کاربردی

قیمت توری فلزی پنجره با نصب چقدر است؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نحوه قیمت گذاری توری پنجره همیشه حرف و حدیث هایی را به دنبال داشته است. گاهی برخی از استادکاران قیمت های بالاتری را برای نصب پنجره توری اعلام می کنند. از سویی دیگر هستند افرادی که توری های ارزان تر را عرضه می کنند هم کم نیستند. این دوگانگی موجب شده تا تصمیم گیری در مورد ساخت توری پنجره کمی دشوار شود. توری پنجره فلزی بهترین سازه در جلوگیری از ورود حشرات به داخل ساختمان است. اما همین توری پنجره ساده می تواند در کاهش مصرف انرژی خانوار هم موثر باشد.  توری درب و پنجره که نصب می شود، دیگر نیازی به روشن کردن دائمی کولر نیست و کلی در مصرف آب و برق صرفه جویی می شود. 

قیمت توری فلزی پنجره

کمی بالا و پایین بودن قیمت ها چندان مشکل ساز نیست ولی وقتی تفاوت قیمت گذاری زیاد می شود، چاره چیست؟ برای اینکه انواع توری پنجره را با هزینه مناسب نصب کنید، با نصاب حرفه ای کار کنید. کسانی که سابقه کاری خوبی دارند و سالهاست در زمینه ساخت توری پنجره دوجداره فعایت دارند، قیمت های منصفانه تری هم اعلام می کنند. کار حرفه ای یک مزیت بزرگ دارد، خیال تان از بابت کیفیت کار راحت است. اگر قصد سفارش توری پنجره دوجداره، توری پنجره اکاردئونی، توری پلیسه ای، توری پنجره آلومینیومی و … را دارید با حرفه ای های هوم سرویز تماس بگیرید. نحوه تعیین قیمت توری فلزی هم به صورت شفاف از قبل اطلاع رسانی می شود. بیشترین مواردی که در قیمت گذاری توری فلزی تاثر دارد یکی از این موارد است:

نصب توری پنجره و رهایی از حشرات مزاحم

قیمت توری فلزیسفارش ساخت توری پنجره فلزی با قیمت مناسب

چگونه قیمت توری فلزی را تخمین بزنیم؟

اول از همه باید با خودتان صادق باشید. از قدیم گفته اند که” هر گرانی بی حکمت نیست و هر ارزانی بی علت نیست” ! این یعنی هر وقت با قیمت های متفاوت مواجه شدید حتما به دنبال دلیل آن باشید. برای اینکه بدانید که پول تان صرف ساخت چه سازه ای می شود تا انتها با ما همراه باشید. در این مطلب کمی در مورد نحوه تعیین قیمت توری فلزی پنجره صحبت می کنیم. حتما می دانید که صفحات توری فلزی در صنعت ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد. اما آن صفحات توری فلزی که برای فونداسیون و پی ساختمان استفاده می شود با این توری های فلزی پنجره یکی نیست. وقتی صحبت از توری فلزی پنجره ای می شود، منظور نوعی سازه یکپارچه فلزی است که به صورت گره به هم وصل شده . تراکم این توری فلزی در حدی است که اغلب حشرات، امکان عبور از آن را ندارند.

قیمت توری پنجره با نرخ رقابتی!

به کیفیت توجه کنید

شنیده اید که می گویند: ” هر چقدر که پول بدهی همانقدر آش می خوری” به طور قطع کار خوب قیمت بالاتری دارد. کیفیت کار اصلی ترین مولفه در تعیین قیمت توری فلزی پنجره است. کیفیت ساخت بستگی به مهارت سازنده سازه دارد. سازه هایی که خوب کار شده اند، تا سالهای زیادی بدون خرابی و آسیب باقی می مانند. توری های که کیفیت پایین تری دارند، به قیمت بسیار ارزان تری نیز عرضه می شوند. اما با نصب توری پنجره که کیفیت خوبی ندارد، تنها پول تان را دور ریخته اید. عقل حکم می کند که با پرداخت مبلغی بیشتر از توری درب و پنجره با کیفیت تری استفاده کنیم. توری پنجره کالای یکبار مصرف نیست و می تواند بدون تغییر تا سال های زیادی باقی بماند.

قیمت ساخت توری پنجره اکاردئونی چقدر است؟

توری فلزی پنجره قیمتقیمت توری فلزی چقدر است؟

جنس سازه را در نظر بگیرید

متریال ساخت توری پنجره حتما روی قیمت ها تاثیر می گذارد. قیمت توری فلزی را از روی جنس مواد اولیه می توان تشخیص داد.  پروفیل به کارر فته در چارچوب توری پنجره، ضخامت فلز استفاده شده در قاب فریم، تعیین کننده کیفیت توری پنجره است. استفاده از فلزات ضایعاتی منجر به ساخت توری پنجره ارزان قیمت تری می شود. اصلا برای کاهش هزینه ها و قیمت توری فلزی پنجره ها این راه را انتخاب نکنید. پروفیل ضایعاتی و فلزات بازیافتی برای ساخت توری پنجره مناسب نیستند. حتما پیشنهادهای مناسب تری هم وجود دارد.

قاب پنجره چه اندازه ای است؟

به طور حتم قیمت توری فلزی پنجره با اندازه و ابعاد قاب پنجره ارتباط مستقیم دارد. اصولا در اغلب موارد هم قضیه به همین شکل است. مثلا قیمت ساخت پنجره دوجداره بزرگتر از قیمت ساخت پنجره های کوچکتر، همیشه بیشتر است. یا بر فرض برای خرید یخچال بزرگتر و با کیفیت تر قیمت بیشتری هم می پردازید. به طور ساده اینکه برای نصب توری پنجره ، ابتدا چهار سمت قاب پنجره اندازه گیری می شود. بعد با توجه به اندازه ها، قیمت گذاری انجام می شود. مواد اولیه برای ساخت توری روی پنجره های بزرگ تر همیشه بیشتر است. پس کمی تفاوت قیمت کاملا منطقی است. 

نصب توری درب و پنجره، توری درب کشویی، توری درب بالکن در تهران

نرخ جدید قیمت توری فلزیعوامل تاثیرگذار روی قیمت توری فلزی

پنجره در کجا واقع شده

قیمت توری فلزی به همراه نصب آن محاسبه می شود. در واقع هزینه نصب خیلی روی قیمت ها تاثیرگذار است. برخی از پنجره ها دور از دسترس قرار دارند و یا اینکه لبه مناسبی برای نصب توری ندارند. به هر حال اینکه سطح دشواری نصب چقدر باشد، قیمت ها کمی تغییر می کند. این موضوع به ظاهر ساده، می تواند روی کار نصب اختلال ایجاد کند. نصاب برای اینکه به درستی توری را در محا نصب کند باید مهارت خوبی داشته باشد. اگر می خواهید هزینه کنید پس یک کار حرفه ای و با کیفیت را خریداری کنید. خدمات نصب توری فلزی هوم سرویز،یک سرویس تخصصی است. یک تیم قوی از جوشکارهای با تجربه از همیاران هوم سرویز در تهران هستند. همه سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز شامل تضمین کیفیت ساخت هستند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب توری هم ارائه میده؟

هزینه ساخت توری فلزی پنجره

 البته یک نکته وجود دارد شاید در یک سفارش مشتری بخواهد از پروفیل ضایعاتی برای ساخت توری پنجره بزرگ کار شود. اما در سفارشی دیگر که مربوط به یک پنجره کوچک است از بهترین متریال استفاده شود. در این صورت تعادل قیمتی کاملا به هم می ریزد. سرویس نصب توری پنجره هوم سرویز از محبوب ترین خدمات درب منزل است. این سرویس در همه مناطق تهران به صورت دائمی ارائه می شود. برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید. کار با کیفیت را از حرفه ای های هوم سرویز بخواهید.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس نصب توری پنجره از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب توری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا