همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

کاربردی

حمل بار به شهرستان سریع تر، ارزان تر

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

حمل بار به شهرستان از سرویس های باربری بین شهری است که هر نوع بار و کالایی را از تهران به شهرستان های دیگر ارسال می کند. حمل اثاثیه منزل و اداری به دیگر شهرستان ها درخواست کننده زیادی دارد. مشکلات حمل اثاثیه بین شهری در مقایسه با حمل بار در تهران بیشتر است. قیمت باربری اثاث منزل با توجه به مقصد نهایی مشخص می شود. با توجه به مسافت طولانی حمل اثاثیه به شهرستان ها لازم است تا امنیت بار در مسیر حفظ شود.

حمل بار به شهرستان

همیشه زمان بیشتری برای ارسال بار به شهرستان ها صرف می شود. تجهیزات مدرن و پیشرفته تری در باربری بین شهری به کار گرفته می شود. اقدامات امنیتی برای سالم رسیدن لوازم در حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در مقایسه با باربری در تهران بسیار بیشتر است. به این ترتیب شرکت خدمات اسباب کشی بین شهری سرویس های متفاوتی را ارائه می دهد.

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی به سک حرفه ای ها

حمل بار به شهرستان

باربری بین شهری

همانطور که از نامش پیداست این شرکت باربری حمل اثاثیه به خارج از تهران را بر عهده دارد. حساسیت اسباب کشی از یک شهرستان به شهرستان دیگر بسیار بیشتر از حمل بار درون شهری است. اقدامات امنیتی ویژه ای برای عدم آسیب به لوازم در حمل بار به شهرستان انجام می شود. هر چند این موارد در حمل اثاثیه منزل تهران هم ضرورت دارد ولی نحوه اجرای آن کاملا متفاوت است. نیازهای باربری بین شهری در ۳ حیطه خلاصه می شود.

 • ماشین حمل بار و اثاث کشی
 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی
 • شرکت باربری برای حمل بار

ماشین حمل بار و اثاث کشی

در باربری بین شهری برای حمل بار به شهرستان از ماشین های مجهز استفاده می شود. در مسافت های طولانی امکان اینکه لوازم در خودروی حمل بار حرکت کتند و آسیب ببینند بیشتر است. بنابر این نوع خودرویی که انتخاب می کنید بسیار مهم است. از طرفی امکان رفت و آمد چند باره در مسیر طولانی بین شهری وجود ندارد و حتما باید خوردو را متناسب با حجم بار انتخاب کنید. به جای اینکه دو یا چند بار وانت بار لوازم اثاث کشی را حمل کند از یک خاور بزرگتر استفاده کنید تا دردسرهای کمتری داشته باشید و اسباب کشی آسان را تجربه کنید.

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

قیمت حمل بار به شهرستان

 • خودروی مناسب حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل، مواد غذایی و بهداشتی، لوازم اداری و شرکتی و ....همگی بخشی از خدمات باربری بین شهری است. انتخاب خودروی مناسب حمل اثاثیه بستگی به نوع بار و مقدار آن دارد. ماشین هایی که در حمل بار به شهرستان و باربری هوم سرویز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از:

 • وانت، وانت بار و نیسان
 • کامیون و کامیونت
 • خاور مسقف و روباز
 • و .......

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

اقدامات محافظتی در حمل بار به شهرستان اصلی ترین بخش برای سالم رسیدن وسایل است. با توجه به وضعیت راه ها و جاده ها در مسافت های طولانی لازم است که از قبل پیش بینی های لازم برای حفظ امنیت بار انجام شود. حرکت وسایل و به هم ساییدن آنها منجر به شکست و آسیب به لوازم می شود. هیچکس نمی خواهد با رسیدن به مقصد با وسایل شکسته و آسیب دیده مواجه شود. حمل بار به شهرستان در صورتی که همه اقدامات محافظتی و امنیتی انجام شود، مشکلی ایجاد نمی کند. یکی از مهم ترین اقدامات در حمل اثاثیه منزل به شهرستان هوم سرویز بسته بندی لوازم است.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

باربری بین شهری چیست؟

 • بسته بندی اثاثیه منزل

استفاده از بسته بندی صحیح توسط پرسنل با تجربه و آموزش دیده در همه سفارش های حمل بار به شهرستان انجام می شود. توجه داشته باشید که کارتن های سبک، نازک و غیر مقاوم برای حمل اثاثیه منزل به شهرستان مناسب نیستند و در اثر حرکت خودرو در مسیر، آسیب می بینند. شاید بتوانید برای حمل اثاثیه منزل در تهران و مسیرهای کوتاه از کارتن پفک و چیپس استفاده کنید ولی در حمل بار به شهرستان حتما باید از کارتن اسباب کشی ۵ لایه مقاوم استفاده کنید.

شرکت باربری برای حمل بار

انتخاب شرکت باربری بین شهری اهمیت بسیار زیادی دارد. لتحادیه باربری تهران لیست شرکت هایی که در زمینه حمل بار به شهرستان فعالیت دارند را ارائه می دهد. آیا می دانید چرا باید از شرکت های تخصصی برای حمل اثاثیه منزل به شهرستان کمک بگیرید؟ این باربری ها خدمات تخصصی و مناسبی را ارائه می دهند از جمله:

 • استفاده ازنیروهای آموزش دیده و کارگران حرفه ای برای حمل بار
 • چیدمان صحیح لوازم و اثاثیه در خودروی حمل بار به شهرستان
 • ارسال خودروی مناسب و دارایتجیهزات امنیتی( پتو، تسمه و ...)
 • تعیین مسیرهای مناسب و کوتاه تر با هماهنگی مشتری
 • راننده های حرفه ای با سابقه کار در حمل بار بین شهری
 • زمان بندی مناسب برای رسیدن بار به مقصد و تحویل

قیمت حمل اثاثیه منزل به شهرستان

 • قیمت حمل اثاثیه منزل بین شهری

خدماتی که شرکت باربری ارائه می دهد روی قیمت حمل بار به شهرستان تاثیر دارد. با توجه به اینکه احتمال خسارت در سفات های طولانی بیشتر است حتما از یک شرکت حرفه ای و متخصص در حمل اثاثیه منزل به شهرستان کمک بگیرید. سوابق شرکت باربری و رضایت مشتریان دو اصل مهم در تصمیم گیری نهایی برای عقد قرارداد است. به طور معمول مسافت طولانی تر هزینه حمل بار را افزایش می دهد. کرایه حمل بار و دستمزد راننده در حمل اثاثیه منزل تهران ساعتی محاسبه می شود و همیشه کمتر از هزینه حمل بار به شهرستان است.

شرکت خدمات اسباب کشی هوم سرویز

استفاده از رانندگان حرفه ای مطمئن ترین و سریع ترین راه برای حمل بار به شهرستان است. برای اینکه کارها طبق زمان بندی و با امنیت کامل انجام شود از حرفه ای ها کمک بگیرید. شرکت خدمات اسباب کشی هوم سرویز علاوه بر حمل اثاثیه منزل در تهران، حمل بار به شهرستان را نیز بر عهده دارد. ظریف بار، اتوبار زعفرانیه، اتوبار غرب تهران، اطلس بار، باربری سعادت آباد، باربری تهران خدمات متنوعی را برای اسباب کشی ارائه می دهند. حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان در باربری هوم سرویز شامل این خدمات است:

 • بسته بندی لوازم و اثاثیه
 • خودروهای مجهز به ردیاب
 • خدمات VIP حمل جهیزیه
 • بیمه نامه معتبر
 • بارنامه تضمینی
 • مشاوره رایگان

برای اطلاع از هزینه حمل بار به شهرستان و ثبت سفارش اسباب کشی هوم سرویز از اپ این سامانه استفاده کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن