قیمت ساخت کابینت آشپزخانه مدل جدید چقدر است؟

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه نرخ ثابتی ندارد. وقتی تصمیم به تعویض کابینت های قدیمی می گیرید این مسئله مشکل ساز می شود. یک کابینت ساز قیمت بالایی اعلام می کند در حالی که دیگری با دریافت مبلغ کمتری همین سفارش را انجام می دهد. چندگانگی در قیمت گذاری موجب سر در گمی مشتری ها شده است. اگر قصد ساخت کابینت با قیمت مناسب را دارید از قبل در مورد جزئیات اطلاعات کسب کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

چرا قیمت کابینت آشپزخانه همیشه یکسان نیست؟

شاید کابینت مدل جدیدی که دوست یا همکارتان در خانه نصب کرده، توجه تان را جلب کرده باشد. با شنیدن قیمت ساخت کابینت تعجب می کنید. به نظر می رسد همین کابینت ها را می توانید با قیمت خیلی کمتری تهیه کنید. این تنها یک مثال ساده بود. بارها شده که قیمت های اعلام شده از سوی کابینت ساز از آنچه تصورش را می کردید بیشتر ( یا حتی کمتر) شده است. چرا قیمت ها در همه موارد یکسان محاسبه نمی شود؟ این سوالی است که موقع ثبت سفارش پرسیده می شود. واقعیت اینجاست که موارد زیادی روی هزینه های طراحی کابینت آشپزخانه اثر می گذارد. از طرح و رنگ گرفته تا متریال ساخت و حتی ابعاد کابینت ها در آشپزخانه ها متفاوت است. با این همه تنوع در طراحی چطور می توان یک قیمت ثابت را در همه موارد در نظر گرفت؟

سفارش ساخت کابینتطراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ارزان

نحوه محاسبه قیمت ساخت کابینت

برای اینکه معیار مشخصی برای قیمت گذاری کابینت آشپزخانه وجود داشته باشد یک سری قوانین و استانداردها در نظر گرفته می شود. برای مثال ابعاد کابینت زمینی و دیواری در حالت استاندارد از قبل مشخص است. البته همیشه امکان تغییر در این اندازه ها وجود دارد ولی معیار تعیین قیمت همان اندازه های پایه در نظر گرفته می شود. قیمت کابینت برای هر مترمربع از کابینت های زمینی ۶۰٪ و کابینت های دیواری ۴۰ ٪  حساب می شود. در این صورت ارتفاع کابینت زمینی ۹۰ سانتیمتر با پایه ها و کابینت دیواری ۷۰ سانتیمتر در نظر گرفته می شود. عمق استاندارد بدنه کابینت آشپزخانه هم ۳۰ سانتی متر است. اما همیشه کابینت های آشپزخانه استاندارد نیستند و با توجه به محل گاهی تغییر اندازه دارند. از طرفی تنوع در طرح، رنگ و جنس کابینت موجب تفاوت قیمت  ساخت کابینت شده که گاهی سوال بر انگیز است.

نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه 

سرویس کابینت سازی در تهراندکوراسیون آشپزخانه و تعویض کابینت های قدیمی

قیمت هر متر کابینت چقدر است؟

کابینت سازان قیمت ها را برای هر متر مربع اعلام می کنند. این قیمت به عنوان پایه در نظر گرفته شده و جزئیات روی مبلغ نهایی فاکتور تاثیر می گذارند. فریب قیمت های بسیار ارزان را نخورید. برخی از افراد سودجو قیمت های کمتر از نرخ بازار را اعلام می کنند ولی در فاکتور نهایی مبلغ بسیار بالاتر اعلام می شود. اصولا نمی توان هر متر کابینت را همیشه یک مقدار مشخص قیمت گذاری کرد! کابینت سازان فرمول مشخصی برای تعیین قیمت کابینت آشپزخانه دارند. قبل از عقد قرارداد همه جزئیات را در نظر بگیرید. گاهی هزینه های بسیار کمتر وسوسه کننده است ولی فاکتور نهایی هوش از سرتان می برد. برای اینکه پس از نصب کابینت آشپزخانه با قیمت پرداختی مشکل نداشته باشید حتی کوچکترین موارد را نیز نادیده نگیرید.

نحوه محاسبه قیمت کابینتچه کسی قیمت کابینت آشپزخانه را تعیین می کند؟

نحوه محاسبه قیمت ساخت کابینت 

برای اینکه بدانید در نهایت چقدر پرداخت می کنید همه موارد را در نظر بگیرید. از طراحی کابینت گرفته تا جنس دستگیره و لولا و یراق آلات همگی قیمت ها را بالا و پایین می کنند. از کابینت ساز در مورد نوع کابینت سوال کنید همه موارد را از قبل بررسی کنید تا موقع پرداخت با طومار بلند بالایی روبرو نشوید.

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه به این عوامل بستگی دارد:

قیمت گذاری کابینت آشپزخانهبهترین متریال برای ساخت کابینت در آشپزخانه اوپن کدام است؟

 • تاثیر متریال در قیمت ساخت کابینت

تا همین چند سال پیش تنها کابینت های فلزی و گالوانیزه در کابینت سازی به کار گرفته می شد! اما این روزها متریال ساخت کابینت ها خیلی تغییر کرده است. انواع کابینت چوبی، روکش چوب، ام دی اف، هایگلاس، ممبران …… در دکوراسیون آشپزخانه استفاده می شود. چوب طبیعی گران ترین متریال در کابینت سازی است. از نظر هزینه های ساخت و همچنین ظاهری، ورق ام دی اف و هایگلاس قیمت مناسبی دارند و در اغلب سفارش ها استفاده می شوند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کابینت آشپزخانه هم ارائه میده؟

کابینت آشپزخانه ام دی افقیمت ساخت کابینت آشپزخانه فلزی چقدر است؟

 • طراحی کابینت آشپزخانه

آیا شما هم فکر می کنید طراحی کابینت مدرن، مخصوص آشپزخانه های بزرگ و جادار است!؟ یک کابینت ساز با تجربه می تواند در آشپزخانه های کوچکتر هم طراحی های زیبایی را اجرا کند. کابینت آشپزخانه ممبران از جدیدترین و شیک ترین طرح های کابینت آشپزخانه است که توجه خیلی از خانم های با سلیقه را جلب کرده است. پرداخت اندکی بیشتر برای طراحی کابینت هماهنگ با دکوراسیون پذیرایی، ارزشش را دارد. 

ساخت کابینت آشپزخانه طرحداراندازه استاندارد کابینت آشپزخانه چقدر است؟

 • ابعاد آشپزخانه

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت ساخت کابینت ، بزرگی و ابعاد آشپزخانه است. این عامل به تنهایی می تواند همه محاسبات را به هم بزند. اگر بخواهید همه دیوارها و اطراف یک آشپزخانه بزرگ را کابینت کنید قطعا فضای زیادی برای ظروف و لوازم برقی آشپزخانه خواهید داشت ولی این طراحی خرج دارد.

هزینه طراحی و ساخت کابینتتجهیزات جانبی و یراق آلات کابینت های مدل جدید

 • یراق آلات کابینت آشپزخانه

درب های آرام بند، کشوهای ریلی، دستگیره های مدل جدید، لولاهای با کیفیت همگی هزینه ها را افزایش می دهند. قیمت ساخت کابینت ساده با دستگیره ارزان و درب لولایی بسیار کمتر از تجهیزات و یراق آلات مدرن و مرغوب است. از بحث هزینه ها که بگذریم یراق آلات عمر کابینت ها را افزایش می دهند و روی زیبایی و کاربرد کابینت آشپزخانه نیز تاثیر دارند.

هزینه ساخت کابینت آشپزخانه نقلیقیمت ساخت کابینت دو رنگ آشپزخانه چقدر است؟

 • رنگ کابینت

این روزها کابینت آشپزخانه دو رنگ خیلی مد شده. ترکیب سفید قهوه ای یا کرم قهوه ای خیلی پر طرفدار است. کابینت های تک رنگ هم هنوز حرفی برای گفتن دارند. بدون تردید کابینت آشپزخانه سفید محبوب ترین رنگ در بین کابینت های مدرن است. هر متریالی که انتخاب می کنید قابلیت انتخاب رنگ را دارد. امکان تغییر قیمت ها در استفاده از دو یا چند رنگ وجود دارد.

 ساخت کابینت آشپزخانه با نرخ رقابتی

قیمت کابینت آشپزخانهطراحی میز جزیره برای آشپزخانه مدرن

کابینت ممبران چیست؟

کابینت آشپزخانه ممبران را با نام کابینت سه بعدی هم می شناسند ممبران نوعی کابینت کلاسیک حکاکی شده است که آشپزخانه را لوکس و مدرن تر می کند. متریال کابینت ممبران با مغزی ام دی اف و روکش براق است. روی درب کابینت ممبران با دستگاهی مخصوص(CNC ) حکاکی های برجسته ای ایجاد شده که ان را خاص تر می کند. روکش یکپارچه ممبران مانع نفوذ آب و رطوبت شده و سالیان زیادی می توانید از کابینت ها استفاده کنید. 

 • بهترین رنگ کابینت ممبران

هماهنگی دکوراسیون داخلی با کابینت آشپزخانه ممبران خیلی سخت نیست. رنگ های متنوع کابینت آشپزخانه ممبران سلیقه سخت گیرترین افراد را هم جلب می کند. در لیست قیمت کابینت ممبران رنگبندی های خاص و ویژه ای دیده می شود. از رنگ های خاکستری تا آبی همه رنگ ها با ممبران قابل اجراست.  کابینت ممبران سفید طلایی یکی از شیک ترین طرح های کابینت آشپزخانه است که بیشتر نوعروسان و خانم های جوان تر برای دیزاین خانه ان را سفارش می دهند. 

چگونه بهترین کابینت آشپزخانه کوچک را انتخاب کنیم؟

قیمت کابینت هایگلاس سفیدطراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مدل جدید

 • قیمت ساخت کابینت ممبران

به دلیل در دسترس نبودن چوب طبیعی قیمت کابینت های چوبی بالاتر است. طراحی دستی و حکاکی روی کابینت کلاسیک، هزینه ها را بیشتر هم می کند. دستگاه سی ان سی کار حکاکی را ساده کرده و طراحان می توانند انواع نقوش برجسته را با دستگاه روی ورق ام دی اف حکاکی کنند. قیمت ساخت کابینت ممبران به دلیل حکاکی با دستگاه بسیار ارزان تر تمام می شود! در مقایسه  بین کابینت ممبران و  کابینت چوبی حکاکی شده، همیشه ممبران ارزان تر تمام می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کابینت آشپزخانه هم ارائه میده؟

کابینت آشپزخانه هایگلاس 

هایگلاس از مقاوم ترین طرح های کابینت اشپزخانه است. متریال ساخت هایگلاس از ورق ام دی اف است که با روکش براق شیشه ای پوشش داده شده. قیمت ساخت هایگلاس به دلیل همین روکش براق و پلاستیک مانند، از کابینت mdf بیشتر می شود. افزایش هزینه ساخت کابینت هایگلاس در برابر زیبایی فوق العاده آن اصلا زیاد نیست. کابینت های گلاس سفید طلایی ، کابینت هایگلاس طرح باران،  کابینت های گلاس سفید مشکی ، کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید تک رنگ از محبوب ترین رنگ طرح های کابینت آشپزخانه هایگلاس هستند.

قیمت کابینت های گلاس طرح بارانطراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مدرن

 • قیمت ساخت کابینت هایگلاس

برخلاف ممبران کایینت هایگلاس دارای حکاکی و برجستگی نیست. روکش براق هایگلاس تفاوت اصلی آن با کابینت ام دی اف ساده است. اگر نظافت آشپزخانه برایتان اهمیت دارد کابینت آشپزخانه هایگلس سفید را با خیال راحت سفارش دهید. رویه براق نظافت را بسیار راحت تر کرده است.  کابینت هایگلاس در مقایسه با کابینت ام دی اف برای هر متر مربع همیشه قیمت بیشتری دارد.

علت افزایش قیمت ساخت کابینت آشپزخانه

خیلی موارد روی قیمت ساخت کابینت تاثیر دارد. نوسانات ارزی و قیمت خرید ورق ام دی اف، دستمزد کابینت ساز ، طرح های مدرن، حکاکی ، جنس یراق آلات و وسیله های اضافی که در هنگام ساخت کابینت سفارش می دهید همگی قیمت ها را بیشتر می کند. نحوه محاسبه قیمت کابینت جزیره ای، آرک آشپزخانه و کابینت هایی با اندازه غیر استاندارد متفاوت است. قبل از سفارش ساخت کابینت همه موارد را در نظر بگیرید. از هزینه های اجرایی مربوط به طراحی و ساخت که بگذریم هنوز یک موضوه مهم وجود دارد. در بسیاری از موارد مشتری ها درخواست خود را به فروشندگان دست چندم می دهند. این به معنای افزایش قیمت ها در اثر واسطه گری است. اگر به طور مستقیم به کابینت ساز سفارش دهید، هیچ هزینه ای بابت پورسانت و غیره پرداخت نمی کنید.

با ثبت سفارش در اپ هوم سرویز امکان ارتباط مستقیم با کابینت ساز  متخصص را خواهید داشت! با دیدن نمونه کارهای قبلی سازنده می توانید بهترین کابینت را مناسب با بودجه تان انتخاب کنید. در این صورت هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی کنید.

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
ساخت کابینت
قیمت کابینت تمام لترون با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2400000
قیمت کابینت با بدنه لترون و درب ام دی اف با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2700000
کابینت تمام MDF با مغز ایرانی با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3100000
کابینت تمام MDF با مغز ترک با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3300000
کابینت MDF هایگلاس ایرانی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3600000
کابینت MDF هایگلاس ترک با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4000000
کابینت MDF ترکیب فرآمید و هایگلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)
4200000
کابینت ممبران روکش وکیوم با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4400000
کابینت ممبران شرکتی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4900000
کابینت لمی گلاس و پلی گلاس با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4500000
کابینت تمام ام دی اف با پوشش رنگ پلی اورتان و صفحه 2 /3 سانتی و یراق آلات5500000
کابینت تمام ام دی اف با روکش چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات (متر طول)7000000
ساخت کابینت تمام چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)13100000
قیمت تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعویض و جابجایی ریل کـشو(هر جفت)
3500048000
نصب آینه
4000050000
تعویض و جابجایی دستگیـره کمد دیواری(هر عدد)
1500020000
تعویض درب لولایی3500050000
تعویض درب ریلی
5500090000
تعویض و جابجایی پایه کابینت(هر عدد)
1000020000
تعویض و جابجایی دستگیره قدی(هر عدد)
3000035000
تعویض و جابجایی مسیر درب ریلی6500075000
قیمت ساخت کمد
کمد دیواری تمام لتــرون با یراق آلات(متر مربع)
1400000
کمد دیواری بدنه لتــرون با درب ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)
1600000
کمد دیواری تمام ام دی اف ایرانی با یراق آلات(متر مربع)
1900000
کمد دیواری تمام ام دی اف تـرک با یراق آلات(متر مربع)
2100000
کمد دیواری تمام ام دی اف های گلاس ایرانی با یراق آلات(متر مربع)
2100000
کمد دیواری تمام ام دی اف هایگلاس ترک یا فرآمید (فوق برجسته) و یراق آلات(متر مربع)
2500000
کمد دیواری ممبران روکش وکیوم با بدنه ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)
2800000
کمد دیواری تمام ام دی اف ممبران شرکتی با یراق آلات(متر مربع)
3200000
کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای پوشش رنگ پلی اورتان و یراق آلات(متر مربع)
4200000
کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای روکش چوب با یراق آلات(متر مربع)
4200000
کمد دیواری تمام چوب با یراق آلات(متر مربع)
6500000
مکانیزم هر درب ریلی300000

خدمات ساخت کابینت آشپزخانه در تهران

نصب کابینت آشپزخانه جدید هزینه دارد. قبل از سفارش ساخت کابینت با چند کابینت ساز تماس بگیرید و در مورد کیفیت ساخت و هزینه ها پرس و جو کنید. بهترین کابینت سازان تهران از همیاران هوم سرویز هستند. خدمات ساخت کابینت آشپزخانه از سرویس های محبوب هوم سرویز است که توانسته رضایت صد در صدی در همه سفارش ها را کسب کند. همیار کابینت ساز با خرید عمده ورق ام دی اف بخش زیادی از هزینه های اضافی را کاهش می دهد. از طرفی امکان ارتباط مستقیم بین کابینت ساز و مشتری از طریق این سامانه میسر شده و هزینه های واسطه گری به کلی حذف شده است! اگر به دنبال کیفیت، دوام و قیمت مناسب هستید سفارش خود را در اپ هوم سرویز ثبت کنید.

 ثبت سفارش ساخت کابینت آشپزخانه را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

۹۱۰۰۱۳۳۲ – ۰۲۱

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت کابینت آشپزخانه تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۲ دیدگاه ها

 1. به نظر من کابینت ممبران از تمام انواع کابینت های آشپزخانه زیباتره و موندگاری بیشتری هم داره. متاسفانه عده ای از افراد که درباره ممبران چندان اطلاعی ندارن فکر می کنن که این کابینت های بو میگیره یا پوسته میشه. که اصلا اینطور نیست.

 2. سلام
  تو قسمت قیمت ساخت کابینت یه جا نوشتین «قیمت کابینت برای هر مترمربع از کابینت های زمینی ۶۰٪ و کابینت های دیواری ۴۰٪ محاسبه میشه؟
  یعنی چی ؟؟ میشه یه کم توضیح بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا