نظافت و پذیرایی

چرا نظافت محل کار یک ضرورت است؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نظافت محل کار بهره وری کارکنان را افزایش می دهد. کارکنان با ورود به محل کار تمیز، انگیزه بیشتری برای فعالیت دارند بنابر این یک محیط کار پاکیزه می تواند راندمان کاری شرکت را نیز افزایش دهد. علاوه بر آن مراجعین و مشتری ها از روی چیدمان، دکوراسیون و وضعیت ظاهری یک دیدگاه نسبی در مورد کسب و کار شرکت پیدا می کنند. بدون تردید کثیفی و آشغال وجهه کاری شرکت را بسیار پایین می آورد. همین موضوع موجب شده تا صاحبان کسب و کارها از نظافتچی های کاربلد و زبده برای تمیز کردن اتاق ها و فضای عمومی استفاده کنند.

آیا نظافت محل کار الزامی است؟

در کارخانه هایی که با تولید مواد غذایی و محصولات بهداشتی در ارتباط هستند اهمیت نظافت بیشتر است. در واقع همه کسب و کارها باید در محیطی تمز و بهداشتی انجام شود ولی در نظر بگیرید مثلا یک کترینگ غذایی با محیط آلوده، چه حجم از میکروب را به مصرف کننده ها انتقال می دهد. اهمیت نظافت محل کار بسیار جدی است تا حدی که بازرسان بهداشت به طور مداوم برای بررسی بهداشت به سالن های غذاخوری، نانوایی ها، کارخانه های مواد غذایی و … اعزام می شوند.

نکات نظافت منزل و ترفندهایی که باید هر کدبانویی بداند!

نظافت محل کار

چرا شرکت ها نیاز به نظافت دارند؟

محیط های اداری بسیار شلوغ تر و پر رفت و آمدتر از منازل هستند. اگر چه کسی در یک شرکت زندگی نمی کند ولی روزانه افراد زیادی به این محل وارد می شوند. رفت و آمد زیاد به معنای آلودگی بیشتر محیط های اداری است. تنها با یک جارو کردن ساده و یا گردگیری نمی توانید نظافت محل کار را تمام شده بدانید. تک تک مکان هایی که در یک اداره وجود دارد باید با دقت و وسواس تمیز شود. اماکن عمومی همیشه آلودگی بیشتری از منازل دارند. برای جلوگیری از انتقال آلودگی ها به کارکنان و مراجعین حفظ بهداشت محیط کار ضروری است.

شرکت نظافتی تهران

صاحبان کسب و کار با کنترل نظافت محل کار وجهه کاری شرکت را بالاتر می برند. رسیدگی به امور نظافتی شرکت دشوار است ولی شرکت های خدماتی نظافتی کار را ساده کرده اند. شرکت نظافتی هوم سرویز با اعزام نیروی نظافتی خانم و نظافتچی آقا برای ادارات این مهم را بر عهده دارد. شرکت نظافتی تهران آماده همکاری با ادارات، موسسات و شرکت های تولیدی و خدماتی را دارد. برنامه ریزی نظافت محل کار را به حرفه ای ها بسپارید تا کارها طبق زمان بندی مورد نظرتان انجام شود. حتی می توانید از نیروهای نظافتی روزانه یا هفتگی هم برای تمیزکاری های داخل شرکت استفاده کنید. اما اولویت با برنامه ریزی ماهانه و منظم برای کارهای نظافتی است. به این ترتیب دیگر نگران خالی شدن سطل زباله یا شستشوی سرویس های بهداشتی در محیط های اداری نیستید.

ثبت سفارش رایگان در بهترین شرکت خدماتی در تهران

زمان نظافت محل کار

زمان نظافت محل کار

به طور کلی یک شرکت پاکیزه و تمیز در دو باره زمانی توسط نیروهای نظافتچی به خوبی تمیز شده است. اولین زمان وقتی است که هنوز کارکنان وارد شرکت نشده اند. و دومی هم زمان با ساعات اداری است. شرکت خدماتی نظافتی با هماهنگی مدیریت زمان کاری نظافتچی را مشخص می کند. اگر مایل نیستید نظافتچی ها در ساعات اداری در شکرت باشند برای قبل یا پس از ساعات اداری با شرکت هماهنگ کنید.

کارگر نظافت منزل پاره وقت

  • نظافت محل کار قبل یا پس از ساعات کاری

نظافتچی ها قبل از ورود کارکنان همه قسمت ها را جارو می کنند، میزها را دستمال کشیده و گردگیری می کنند، سطل زباله ها را خالی کرده و خلاصه همه جا را برق می اندازند. یکی از مکان های بسیار آلوده در محل کار سرویس های بهداشتی است. نظافت این بخش زمان زیادی می برد و لازم است تا قبل از ورود کارکنان سرویس بهداشتی، دستشویی و توالت ها به خوبی نظافت شود. ساعت مراجعه نظافتچی شرکتی می تواند یکی دو ساعت قبل و یا بعد از ساعات اداری کارکنان باشد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟
  • نظافت محل کار در ساعات کاری

کارگرهای خدماتی شرکتی در بسیاری از مواقع فعالیت خود را در ساعات اداری انجام می دهند. البته کارهای نظافتی که نیاز به شوینده های قوی دارد در ساعات اداری انجام نمی شود. برای مثال در اماکن عمومی و پر رفت و آمد نیروی نظافتی وظیفه جارو کردن کف ساختمان را هم زمان با حضور کارکنان دارد. اما برای شستشوی کف و آبکشی یا لکه بری لازم است زمان دیگری انتخاب شود. خیس شدن کف ساختمان های اداری موقع اوج ترافیک کاری می تواند موجب حوادث ناخوشایندی شود.

کارگر خدماتی برای نظافت راه پله

 

شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی

نظافت شرکت های تولیدی

شرکت های تولیدی بیشترین درخواست نظافت محل کار را ثبت می کنند. امکان کثیف شدن و ریخت و پاش در این اماکن بیشتر است. به لحاظ ایمنی هم تمیز کردن محل کار و جمع آوری زباله ها تاثیر دارد. بقایا و زائدات مواد تولیدی نباید روی کف کارگاه وجود داشته باشند. نیورهای خدماتی نظافتی با تمیز کردن ریخت و پاش ها در کوتاه ترین زمان، فضای کار را برای استفاده مجدد آماده می کنند. به این ترتیب بهره وری و کیفیت کاری هم به مراتب بالاتر خواهد رفت. معمولا محیط کاری بسیار بزرگتر از یک منزل مسکونی است به این ترتیب نظافت محل کار و نظافت منزل با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند. همین امر موجب می شود که هر کسی نتواند محیط اداری را به خوبی تمیز کند. کارگرهای حرفه ای و زبده از عهده همه کارها بر می آیند.

قیمت نظافت محل کار

شرکت خدکاتی نظافتی معیارهای مشخصی برای قیمت گذاری کارهای نظافتی دارد و نرخ خدمات نظافتی از سوی اتحادیه اعلام می شود. نظافت راه پله، نظافت فضای داخلی، تمیز کردن پارکینگ اداری و فضای محوطه همگی بخشی از خدمات نظافت محل کار است. با توجه به وسعت فضای مورد نظر قیمت دقیق اعلام می شود.

برای ثبت سفارش رایگان نظافت شرکت از اپ هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا