تعمیرات و خدمات فنی

چه موقع تعمیر پارکت چوبی ضروری است؟

پارکت یکی از خاص ترین کفپوش های چوبی است. امروزه محصولات جایگزین ارزان تری ساخته شده که شباهت ظاهری زیادی به پارکت دارد اما هیچکدام از این محصولات نمی تواند از لحاظ زیبایی و دوام جای پارکت های چوبی را بگیرد. در بسیاری از ساختمان های قدیمی اروپایی کفپوش های چوبی و پارکت ها را می بینید که هنوز هم به شکوه و جذابیت روزهای نخست باقی مانده اند. تعمیر پارکت چوبی در صورتی که بخشی دچار مشکل شده باشد، امکان پذیر است. با توجه به قیمت بالای کفپوش های چوبی همیشه هزینه تعمیرات پارکت ارزان تر از تعویض پارکت قدیمی است. قبل از اینکه مشکلات کفپوش به قدری زیاد شود که ناچار به تعویض شوید، برای تعمیرات و اصلاح خرابی اقدام کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعمیر پارکت چوبی

چوب از بهترین متریال در دکوراسیون داخلی که فضا را گرم و صمیمی نشان می دهد. پارکت چوبی در منازل، ساختمان های تجاری و بناهای لوکس نصب شده. وقتی ساییدگی، خراشیدگی، پوسیدگی یا هر آسیبی روی کفپوش چوبی دیده می شود حکایت از بی احتیاطی و بد رفتاری با این محصول است. برای بازگرداندن زیبایی و کیفیت پارکت چوبی راه های زیادی وجود دارد اما قبل از هر چیزی باید بدانید که همه مشکلات کفپوش های چوبی به سادگی برطرف می شود. در ادامهه برخی از رایج ترین مشکلات پارکت چوبی که قابل تعمیر است را بررسی می کنیم.

قیمت نصب پارکت و هزینه تعمیر پارکت چقدر است؟

نصب و تعمیر پارکت چوبیخدمات نصب و تعمیر پارکت در ساختمان های مسکونی
  • تعمیر پارکت چوبی لق و شل شده

آیا موقع راه رفتن از پارکت های کف صدای اضافی شنیده می شود؟ سر و صدای زیاد پارکت ها معمولا یک دلیل دارد. تایل ها و قعطات چوبی لق و شل شده اند. پارکت چوبی به صورت یکپارچه نصب نمی شود و قطعات مختلف در کنار یکدیگر قرار گرفته و به زمین چسبانده می شود. این قطعات در اثر عوامل زیادی مثل رطوبت کف و یا نصب ضعیف دچار مشکل می شوند. در ابتدا همه چیز خوب است و از نصب پارکت رضایت دارید ولی رفته رفته صدای جیر جیر و ناخوشایندی موقع راه رفتن روی پارکت ها شنیده می شود. چسب مورد استفاده در نصب پس از مدتی قدرت چسبانندگی خود را از دست می دهد. از طرفی انقباض و انبساط هم می توانند به شل شدن پارکت های چوبی کمک کنند. تعمیر بلوک های سست و شل کار دشواری نیست.

برای تعمیرات پارکت با ما تماس بگیرید. قیمت تعمیر پارکت پس از بررسی اعلام می شود.

  • تعمیر خراشیدگی روی پارکت

یکی دیگر از مشکلاتی که برای کفپوش پارکت به وجود می آید خراش های کوچک و بزرگ روی سطح کفپوش است. کشیده شدن پایه مبل ها یا لوازم سنگین می تواند این مشکل را ایجاد کند اما اصلی ترین عامل، گرد و خاک و ذرات ماسه است.با نظاف و تمیز کردن پارکت می توانید دوام و زیبایی آن را حفظ کنید. چوب قابلیت تعمیر دارد و به سادگی می توان خراشیدگی روی پارکت را تعمیر کرد. اگر خراش ها سطحی و کم عمق باشند با کمی بتونه و راه حل های ساده تر می توان این خراش کوچک را پر کرد. اما گاهی تعداد خراش ها خیلی بیشتر و عمق خراشیدگی نیز زیادتر است. در این موارد با روش های خانگی و متداول نمی توان پارکت را تعیمر کرد.

در این موارد لازم است تا از دستگاه ساب برای هم سطح کردن و از بین بردن این شکاف های کوچک و بزرگ استفاده کرد. ابتدا شکاف ها با بتونه پر می شود و بعد با دستگاه ساب زده می شود.در نهایت با لاک پارکت، درخشندگی کفپوش هم باز خواهد گشت.

نصب پارکت و کفپوش چوبی در هوم سرویز

تعمیر پارکت چوبی ارزانتعمیر پارکت قدیمی به قیمت ارزان
  • تعمیر پارکت چوبی باد کرده

در تصویر بالا نمونه ای از زیباترین مدل های نصب پارکت چوبی را می بینید. همانطور که مشخص ایت قطعات چوبی در کنار یکدیگر چفت شده اند. در حالت عادی این کفپوش سالیان زیادی دوام دارد اما گاهی شاهد باد کردگی و متورم شدن برخی از قطعات کفپوش هستید. علت اصلی این مشکل مربوط به رطوبت کف ساختمان است. در سیستم های گرمایش از کف و یا واحدهای طبقه اول امکان نم و رطوبت همیشه وجود دارد. رطوبت در طول مدت زمان می تواند موجب پوسیدگی و از بین رفتن کامل چوب شود. باد کردگی کفپوش چوبی نشان می دهد که در زیر کفپوش حتما رطوبت وجود دارد. معمولا با ریختن یک لیوان آب این مشکل ایجاد نمی شود پس در زیر کفپوش به دنبال مقصر باشید. برای تعمیرات پارکت باد کرده لازم است تا قطعات معیوب خارج شود و نم و رطوبت کف نیز به طور کامل برطرف شود.

  • تعمیر پارکت چوبی مات و بد رنگ

در ساختمان های پر تردد پس از مدتی شاهد بد رنگ شدن و مات شدن پارکت می شویم. تردد زیاد، کثیف شدن و شستشوی مداوم لایه براق روی چوب را از بین می برد. این مشکل بزرگی نیست و به سادگی حل می شود. پارکت های چوبی پس از مدتی نیاز به ساب و لاک دارند. اگر سطح روی پارکت خراش خورده یا دارای لکه های بد رنگ است می توانید قبل از لاک، از سبا زنی استفاده کنید ولی در نهایت این سای پارکت چوبی است که زیبایی را به کفپوش بر می گرداند. برای شستن پارکت چوبی مثل دیگر لوازم چوبی از شلنگ آب استفاده نکنید. یک پارچه نمدار می تواند گرد و غبار روی کفپوش را تمیز کند.

parquet-flooring-issues

تعمیرات پارکت منزل با کمترین هزینه

طریقه تعمیر پارکت چوبینصب و تعمیر پارکت چوبی

تعرفه نصب و تعمیر پارکت هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
ساب و لاک پارکت به همراه بتونه سراسری(متر مربع)
4000070000
ساب و لاک پله5000060000
تعمیرات پارکت همراه با ساب و لاک(متر مربع)85000120000
نصب و چسب و ساب و لاک(متر مربع)85000115000
نصب پارکت بدون ساب و لاک(متر مربع)4500065000
نصب قرنیز ام دی اف 7 و 9 سانتی(متر طول)45006000
نصب قرنیز ام دی اف 11 و 15 سانتی(متر طول)900011000
نصب قرنیز تمام چوب(متر طول)
1100019000
نصب قرنیز پی وی سی(متر طول)40005000

خدمات نصب و تعمیر پارکت چوبی در تهران

سرویس نصب و تعمیر پارکت چوبی توسط نصاب حرفه ای ارائه می شود. نصب استاندارد بیشترین تاثیر را در دوام و ماندگاری پارکت دارد. زیرسازی ضعیف و نصب غیر حرفه ای عامل اصلی شل شدن قطعات پارکت و صدای جیر جیر و … است. چنانچه با پارکت کف مشکل دارید با ما تماس بگیرید. پس از تماس هماهنگی جهت بازدید از محل و مشاوره رایگان انجام می شود. هزینه تعمیرات به صورت توافقی و با توجه به میزان آسیب، مشخص شده و به اطلاع مشتری خواهد رسید. در صورت توافق همه عملیات نصب یا تعمیر پارکت در زمان تعیین شده انجام می شود. برای ثبت سفارش از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید. این سرویس شامل گارانتی و تضمین کیفیت خدمات است. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پارکت هم ارائه میده؟

سرویس نصب و تعمیر پارکت را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر پارکت تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا