بنایی و دکوراسیون

ترفندهای طراحی داخل کمد دیواری

طراحی داخل کمد دیواری نقش مهمی در کاربردی بودن کمد اتاق خواب دارد. محبوب ترین اتاق ها همان هایی هستند که کمد دیواری های بزرگ و جادار با طراحی شیک دارند. نحوه چیدمان وسایل داخل کمد دیواری بستگی به قفسه بندی و طراحی داخل کمد دارد. حتی یک کمد لباس کوچک و خوب طراحی شده نیز می تواند تا اندازه زیادی احتیاجات یک خانواده را برطرف کند. در برخی ساختمان ها، کمد دیواری از قبل نصب نشده است ولی همیشه می توانید سفارش ساخت کمد دیواری جدید را داشته باشید. خدمات طراحی و نصب کمد دیواری هوم سرویز صفر تا صد اجرای کمد دیواری را بر عهده دارد. آیا در انتخاب طرح داخل کمد دچار تردید هستید؟ در ادامه چند پیشنهاد جالب ارائه می شود پس از خواندن این مطلب حتما ایده های زیادی پیدا خواهید کرد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اهمیت طراحی داخل کمد دیواری

کمد دیواری یک محفظه با عمق و ابعاد مشخص است که به منظور جای دادن لباس و وسایل منزل، طراحی می شود. شکل ظاهری کمد دیواری و نوع درب و دستگیره ها و حتی طریقه باز و بسته شدن درب کمد دیواری روی دکوراسیون داخلی اتاق تاثیر مستقیم دارد. کمد دیواری می تواند بخشی از دکوراسیون لوکس و شیک اتاق خواب یا اتاق پذیرایی باشد. اما همه این موارد بدون در نظر گرفتن طراحی فضای داخل کمد دیواری، اصلا ارزشی ندارد. کارایی این کمدها با توجه به نوع قفسه ها، کشوها و طراحی داخل آن مشخص می شود. بدون طراحی هیچ نظم و ترتیبی در چیدمان وسایل داخل کمد، وجود ندارد. اگر قفسه بندی های داخلی مناسب نباشند حتی در قرار دادن و برداشتن وسایل از داخل کمد هم با مشکل روبرو می شوید.

طراحی و ساخت کمد دیواری با قیمت مناسب

طراحی داخل کمد دیواری

طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب

دو نوع کمد دیواری در داخل اتاق خواب، نصب می شود. اولین و محبوب ترین کمد دیواری های اتاق خواب، کمد جا لباسی است. این کمدها در اندازه ها و ابعاد متفاوت در هر اتاقی نصب می شوند. یک کمد لباس خوب طراحی شده باید دارای یک رگال لباس ، کشوهایی برای قرار دادن خرده ریزها، قفسه های باریک کیف و کفش و کلی فضای اضافی برای لباس های تا شدنی باشد. در شیوه مرسوم قدیمی، سرتاسر کمد لباس برای رگال در نظر گرفته می شد اما این روزها طراحی داخل کمد لباس دارای قفسه های متعدد برای پوشاک است. این کمدها بسیار کاربردی و به درد بخور هستند و یک آپشن عالی برای اتاق خواب به حساب می آیند.

گزینه دوم مربوط به کمد رختخوابی است که نیازی به طراحی و قفسه بندی داخلی ندارد. عمق کمد رختخواب بیشتر است و برای چیدن رختخواب ها در نظر گرفته می شود. قیمت کمد رختخوابی از کمد لباس با کشوهای اضافی، کمتر است.

طراحی داخل کمد دیواری اتاق کودک و نوجوان

طرح های شیک و فانتزی برای اتاق خواب بچه ها مناسب تر هستند. درب کمد دیواری و تزئینات آن را خاص و متنوع انتخاب کنید. طراحی داخل کمد نیاز به دقت بیشتری دارد. با کمی خلاقیت می توانید کمدهای چند کاره طراحی کنید. کمد دیواری اتاق بچه ها می تواند برای قراردادن لباس ها و وسایل مدرسه استفاده شود. قسمتی از این فضا را برای میز تحریر در نظر بگیرید. در برخی اتاق ها کمد دیواری و تختخواب و میز تحریر همگی با هم طراحی می شود.

ساخت همه مدل کمد دیواری به قیمت توافقی

طراحی داخل کمد دیواری شیک

طراحی داخل کمد دیواری پذیرایی

ساخت کمد پذیرایی را به یک نجار حرفه ای سفارش دهید. این کمدهای زیبا در دید مستقیم مهمان ها قراردارند و باید به بهترین نحو طراحی شوند. عمق داخل کمد پذیرایی در مقایسه با کمد اتاق خواب کمتر است. کمد دیواری اتاق پذیرایی شبیه به یک بوفه بزرگ است که می توانید اشیا لوکس و قیمتی را در ان به نمایش بگذارید. قفسه های سراسری از مشخصات بارز کمد پذیرایی است. در صورتی که فضای اتاق خواب خیلی کوچک باشد می توانید یک کمد لباس را نیز در اتاق پذیرایی طراحی کنید در این صورت سبک طراحی داخل کاملا متفاوت خواهد بود.

طراحی داخل کمد دیواری در خانه کوچک

اگر فضای اتاق به اندازه کافی جادار و بزرگ نیست نیز می توانید یک کمد لباس ( Wardrobe) خوب طراحی کنید. در این صورت از هر فضایی برای نصب کمد دیواری استفاده می شود. قناسی دیوار، فضای خالی بین دو ستون، زیر پله یا هر جای دیگری، مکان مناسبی برای نصب کمد دیواری است. در خانه های کوچک باید از کمترین امکانات نیز به بهترین نحوی استفاده کرد. اگر کمد دیواری در بین دو ستون ساخته شود فضای زیادی برای طراحی کشو ندارید ولی می توانید قفسه های مختلف با عرض کم و زیاد را در این فضا طراحی کنید. قناسی دیوار هم به کلی طراحی داخل کمد دیواری را تغییر می دهد ولی بهترین ایده برای استفاده کاربردی از فضای پرت و بدون استفاده است. مهم نیست چقدر اتاق خواب کوچک است بلکه نحوه طراحی و قفسه بندی داخل کمد، اهمیت دارد.

بهترین رنگ کمد دیواری کدام است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کمد دیواری هم ارائه میده؟

قیمت طراحی داخل کمد دیواریچیدمان لباس در کمد دیواری اتاق خواب

تعرفه ساخت کمد دیواری هوم سرویز

[table “110” not found /]

خدمات ساخت کمد دیواری در تهران

طراحی و ساخت انواع کمد دیواری یکی از محبوب ترین سرویس های هوم سرویز است که در حال حاضر فقط در سطح تهران بزرگ، سفارش می پذیرد. ساخت انواع کمد جا لباسی و کمد رختخوابی، نصب کمد دیواری اتاق پذیرایی و طراحی کمدهای فانتزی و شیک برای اتاق کودک و نوجوان با هماهنگی قبلی پذیرفته می شود. ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز کاملا رایگان است. کلیه مراحل طراحی و ساخت در محل کارگاه انجام می شود و قسمت های مختلف کمد برای مونتاژ به محل ارسال می شود. اندازه گیری اولیه، حمل کمد دیواری به محل و نصب و مونتاژ همگی توسط تیم نجار حرفه ای هوم سرویز انجام می شود. هزینه های دریافتی طبق جدول منتشر شده در همین مطلب، دریافت می شود. این سرویس به شرط رضایت کامل مشتری ارائه می شود. 

سفارش ساخت کمد دیواری  را در  اپلیکیشن هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت کمد دیواری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا