نظافت و پذیرایی

کارواش در محل با ارائه قیمت شفاف

گرد و خاک و آلودگی در تهران حتی نمی گذارد یک روز، ماشین تان تمیز باشد. کثیف شدن شیشه های اتومبیل، دید را کم می کند. البته در روزهای برفی و بارانی که مشکل از این هم بدتر است کثیف شدن خودرو در روزهای بارندگی واقعا آزار دهنده است.  اگر وقت تمیز کردن اتومبیل را ندارید از خدمات کارواش در محل استفاده کنید. این سرویس ها همه خدمات کارواش را درب منزل یا محل کار نیز ارائه می دهند. تنها با یک تماس می توانید خدمات کارواش سیار در محل را دریافت کنید. حتی اگر ماشین به ظاهر تمیز هم هست باید قبل از واکس و پولیش خودرو ، اتومبیل را شستشو دهید. مواد به کار رفته در واکس و پولیش روی سطح تمیز، اثر بهتری دارد. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کارواش در محل چیست؟

به طور معمول برای شستشوی اتومبیل، خودرو را تا محل کارواش، منتقل می کنید. در یک کارواش مجهز، دستگاه های زیادی برای تمیزکاری ماشین وجود دارد. برخی از این مراکز حتی بدون دخالت انسانی نیز کارهای شستشوی اتومبیل را انجام می دهند. در اغلب موارد کارواش ها نیمه مکانیزه هستند و تلفیقی از دستگاه و نیروی انسانی، کار را انجام می دهد. کارواش در محل از سرویس های جدید است که شرکت های خدماتی ارائه می دهند. با این خدمات دیگر نیازی به انتقال خودرو تا محل کارواش نیست. یک وانت همه چیزی را که لازم است با خود به محل می آورد. در واقع این سیستم نوعی کارواش سیار است و درب منزل یا هر جای دیگری که بخواهد، حاضر می شود. برای شستشوی اتومبیل در هر کجا که زندگی می کنید با ما تماس بگیرید تا نزدیکترین کارواش سیار، بلافاصله به محل اعزام شود.

۵ دلیل برای شستن ماشین با کارواش نانو

هزینه کارواش در محل

شستشوی بیرون ماشین در کارواش

خدمات کارواش در محل شامل نظافت بدنه و قسمت های بیرونی خودرو است. این بخش در معرض آلودگی و کثیفی بیشتری قرار دارد. بارندگی ها و آلودگی هوا به طور مستقیم، بدنه خودرو را کثیف می کند. گل و لای خشک شده لابلای چرخ ها و لاستیک خودرو را نمی توانید به این سادگی ها، تمیز کنید. شستن شیشه ها، چراغ های جلو و عقب خودرو، درب ها و حتی پولیش ماشین به همراه این سرویس ارائه می شود.

شست و شوی داخل ماشین

کارواش داخل ماشین شامل جارو کردن صندلی ها و زیرپایی ها است. پاک کردن شیشه های داخلی، داشبورد و کنسول و …. همگی در محل انجام می شود. در صورتی که صندلی ها خیلی کثیف شده و پر از لکه های ناجور است می توانید پکیج کامل شستشوی داخل ماشین را انتخاب کنید. لکه بری روکش صندلی چرمی و به طور کلی توشویی اتومبیل در کارواش انجام می شود.

کارواش در محل با مواد نانو

استفاده از روش های سنتی برای شستشوی اتومبیل، به آب زیادی نیاز دارند. در کارواش سیار به جای استفاده از شلنگ آب از اسپری نانو برای شستشوی ماشین استفاده می شود. این روش کارامدتر و راحت تر است در ضمن آسیبی هم به محیط زیست وارد نمی شود و هیچ آبی به هدر نمی رود. نتیجه به دست آمده از کارواش نانو در مقایسه با آب و کف، بسیار شگفت انگیز است. علاوه بر آن ماندگاری مواد نانو بیشتر است و تا مدت ها گرد و خاک روی بدنه اتومبیل نمی نشیند.

تمیز کردن اتومبیل با روش های عجیب

کارواش در محل فوری

صفرشویی خودرو در محل

این سرویس ویژه اتومبیل های صفر، طراحی شده است. برای صفرشویی ماشین به جای آب از اسپری های روان کننده استفاده می شود. این مواد دارای قدرت پاک کننده بالایی هستند و ذرات گرد و خاک را جذب می کنند. مواد نانو موجود در اسپری، بدون نیاز به آب روی خودرو استفاده می شود. با یک دستمال نیز همه آلودگی ها به طور کامل پاک خواهد شد. برای اینکه بدنه خودروی صفر، آسیب نبیند از مواد شیمیایی نانو و حوله های میکروفایبر استفاده می شود. 

مزایای کارواش سیار

کارواش در محل، خیلی کار راه انداز است به جای اینکه در این ترافیک و شلوغی ساعت ها وقت صرف کنید و به کارواش بروید خیلی ساده و با یک تماس، تیم حرفه ای کارواش در محل حاضر می شود. به این ترتیب هم کلی در وقت تان صرفه جویی شده و هم یک کار دشوار را راحت و بی دردسر انجام داده اید. کارواش در محل با کیفیت عالی، نظافت داخل و بیرون ماشین را انجام می دهد. حتی قسمت های دور از دید، نیز به خوبی تمیز و پاکیزه می شود. صرفه جویی در آب یکی دیگز از مزایای کارواش سیار است. برا شستشو از واترجت و مقدار کمی آب استفاده می شود که در مقایسه با روش های سنتی شلنگ آب، خیلی آب کمتری مصرف می شود. شستو با مواد نانو نیز بدون نیاز به آب برای قسمت های داخلی ماشین و بخش های بیرونی قابل انجام است

قیمت کارواش در محل

هزینه ها با توجه به نوع خودروی داخلی و خارجی متفاوت است. با درخواست سرویس کامل از خدمات توشویی و روشویی اتومبیل استفاده می کنید. با توجه به نوع درخواست، هزینه ها اندکی تفاوت دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها از دکمه بالای صفحه استفاده کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات کارواش در محل هم ارائه میده؟
عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
کارواش اب ماشین هاچ بک (شست و شوی داخل و بدنه به همراه جارو
8000095000
کارواش اب ماشین نیمه شاسی(شست و شوی داخل و بدنه به همراه جارو)
100000130000
کارواش اب ماشین شاسی(شست و شوی داخل و بدنه به همراه جارو)
140000165000
کارواش نانو ماشین هاچ بک(شست و شوی داخل و بدنه به همراه جارو)
85000100000
کارواش نانو ماشین شاسی(شست و شوی داخل و بدنه به همراه جارو)
145000175000
روشویی با اب
6500095000
روشویی نانو
70000100000
صفر شویی
350000500000
واکس کامل
6000070000
پولیش450000600000

رفع نم با مواد نانو و عایق کاری با تکنولوژی های جدید

کارواش سیار تهران

خدمات کارواش در محل هوم سرویز

شستشوی کامل ماشین شامل روشویی و توشویی در کارواش سیار هوم سرویز انجام می شود. این سرویس در همه محله های تهران سفارش می پذیرد. شستشوی ماشین سواری ایرانی و خارجی، اتومبیل های شاسی و هاچبک با آب و مواد نانو قابل انجام است. کیفیت عالی، سرعت عمل و هزینه های مقرون به صرفه ۳ شرط اصلی در همه سفارش هاست. جهت ارسال درخواست از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید. ثبت سفارش رایگان است و هزینه های شستشو طبق جدول منتشر شده، محاسبه می شود. حضور راننده در تمام مدت شستشو و کارواش الزامی نیست ولی پیشنهاد میشود از قبل اشیا گرانقیمت را از ماشین خارج کنید. ما به کار همیاران خود اطمینان داریم به همین جهت خدمات کارواش در تهران به صورت تضمین شده ارائه می شود. برای هماهنگی بیشتر لازم است تا سرویس درخواستی را از روز قبل رزرو کنید.

ثبت سفارش رایگان کارواش در تهران از طریق اپ هوم سرویز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا