همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

تعمیرات و خدمات فنی

تعمیرات سیم کشی تلفن و رفع نویز خط

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

 نویز خط تلفن از مشکلاتی است که کیفیت مکالمه را تحت تاثیر قرار می دهد. در سانترال شرکتی افت کیفیت تماس ها می تواند خسارات مالی زیادی را به همراه داشته باشد. نویز خط تلفن های خانگی یا اداری روی سرعت اینترنت adsl نیز تاثیر نامطلوبی خواهد داشت. برای رفع خرابی و سرویس سیم کشی تلفن وقتی خط نویزدار شده لازم است تا اقداماتی انجام شود. برای صرفه جویی در هزینه تعمیرات سیم کشی تلفن و جلوگیری از اتلاف وقت حتما سیم ارتباطی تلفن واحد را از جعبه تقسیم اصلی و سمت داخل ساختمان چک کنید. با یک گوشی سالم تلفن را به دو سر سیم اصلی که از سوی مخابرات به داخل ساختمان کشیده شده، وصل کنید. آیا هنوز مشکل نویز خط تلفن وجود دارد؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعمیرات نویز خط تلفن

در صورتی که پس از اتصال گوشی تلفن به دو سر سیم تلفن مخابرات هنوز نویز و پارازیت وجود دارد مشکل از مخابرات منطقه است. اتصالات بیرون از ساختمان و یا مرکز مخابرات از مواردی هستند که توسط شرکت مخابرات بررسی و تعمیر می شوند. در این مورد با شرکت مخابرات محلی تماس بگیرید. چنانچه با اتصال تلفن به دو سر سیم مخابرات، صدا بدون نویز و پارازیت شنیده می شود، مشکل داخلی است. تعمیرات سیم کشی تلفن در این مورد مربوط به مالک است و ارتباطی به شرکت مخابرات ندارد. با بررسی مسیر ارتباطی سیم های ورودی ساختمان و پریزهای تلفن واحد مربوطه می توان مشکل اصلی را پیدا کرد. 

راهنمای عیب‌یابی و تعمیر سیم کشی تلفن

تعمیرات سیم کشی تلفن ثابت

تعمیرات سیم کشی تلفن

وقتی مسیر سیم کشی داخل ساختمان دچار مشکل باشد، صدای خط همراه با پارازیت و نویز است. کاهش کیفیت صدا و افت سرعت اینترنت adsl در مواردی که سیم کشی تلفن داخل ساختمان آسیب دیده طبیعی است. در این صورت واحد کناری مشکلی با خط تلفن ندارد و این مشکل تنها برای یک واحد روی داده است. مشکلات مربوط به شرکت مخابرات روی همه تلفن ها ساختمان و دیگر واحدها نیز دیده می شود و مربوط به یک واحد نیست. به طور معمول ۳ مورد موجب ایجاد اختلال و کاهش کیفیت صدای تلفن هستند:

  • امتداد سیم تلفن و کابل برق

رایج ترین موردی که در موقع تعمیرات سیم کشی تلفن با آن روبرو می شویم مربوط به تداخل سیم های برق و مخابرات است. چنانچه مسیر عبور سیم کشی تلفن در فاصله ای نزدیک به کابل برق ساختمان باشد، امکان نویز و کاهش کیفیت صدای تلفن وجود دارد. استانداردهای سیم کشی ساختمان در موقع ساخت بنا را می توان در این مورد مشاهده کرد. در صورت نزدیکی سیم ها لازم است تا رعایت فاصله حداقلی را به کار ببرید تا مشکل برطرف شود. با خدمات تعمیرات سیم کشی تلفن هوم سرویز  برای اعزام تعمیرکار به محل هماهنگ کنید.

چگونه برای رفع خرابی تلفن ثابت اقدام کنیم؟

  • سرهم بندی سیم های تلفن

اگر اتصال سیم های تلفن به صورت استاندارد انجام نشود معمولا مشکل نویز در خط وجود دارد. اتصالات نامناسب، اتصال سیم تلفن در مسیر با سیم دیگر، کشیده شدن سیم تلفن و .... از مواردی هستند که کیفیت صدای دریافتی را کاهش می دهند. در حالت مطلوب این موارد نباید در مسیر سیم کشی تلفن وجود داشته باشد. گاهی حتی قرار گرفتن سیم تلفن در محیط مرطوب نیز موجب کاهش سرعت اینترنت adsl و نویز خط تلفن می شود. برای مثال ترکیدگی لوله و یا نشتی لوله های داخل دیوار عامل اصلی رطوبت سیم تلفن هستند که حتما در خطوط اختلال ایجاد می کنند.

نحوه سیم کشی سانترال چگونه است؟

سرویس تعمیرات سیم کشی تلفن

 

  • فرسودگی سیم تلفن

آخرین عامل مربوط به فرسودگی کابل و سیم تلفن داخل ساختمان است. سیم های تلفن در ساختمان های قدیمی معمولا فرسوده شده اند و مشکلات زیادی را در خطوط تلفن ایجاد می کنند. همشنوایی و پارازیت رایج ترین مشکل در سیم کشی تلفن ساختمان هایی است که بالای ۱۰ سال عمر دارند. گاهی علاوه بر این مشکل همراستایی خطوط و اتصالات غیر اصولی هم در بافت فرسوده دیده می شود. تعمیرات سیم کشی تلفن و عیب یابی در این مورد چندان ساده نیست و لازم است تا کل مسیر بررسی شود. با توجه به وسعت کار شاید بهتر باشد کابل مخابراتی از نو اجرا شود. در این صورت سیم کشی تلفن فرسوده کاملا نوسازی و تعویض می شود. این کار هزینه بر است ولی با کابل های مخابراتی که سطح مقطع بالاتری دارند، کیفیت خطوط تلفن به مراتب بهتر خواهد شد.

انواع نویز خط تلفن

نویزها همیشه به یک صورت نیستند انواع متفاوتی از نویز وجود دارد که همگی روی سرعت اینترنت adsl تاثیر بدی می گذارند شناسایی نوع نویز موقع تعمیرات سیم کشی تلفن راهنمای خوبی است. گاهی وجود دو نویز به صورت هم زمان در خطوط دیده می شود که شناسایی آن را دشوارتر می کند. با پیدا کردن نوع نویز می توان به شیوه های ذکر شده قبلی نسبت به تعمیر سیم کشی تلفن و رفع اتصالی اقدام کرد.

  • نویز نقطه ای: این اختلالت به راحتی قابل تشخیص نیستند.
  • نویز اتمسفر: نویز حاصل از تغییرات جوی، رعد و برق، بارش های جوی و تخلیه بارهای الکتریکی عامل اصلی نویز هستند.
  • نویز رگباری: این نویز قابل پیشگیری است و با مسدود کردن گیرنده های راداری ارتباط دارد.
  • نویز مصنوعی: حرکت وسایل نقلیه، موتورهای برقی، برخی از لامپ ها و .... در شکل گیری این اختلال تاثیر دارند.

رفع اتصالی سیم کشی تلفن

رفع پارازیت تلفن ثابت

تعرفه های تعمیرات سیم کشی تلفن هوم سرویز

عنواناز قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سیم کشی تلفن تا 20 متر80000110000
سیم کشی تلفن 20 متر تا 100 متر (متری)3000
سیم کشی تلفن بالای 100 مترتوافقی
مدار بندی خط های تلفن اصلی در ورودی ساختمان به همراه ترمینال بندی (هر خط)4000050000
عیب یابی و راه اندازی خط تلفن90000110000
جابه جایی سیم کشی
هزینه کارشناسی و عیب یابی
60000
بیشتر بخوانید
قیمت نصب ایزوگام در هوم سرویز

عیب یابی و تعمیرات سیم کشی تلفن در تهران

سیم کشی تلفن آپارتمان، عیب یابی و رفع ایرادات تلفن ثابت، رفع نویز و پارازیت بخشی از خدمات فنی هوم سرویز در تهران است. سیم کشی سانترال جهت سازمان ها و شرکت ها پذیرفته می شود. برای ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز و شماره درج شده در بالای صفحه اقدام کنید. این سرویس در همه مناطق تهران ارائه می شود. هزینه خدمات در همه مناطق یکسان است و بستگی به میزان خرابی و مصالح مورد نیاز دارد. در صورت تهیه لوازم و مصالح توسط همیار، فاکتور خرید به مشتری ارائه می شود. 

برای ثبت سفارش سرویس سیم کشی تلفن و رفع خرابی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن