تعمیرات و خدمات فنی

قیمت ساخت توری پنجره اکاردئونی چقدر است؟

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

توری پنجره ، یک لایه محافظ برای جلوگیری از ورود حشرات مزاحم به فضای داخل ساختمان است. با نصب توری پنجره ، توری درب تراس و توری درب ورودی می توان راه اصلی ورود حشرات را مسدود کرد. توری پنجره اکاردئونی از انواع جدیدتر توری درب و پنجره است. این توری های جدید قابلیت های زیادی دارند و در اغلب ساختمان های لوکس به دلیل ظاهر شکیل تر، نصب می شوند. قیمت توری پنجره دغدغه اصلی موقع سفارش آن است. گاهی اصلا مشخص نیست روی چه ملاکی این قیمت تعیین شده و این موضوع نگرانی هایی را به وجود آورده است. بدیهی است که تفاوت قیمت توری فلزی و آکاردئونی وجود داشته باشد. اما پرداخت مبالغ بسیار بیشتر در قبال محصولی که نرخ مشخصی دارد، اصلا خوشایند نیست.

نصب توری پنجره و رهایی از حشرات مزاحم

توری پنجره اکاردئونی چیست؟

آکاردئونی یکی از انواع توری پنجره است که در سال های اخیر به بازار عرضه شده است. شاید در ۲۰ سل پیش توری فلزی تنها محافظ پنجره در برابر حشرات محسوب می شد ولی امروزه انواع توری پنجره دو جداره، توری آکاردئونی، توری پنجره آلومینیومی و توری پلیسه ای تولید شده است. توری های جدید، طراحی بهتری دارند و دید بیرون را کاهش نمی دهند. توری آکاردئونی قابلیت تا شدن را دارد و به گونه ای متفاوت از توری های قدیمی ساخت و نصب می شود.

توری پلیسه ای چیست؟

توری پنجره اکاردئونیطراخی، ساخت و نصب توری پنجره در تهران

دلایل محبوبیت توری پنجره اکاردئونی چیست؟

توری پنجره از فضای داخل هم قابل دید است و می بایست دارای طراحی شکیل تری باشد. توری های رنگ و رو رفته، دارای خوردگی و زنگ زده اصلا مناسب نیستند و ختی روی دکوراسیون داخلی هم تاثیر منفی دارند.قابلیت تا شوندگی توری پنجره اکاردئونی یک امتیاز بزرگ است. اما شاید متریال ساخت توری و مقاومت بالای آن در برابر خوردگی و اشعه خورشید، بیشتر توجه خریداران را جلب کرده باشد. در واقع این توری آکاردئونی یک سازه دائمی است و به اندازه عمر ساختمان، ماندگاری دارد. خریداران می دانند که هزینه های ساخت و نصب توری پنجره آکاردئونی دور ریخته نمی شود و سالیان سال این توری های مدرن قابل استفاده هستند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت توری پنجره اکاردئونی

توری آکاردئونی همان توری پلیسه ای است. در واقع توری قابلیت تا شدن را دارد و در یک سمت پنجره جمع می شود. مثلا می توانید تابستان توری را باز کنید و زمستان با جمع کردن توری از منظره بیرون استفاده کنید. قیمت توری پلیسه ای با توجه به نوع سفارش، محاسبه می شود. ساخت توری پنجره هوم سرویز طبق ملاک مشخصی قیمت گذاری می شود. با ثبت سفارش رایگان در اپلیکیشن هوم سرویز می توانید از خدمات نصب توری پنجره استفاده کنید. برای اینکه سفارش خود را در سامانه ثبت کنید نیازی به پرداخت هزینه اشتراک یا حق عضویت نیست. مهم ترین مواردی که روی قیمت توری پنجره آکاردئونی تاثیر دارد اینها هستند:

قیمت توری پنجره با نرخ رقابتی!

ساخت توری پنجره اکاردئونیسفارش ساخت بهترین توری پنجره اکاردئونی
  • اندازه و ابعاد قاب پنجره

پس از ثبت سفارش در اپلیکیشن هوم سرویز، همیار درب منزل مراجعه کرده و اندازه قاب پنجره را به طور دقیق اندازه گیری می کند. مهم ترین عامل در تعیین قیمت توری پنجره اکاردئونی اندازه قاب پنجره است. مواد اولیه ساخت توری در پنجره های بزرگتر، بیشتر از پنجره های کوچکتر است. قیمت مواد اولیه تاثیر مستقیم روی هزینه نهایی دارد. با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه و متریال ساخت، افزایش قیمت توری پنجره نسبت به سال گذشته مشاهده می شود. برای براورد نسبی می توانید خودتان اندازه پنجره را اندازه گیری کنید و حدود قیمت ها را محاسبه کنید البته برای ساخت توری، لازم است تا نصاب قاب را اندازه گیری کند.

  • نصب توری پنجره

نصاب ماهر به راحتی و در زمان کوتاهی توری پنجره آکاردئونی را نصب می کند اما در برخی پروژه ها به دلیل بزرگ بودن توری پنجره اکاردئونی و اندازه نامتعارف آن، سختی کار بیشتر شده و زمان نصب افزایش پیدا می کند. این موضوع می تواند قیمت ها را تغییر دهد. برای مثال نصب توری پنجره کوچک حمام خیلی ساده تر از توری پنجره دو جداره متحرک است.

کدام توری پنجره دوجداره را انتخاب کنم؟

توری پنجره اکاردئونی -پلیسه ایتوری پنجره اکاردئونی قیمت مناسب
  • تعداد توری آکاردئونی پنجره

به طور معمول همیشه اندازه گیری برای یک پنجره انجام شده و قیمت نهایی اعلام می شود. شاید تصور می کنید که معماران و سازندگان بنا هم همین قیمت را پرداخت می کنند! جالب است بدانید که قیمت نصب توری پنجره اکاردئونی در تعداد بالا شامل تخفیف می شود. وقتی یک توری پنجره تک سفارش می دهید انتظار تخفیف کلی نداشته باشید ولی همه شرکت های سازنده تخفیف های بیشتری برای سفارش های تعداد بالا در نظر می گیرند. پس اگر تصمیم دارید توری فلزی زنگ زده و رنگ و رو رفته قدیمی را با انواع توری پنجره مدرن تعویض کنید حتما با سایر واحدها هم هماهنگ کنید. به این ترتیب احتمال اینکه بقیه واحدها هم توری ها را عوض کنند وجود دارد. به این ترتیب هم نمای ساختمان شکیل تر شده و هم قیمت کمتری پرداخته می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب توری هم ارائه میده؟

نصب توری درب و پنجره، توری درب کشویی، توری درب بالکن در تهران

قیمت توری پنجره اکاردئونی هوم سرویز

ساخت توری پنجره آکاردئونی، توری پنجره دو جداره با انواع متریال، توری پنجره آلومینیومی و توری های مدرن تر یکی از خدمات محبوب در هوم سرویز است. قیمت توری اکاردئونی به صورت متر مربع اعلام می شود. متراژ توری ملاک اصلی قیمت گذاری در همه سفارش های ثبت شده در اپلیکیشن هوم سرویز است. وقتی تعداد سفارشات بیشتر باشد قیمت های اعلام شده متعادل تر می شود. با تلاش هایی که شده سعی کرده ایم که قیمت توری پنجره برای هر متر مربع را در سطح قابل قبولی نگه داریم. البته در نظر داشته باشید که حداقل قیمت یک متر مربع برای ساخت توری پنجره دریافت می شود. قیمت توری پنجره اکاردئونی در اندازه کمتر از یک متر، معادل یک متر محاسبه می شود.

برای سفارش سرویس نصب توری از  اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب توری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا