رایانه و تکنولوژی

چرا شرکت ها به خدمات پشتیبانی شبکه نیاز دارند؟

نفوذ شبکه های کامپیوتری در حوزه های مختلف موجب شده تا همه سازمان ها به سرویس نصب و نگهداری شبکه نیاز داشته باشند.با توجه به تخصصی بودن سیستم های کامپیوتری و تجهیزات شبکه، اغلب شرکت ها به کمک نیروی زبده نیاز دارند. استخدام نیروی متخصص و حرفه ای برای نگهداری از شبکه و تجهیزات آن بسیار هزینه بر است به همین علت اغلب سازمان های دیرطب ترجیح می دهند از خدمات پشتیبانی شبکه برای حل مشکلات احتمالی سیستم استفاده کنند. شرکت های زیادی در زمینه ارائه خدمات کامپیوتری و نگهداری از تجهیزات سیستم های شبکه فعالیت دارند که سرویس های آنلاین و حضوری را برای رفع مشکل شرکت ها ارائه می دهند.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خدمات پشتیبانی شبکه چیست؟

پس از نصب و اجرای شبکه همیشه امکان بروز مشکل در سیستم شبکه های کامپیوتری وجود دارد. رها کردن این تجهیزات به حال خود مساوی با از دست دادن بهره وری شبکه و تجهیزات تحت شبکه است. برای حفظ و نگهداری این سیستم پیچیده و برطرف کردن مشکلات شبکه لازم است تا بررسی و بازبینی دائمی وجود داشته باشد. خدمات پشتیبانی شبکه شامل مجموعه فعالیت هایی است که در جهت نگهداری و عیب یابی این سیستم گسترده انجام می شود. بسیاری از تجهیزات شبکه نظیر تجهیزات امنیتی یا زیرساخت ها در معرض آسیب قرار دارند. همیشه امکان بروز مشکل در سطح نرم افزاری و همچنین اشکالات سرور نیز وجود دارد. بدون داشتن یک سرویس پشتیبان قوی، شرکت ها در معرض آسیب جدی قرار دارند و این آسیب می تواند خسارات مالی زیادی را به همراه داشته باشد.

خدمات راه اندازی شبکه کامپیوتری

خدمات پشتیبانی شبکه چیست؟خدمات پشتیبانی شبکه چیست و چه وظایفی دارد؟

از کجا بدانیم این مجموعه به خدمات پشتیبانی شبکه نیاز دارد؟

چنانچه نمی دانید سیستم شبکه راه اندازی شده کاراریی دارد یا خیر و یا هر گونه مشکلی با این سیستم دارید با خدمات شبکه هوم سرویز تماس بگیرید تا برای بررسی کارشناس به محل اعزام شود. در مجموع می توان گفت اگر صاحب و یا مدیر یک شرکت، سازمان و هر کسب و کار دیگری هستید و با چالش های تحت شبکه روبرو هستید، نیاز به خدمات پشتیبانی دارید برخی از این مشکلات اینها هستند:

 • شبکه کامپیوتری در مجموعه مورد نظر پایدار نیست و مشکلات مربوط به قطعی شبکه زیاد دیده می شود. در این صورت کارمندان موقع کار و استفاده از سیستم های نرم افزاری و سخت افزارها مرتب از شبکه قطع می شوند.
 • به عنوان مدیریت مجموعه با چالش اختصاص پهنای باند به کارمندان مواجه هستید و در این زمینه نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید.
 • نگران سطح دسترسی کارمندان به اطلاعات مدیریتی هستید و می خواهید سطوح دسترسی را مدیریت کنید. فضایی برای یکپارچه سازی اطلاعاتی که هر کارمند در سیستم ذخیره کرده است، ندارید و به سیستم مدیریت اطلاعات منسجمی نیاز دارید.
 • شکایات زیادی از سوی کارمندان در ارتباط با نرم افزارهای اداری نصب شده در سیستم، دریافت می کنید. این امر روی پیشرفت کاری شرکت تاثیر داشته است.
 • به طور مداوم تجهیزات و دستگاه های تحت شبکه نظیر فکس و اسکنر و پرینتر و … دچار مشکل می شوند. این مشکل مربوط به بخش نرم افزاری و ارتباطی است.
 • استرس دائمی برای آلوده شدن سیستم های تحت شبکه و از دست دادن اطلاعات در اثر ویروسی شدن را دارید.
 • از نظر فنی نمی توانید با شرکت های ارائه دهنده سیستم های نرم افزاری به توافق برسید و در این زمینه اطلاعات کمی دارید.
 • در ارتباط با استراتژی های سازمانی در حوزه IT هیچ ایده ای ندارید.

هزینه راه اندازی شبکه چقدر است؟

سرویس نصب و نگهداری از شیکه

وظایف خدمات پشتیبانی شبکه چیست؟

خدمات راه اندازی شبکه شامل طراحی و اجرای تجهیزات شبکه کامپیوتری است. به ندرت بتوان شرکتی را پیدا کرد که از سیستم های سنتی و قدیمی برای کارهای روزمره و ارتباطات استفاده کند. تیم پشتیبان شبکه وظیفه دارند در ۲ حوزه سخت افزاری و نرم افزاری خدماتی را به مشتری ارائه دهند.

✔️ خدمات پشتیبانی نرم افزار تحت شبکه

یکی از فعال ترین بخش ها در هر شرکت، تیم خدمات پشتیبانی نرم افزاری است! وظیفه این تیم نگهداری از نرم افزارهای تجیزات شبکه است. بک‌آپ‌گیری و پشتیبان‌گیری و مستند سازی تمامی اطلاعات در این بخش قرار دارد. برخی از کارهای روتین در پشتیبانی نرم افزار عبارتند از:

 • نصب و آپدیت ویندوز سرور
 • نصب و ارتقاء نرم‌افزارهای شبکه
 • رفع ایرادات احتمالی نرم افزاری
  نظارت بر امنیت شبکه بر پهنای اینترنت
 • نگهداری از دیتاهای شرکت و پشتیبان گیری از اطلاعات
 • پیشگیری از وقوع ایرادات و نظارت دائمی بر شبکه های کامپیوتری

✔️ خدمات پشتیبانی سخت افزاری شبکه

بخش اعظم شبکه مربوط به تجهیزات سخت افزاری است. این سیستم گسترده شامل سرورها، روتر، رک، سوئیچ، تجهیزات اداری ( فکس و پرینتر و …) و سیستم های کامپیوتری است. بدون تردید این بخش در معرض آسیب و ایراد قرار دارد و نیازمند نظارت کامل است. برخی از خدمات پشتیبانی سخت افزاری در شرکت ها عبارتند از:

 • مشاوره شبکه  آنلاین برای خرید تجهیزات و زیرساخت شبکه
 • مانیتورینگ تجهیزات سخت افزاری شبکه ( لحظه ای و آنلاین)
 • بازدید دوره ای و سرویس شبکه جهت پیشگیری از خرابی تجهیزات شبکه
 • نصب و ارتقاء تجهیزات سخت افزاری شبکه
 • عیب یابی و برطرف کردن ایراد احتمالی تجهیزات سخت افزاری 
 • عیب یابی و رفع خرابی زیرساخت و پسیو شبکه

انجام خدمات کامپیوتری در محل

نگهداری از تجهیزات شبکه

خدمات نصب و نگهداری شبکه هوم سرویز

شبکه ای گسترده از متخصصان حوزه کامپیوتری در تیم خدمات پشتیبانی شبکه هوم سرویز فعالیت دارند. با توجه به اهمیت بر خط بودن شبکه های سازمانی در شکوفایی کسب و کار، سرویس نگهداری از شبکه در همه روزها حتی تعطیلات فعال است. خدمات نصب و نگهداری شبکه شامل طراحی، اجرا و پشتیبانی آنلاین و حضوری است. برای ثبت سفارش از اپلیکیشن رایگان هوم سرویز استفاده کنید. ثبت سفارش و مشاوره کاملا رایگان است. پس از توافق اولیه در صورت نیاز تجهیزات نصب، لوازم و نرم افزارها توسط همیار متخصص تهیه شده و به همراه فاکتور خرید در مبلغ نهایی لحاظ می شود. هزینه طراحی و اجرای شبکه با توجه به حجم کار قیمت گذاری می شود. همه سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز شامل تضمین کیفیت خدمات هستند. برای اجرای حرفه ای با حرفه ای ها تماس بگیرید.

هزینه نصب و نگهداری شبکه هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)
قیمت تا(تومان)
نصب سیستم عامل شبکه
250000300000
نصب سرویس های سرور(هر سرویس)
70000100000
طراحی و اجرای شبکه
توافقی
اصلاح شبکه
توافقی
سیم کشی و داکت کشی(متری)
45005500
کابل کشی
50006000

سرویس نصب و نگهداری شبکه را از طریق اپ هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و نگهداری شبکه هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و نگهداری شبکه تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا