کاربردی

نصب توری درب و پنجره، توری درب کشویی، توری درب بالکن در تهران

انواع توری درب و پنجره

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

حشرات یکی از عوامل انتقال بیماری و شیوع اپیدمی در انسان هستند. مگس ها کثیف و آلوده اند و روی مواد خوراکی می نشینند. تنها مگس نیست که مزاحمت ایجاد می کند. پشه ها، ساس رختخواب، سوسک های چندش آور همگی منتظرند تا پنجره ها با زشوند. برای از بین بردن حشرات چه راهکاری دارید؟ استفاده از سم و اسپری حشره کش مشکلاتی را به همراه دارد. این مواد آلوده کننده محیط زیست هستند. با نصب توری خیلی راحت راه ورود حشرات بسته می شود. توری درب و پنجره را می توان در هر مکانی نصب کرد بدون اینکه مشکلی ایجاد کند.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نصب توری درب و پنجره

ساده ترین راه برای جلوگیری از ورود حشرات، بستن راه ورودی است. حشرات ناقل بیماری هستند و باید از محل زندگی مان دور باشند. این موجودات ریز از همه موانع رد می شوند. حشرات استخوان ندارند و همین کار را ساده کرده است. شاید یک سوراخ خیلی ریز تنها محل عبور حشرات باشد اما در اغلب موارد باز ماندن پنجره ها راه را برای ورود این مهمان های ناخوانده باز کرده است. توری پشه ای را می توان بر روی همه پنجره ها و حتی درب های ورودی نصب کرد. به این ترتیب با کمترین هزینه جلوی مزاحم را گرفته اید. با نصب توری پاسیو، ساخت نوری پنجره و توری درب تراس و بالکن جلوی ورود حشرات را بگیرید تا مجبور به سمپاشی منزل و استفاده از سموم شیمیایی نشوید. حشرات به سرعت زاد و ولد کرده و تکثیر می شوند.

 نصب توری پنجره و رهایی از حشرات مزاحم

مزایای نصب توری درب و پنجرهساخت توری پنجره متحرک برای بالکن و تراس

نصب توری درب و پنجره فلزی

خانواده هایی که بچه دارند بیش از دیگران نگران سوسک، مارمولک، پشه، مگس و ... هستند. حشرات می توانند بیماری های بدی را انتقال دهند. با نصب توری فلزی، توری درب و ساخت توری پنجره، سلامت خانواده هم بیمه می شود. قیمت توری درب پنجره یا توری درب بالکن بسیار کمتر از هزینه درمان بیماری است.

توری درب بالکن 

به محض باز کردن درب بالکن مگس و پشه داخل خانه می شوند. توری درب تراس و توری درب بالکن مانع ورود حشرات شده و امکان استفاده از هوای تازه را فراهم می کنند. در تابستان ها هوای خنک از پنجره و تراس وارد منزل می شود که در این صورت نیازی به وسایل خنک کننده نیست. در زمستان هم باید روزی ۱۰ دقیقه درب بالکن را برای تهویه هوا و تبادل هوای داخل و خارج باز گذاشت. توری درب بالکن جلوی حشرات مزاحم را می گیرد.

 قیمت توری پنجره با نرخ رقابتی!

نصب توری پاسیو

حشرات عاشق گیاهان هستند. شیره گل ها و سرسبزی گیاهان همیشه انواع حشرات از جمله مگس، زنبور، پشه حتی مارمولک ها را هم جذب می کند. با نصب توری درب و پنجره و نصب توری پاسیو راه ورود حشرات از هر سمت بسته خواهد شد. انواع توری درب پلیسه ای، توری پنجره آلومینیومی ، توری درب و پنجره UPVC را می توان به صورت ریلی یا لولایی برای پاسیو اجرا کرد. اگر پاسیو و گیاهانی زیبا دارید حتما نصب توری پاسیو را جدی بگیرید. یکی از اصلی ترین راه های ورود حشرات و سوسک ها به داخل منزل پاسیو است.

هزینه نصب توری درب و پنجرهنصب توری در پنجره دوجداره

توری درب و پنجره آلومینیومی 

توری درب و پنجره آلومینیومی از قدیمی ترین محافظ ها هستند که همه ما نمونه هایش را در خانه ها دیده ایم. قیمت توری درب و پنجره آلومینیومی مقرون به صرفه است و این توری ها را می توان روی پنجره های آهنی و آلومینیومی نصب کرد. توری پنجره آلومینیومی در دو نوع ثابت و ریلی قابل نصب است. با توجه به اینکه توری پنجره آلومینیومی دید بیرون را کاهش می دهد و از نظر نظافت هم مشکل ساز است، برای دکوراسیون داخلی لوکس پیشنهاد نمی شود. این روزها انواع توری درب و پنجره مدرن با الیاف یو پی وی سی جایگزین توری پنجره آلومینیومی شده اند.

سفارش ساخت توری درب و پنجرهساخت توری پشه ای با قیمت مناسب

نصب توری درب و پنجره پلیسه ای

توری پلیسه از بهترین نوع توری پشه ای است. این سازه به صورت چپ و راستی باز و بسته می شود. برخی از فروشندگان این توری را به نام توری آکاردئونی می شناسند. قیمت توری پلیسه نسبت به نصب توری فلزی، بیشتر است ولی در نظر داشته باشید که توری درب و پنجره پلیسه ای به ندرت خراب می شود. در واقع امکان پاره شدن و آسیب توری درب و پنجره پلیسه ای تقریبا وجود ندارد. بالا بودن قیمت توری پلیسه ای در مقابل دائمی بودن آن، بسیار مقرون به صرفه است. توری پلیسه ای ظاهر ساختمان را شیک و با کلاس تر کرده و به سادگی قابل نظافت و تمیزکاری است.

قطعا با شروع فصل گرما براتون پیش اومده که از دست پشه ها کلافه شده باشید و دنبال بهترین و مناسبترین نوع توری بگردید. در این ویدئو روش جالب و کاربردی برای انتخاب بهترین نوع توری پنجره رو به شما آموزش میدیم.تا با یک انتخاب خوب و مطمئن از شر حشرات مزاحم برای همیشه راحت بشید.همچنین اگه بدنبال بهترین نصاب توری هستید کافیست درخواست توری خودتون رو در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید تا نزدیکترین همیار متخصص جهت نصب توری منزل شما اعزام بشه.

نصب توری کشویی ریلی

این سازه حتی در هنگام باز کردن پنجره، نیز فضایی را اشغال نمی کند. در واقع با توری کشویی هیچ مشکلی با پنجره نخواهید داشت. تاین محصول در ۲ نوع تک ریلی و یا دو ریلی بنا به سفارش مشتری ساخته می شود. به هنگام باز پنجره، توری کامل مانع ورود حشرات می شود. قاب تک ریلی ببا حرکت به سمت چپ یا راست باز و بسته می شود ولی سازه های دو ریل قابلیت باز شدن از دو طرف را دارند. معمولا در درب های بزرگ از این محصول دو ریل استفاده می شود. نوع حرکت کشویی ها بستگی به ریل آن دارد. قاب  روی ریل سوار است و با اشاره انگشت به جرکت در می آید! قیمت این توری ها بستگی به جنس قاب و مواد واولیه ساخت توری دارد.

بهترین توری دپشه ایتوری درب و پنجره

توری درب کشویی ریلی است و لولا ندارد.عایق بندی پنجره کشویی دشوار است! معمولا در بازسازی آپارتمان توری کشویی با انواع پلیسه ای و مدل های جدیدتر تعویض می شود! با توجه به نوع قرار گرفتن توری و شیشه ها، نظافت پنجره کمی مشکل می شود. برای شستن شیشه ها باید قاب توری از پنجره جدا شود تا دسترسی به شیشه دیگر فراهم شود

قیمت نصب توری درب و پنجره در هوم سرویز چقدر است؟

قیمت فروش توری درب و پنجره به صورت مترمربع محاسبه می شود. برای نصب توری درب ورودی ، اندازه طول و عرض درب در هم ضرب شده و متراژ توری به دست می آید. قیمت درب توری با توجه به جنس پروفیل تفاوت دارد.جدول زیر هزینه نصب انواع توری درب و پنجره را در هوم سرویز نشان می دهد. فراموش نکنید در هوم سرویز قیمتها مقطوع و شفاف می باشد.اگر  برای رهایی از حشرات موذی کافیست از طریق اپ یا سایت هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید تا نزدیکترین همیار متخصص جهت نصب توری به منزل شما اعزام شود و درنهایت خدمات حرفه ای نصب توری درب و پنجره هوم سرویز را تجربه کنید.

لیست قیمت توری پنجره هوم سرویز

نوع توری(به روز رسانی سال 99)از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
ساخت و نصب توری ثابت(متر مربع)170000 200000
ساخت و نصب توری لولایی(متر مربع)180000 210000
ساخت و نصب توری پلیسه ای(متر مربع)240000 280000
ساخت و نصب توری ریلی (متر مربع)190000 230000
تعمیرات
توافقی
بیشتر بخوانید
درب فلزی ساده حیاط چه ویژگی هایی دارد؟

سرویس نصب توری پنجره در تهران

نصب انواع توری درب و پنجره ای از سرویس های هوم سرویز است که هم اکنون در سطح تهران بزرگ ارائه می شود. همیاران سیار ما در همه محله های تهران حضور دارند و در کوتاه ترین زمان برای اندازه گیری به محل مراجعه می کنند. هزینه سرویس نصب توری بر اساس متر مربع محاسبه می گردد. در جدول درج شده در همین قسمت می توانید تعرفه های توری پنجره را ببینید. مبالغ اعلام شده در این جدول با احتساب یراق آلات مصرفی می باشد. معیار محاسبه قیمت ها حداقل یک متر مربع است. جهت ثبت سفارش از طریق شماره درج شده و یا اپ هوم سرویز اقدام کنید. انواع توری برای پنجره های ساده و دوجداره قابل اجراست لذا نگران قدیمی بودن خانه نباشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  ۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

‫۳ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

دکمه بازگشت به بالا