بنایی و دکوراسیون

عکس کابینت های گلاس سفید قهوه ای ✔️ با ثبت سفارش ساخت و نصب

 انتخاب رنگ کابینت دغدغه بسیاری از خانم هاست. ساخت کابینت آشپزخانه رایج ترین راه برای تغییر دکوراسیون فضای داخلی است. بعد از انتخاب طرح و متریال نوبت به هماهنگ کردن رنگ ها می رسد. شاید این مرحله سخت ترین کاری باشد که مشتری انجام می دهد. اینجاست که می توانید اوج سلیقه تان را نشان دهید. کابینت های گلاس سفید قهوه ای ، کرم قهوه ای براق ، کابینت نسکافه ای و قهوه ای سوخته پر طرفدارترین رنگ ها در ترکیب کابینت هستند. از آنجایی که بعد از نصب کابینت آشپزخانه نمی توانید رنگبندی کابینت ها تغییر دهید باید تصاویر آماده را خوب بررسی کنید. در این مطلب تصاویر جذاب ترین کابینت های آشپزخانه را می بینید. این تصاویر از میان صدها کابینت با تناژ رنگی مختلف انتخاب شده است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کابینت قهوه ای سوخته

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ ها در ارتباط است. رنگ کابینت آشپزخانه، دیوار، کفپوش ، پرده و … همگی احساس فضا را تحت تاثیر قرار می دهند. رنگ کابینت های گلاس سفید قهوه ای و کرم قهوه ای از محبوب ترین رنگ ها در دکوربندی آشپزخانه های مدرن هستند. طیف رنگی تیره و روشن قهوه ای احساس گرمی و صمیمیت را بیشتر می کند. مدل کابینت آشپزخانه، قیمت کابینت آشپزخانه و رنگ کابینت آشپزخانه سه عنصر مهم در موقع تغییر دکوراسیون هستند. وقتی این سه فاکتور به درستی هماهنگ شوند، حتی یک آشپزخانه کوچک هم شیک و مدرن به نظر می سد.

بهترین رنگ کابینت آشپزخانه

آنچه بیش از انتخاب رنگ به چشم می آید ترکیب رنگی است. کابینت های گلاس سفید قهوه ای با استفاده از تضاد رنگی با استقبال زیادی روبرو شده است. اصولا رنگ کرم قهوه ای به دلیل نزدیک بودن به رنگ چوب در ترکیب عناصر دکوراتیو کاربرد زیادی دارد. گاهی قهوه ای خالص در ترکیب بندی کابینت آشپزخانه به کار می رود ولی در اغلب موارد ترکیب این رنگ زیبا با درجه خلوص متفاوت در ساخت کابینت آشپزخانه استفاده می شود. برخی از پر طرفدارترین ترکیب رنگی کابینت آشپزخانه عبارتند از:

چرا باید نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه را یاد بگیریم؟

کابینت آشپزخانه سفید قهوه ای تیرهکابینت آشپزخانه سفید قهوه ای ارزان
 • کابینت های گلاس سفید قهوه ای

پس از استقبال خوبی که از کابینت های گلاس سفید شد دکوراتیوها خلاقیت دیگری را رونمایی کردند. ترکیب دو رنگ متضاد تیره و روشن در کنار یکدیگر شگفت انگیز است. سفید از رنگ هایی است که قابلیت هماهنگی با دیگر رنگ ها را دارد. کابینت آشپزخانه سفید به تنهایی خیره کننده است. در این صورت همیشه کفپوش یا پرده ها از طیف قهوه ای انتخاب می شود. به کارگیری ترکیب سفید و قهوه ای در ساخت کابینت آشپزخانه به دلیل ترکیب دو طیف رنگی متفاوت بسیار زیبا دیده می شود. البته رنگ قهوه ای خود دارای طیف رنگی گسترده ای است. در واقع تنها یک رنگ کابینت آشپزخانه قهوه ای وجود ندارد و درجه خلوص قهوه ای متفاوت است. دو رنگ قهوه ای روشن و تیره در طراحی کابینت مدرن به کار می رود.

نصب کاینت هایگلاس در غرب تهران

 • کابینت های گلاس سفید قهوه ای تیره

در این ترکیب معمولا درب کابینت با رنگ قهوه ای تیره کار می شود و روی میز کانتر و سطح یا بدنه میز جزیره ای با سفید و ترکیب قهوه ای طراحی می شود. ترکیب سفید قهوه ای را می توان در طراحی مدل کابینت آشپزخانه کوچک هم استفاده کرد. اگر چه قهوه ای تیره تا حدودی فضا را کوچک تر نشان می دهد ولی در کنار سفید خنثی این قدرت کمتر می شود. جذابیت ترکیب سفید و قهوه ای تیره نزدیک به ترکیب سیاه و سفید است. مدل کابینت های گلاس به دلیل براق بودن و شفافیت، نور محیط را منعکس می کند. با یک نورپردازی زیبا می توانید کابینت سفید قهوه ای تیره را شکیل تر نشان دهید.

قیمت کابینت آشپزخانه با طرح جدید چقدر است؟

 هایگلاس سفید قهوه ای تیزهکابینت آشپزخانه سفید قهوه ای
 • کابینت های گلاس سفید قهوه ای روشن

بلوطی، گردویی، فندقی و … از محبوب ترین رنگ های کابینت جدید هستند. طیف رنگی قهوه ای تنوع زیادی دارد و با هر سلیقه ای هماهنگ است. رنگ های روشن تر از طیف قهوه ای، نزدیک به آجری و یا کرم پر رنگ هستند. برخی از ترکیبات قهوه ای در خود جلوه ای از رنگ قرمز را دارند و برخی از رنگ های قهوه ای تیره با سفید یا زرد، روشن شده اند. در این زمینه تنوع زیاد است و برای ایجاد هارمونی در دکوراسیون آشپزخانه باید دیگر المان های طراحی در محیط را نیز در نظر بگیرید. در نظر داشته باشید که قهوه ای روشن هنوز احتلاف زیادی با رنگ سفید دارد و کاملا در تضاد رنگی با سفید است. پس می توانید از این تضاد چشم نواز حداکثر بهره برداری را داشته باشید. دکوراسیون آشپزخانه بازی رنگ های تیره و روشن در فضایی محدود است.

کابینت نسکافه ایدکوراسیون آشپزخانه با کابینت نسکافه ای براق
 • کابینت نسکافه ای

نسکافه ای تناژ رنگی بین شکلاتی و قهوه ای است. برای دکوراسیون آشپزخانه شیک و لوکس، رنگ های خاص مثل نسکافه ای ایده آل است. در تصویر بالا ترکیبی فوق العاده از نسکافه ای و سفید را می بینید. رنگ روشن سقف و کف آشپزخانه به زیبایی بیشتر این فضا کمک کرده است. کابینت نسکافه ای ام دی اف را می توان جایگزین مناسبی برای چوب طبیعی دانست. تناژ تیره و روشن نسکافه ای هر دو زیبا و جذاب است. 

کابینت نسکافه ای روشنکابینت آشپزخانه نسکافه ای با تناژ روشن
 • کابینت نسکافه ای روشن

کابینت آشپزخانه نسکافه ای روشن را می توان حتی در آشپزخانه های نقلی هم نصب کرد! طیف های گوناگونی از سایه ها و رنگ های نسکافه ای وجود دارد. در تصویر بالا استفاده از ترکیبات رنگی کرم در کفپوش های سرامیکی سازگاری خوبی با رنگ کابینت نسکافه ای دارد. بدون تردید در این فضا، کابینت قهوه ای سوخته انتخاب خوبی نیست و فضا را کوچکتر نشان می دهد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات ساخت کابینت آشپزخانه هم ارائه میده؟
کابینت کرم قهوه اییراق آلات کابینت آشپزخانه
 • کابینت آشپزخانه هایگلاس کرم قهوه ای

از دیگر ترکیبات رنگی می توان به کابینت کرم قهوه ای اشاره کرد. ترکیب دو رنگ کرم و قهوه ای در دکوراسیون داخلی بسیار پر طرفدار است. کابینت های گلاس سفید قهوه ای و کرم قهوه ای هر دو از اصل تضاد رنگی ایده گرفته اند. اما رنگ کرم نیز دارای طیف گسترده ای است. برای مثال کرم مایل به زرد با کرم مایل به سفید تفاوت دارد ولی هر دو این ترکیبات با تم قهوه ای تیره و روشن هماهنگی دارد. طرح کابینت کرم قهوه ای احساس زنده بودن و طبیعت را در فضا ایجاد می کند. قهوه ای از رنگ هایی است که در طبیعت بسیار دیده می شود. زمین، خاک، کوه ها و تپه ها و … از طیف سیر و روشن قهوه ای هستند. 

قیمت کابینت با ورق ام دی اف چقدر است؟نصب کابینت آشپزخانه مدل جدید
 • کابینت کرم قهوه ای براق

در این تصویر نمونه ای دیگر از کابینت کرم قهوه ای را می بینید که از ورق هایگلاس براق تهیه شده است. از ویژگی های هایگلاس براق می توان به سهولت نظافت اشاره کرد. سنگ روی کابینت ها و میز جریره از مرمر رگه دار انتخاب شده و زیبایی کار را چند برابر کرده است. همینطور که می بینید در این تصویر، طراحی شباهت زیادی به آشپزخانه قبلی دارد اما رنگ کرم و قهوه ای دارای دو تناز رنگی متفاوت است.

کابینت آشپزخانه کاربردی ترین فضا در قلب خانه

طراحی آشپزخانه سفید قهوه ایقیمت کابینت  کرم قهوه ای

نورپردازی کابینت قهوه ای سوخته

کابینت های گلاس سفید قهوه ای یا  کرم قهوه ای و نسکافه ای را می توان با نورپردازی حرفه ای به شکلی زیباتر نشان داد. رنگ قهوه ای از رنگ های گرم است که در کنار رنگ های خنثی سفید و کرم، زیباتر دیده می شود. انواع کابینت های گلاس بدون دستگیره و با یراق آلات مدرن برای آشپزخانه های لوکس و مدرن استفاده می شود. برای اینکه این ترکیب رنگی زیبا و خاص را چشمگیرتر کنید باید فضایی پر نور داشته باشید. حتی در آشپزخانه های تاریک و بدون پنجره هم لازم است تا با استفاده از نورپردازی، فضا را روشن کرد. در آشپزخانه هایی که فاقد نور طبیعی روز است استفاده از نور سقفی و نورپردازی در سقف کاذب به همراه نورپردازی زیر کابینت توصیه می شود. بدون نور کافی، آشپزخانه دلگیر و خسته کننده خواهد شد.

دکوراسیون آشپزخانهطراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

مدل اپن ام دی اف کابینت های گلاس سفید قهوه ای سوخته

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه هوم سرویز حتما دارای میز جزیره ای است. برای داشتن یک میز جزیره حداقل عرض آشپزخانه باید ۴ متر باشد. طراحی اپن، آرک و میز جزیره نقش مهمی در زیبایی کابینت آشپزخانه دارد. در تصویر بالا قهوه ای کار شده ولی جزیره به طور کامل از تناژ روشن و سفید انتخاب شده است. برای هماهنگی بیشتر باید سایر عناصر دکوراتیو هم متناسب با همین طیف رنگی باشد. انتختاب صندلی جزیره در طرح فوق کاملا هوشمندانه است.

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
ساخت کابینت
قیمت کابینت تمام لترون با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2400000
قیمت کابینت با بدنه لترون و درب ام دی اف با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2700000
کابینت تمام MDF با مغز ایرانی با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3100000
کابینت تمام MDF با مغز ترک با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3300000
کابینت MDF هایگلاس ایرانی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3600000
کابینت MDF هایگلاس ترک با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4000000
کابینت MDF ترکیب فرآمید و هایگلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)
4200000
کابینت ممبران روکش وکیوم با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4400000
کابینت ممبران شرکتی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4900000
کابینت لمی گلاس و پلی گلاس با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4500000
کابینت تمام ام دی اف با پوشش رنگ پلی اورتان و صفحه 2 /3 سانتی و یراق آلات5500000
کابینت تمام ام دی اف با روکش چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات (متر طول)7000000
ساخت کابینت تمام چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)13100000
قیمت تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعویض و جابجایی ریل کـشو(هر جفت)
3500048000
نصب آینه
4000050000
تعویض و جابجایی دستگیـره کمد دیواری(هر عدد)
1500020000
تعویض درب لولایی3500050000
تعویض درب ریلی
5500090000
تعویض و جابجایی پایه کابینت(هر عدد)
1000020000
تعویض و جابجایی دستگیره قدی(هر عدد)
3000035000
تعویض و جابجایی مسیر درب ریلی6500075000
قیمت ساخت کمد
کمد دیواری تمام لتــرون با یراق آلات(متر مربع)
1400000
کمد دیواری بدنه لتــرون با درب ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)
1600000
کمد دیواری تمام ام دی اف ایرانی با یراق آلات(متر مربع)
1900000
کمد دیواری تمام ام دی اف تـرک با یراق آلات(متر مربع)
2100000
کمد دیواری تمام ام دی اف های گلاس ایرانی با یراق آلات(متر مربع)
2100000
کمد دیواری تمام ام دی اف هایگلاس ترک یا فرآمید (فوق برجسته) و یراق آلات(متر مربع)
2500000
کمد دیواری ممبران روکش وکیوم با بدنه ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)
2800000
کمد دیواری تمام ام دی اف ممبران شرکتی با یراق آلات(متر مربع)
3200000
کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای پوشش رنگ پلی اورتان و یراق آلات(متر مربع)
4200000
کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای روکش چوب با یراق آلات(متر مربع)
4200000
کمد دیواری تمام چوب با یراق آلات(متر مربع)
6500000
مکانیزم هر درب ریلی300000

سفارش ساخت کابینت های گلاس سفید قهوه ای در تهران

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه در تخصص ماست. با هر سبک و سلیقه ای که دارید با ما تماس بگیرید. انواع کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید قهوه ای ، کرم قهوه ای، نسکافه ای ، ترکیبات تیره و روشن در طیف گسترده را از آلبوم انتخاب کنید. انتخاب از شما، ساخت با بهترین متریال موجود در بازار از ما! کابینت سازی هوم سرویز نیاز به معرفی ندارد.

سفارش رایگان نصب کابینت آشپزخانه را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی ساخت کابینت آشپزخانه تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۷ دیدگاه ها

 1. سلام و خسته نباشید.
  یه سوال داشتم ازتون، کابینت هایگلاس بهتره یا ممبران؟ من میخوام کابینت آشپزخانه را عوض کنم. آشپزخانه حدود ۱۵ متره و تم رنگ دکوراسیون خونم کرم هست. ضمنا اگر بخوام کابینت سفارش بدم چند روزه تحویل میدید؟

  1. سلام دوست عزیز
   در مقایسه میان کابینت های هایگلاس و ممبران تفاوت های عمده ای وجود دارد اما این تفاوت ها به معنی بهتر و یا بدتر بودن دیگری نیست . عمده ترین تفاوت در میان این دو متریال قابلیت دیزاین و طراحی آنها می باشد.
   کابینت های هایگلاس از سری کابینت های خطی و ساده هستند که قابلیت تزئین ندارند درست برعکس کابینت های ممبران که بیشتر جنبه زیبایی در آنها مد نظر است . که همین ویژگی سبب شده که این کابینت نیاز به فضای بیشتری داشته باشد و برای آشپزخانه هایی با ابعاد بزرگتر مناسب تر باشد . اما از لحاظ کیفیتی و جنس بدنه ها تفاوت چشمگیری ندارند و کاربری یکسانی دارند اما در مورد یکی دیگر از تفاوت های قابل تامل این دو متریال میتوان این نکته را هم افزود که کابینت های گلاس دارای ظاهر براق و ممبران ازنوع کابینت های مات هستند که همین مات بودن سبب می شود که در گذر زمان در مقابل شستشو مقاومت بیشتری داشته باشند و همچنین هزینه بالاتری نسبت به هایگلاس ها به خود اختصاص دهند.
   امیدواریم تونسته باشیم راهنمایی مفیدی داشته باشیم و پاسخ سوالتون ر. دریافت کرده باشید.

 2. سلام به همگی
  من بعد از خوندن این مطلب و راهنماییش و مشاورشون در مورد انتخاب کابینت و با شناخت و تجربه خوبی که نسبت به شرکت داشتم تصمیم گرفتم که ساخت کابینتهای اشپزخونم بهشون بسپرم . من خودم برای تزئین ودیزاین خونه خیلی خیلی حساس هستم . ترکیب رنگ ها ، نوع وسایل و چیدمانشون برای من خیلی مهمه. میخواستم به همه ی افرادی که میخوان کابینت های خونشون عوض کنن بگم که حتما حتما برای انتخاب رنگ کابینت قبل از ست کردنشون با وسایل حتی رنگ خود کابینت ها اول اول نوگیر خونشون در نظر بگیرن چون به عنوان کسی که این تجربه داشتم میگم اگر رنگ ها و وسایل همه همه با هم ترکیب خوبی داشته باشن اما اشپزخونه نورگیر کمی داشته باشه اصلن کابینت ها خودشون نشون نمیدن و زیبا به نظر نمیان برای انتخاب کابینت ۵۰ درصد از قضیه برای نورگیر خونه بزارین .
  اگر اشپزخونتون نورگیرش کمه از رنگ های روشن تر انتخاب کنید چون اینطوری هم فضای خونه بزرگتر دیده میشه هم کابینت ها خودشون قشنگتر تو خونه نشون میدن.

 3. سلام خدمت شما
  من دنبال جایی میگشتم که بتونن کابینت ها را تو تم های رنگی مختلف بسازن که با سایت شما رو به رو شدم میخواستم بدونم شما میتونید کابینت ها در سه رنگ بسازین من مادرم به خاطر ضایعه بینایی که دارن و میشه گفت که کم بینا هستن و شناسایی محیط اطراف یه کم براش سخته مخوام کابینت های اشپزخونمون طوری ساخته بشه که بتونه راحت تر توش کار بکنه . این امکان وجود داره که بتونیم کابینت هایی در سه رنگ یا بیشتر برای اشپزخونمون داشته باشیم یا نه ؟

  1. سلام
   بله حتما فقط لطفا با درخواستتون رو ثبت کنید تا همکاران برای راهنمایی بیشتر باهاتون تماس بگیرن
   با سپاس

 4. سلام دوستان
  ممنون از مطلب خوبتون میخواستم بپرسم برای ساخت کابینت های گلاس فقط این دو رنگ با هم ترکیب میشن یعنی سفید و کرم با قهوه ای یا اینکه رنگ های دیگه هم میشه ترکیب کرد ؟ به انتخاب خودمون هست یا اینکه باید از بین ترکیب ها انتخاب کنیم . من خانه دار هستم و بسیار هم وسواس دارم قصد دارم کابینت های اشپزخونم عوض کنم اما میخوام که از رنگ های تیره استفاده کنم چون تو رنگ ها روشن کثیفی خیلی خودش نشون میده و الان هم اشپزخونم کاملا سفیده و این قضیه من خیلی داره اذیت میکنه تصمیم دارم تا یه تغییر رنگ کلی توش بدم که این گرد و خاک و کثیفی ها کمتر معلوم بشن میخوام برای کل کابینت ها از رنگ های تیره استفاده کنم اما حتما میخوام که تو دورنگ باشن .
  ممنون میشم بتونید کمکم کنید که اصلن میشه دو تا رنگ تیره با هم انتخاب کرد ؟ اگر هست چه رنگ هایی برای ترکیب پیشنهاد میدین ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا