همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

تعمیرات و خدمات فنی

رفع اتصالی سیم کشی تلفن

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

ارائه خدمات شرکت مخابرات برای عیب یابی و تعمیر سیم کشی ساختمان، مربوط به اتصالات اصلی مخابراتی است. هرگونه ایراد و مشکل و اتصالی سیم کشی تلفن که بعد از جعبه تقسیم ساختمان، پیش بیاید باید توسط مالک برطرف شود. شرکت مخابرات در مورد سیم کشی تلفن آپارتمان و رفع خرابی تلفن ثابت یا دستگاه تلفن، مسئولیتی ندارد. اتصالات مربوط به سیم کشی تلفن ساختمان همگی در یک جعبه قرار دارد و بخش مربوط به مخابرات از قسمت مشتری مجزا شده است. در موقع بروز مشکل ابتدا با شرکت مخابرات برای بررسی خرابی تلفن تماس بگیرید. در صورتی که سیمکشی تلفن مربوط به مشتری دچار اشکال شده باشد ابتدا مشکل را پیدا کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اتصالی سیم کشی تلفن

در اغلب موارد علت اصلی خرابی تلفن وجود اتصال در سیم کشی تلفن ساختمان است. فرسودگی سیم تلفن و آسیب به آن علت اصلی قطعی یا نویز و اتصالی در خط است. این مشکل ارتباطی با شرکت مخابرات ندارد و لازم است تا بخش های آسیب دیده سیم کشی تلفن ترمیم شود. در این صورت احتمالا بقیه واحدها هم با چنین مشکلی روبرو هستند. قبل از هر اقدامی باید منبع اصلی اتصالی را پیدا کنید.

راهنمای عیب‌یابی و تعمیر سیم کشی تلفن

اتصالی سیم کشی تلفن آپارتمان

اتصالی سیم کشی تلفن آپارتمان

اگر بقیه واحدها مشکلی با خط تلفن ندارند، مشکل از سیم کشی تلفن داخلی است. داخل جعبه تقسیم اصلی باری هر واحد جعبه اتصال مجزا در نظر گرفته شده. جعبه تقسیم مربوط به واحد خود را شناسایی کنید و نسبت به رفع اتصالی از طریق سیم کشی تلفن آپارتمان اقدام کنید. شاید لازم باشد، سیم های فرسوده را به کلی تعویض کنید و سیم کشی تلفن را بازسازی کید. اگر در زمینه تعمیر خطوط تلفن و یا تعویض سیم های فرسوده تجربه ای ندارید با خدمات سیم کشی تلفن ثابت هوم سرویز هماهنگ کنید. تکنیسین های ما در کوتاه ترین زمان برای عیب یابی و اشکال خط به محل مراجعه می کنند.

عیب یابی علت خرابی تلفن

اگر سیم ها فرسوده نیستند و به نظر مشکلی در این قسمت وجود ندارد، با دستگاه تلفن تست بزنید. دستگاه تلفن را به جعبه اتصال نزدیک کرده و جک ها را وصل کنید تا صدای بوق شنیده شود. در صورت شنیده نشدن صدای بوق مشکل از مخابرات است. ولی شنیدن صدای بوق ممتد تلفن، نشان می دهد که علت اتصالی سیم کشی تلفن از داخل خانه است. در نظر داشته باشید که قسمت مربوط به شرکت مخابرات را نمی توانید باز کنید. این قسمت حتما باید توسط نماینده شرکت و تکنیسین مخاربرات عیب یابی شود.

چگونه برای رفع خرابی تلفن ثابت اقدام کنیم؟

اتصالی سیم کشی تلفن خانگی

رفع خرابی تلفن ثابت

تکنسین های با تجربه از روی صدای بوق و نوع آن می توانند علت اتصالی تلفن را پیدا کنند. کار با سیم های تلفن به اندازه سیم کشی برق ساختمان خطرناک نیست ولی حتی سیم تلفن هم دارای ولتاژ ضعیف برق است. اگر دوره آموزش سیم کشی تلفن ثابت را گذرانده باشید حتما می دانید که شوک الکتریکی ناشی از سیم تلفن و رطوبت غیر ممکن نیست. با احتیاط و حفظ جوانب ایمنی مشکل را بررسی کنید. به طور کلی بعد از اتصال دستگاه تلفن به جک ها با ۳ نوع بوق مواجه می شوید

  • بوق اشغال: علت اتصال در سیم کشی تلفن یا وجود مانع فلزی در مسیر سیم کشی
  • بوق ممتد: روی هم افتادن سیم های تلفن و یا خیس شدن سیم ها در اثر بارندگی یا ترکیدگی لوله ها
  • بدون بوق: سیم کشی اتصالی پیدا کرده یا به طور کلی قطع شده

سیم کشی تلفن داخلی و نویز

وجود هرگونه نویز خط تلفن، کیفیت مکالمه و صدای خط را تحت تاثیر قرار می دهد. اتصالی سیم کشی و نویز می تواند کاهش سرعت اینترنت adsl را نیز به دنبال داشته باشد. این مشکل حتی روی تلفن های سانترال هم اثر گذار است. بنابر این به محض وجود نویز و اتصالی با خدمات سیم کشی تلفن هوم سرویز هماهنگ کنید تا نسبت به رفع مشکل اقدام شود. به خصوص در شرکت ها و ادارات نویز در خطوط تلفن و کاهش سرعت اینترنت موجب افت راندمان کاری می شود و ضررهای مالی بیشتری را به همراه دارد. لازم است تا همه مسیر سیم کشی تلفن آپارتمان از جعبه تقسیم تا پریز های تلفن را بررسی کنید. در بسیاری از مواقع ایراد در پریز تلفن است برای بررسی ابتدا دستگاه تلفن را به یک پریز دیگر وصل کنید تا از سالم بودن پریز مطمئن شوید.

برطرف کردن اتصالی سیم کشی تلفن

اتصالی سیم کشی تلفن ساختمان

همیشه اول با مخابرات تماس بگیرید و در صورت نبود مشکل از سوی مخابرات، موارد دیگر را بررسی کنید. چنانچه در مسیر سیم کشی تلفن داخلی و پریزها مشکلی وجود نداشته باشد، ایراد را در کابل کشی و سیم کشی تلفن ساختمان بررسی کنید. به طور کلی علت اصلی اتصالی و نویز می شود یکی از این موارد است.

  • اتصالی سیم کشی تلفن و سیم برق

اصلی ترین علت ایجاد نویز و اتصال سیم کشی تلفن مربوط به کابل برق است. در مواردی که سیم کشی تلفن با کابل برق در یک امتداد و نزدیک باشند، مشکل در خطوط تلفن دیده می شود. در ساخت و سازهای غیر اصولی چنین مشکلی بیشتر دیده می شود. پیمانکار شرکتی همیشه سیم های تلفن و کابل برق را در مسیر متفاوتی طراحی می کند و همجواری این دو با هم مشکل ساز می شود.

خدمات سیم کشی اعلام حریق در تهران

  • نحوه سیم کشی سانترال

هر نوع سر هم بندی و یا سیم کشی غیر اصولی تلفن داخلی نیز با خرابی تلفن همراه است. اتصالی سیم کشی تلفن سانترال را بررسی کنید. اگر سیم ها در مجاورت اماکن مرطوب باشند و یا اتصال سیم های تلفن به درستی انجام نشده باشد، وجود نویز طبیعی است. در این صورت با کمترین کشیدگی و حرکتی سیم های قطع و وصل شده و تلفن اتصالی پیدا می کند.

  • خدمات سیم کشی تلفن ثابت

در صورت وجود اشکال در خطوط تلفن، نویز و اتصال سیم کشی تلفن با سرویس سیم کشی تلفن هوم سرویز تماس بگیرید. تعویض سیم های فرسوده تلفن، انجام خدمات سیم کشی سانترال، نویزگیری و رفع مشکل صدا در خطوط تلفن و هرگونه خرابی در سیم کشی تلفن ساختمان توسط تکنیسین با تجربه انجام می شود.

برای ثبت سفارش سرویس سیم کشی تلفن و رفع خرابی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن