تعمیرات و خدمات فنی

کابینت آشپزخانه سفارشی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

کابینت آشپزخانه سفارشی بهتر است یا کابینت های آماده؟ جواب این سوال بستگی به خیلی چیزها دارد. چقدر می خواهید هزینه کنید؟ اندازه آشپزخانه چقدر است؟ آیا دیوارها قناسی دارد؟  سبک طراحی خانه چیست؟مواردی از این دست می تواند معیار خوبی برای سفارش  ساخت کابینت آشپزخانه باشد. کابینت های آماده و سفارشی هر کدام مزایا و معایبی دارند. شاید در یک فضا، برتری با کابینت آماده آشپزخانه باشد ولی در مکانی دیگر طراحی کابینت های سفارشی اجتناب ناپذیر است. قبل از تصمیم گیری در مورد نصب کابینت جدید همه جوانب را در نظر بگیرید. بهتر است طرح های پیش ساخته را از نزدیک ببینید. برای مقایسه حتما نگاهی هم به جدیدترین آلبوم سفارشی داشته باشید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کابینت آشپزخانه سفارشی چیست؟

موقع تغییر دکوراسیون آشپزخانه، دوراهی کابینت سفارشی و آماده تصمیم گیری را مشکل می کند. سفارشی به مفهوم این است که می توانید طرح مورد نظر خود را برای دکوراسیون آشپزخانه اجرا کنید. انتخاب دستگیره ها، نوع لولا و به طور کلی همه یراق آلات و تجهیزات کابینت دقیقا طبق سلیقه تان است. اگر می خواهید کشوهای اضافی داشته باشید یا از درب های شیشه ای و ویترین استفاده کنید، کابینت آماده به دردتان نمی خورد. در واقع سبک کابینت های سفارشی همان رویایی است که همیشه منتظرش بودید. برخلاف کابینت پیش ساخته در این طراحی، می توانید سلیقه تان را عملی کنید. از حق نگذریم کابینت های آماده هم مزایایی دارند. در ادامه تفاوت کابینت های سفارشی و آماده را بررسی می کنیم. با این راهنمایی ها تصمیم گیری راحت تر می شود.

نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه 

قیمت کابینت آشپزخانه سفارشی

تفاوت کابینت آشپزخانه سفارشی با کابینت آماده از نظر قیمت

کابینت پیش ساخته به مراتب قیمت کمتری از انواع سفارشی دارد. همین موضوع موجب شده تا خیلی ها طرفدار این طرح های آماده باشند. قبل از هر تصمیمی باید بدانید که پول تان را بابت چه چیزی می پردازید. اگر قیمت ساخت کابینت پیش ساخته ارزان تر است حتما متریال ساخت آن از ورق های ارزانقیمت تری بوده است. به هر حال از قدیم گفته اند" هر چقدر پول بدهی آش می خوری" کابینت های آماده سریع نصب می شوند و قیمت کمتری دارند. مواد اولیه ساخت این محصولات از نوع بسیار مرغوب و خاص نیست. برای مثال اگر کابینت آشپزخانه هایگلاس سفارشی را با این متریال مقایسه کنید، متوجه ارزان قیمت بودن آن می شوید. در مجموع یونیت های آماده برای مواقعی که محدودیت بودجه دارید انتخاب بهتری هستند. بعدها همیشه امکان تعویض کابینت ها هست.

قیمت کابینت آشپزخانه با طرح جدید چقدر است؟

مقایسه اندازه و ابعاد کابینت پیش ساخته و سفارشی

اسکلت کابینت آشپزخانه دارای ابعاد مشخصی است. این اندازه با توجه به ابعاد سینک ظرفشویی، اجاق گاز، یخچال و .... قابل تنظیم است. یونیت باکس کابینت ها از نظر عمق و ارتفاع دارای اندازه های استانداری است ولی طول کابینت ها متفاوت است. در کارگاه های کابینت سازی انواع کابینت زمینی در طول ۲ متری، ۳ متری و ... ساخته می شود. این کابینت ها قابل نصب در آشپزخانه های استاندارد هستند ولی همانطور که می دانید همه خانه ها دارای آشپزخانه هایی با طول و عرض استاندارد نیستند. به همین دلیل کابینت های سفارشی با ابعاد متفاوت تری در این مکان ها نصب می شود. برای مثال اگر آشپزخانه دارای قناسی باشد نمی توانید از کابینت های آماده استفاده کنید. یا فرض کنید طول دیوار ۲ متر و ۶۰ باشد در این صورت با نصب کابینت ۲ متری، ۶۰ سانت از فضا هدر می رود.

نصب کابینت آشپزخانه سفارشیطراحی و ساخت کابینت سفارشی با قیمت مناسب

سبک درب کابینت آشپزخانه سفارشی

مهم ترین تفاوت کابینت پیش ساخته و سفارشی در طراحی است. هدف از طراحی کابینت های آماده، بالا بردن سرعت در ساخت و کاهش هزینه های اجرایی است. به همین دلیل همیشه از ساده ترین و البته ارزان ترین نوع درب کابینت در این محصولات استفاده می شود. در حالی که  انواع درب کابینت هماهنگ با دکوراسیون داخلی را می توانید به سادگی سفارش دهید. کابینت ام دی اف، هایگلاس، انزو از پر طرفدار ترین سبک های درب کابینت هستند. در کابینت های سفارشی محدودیتی در انتخاب ندارید حتی می توانید کنده کاری روی چوب به سبک کابینت های کلاسیک را سفارش دهید یا کابینت آشپزخانه مدرن و به روزتری را انتخاب کنید.

رنگ کابینت آشپزخانه سفارشی

در معماری مدرن، طرح آشپزخانه به طور کلی تغییر کرده است. این روزها فضای آشپزخانه با دیوار و درب از دیگر قسمت ها جدا نمی شود. آشپزخانه های اپن با میز جزیره ای بخشی از فضای هال و پذیرایی هستند.این موضوع روی طراحی کابینت نیز تاثیر گذاشته است. کابینت های سفارشی قابلیت رنگ آمیزی به سلیقه مشتری را دارند. معمولا روی درب کابینت از روکش ممبران، هایگلاس و pvc استفاده می شود که همگی در رنگ های متنوع موجود هستند. کابینت ساز با نشان دادن نمونه ای از رنگ نهایی می تواند کمک تان کند که رنگ کابینت ها را هماهنگ کنید. سبک طراحی خانه هر چه که باشد می توانید کابینت ها را طبق آن انتخاب کنید. به طور کلی در ساخت سفارشی قیمت بیشتری می پردازید ولی قطعا از نتیجه کار رضایت بیشتری خواهید داشت.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف کدام است؟

کابینت آشپزخانه سفارشی ام دی افکابینت آشپزخانه سفارشی

تعرفه ساخت کابینت آشپزخانه هوم سرویز

عنوان(به روز رسانی سال 99)از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
ساخت کابینت
کابینت تمام MDF با مغز ایرانی با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)1,200,000
کابینت تمام MDF با مغز ترک با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)1,300,000
کابینت MDF هایگلاس ایرانی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)1,350,000
کابینت MDF هایگلاس ترک با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)1,600,000
کابینت MDF فرآمید با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)1,600,000
کابینت ممبران روکش وکیوم با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)2,000,000
کابینت ممبران شرکتی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)2,200,000
کابینت لمی گلاس و پلی گلاس با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)2,200,000
قیمت تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعویض و جابجایی ریل کـشو(هر جفت)
2000030000
نصب ساعت و قاب و شلف و ...2000030000
تعویض و جابجایی دستگیـره کمد دیواری(هر عدد)
1000015000
تعویض درب لولایی
3000050000
تعویض درب ریلی
3000050000
تعویض و جابجایی پایه کابینت(هر عدد)
500015000
تعویض و جابجایی دستگیره قدی(هر عدد)
2500030000
تعویض و جابجایی مسیر درب ریلی
5000060000
قیمت ساخت کمد
کمد دیواری تمام MDF با مغز ایرانی با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)700,000
کمد دیواری تمام MDF با مغز ترک با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)800,000
کمد دیواری هایگلاس ایرانی با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)800,000
کمد دیواری هایگلاس ترک با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)900,000
کمد دیواری فرآمید (فوق برجسته) با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)900,000
کمد دیواری ممبران روکش وکیوم با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)1,100,000
کمد دیواری ممبران شرکتی با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)1,250,000
مکانیزم هر درب ریلی90000
بیشتر بخوانید
توری پلیسه ای چیست؟

خدمات ساخت کابینت آشپزخانه در تهران

در حال حاضر سرویس کابینت سازی هوم سرویز تنها در تهران بزرگ، سفارش می پذیرد. با توجه به استقبال غیر منتظره ای که از خدمات ساخت و طراحی کابینت شده، در نظر داریم به زودی در دیگر مناطق نیز فعالیت خود را ارائه دهیم. انواع کابینت آشپزخانه سفارشی طبق سلیقه مشتری و با بهترین متریال طراحی و اجرا می شود. امکان طراحی سه بعدی آشپزخانه قبل از سفارش ساخت وجود دارد. اگر در مورد مواد اولیه یا مدل کابینت نیاز به راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید. تیم پشتیبانی آماده راهنمایی و مشاوره رایگان است. پس از ثبت سفارش هماهنگی برای اندازه گیری و توافق در مورد طراحی کابینت انجام می شود. جدول قیمت ها در همین مطلب اطلاع رسانی شده و به روز می باشد.

سفارش  ساخت کابینت آشپزخانه را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن