نظافت و پذیراییهوم سرویز

مزایای استفاده از شرکت خدماتی برای نظافت ساختمان

این روزها همه کارها تخصصی شده حتی رفت و روب و نظافت و تمیزکاری هم خودش یک تخصص است. در برخی از کشورهای پیشرفته به صورت آکدمیک علاقمندان در این رشته تحصیل می کنند. به نظر این قدرها هم سخت نیست ولی وقتی شخصا دست به کار می شوید تازه به ظرافت ها و ریزه کاری های نظافت پی می برید. اامور نظافتی بخشی از وظایف شرکت خدماتی است. این شرکت ها با آموزش داوطلبان، نیروهای مورد نیاز برای نظافت منزل و محل کار را آماده می کنند. به صورت دقیق تر نگاه کنیم حتی افرادی که برای تمیزکاری منازل آموزش دیده اند دارای تجارب متفاوتی از نظافتچی شرکتی هستند. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اهمیت سرویس های نظافتی

سرویس نظافت ساختمان یکی از کاربردی ترین سرویس های ارائه شده در شرکت خدماتی است. شرکت خدماتی در همه روزهای هفته و در ساعات مختلف می تواند کلیه امور نظافتی را بر عهده گرفته و تمیزکاری های کوچک و بزرگ را انجام دهد.همه ساختمان های تجاری، رستوران ها، نمایندگی های خودرو، مدارس، فروشگاه های بزرگ، مراکز ورزشی، مراکز درمانی و پزشکی، ساختمان های اداری نیاز به نظافت روزانه دارند. اغلب این مراکز از شرکت های خدماتی برای انجام امور نظافتی و تمیزکاری ساختمان کمک می گیرند. شرکت خدماتی به صورت حرفه ای و منظم می تواند نظافت کلی و جزئی ساختمان های مسکونی را انجام دهد و این کار مزایای زیادی را برای ساکنین به همراه دارد.

پیشنهاد مطالعه: نکاتی برای استفاده از سرویس های شرکت‌های خدماتی

بهترین شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی برای ساختمان های اداری

شرکت خدماتی می تواند قبل از ساعات کار، در طول ساعات کاری و یا بعد از ساعات کار، امور نظافت و تمیزکاری را انجام دهد. تمیزکاری و نظافت ساختمان اداری کار ساده ای نیست و نیازمند خدمات روزانه و متناوب است. استخدام تیم حرفه ای و با تجربه برای نظافت ساختمان های اداری یک نیاز همیشگی است.

هر سازمان با توجه به نیازهای خود، تعداد کارکنان، تعداد مراجعین و حوزه فعالیت، بیشترین بهره را از سرویس های نظافتی می برد. مهم این است که دفاتر کار و ساختمان های اداری تمیز و بهداشتی باشند. این فعالیتی است که کارکنان نمی توانند آن را بعهده بگیرند. بدون تردید خدمات نظافتی در شرکت ها باید برون سپاری شود. یک شرکت خدماتی خوب از نیروهای خدماتی آموزش دیده و حرفه ای برای انجام تمیزکاری های روزانه استفاده می کنند و فضا را به صورت مطلوبی پاکیزه نگاه می دارند.

پیشنهادات شرکت خدماتی برای نظافت واحدهای اداری و تجاری 

تمامی ادارات، مراکز پزشکی و ساختمانهای اداری و تجاری نیاز به نظافت دوره ای دارند. شرکتهای خدماتی میتوانند بصورت روزانه و هفتگی در تمامی ساعات روز خدمات  نظافت را به عهده بگیرند و بصورت حرفه ای کار نظافت را انجام دهند. همچنین نظافت راه پله و مشاعات برای اعضای ساختمان کاربسیار دشواری است شرکت های خدماتی این کار را برای شما  بسیار راحت کرده اند. برای این منظور کافیست یکبار به شرکت خدماتی زنگ بزنید و برنامه نظافت راه پله و مشاعات ساختمان خود را به آنها اعلام کنید.

مثلا بر اساس میزان تردد و وسعت و اندازه راه پله های ساختمان شما ممکن است هفته ای یکبار یا یک هفته در میان نیاز به نظافتچی داشته باشید. بنابراین فقط نیاز است شما تاریخ های حضور نظافتچی را به شرکت خدماتی اطلاع دهید تا شرکت خدماتی تاریخ های نظافت ساختمان شما را در تقویم کاری شرکت ثبت و پس از آن نسبت به اعزام نظافتچی در زمان های مقرر اقدام نماید.

در ویدئوی زیر چند روش جالب و کاربردی رو برای نظافت اداره و محل کارتون به شما آموزش میدیم. پس برای بهره مندی از یه فضای خوب و شاداب در محل کارتون تماشای ویدئوی زیر رو از دست ندید.

شرکت خدماتی برای ساختمان های مسکونی

تعادل بین کار و زندگی روزمره دشوار است. برای اینکه زمان کافی در اختیار داشته باشید و بتوانید بین فعالیت های کاری و امور منزل هماهنگی ایجاد کنید باید از خدمات شرکت های نظافتی بهره کافی را ببرید. این شرکت ها می توانند کارگر ساعتی برای نظافت منزل در زمان مورد نظرتان اعزام کنند. خدمات تمیزکاری حرفه ای، کسب و کار و تخصص نیروهای خدماتی است. همانطور که شما در کار خود حرفه ای هستید کارگرهای اعزامی هم راه های اصولی تمیزکاری را به خوبی می دانند. افراد آموزش دیده می توانند بدون استفاده از مواد خطرناک و آسیب رسان، به بهترین نحوی بهداشت و پاکیزگی را به فضای داخل منزل و راه پله ها برگردانند.

ترفندهای پیشنهادی شرکت خدماتی برای نظافت داخل منزل 

۱- روش تمیز کردن سینک

یکی از بهترین روشها برای تمیزکردن لکه های آب و چربی های موجود بر روی سینک استفاده از جوش شیرین است. سطح سینک رامرطوب کرده ، جوش شیرین را روی تمام سطح سینک بمالید. قدرت جوش شیرین به اندازه ای است که به تنهایی می تواند لکه های آب و چربی را ازبین ببرد و هیچ گونه آسیبی به سینک شما وارد نمی شود. اجازه دهید بین ۱۰ الی ۱۵ دقیقه جوش شیرین بر روی سینک بماند سپس با آب تمام سطح را شسته و با دستمال تمیزکنید.

۲- روش تمیز کردن ماکروویو  

برای تمیزکردن ماکروویو بهترین راه استفاده از سرکه سفید می باشد. برای این منظور ۲ پیمانه سرکه را در ماکروویو جوشانده و بعد از خنک شدن ماکروویو، دیواره ها و داخل ماکروویو را با دستمال تمیز کنید. استفاده از وسایل تیز و زیر برای تمیز کردن داخل مایکروویو اصلا توصیه نمی شود. برای اینکه دیواره های دستگاه کثیف نشود بعد از هر بار استفاده با دستمال آغشته به سرکه سفید، ماکروویو را تمیز کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

۳- شست و شوی پرده حمام

پرده های حمام بعد از مدتی در اثر رطوبت دچار کپک زدگی می شوند. این کپک ها سیاه و کثیف هستند و به این سادگی ها هم تمیز نمی شوند. بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند پرده های کپک زده را دور بیندازند. به جای دورانداختن پرده حمام آن را شسته و دوباره مورد استفاده قراردهید. پرده را در ماشین لباسشویی به همراه چند حوله اضافی بیاندازید، سپس ماشین لباسشویی را با آب سرد تنظیم کرده مایع لباسشویی و جوش شیرین را درون ماشین لباسشویی بریزید. پس از اتمام کارپ پرده را تکانده و آویزان کنید تا خشک شود.

۴- اتو کردن لباسها 

برای داشتن لباسهای بدون چروک و صاف لازم نیست حتما آنها را اتو کنید. تنها کافی است لباسهایی که قصد پوشیدنشان را دارید برروی میله ی آویز حمام اویزان کرده و منتظر بمانید تا بخارحمام چروک آنها را باز کند. این ترفند در واقع ضروری و وقتی عجله دارید خیلی خوب جواب می دهد. ترفندهای نظافتی را هوشمندانه به کار ببرید.

پیشنهاد مطالعه: انتخاب شرکت خدماتی در تهران با نیروهای مجرب

شرکت خدماتی نظافتی

پیشنهاد مطالعه: بهترین شرکت های خدماتی نظافتی چه ویژگی هایی دارند؟

چگونه میتوانیم بهترین شرکت خدماتی را پیدا کنیم؟

سرویس های شرکت خدماتی بخش بزرگی از وظایف خانواده ها را بر عهده می گیرد و زمان بیشتری برای استراحت و لذت بردن از زندگی در اختیار خانواده ها قرار می دهد. استفاده از سرویس های شرکت خدماتی چندان دشوار نیست تنها باید اولویت های خود را مشخص کرده و بخشی از آن را برون سپاری کنید.

۱- برای بهره مندی  از خدمات شرکت های خدماتی باید از اعتبار و آدرس دقیق و کامل شرکت اطلاع داشته باشیم. اکتفا کردن به آدرس هایی که به صورت کامل و دقیق ثبت نشده اند اصلا کار درستی نیست.

۲- باید دقت داشته باشید که شرکت های خدماتی چگونه نیروهای مورد نیاز خود را جذب می کنند. آیا آنها از نیروهای خود مدارک معتبر و تظمین شده جهت جذب دریافت میکنند؟ شرکت های خدماتی باسابقه در هنگام جذب نظافتچی، مدارک معتبر نظیر گواهی عدم سوءپیشینه و مدارک کامل هویتی را به همراه تضمین دریافت کنند.

۳- شرکت های خدماتی به مشتریان خود توصیه می کنند با نیروی اعزامی رابطه دوستانه برقرار نکنند. این عمل میتواند مخاطراتی را به همراه داشته باشد که شرکت در قبال آنها هیچگونه مسئولیتی را قبول نمی کند.

۴- مشتریان نباید بدون هماهنگی  با شرکت از نظافتچی تقاضای ارائه سرویس مجدد کند زیرا در صورت  بروز هر گونه اتفاق و حادثه ای، این سرویس شامل هیچگونه گارانتی و پشتیبانی از طرف شرکت نمی شود.

پیشنهاد مطالعه: توصیه های مهم یک شرکت خدماتی نظافتی برای نظافت منزل

شرکت خدماتی – نظافتی هوم سرویز

هوم سرویز اولین و بزرگترین اپلیکیشن و سامانه اینترنتی کشور بوده که از سال ۱۳۹۵ فعایت خود را جهت ارئه خدمات به مشتریان آغاز کرده و همواره می کوشد تا موقعیتی فراهم سازد که مشتریان بتوانند با خیالی آسوده در کمترین زمان از خدماتی همچون نظافت، خدمات فنی و بسیاری ازخدمات دیگر این سامانه با کیفیت بالا و هزینه پایین بهره مند شوند. امنیت شرط اول استفاده از سرویس های شرکت خدماتی است. سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز صداقت و امنیت را مقدم بر هر کاری قرار داده است.

استخدام نیروهای کاری در هوم سرویز مشمول گذراندن پروسه سخت استخدامی است و افراد متقاضی باید بتوانند مدارک کافی برای جلب رضایت هوم سرویز را ارائه دهند. پس از احراز هویت نیروهای کارگری، آموزش حرفه ای این افراد زیر نظر متخصصین انجام شده و بهترین افراد برای اعزام درب منزل انتخاب خواهند شد. امور نظافتی و تمیز کاری ها را به حرفه ای ها بسپارید.

قیمت نظافت منزل و واحد اداری در شرکت خدماتی هوم سرویز 

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت (تومان)
قیمت نظافت منزل و محل کار آقا (۴ ساعت)165000 تومان
قیمت نظافت منزل و محل کار خانم (۴ ساعت)180000 تومان
هر ساعت اضافه آقا25000 تومان
هر ساعت اضافه خانم25000 تومان

قیمت نظافت راه پله و مشاعات در شرکت خدماتی هوم سرویز 

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت
قیمت نظافت راه پله و مشاعات (4 طبقه با 1پارکینگ)150000 تومان
هر طبقه مازاد10000 تومان
نظافت پشت بام10000 تومان
طبقات بیش از دو واحد به ازای هر واحد اضافه (در کل سرویس محاسبه می شود)10000 تومان
گردگیری دیوارها (هر طبقه)10000 تومان
هر طبقه پارکینگ10000 تومان

 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا