلس خارج است. شاید تصور کنید که خرید میوه و شیرینی یا تهیه لوازم پذیرایی به تنهایی کافی است و دیگر می توان یک مهمانی بدون نقص را برگذار کرد.

اعزام مهماندار خانم و آقا آموزش دیده برای مراسم

یک مهماندار تعلیم دیده با اصول مهمانداری و آداب پذیرایی به خوبی آشناست و می داند چگونه در مهمانی ها و مراسم رفتار کند. اغلب در مجالس بزرگ به چند مهماندار خانم و آقا به طور هم زمان نیاز است.

لازم است تا یک مهماندار کنار ورودی سالن پذیرایی ایستاده باشد تا در هنگام ورود مهمان ها با خوشرویی مهمانان را راهنمایی کند. شاید برخی از مهمان ها با سالن و فضای مهمانی غریبه باشند و نیاز به راهنمایی داشته باشند. هرگز ورودی را بدون مهماندار خانم و آقا رها نکنید.

چنانچه برخی از مهمانان نیاز به کمک داشتند این وظیفه مهماندار خانم و آقا است که به آنان کمک کند. برای مثال مهماندار باید به  افراد سالمندی که در راه رفتن مشکل دارند و یا از عصا و ویلچر استفاده می کنند کمک کرده و تا میز پذیرایی همراهی شان کند.

استخدام نیروی پذیرایی خانماعزام مهماندار خانم و آقا

بهتر است مهماندار خانم و آقا در مجالس، تردد بیش از حد لزوم نداشته باشد به این ترتیب باید تنها در مواقع لزوم برای پذیرایی به مهمانان حاضر شد و مراجعه بیش از حد به میز مناسب نمی باشد.

مهمانداران نباید بین پذیرایی ها در یک محل اجتماع کنند بلکه باید در کل سالن حضور داشته باشند. اجتماع مهمانداران در داخل سالن مخل آسایش مهمان ها می باشد. هرگز مهمانداران نباید چند نفری شروع به صحبت های متفرقه کنند این موردی است که از دید چشم مهمان ها پنهان نخواهد ماند.

مهماندار خانم و آقا جهت پذیرایی در همایش ها، مراسم یا مهمانی ها، وظیفه پذیرایی از مهمانان را دارد و باید دستورات مهمان ها را با احترام انجام دهد. در چنین مراسمی همیشه حق با مهمان هاست و مهماندار نباید با مدعوین وارد بحث شود تندی و ترشرویی هم که جایی در پذیرایی ندارد و از سوی مهماندار پسندیده نیست.

مهماندار باید در هنگام درخواست مهمان با کوتاه ترین کلمات و لحن مودبانه پاسخ دهد. به کاربردن کلمات منفی همچون خیر، نداریم، نمی توانم، به هیچوجه از سوی مهماندار اصلا وجهه خوبی ندارد. توصیه اکید می شود که مهماندار خانم و آقا در بحث های مهمان ها شرکت نکنند و در این موارد اظهار نظر ننمایند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خدمات مجالس هم ارائه میده؟
پذیرایی از مجالس عروسی و مهمانیاعزام مهماندر برای مجالس

وظیفه مهماندار ارائه خدمات به موقع به مهمان هاست. هیچ کوتاهی و قصوری در این زمینه پذیرفته نیست و نارضایتی میهمانان را به همراه دارد. کمبود دستمزد، عجله، ساعات نامناسب و مواردی از این دست دلیل خوبی برای عدم ارائه خدمات نیست.

مهماندار باید بتواند رضایت مهمان ها را جلب کند و این شامل همه مدعوین می باشد. افراد روحیات متفاوتی دارند و به گونه ای مختلف عمل می کنند. یک مهماندار تعلیم دیده باید بتواند در مواجهه با مهمانان ناراضی نیز آرامش خود را حفظ کند.بتواند میهمانان ناسازگار را نیز راضی کند.

مهماندار در هنگام مواجهه با اعتراض مهمان باید با خوشرویی رفتار کرده و از مهمان عذرخواهی کند . بهتر است مهماندار مورد شکایت را در دفترچه ای که به همراه دارد یادداشت کند این کار از تکرار مورد جلوگیری خواهد کرد. هرگز در هنگام اعتراض مهمان، سازمان و مدیران شرکت خدماتی نظافتی را مقصر جلوه ندهید.

در هنگام پایان مراسم نیز باید یک مهماندار خانم و آقا در درب های خروجی بانوان و آقایان حضور داشته باشد و با ادب و متانت از مهمان ها خداحافظی کند. خارج شدن مهمان ها باید همراه با احترام و مشایعت باشد.

اعزام مهماندار خانم و آقا شرکت خدماتی نظافتی هوم سرویز

پذیرایی از جشن ها و مراسم خود را به شرکت خدماتی نظافتی هوم سرویز بسپارید. اعزام مهماندار خانم و آقا آموزش دیده برای مراسم، همایش ها، مجالس رسمی و میهمانی ها، سمینارها و غرفه های نمایشگاهی یکی از خدمات شرکت هوم سرویز برای آسایش هموطنان تهرانی در همه مناطق است. امکان اعزام مهماندار به صورت ساعتی و پاره وقت نیز وجود دارد. در صورت نیاز به اعزام کارگر نظافتی می توانید درخواست خود را از طریق این سامانه انجام دهید. همه نیروهای خدماتی هوم سرویز تعلیم دیده بوده و از رضایت نامه برخوردار می باشند. هوم سرویز در خدمت رفاه خانواده های تهرانی گام بر می دارد.

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت(تومان)
مهماندار پذیرایی روزانه(8 ساعته)
350000
هر ساعت اضافه40000

همیار ما شوید
اگر شما هم توی خدمات مجالس تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۴ دیدگاه ها

  1. برای مهمانی که چند شب پیش در منزلمون برگزار شد به یک مهماندار خانم برای کمک در پذیرایی نیاز داشتم که از افراد این مجموعه استفاده کردم . خانم مجیدی به من معرفی شد . از حضور این خانم در منزل واقعا به خودم افتخار کردم بسیار با شخصیت و مودب و زرنگ خودش به تنهایی از عهده تمام کارها بر می آمد. سپاس فراوان

  2. من یکسری تابلو برای هدیه تولد همسرم خریداری کرده بودم اما متاسفانه تو همون روز پیکی که قرار بود تابلوها بیاره با بی دقتی خودش باعث شکسته شدن شیشه های تابلو شد این موضوع انقدر ذهن من درگیر کرد که از همه کارهای دیگه مثل خرید وسایل ، نظافت منزل ،آشپزی و تهیه غذا و.. به کل فراموش کردم.
    با اینجا تماس گرفتم بنده خدا ها وقتی فهمیدن انقدر در شرایط بدی گیر کردم تو کمترین زمان ۴نفر برای من اعزام کردن . ۲نفر خانم برای پذیرایی و نظافت دو نفر آقا برای هم برای تعویض شیشه تابلوها یکی هم برای برای کمک به من تو خرید وسایل . از یک صبح تا بعد از ظهر همه چیز درست شد .
    هرچقدر از نیروهای پشتیبانیتون تشکر کنم کمه .
    واقعا همه چیز عالی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا