نظافت و پذیرایی

نکات مهم در نظافت شرکت

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

محل کار  را می توان به خانه دوم کارکنان تشبیه کرد. هیچکس دوست ندارد در یک دفتر به هم ریخته، بی نظم و کثیف کار کند. وقتی نظافت شرکت به خوبی رعایت نشده باشد، کارکنان احساس کم ارزشی می کنند. کار کردن در محیط کاری آلوده سلامت جسمی و روانی کارکنان را در معرض خطر قرار می دهد. همچنین همه مشتری ها و افرادی که وارد شرکت می شوند، دید منفی و ناخوشایندی نسبت به کارایی و اعتبار شرکت پیدا می کنند. یکی از اصلی ترین وظایف مدیریت در هر اداره ای اینست که برای تامین نظافت محل کار برنامه ریزی کند. همانطور که برای تمیزکاری های خانه از کارگر نظافت منزل کمک گرفته می شود برای رعایت نظافت در شرکت هم  به کارگر خدماتی نیاز دارید.

برنامه ریزی برای نظافت محل کار

در یک شرکت بزرگ همه کارها از قبل برنامه ریزی می شود. در واقع از همان ابتدای صبح مشخص است که هر یک از کارکنان می بایست چه کاری را انجام دهند. به همین ترتیب برای نظافت شرکت نیز باید از قبل برنامه مشخصی وجود داشته باشد. وقتی کسی مسئولیت تمیز کاری را در ساختمان بر عهده ندارد، چگونه می توان نظافت محل کار را به درستی رعایت کرد؟ اگر چه همه کارکنان تا حدودی موظف به رعایت موارد بهداشتی و نظافتی هستند اما شرکت خدمات نظافتی وظیفه اصلی نظافت در یک شرکت را بر عهده دارد. به طرو کلی بایستی همه افراد حاضر در شرکت بدانند که چه وظیفه ای در قبال تمیزی محل کارشان دارند.

چرا نظافت محل کار یک ضرورت است؟

نظافت شرکتنظافت شرکت و محل کار

بی نظمی در محل کار ممنوع

وقتی هر چیزی در سر جای خودش قرار نداشته باشد، محیط بی نظم و شلوغ دیده می شود. این یک اصل کلی در نظافت منزل و محل کار است. بخشی از نظافت شرکت مربوط به جمع و جور کردن ریخت و پاش هاست. برای مثال فنجان چای جایش در آبدارخانه و آشپزخانه شرکت است. رها کردن فنجان ها روی میز کنفرانس و اتاق کارمندان نوعی به هم ریختگی در محیط کاری است. حتی لوازم ادری شکسته و معیوب در اتاق ها هم نوعی بی نظمی به حساب می آیند. جای لوازم شکسته اداری در گوشه اتاق نیست. این وسایل باید در انباری شرکت تا زمان تعمیر نگهداری شوند. اگر چیزی خراب شده و دیگر قابل استفاده نیست، زباله به حساب می آید.

کارگر نظافت منزل پاره وقت در تهران

خالی کردن سطل های زباله

سطل های پر از زباله اعتبار شرکت را زیر سوال می برد. برخی از کارمندان پشت میز کار غذا می خورند و ته مانده غذا یا پلاستیک روکش غذا و دیگر زباله ها را در سطل کنار میزشان می اندازند. سطل های زباله در شرکت ها تنها با کاغذهای مچاله، پر نشده است. خیلی وقت ها بوی تعفن بدی از این سطل ها به مشام می رسد که حتی فضای اتاق را نیز بد بو می کند. در برنامه نظافت شرکت همیشه می بایست خالی کردن سطل زباله همه اتاق ها به طور روزانه انجام شود. به طور معمول پس از ساعات اداری، کارگر نظافتی سطل ها را خالی می کند. به این ترتیب صبح روز بعد سطل ها خالی و بدون هیچ زباله ای است. این کار می بایست به صورت روزانه و دائمی انجام شود.

مزایای استفاده از شرکت خدماتی برای نظافت ساختمان

خدمات نظافت شرکت ها

نظافت شرکت و تمیز کردن میز کار

میز کار فضای اختصاصی کارمندان است که در دید عمومی هم قرار دارد. داشتن یک خط مشی شفاف برای نظافت میز کار و نظم بخشیدن به آن ضروری است. رها کردن کاغذها روی میز کار، پوشه های اداری پخش شده روی میز اصلا جالب نیست. اما بدتر از آن بحث نظافت رایانه ها، کیبوردها، تلفن ها و لوازمی از این دست در محیط کار است. بسیاری از بیماری های میکروبی از طریق آلودگی لوازم اداری منتقل می شود. لازم است تا به طور منظم همه لوازم روی میز کارمندان با اسپری های مخصوص تمیز کننده و دستمال مرطوب به خوبی تمیز شوند. 

شرکت خدماتی تهران با صدها سرویس ویژه

تمیز کردن کف ساختمان

یکی از اصلی ترین موارد در نظافت شرکت مربوط به تمیز کردن کفپوش ها و کف ساختمان است. روزانه افراد زیادی در راهروی ادارات تردد می کنند. لازم است تا به صورت منظم و برنامه ریزی شده همه راه پله ها، اتاق ها و فضاهای عمومی در یک شرکت، نظافت شود. به طور معمول شرکت خدماتی هوم سرویز در این زمینه برنامه ریزی منظمی دارد. جارو کشی برای از بین بردن زباله ها و گرد و خاک کف ساختمان الزامی است اما کافی نیست. پس از جارو کردن لازم است تا کف ساختمان با استفاده از تی مرطوب و مواد شوینده به خوبی پاکیزه شود. چنانچه تعداد مراجعه کننده ها به شرکت زیاد است، می توانید این کار را به بعد از زمان کاری شرکت موکول کنید. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

کارگر خدماتی برای نظافت راه پله

کارگر خدماتی نظافت شرکت

نظافت شرکت و محل کار

سرویس های بهداشتی از اصلی ترین قسمت ها هستند که نباید در برنامه نظافت نادیده گرفته شوند. نظافت روزانه این فضا بسیار ضروری است زیرا روزانه تعداد زیادی از توالت و سرویس بهداشتی استفاده می کنند. نداشتن برنامه ریزی منظم برای تمیز کردن این مکان موجب می شود که توالت به مکانی پر از میکروب های بیماری زا تبدیل شود. بسیاری از بیماری های عفونی از طریق آلودگی های سرویس بهداشتی به کارکنان منتقل می شوند. لازم است تا به طور مرتب با استفاده از مواد ضد عفونی کننده قوی، توالت های عمومی ادارات شستشو داده شوند.

 نظافت شرکت در تهران

خدمات نظافت محل کار از سرویس های پر طرفدار هوم سرویز در تهران است. ما بهترین شرکت نظافتی در تهران هستیم که سرویس های ویژه شرکتی را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه عرضه می کنیم. جهت اطلاع از برنامه های ویژه نظافت شرکت و محل کار در تهران با ما تماس بگیرید. اعزام نیروی کارگر آقا و خانم برای تمیزکاری و آشپزخانه شرکت ها، طبق برنامه ریزی مدیریت انجام می شود. کارهای خدماتی شرکت خود را به حرفه ای ها بسپارید تا شاهد افزایش راندمان کاری کارکنان و بالا رفتن روحیه نشاط و همکاری در محیط کاری شوید. جهت هماهنگی و اطلاع از سایر شرایط به اپ هوم سوریز مراجعه کنید.

نکات نظافت محل کار

برای ثبت سفارش سرویس نظافت محل کار از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

  1. حدودا چند هفته ای میشه که برای نظافت محل کارم از نیرو های نظافتی اینجا استفاده کردم . تجربه ی کار کردن باهاشون خیلی مثبت بود. نیروهاشون میدونستن چه کاری باید انجام بدن و نیازی به تکرار چندین و جندبار نبود. در مواقعی هم که مشکلی پیش می اومد تلاششون برای رفعش انجام میدادن. به نظر میاد میشه روشون حساب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا