جابجایی و حمل بار

حمل بار به شهرستان سریع تر، ارزان تر

گاهی اسباب کشی منزل از یک محله به محله دیگری است که تنها چند کوچه فاصله دارد. اما تقاضا برای حمل بار به شهرستان نیز بسیار زیاد است. باربری بین شهری یکی از چالش برانگیزترین سرویس های حمل و نقل است که خانواده های زیادی را درگیر کرده است. بسیاری از افراد نمی دانند چگونه با کمترین زحمت، لوازم را به شهر دیگری منتقل کنند. کارهای زیادی باید انجام شود از بسته بندی لوازم منزل گرفته تا پیدا کردن شرکت باربری کار بلد، همگی سختی های خود را دارد اما از همه مهم تر موضوع قیمت باربری اثاث منزل است. شرکت های باربری ثبت شده در مورد هزینه ها، تابع نرخ اتحادیه هستند که نوید خوبی است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

حمل بار به شهرستان

همیشه زمان بیشتری برای ارسال بار به شهرستان ها صرف می شود. برای اسباب کشی و حمل بار به شهرستان، تجهیزات مدرن و پیشرفته تری لازم است. اقدامات امنیتی برای سالم رسیدن لوازم در حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در مقایسه با باربری در تهران بسیار بیشتر است. وضعیت جاده های کشور در شرایطی نیستند که بتوانید بار را راحت به مقصد برسانید. همیشه امکان دست انداز و مشکلات آسفالت جاده ها وجود دارد. برای جلوگیر یاز آسیب به وسایل لازم است تا شرایط ویژه ای در نظر گرفته شود. هیچکس نمی خواهد در مقصد با انبوهی از وسایل شکسته و آسیب دیده مواجه شود. به  همین خاطر شرکت خدمات اسباب کشی بین شهری سرویس های متفاوتی را ارائه می دهد.

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

حمل بار به شهرستان

باربری بین شهری

همانطور که از نامش پیداست این شرکت باربری حمل اثاثیه به خارج از تهران را بر عهده دارد. حساسیت اسباب کشی از یک شهرستان به شهرستان دیگر بسیار بیشتر از حمل بار درون شهری است. اقدامات امنیتی ویژه ای برای عدم آسیب به لوازم در حمل بار به شهرستان انجام می شود. هر چند این موارد در حمل اثاثیه منزل تهران هم ضرورت دارد ولی نحوه اجرای آن کاملا متفاوت است. نیازهای باربری بین شهری در ۳ حیطه خلاصه می شود.

 • ماشین حمل بار و اثاث کشی
 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی
 • شرکت باربری برای حمل بار

ماشین حمل بار و اثاث کشی

در باربری بین شهری از ماشین های مجهز استفاده می شود. در مسافت های طولانی امکان اینکه لوازم در خودروی حمل بار حرکت کتند و آسیب ببینند بیشتر است. بنابر این نوع خودرویی که انتخاب می کنید بسیار مهم است. از طرفی امکان رفت و آمد چند باره در مسیر طولانی بین شهری وجود ندارد و حتما باید خوردو را متناسب با حجم بار انتخاب کنید. به جای اینکه دو یا چند بار وانت بار لوازم اثاث کشی را حمل کند از یک خاور بزرگتر استفاده کنید تا دردسرهای کمتری داشته باشید و اسباب کشی آسان را تجربه کنید.

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

قیمت حمل بار به شهرستان

 • خودروی مناسب حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل، مواد غذایی و بهداشتی، لوازم اداری و شرکتی و ….همگی بخشی از خدمات باربری بین شهری است.  علاوه بر یک راننده ماهر و کاربلد، به یک خودروی مناسب نیز نیاز دارید. خودرو باید با توجه به حجم بار انتخاب شود. ماشین های کوچک نمی توانند همه وسایل را بارگیری کنند ولی خودروی بزرگ نیز در صورت خالی ماندن، اصلا توصیه نمی شود. انتخاب خودروی مناسب حمل اثاثیه بستگی به نوع بار و مقدار آن دارد. همه سطح عمودی و افقی خودرو باید با وسایل پُر شود در غیر این صورت لوازم، فضا برای جابجا شدن دارند. خودروی مناسب نه بزرگ است و نه کوچک بلکه فضا به اندازه لوازم تان دارد. ماشین هایی که در حمل بار به شهرستان و باربری هوم سرویز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از:

 • وانت، وانت بار و نیسان
 • کامیون و کامیونت
 • خاور مسقف و روباز
 • و …….

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

اقدامات محافظتی در حمل بار به شهرستان اصلی ترین بخش برای سالم رسیدن وسایل است. با توجه به وضعیت راه ها و جاده ها در مسافت های طولانی لازم است که از قبل پیش بینی های لازم برای حفظ امنیت بار انجام شود. حرکت وسایل و به هم ساییدن آنها منجر به شکست و آسیب به لوازم می شود. هیچکس نمی خواهد با رسیدن به مقصد با وسایل شکسته و آسیب دیده مواجه شود. در صورتی که همه اقدامات محافظتی و امنیتی انجام شود برای اسباب کشی به شهرستان، مشکلی وجو ندارد. یکی از مهم ترین اقدامات در حمل اثاثیه منزل به شهرستان بسته بندی لوازم است.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

باربری بین شهری چیست؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟
 • بسته بندی اثاثیه منزل

استفاده از بسته بندی صحیح توسط پرسنل با تجربه و آموزش دیده در همه سفارش های اسباب کشی انجام می شود. توجه داشته باشید که کارتن های سبک، نازک و غیر مقاوم برای حمل اثاثیه منزل به شهرستان مناسب نیستند و در اثر حرکت خودرو در مسیر، آسیب می بینند. شاید بتوانید برای حمل اثاثیه منزل در تهران و مسیرهای کوتاه از کارتن پفک و چیپس استفاده کنید ولی در اسباب کشی بین شهری حتما باید از کارتن اسباب کشی ۵ لایه مقاوم استفاده کنید. برای اینکه لوازم در حرکت جاده ای آسیب نبیند لازم است تا همه وسایل بزرگ چوبی و لوازم سنگین به طور کامل بسته بندی شده و با طناب در جای خود، ثابت بمانند. بیشترین آسیب به وسایل در اثر تکان های ماشین رخ می دهد. این موضوع در باربری بین شهری بیشتر دیده می شود.

شرکت باربری برای حمل بار به شهرستان

انتخاب شرکت باربری بین شهری اهمیت بسیار زیادی دارد. اتحادیه باربری تهران لیست شرکت هایی که در زمینه باربری فعالیت دارند را ارائه می دهد. آیا می دانید چرا باید از شرکت های تخصصی برای حمل اثاثیه بین شهری کمک بگیرید؟ این باربری ها خدمات تخصصی و مناسبی را ارائه می دهند از جمله:

 • استفاده ازنیروهای آموزش دیده و کارگران حرفه ای برای حمل بار
 • چیدمان صحیح لوازم و اثاثیه در خودرو و ماشین باربری
 • ارسال خودروی مناسب و دارایتجیهزات امنیتی( پتو، تسمه و …)
 • تعیین مسیرهای مناسب و کوتاه تر با هماهنگی مشتری
 • راننده های حرفه ای با سابقه کار در حمل بار بین شهری
 • زمان بندی مناسب برای رسیدن بار به مقصد و تحویل
 • امکان پیگیری شکایات در صورت بروز مشکل با باربری

قیمت حمل اثاثیه منزل به شهرستان

 • قیمت حمل بار به شهرستان

خدماتی که شرکت باربری ارائه می دهد روی هزینه ها تاثیر دارد. با توجه به اینکه احتمال خسارت در سفات های طولانی بیشتر است حتما از یک شرکت حرفه ای و متخصص در حمل اثاثیه منزل به شهرستان کمک بگیرید. سوابق شرکت باربری و رضایت مشتریان دو اصل مهم در تصمیم گیری نهایی برای عقد قرارداد است. به طور معمول، مسافت طولانی تر هزینه حمل بار را افزایش می دهد. کرایه حمل بار و دستمزد راننده در حمل اثاثیه منزل تهران ساعتی محاسبه می شود و همیشه کمتر از هزینه حمل اثاثیه به شهرهای مجاور است. به طور کلی حجم بار، دستمزد کارگر باربری و دوری راه از عوامل تعیین کننده قیمت در باربری بین شهری هستند.

تعرفه های جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز 

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

هزینه کارگر جابجایی بدون کامیون و فقط کارگر برای حمل وسایل

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت(تومان)
همیار سه ساعته180000
هر ساعت اضافه60000
هزینه ایاب و ذهاب35000
قیمت حمل موارد حجیم(به ازای هر طبقه)
40000

حمل بار به شهرستان هوم سرویز

استفاده از رانندگان حرفه ای مطمئن ترین و سریع ترین راه برای جابجایی و اسباب کشی است. برای اینکه کارها طبق زمان بندی و با امنیت کامل انجام شود از حرفه ای ها کمک بگیرید. شرکت خدمات اسباب کشی هوم سرویز علاوه بر حمل اثاثیه منزل در تهران، اسباب کشی به شهرهای دیگر را نیز بر عهده دارد. ظریف بار، اتوبار زعفرانیه، اتوبار غرب تهران، اطلس بار، باربری سعادت آباد، باربری تهران خدمات متنوعی را برای اسباب کشی ارائه می دهند. حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان در باربری هوم سرویز شامل این خدمات است:

 • بسته بندی لوازم و اثاثیه
 • خودروهای مجهز به ردیاب
 • خدمات VIP حمل جهیزیه
 • بیمه نامه معتبر
 • بارنامه تضمینی
 • مشاوره رایگان

جهت ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید. ابتدا سرویس مورد نظر را انتخاب کرده و با ۳ کلیک تقاضای اسباب کشی به شهرستان را ثبت کنید. در این مرحله هیچ هزینه ای دریافت نمی شود. پس از ثبت سفارش از طرف پشتیبانی جهت هماهنگی، تماس گرفته می شود. در روز و ساعت مورد نظرتان یک راننده با خاور و هر تعداد کارگر اسباب کشی که بخواهید، به محل اعزام می شود. سال ها تجربه در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی این اطمینان را به ما داده که کلیه سفارش های حمل بار به شهرستان را به صورت تضمین شده ارائه دهیم. در صورت بروز خسارت احتمالی همه هزینه ها پرداخت خواهد شد. 

جهت ثبت سفارش رایگان اسباب کشی  از اپ هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا