جابجایی و حمل بار

چگونه حمل اثاثیه منزل به شهرستان را مدیریت کنیم؟

مدیریت حمل اثاثیه منزل به شهرستان از کارهایی است که شرکت باربری به سادگی برای تان انجام می دهد. اگر با درخواست انتقالی تان به شهرستان موافقت شده، دیگر باید به فکر بسته بندی لوازم و هماهنگی با شرکت باربری باشید. برخی از افراد برای کاهش هزینه اسباب کشی تصمیم می گیرند این کار را شخصا انجام دهند. این یک اشتباه بزرگ است که به قیمت شکستن لوازم و اثاثیه منزل تمام می شود. برای اینکه دغدغه کمتری داشته باشید، کار را به کاردان بسپارید. شرکت باربری می داند چگونه سالم و بدون آسیب وسایل تان را به شهرستان حمل کند. اسباب کشی به شهرستان از خیلی جهات با اثاث کشی از محلی به محل دیگر در تهران تفاوت دارد. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

حمل اثاثیه منزل به شهرستان با کمک دوستان

در این زمینه اصلا نمی توانید روی کمک دوستان تان کمک کنید. داشتن دوستانی که همیشه کمک حال تان هستند، بسیار خوب است. اما در نظر داشته باشید که دوستان تان در این زمینه تجربه ای ندارند. حمل بار به شهرستان از تخصصی ترین کارها در شرکت های باربری است. شاید تجربه چنین کاری را قبلا نداشتید و برای اولین بار قصد اسباب کشی از تهران به شهرستان دیگری را دارید. اما شرکت های باربری تهران روزانه چندین بار را برای شهرستان حنل می کنند و در این زمینه تجربه خوبی دارند. اگر به کمک حرفه ای نیاز دارید و می خواهید همه لوازم منزل به سلامت به خانه جدیدتان در شهرستان برسد، با خدمات جابجایی و اسباب کشی هوم سرویز تماس بگیرید.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

حمل اثاثیه منزل به شهرستانحمل اثاثیه منزل به شهرستان ارزان

حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان حرفه ای

حمل اسباب و  اثاثیه به مسافت های دور اصلا کار ساده ای نیست. خیلی کارها هست که باید انجام دهید و گاهی کنترل و مدیریت کارها دشوار و نگران کننده می شود. این روزها قیمت لوازم منزل هر لحظه بالاتر می رود پس با احتیاطی، خسارت اسباب کشی را بیشتر نکنید. به طور معمول کافیست لوازم شخصی و اسناد و مدارک را خودتان حمل کنید و کارهای دیگر را به شرکت باربری بسپارید. یادتان باشد هرگز اسناد مهم و یا طلا و جواهرات را در چمدان یا کارتن اسباب کشی قرار ندهید. احتمال مفقود شدن مدارک و یا هر اتفاق دیگری وجود ندارد ولی باز هم کار از محکم کاری عیب نمی کند. بهتر است برای بسته بندی لوازم منزل از نیروی شرکتی کمک بگیرید. در این صورت مسئولیت کامل به عهده شرکت باربری خواهد بود. آیا می دانید باربری ها چه خدماتی انجام می دهند؟

بهترین باربری تهران کجاست؟

بسته بندی درست و استاندارد

بسته بندی وسایل منزل به نظر ساده می آید ولی وقتی قصد اثاث کشی به شهر دیگری را داشته باشید نیاز به کمک تخصصی دارید. کارگر شرکت خدماتی می تواند وسایل منزل را به طور ایمن بسته بندی کند. در مسافت های طولانی و سفرهای جاده ای، با وجود دست انداز و … امکان جا به جایی لوازم داخل کارتن ها وجود دارد. لازم است تا برای حفاظت در بین وسایل از پلاستیک های حباب دار محافظ استفاده شود. این امر در مورد لوازم تیز و برنده و وسایل برقی حتما باید انجام شود. از طرفی حتما می بایست دورتادور وسایل بزرگتر با سلفون و پلاستیک حباب دار محافظت شود. در فاصله های زیادتر همیشه امکان برخورد لوازم داخل کامیون به یکدیگر وجود دارد.

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

باربری حمل اثاثیه منزل به شهرستانحمل اثاثیه منزل به شهرستان فوری

چیدمان لوازم منزل در خاور

حمل وسایل به شهرستان با استفاده از ماشین مسقف انجام می شود. کامیون های سقف دار محافظ خوبی برای وسایل هستند و مانع کثیف شدن لوازم می شود. اما نکته مهم دیگری وجود دارد که شاید در ابتدا به آن توجه نکنید. کارگز شرکت باربری، کارتن های بسته بندی و لوازم بزرگ تر را داخل خاور بارگیری می کند. جا زدن وسایل و چیدمان لوازم منزل داخل خاور خودش یک فن حرفه ای است. بدون تردید خودتان هرگز نمی توانید این وسایل را در ماشین بارگیری کنید. کارگر حمل بار به صورتی پازل مانند وسایل را داخل ماشین باربری جا می دهد. در واقع حتی کوچکترین جای خالی نباید در بین وسایل باقی بماند. وجود فضای خالی در دست اندازها و مسافت های دور جاده ای یک مشکل بزرگ ایجاد می کند. ساییدگی لبه میز یا آسیب به وسایل منزل نتیجه چیدمان غیر اصولی بار در داخل کامیون است.

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

خدمات شرکت باربری برای حمل اثاثیه منزل به شهرستان

بارگیری وسایل پایان کار نیست. شرکت باربری موظف است لوازم منزل را تا آدرس جدید برساند. شرکت های باربری تهران خدمات متنوعی را برای حمل اثاثیه منزل به شهرستان ارائه می دهند. بیمه نامه و استفاده از ردیاب اینترنتی بخشی از این خدمات است. به این ترتیب خیلی راحت می توانید مسیر حرکت خاور را روی نقشه داشته باشید. مدیریت حمل بار و زمان بندی اسباب کشی منزل با شیوه های مدرن باربری بسیار ساده تر می شود. به این ترتیب دیگر نگرانی بابت زمان رسیدن ماشین به مقصد وجود ندارد و همه کارها از قبل برنامه ریزی می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

حمل بار به شهرستان سریع تر، ارزان تر

حمل اثاثیه منزل به شهرستان نزدیک

شرکت باربری چه خدماتی انجام می دهد؟

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

سرویس اسباب کشی منزل هوم سرویز

حمل بار و اثاثیه منزل از تهران به شهرستان های دیگر بخشی از خدمات باربری در هوم سرویز است. انجام بسته بندی حرفه ای، کارگر بابری فنی و آموزش دیده، ماشین مسقف، بیمه نامه سلامت ارسال مرسوله تضمین کننده ایمنی بار است. برای اینکه از دغدغه های اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل به شهرستان کم کنید با حرفه های هوم سرویز هماهنگ کنید. استفاده از کارتن های ۵ لایه بسته بندی، پلاستیک حباب دار و سلفون برای وکیوم کردن اثاثیه چوبی در صورت لزوم انجام خواهد شد. همه کارهای باربری و مشکلات آن را به ما بسپارید. ما تجربه زیادی در زمینه حمل اثاثیه منزل و لوازم ادرای داریم. رضایت صد در صدی مشتریان در سفارش های قبلی نشان می دهد که ما کارمان را خوب بلدیم. بهتر است از قبل نسبت به رزرو سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید تا با استرس کمتری مواجه شوید.

جهت ثبت سفارش رایگان اسباب کشی منزل هوم سرویز از اپلیکیشن استفاده کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا