هوم سرویز

نحوه انتخاب بهترین رنگ کابینت ام دی اف ✔️ ساخت کابینت در تهران

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

دکوراسیون آشپزخانه که به خوبی دیزاین شده باشد، انگار روی طعم غذا هم تاثیر می گذارد! البته نه اینکه مزه غذاها واقعا تغییر کند ولی انگیزه پخت و پز و آشپزی در یک آشپزخانه شیک با کابینت های مدرن، چند برابر می شود. برای اینکه حس و حال بهتری داشته باشید بهترین رنگ کابینت ام دی اف را برای آشپزخانه تان انتخاب کنید. اینجا دیگر بحث سلیقه به میان می آید و تفاوتی هم در کوچک یا بزرگ بودن آشپزخانه ندارد. رنگ تغییری در قیمت کابینت آشپزخانه نمی دهد و معمولا کیفیت متریال ساخت بیشتری تاثیر را در این مورد دارد. بنابراین بدون نگرانی از افزایش قیمت می توانید رنگ کابینت جدید تان را انتخاب کنید. 

بهترین رنگ کابینت ام دی اف برای آشپزخانه من

بهترین رنگ همان رنگی است که خودتان می پسندید. به طور کلی رنگ ها را به دو دسته تیره و روشن تقسیم می کنند. رنگ های روشن بیشتر دیده می شوند و فضا را بزرگتر و پر نورتر نشان می دهند. رنگ کابینت آشپزخانه مدل جدید را با توجه به نور و اندازه فضا انتخاب کنید. منظور این نیست کل کاینت ها را تک رنگ و روشن انتخاب کنید بلکه می توانید از رنگ های متنوع ولی با طیف روشن تر استفاده کنید. در ادامه نمونه هایی از بهترین رنگ کابینت ام دی اف با درجه روشن را معرفی می کنیم. 

چرا باید نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه را یاد بگیریم؟

بهترین رنگ کابینت ام دی اف مدرنبهترین رنگ کابینت ام دی اف
  • کابینت های گلاس سفید

کابینت های گلاس یکی از محبوب ترین طراحی ها در آشپزخانه است. متریال ساخت این کابینت ورق هایگلاس است. در واقع رویه متریال با هایگلاس شیشه ای و شفاف پوشیده شده و جنس مغزی آن ام دی اف است.  طرح کابینت آشپزخانه mdf معمولی با هایگلاس تفاوت ندارد ولی روکش شفاف روی ورق هایگلاس موجب درخشندگی و زیبایی خیره کننده تری شده است. اگر چه رنگ های متنوعی در کابینت آشپزخانه هایگلاس ارائه شده ولی انگار کابینت های گلاس سفید بیشتر توجه خریداران را جلب کرده است. هایگلاس سفید یکی از طرح های لوکس و جدید است که در اغلب آشپزخانه های بزرگ کار می شود. به طور معمول این طراحی وقتی آشپزخانه با دیوار از پذیرایی جدا نشده باشد، خیره کننده تر دیده می شود. به دلیل روشن بودن این طراحی، می توانید کابینت آشپزخانه کوچک را هم با های گلاس سفید دیزاین کنید تا فضا بزرگتر دیده شود.

  • کابینت آشپزخانه کرم رنگ

استفاده از رنگ کرم در طراحی کابینت آشپزخانه نشان می دهد که خیلی نکته بین هستید و تنها زیبایی برای تان ملاک نیست. کرم ترکیب سفید و اندکی رنگ زرد است. رنگ کرم از خانواده رنگ های خاص است که فضا را گرو و صمیمی و در عین حال مدرن نشان می دهد. استفاده از این رنگ در دکوراسیون آشپزخانه بسیار مناسب است و باعث افزایش اشتها می شود. بنابراین دیگر نگران بد غذایی بچه ها نباشید با یک ترکیب رنگی ویژه همه غذاها خورده می شود. اگر رویه کابینت را با هایگلاس سیاه و یا سنگ گرانیت کار کنید، زیبایی دکوراسیون چند برابر می شود.

مزایا و معایب کابینت های گلاس سفید

بهترین رنگ کابینت ام دی اف تیره

بهترین ترکیب رنگ کابینت جدید کدام است؟

بهترین رنگ کابینت ام دی اف تنها یک رنگ خاص نیست. این رنگ می تواند ترکیبی از رنگ های تیره و روشن باشد. دکوراتیوها همیشه از تضاد رنگی برای برجسته کردن طراحی کمک می گیرند. استفاده صحیح از رنگ های متضاد یک هنر است. با توجه به قیمت کابینت آشپزخانه بهتر است در انتخاب رنگ و طرح کابینت ها دقت کنید. بی توجهی به رنگ کابینت جدید موجب می شود تا پس از نصب کابینت از انتخاب تان پشیمان شوید. جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه را با رنگ خاص انتخاب کنید و سلیقه تان را به رخ بکشید. بدون تردید یکی از انتخاب های شیک و بدون ریسک، ترکیب رنگی روشن و تیره است. برخی از رنگ های ترکیبی در کابینت آشپزخانه عبارتند از:

  • کابینت های گلاس سفید قهوه ای

بهترین رنگ کابینت ام دی اف ترکیبی از رنگ قهوه ای با سفید است. کابینت ام دی اف با روکش هایگلاس شیک و با کلاس است. اگر به دنبال یک دکوراسیون زیبا و همه پسند هستید یک طرح فوق العاده با کابینت های گلاس سفید قهوه ای را برای دیزاین آشپزخانه در نظر بگیرید. حتی می توانید از ترکیب رنگی دو یا سه رنگ در این دکوراسیون استفاده کنید. کابینت های گلاس سفید قهوه ای امکان بازی رنگی بیشتری را دارد و می توانید از طیف قهوه ای تیره و روشن برای کابینت ها استفاده کنید. بهترین رنگ کابینت ام دی اف قهوه ای و درجه روشن یا تیره بودن آن کاملا سلیقه ای است و هماهنگ با دیگر المان های طراحی انتخاب می شود. 

کابینت آشپزخانه کاربردی ترین فضا در قلب خانه

رنگ کابینت های گلاس سفید قهوه ای بهترین رنگ کابینت ام دی اف
  • کابینت ام دی اف خاکستری 

بهترین رنگ کابینت ام دف اف از دایره رنگ ها را انتخاب کنید اساس انتخاب رنگ، دکوراسیون داخلی منزل باشد. این روزها آشپزخانه های اوپن بخشی از اتاق پذیرایی هستند بنابراین نباید در تضاد با نوع طراحی پذیرایی باشند. به رنگ اصلی و هارمونی رنگی دقت کنید. شاید رنگ کابینت جدید آشپزخانه همسایه با سبک طراحی و دکوراسیون خانه تان هماهنگ نباشد بنابراین ملاک را روی سبک دکوراسیون منزل قرار دهید و توجهی به موج مد نداشته باشید. یکی از ترکیبات رنگی بسیار چشم نواز در طراحی دکوراسیون آشپزخانه ترکیب خاکستری روشن و تیره است. بهترین رنگ کابینت ام دی اف را  می توانید از سه طیف تیره تا روشن با پایه خاکستری انتخاب کنید. خاکستری خیلی روشن تقریبا نزدیک به سفید به همراه خاکستری تیره و نزدیک به سیاه بسیار شیک دیده می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کابینت آشپزخانه هم ارائه میده؟

بهترین رنگ کابینت ام دی اف مدرن

بهترین رنگ کابینت هوم سرویز را از طیف کرم، قهوه ای روشن، قهوه ای سوخته، فندقی، بلوطی و …. می توانید انتخاب کنید.  مهم هماهنگی رنگی با لوازم بزرگ آشپزخانه، رنگ دیوارها و کفپوش آشپزخانه است. نظم رنگی را رعایت کنید تا فضا یک دست دیده شود. رنگ کابینت جدید حس و حال آشپزخانه را تغییر می دهد همین حالا با یک تغییر کوچک، دکوراسیون منزل را متحول کنید.

برای ثبت درخواست سرویس ساخت کابینت آشپزخانه از اپ هوم سرویز استفاده کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت کابینت آشپزخانه تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا