بنایی و دکوراسیون

تعمیرات پارکت منزل در تهران ✔️ قیمت گیری و ثبت سفارش رایگان

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

پارکت های چوبی از زیباترین کفپوش ها برای ساختمان های مسکونی هستند. انواع پارکت از چوب طبیعی تولید شده و یکی از محبوب ترین متریال در دکوراسیون داخلی است. چوب از دیرباز برای ساخت و زیباسازی بنا مورد استفاده قرار گرفته است. مقاومت بالای کفپوش های چوبی یک مزیت بزرگ است ولی همیشه امکان تعمیرات پارکت منزل نیز وجود دارد. اگر سهوا بخشی از پارکت دچار مشکل شد به سادگی می توانید قسمت آسیب دیده را تعمیر کنید. قیمت نصب پارکت و هزینه تعمیرات پارکت در منزل بسیار مقرون به صرفه است. چوب طبیعی در مقایسه با سایر کفپوش ها نظیر موزاییک و سرامیک، قابلیت بازسازی و ترمیم بالاتری دارد. گاهی با پرداخت مبالغ جزئی می توانید پارکت را مثل روز اول نو و براق کنید.

تعمیرات پارکت منزل

پارکت چوبی دارای طول عمر بسیار زیادی است. چوب طبیعی مقاوم و با دوام است ولی پس از مدتی رنگ و روی اولیه اش را از دست می دهد و کفپوش مستعمل و کهنه به نظر می رسد. چنانچه سطح پارکت چوبی دچار فرسودگی شود همیشه امکان تعمیرات پارکت منزل وجود دارد. اما نکته مهم اینست که ترمیم آسیب به رویه پارکت باید توسط متخصص انجام شود. با شستن و سابیدن رویه چوب نمی توانید پارکت چوبی را ترمیم کنید. متخصص تعمیر پارکت با استفاده از دستگاه ها و شیوه های خاص، کفپوش را ترمیم می کند. این کار نیازمند تجربه و مهارت است. فراموش نکنید تا کنون هیچ ماده شوینده خانگی و یا سفید کننده های شیمیایی نتوانسته اند سطح پارکت را ترمیم کنند.

قیمت نصب پارکت و هزینه تعمیر پارکت باد کرده چقدر است؟

تعمیرات پارکت منزلترمیم رویه و تعمیرات پارکت منزل به قیمت مناسب

ساب زدن رویه پارکت چوبی

یکی از کارهایی که برای تعمیرات پارکت در منزل انجام می شود مربوط به ترمیم آسیب به رویه و رفع کهنه شدن پارکت است. پارکت از مقاوم ترین متریال در پوشش کف ساختمان است. اما پس از مدتی لازم است تا برای جلوگیری از آسیب و حفظ زیبایی پارکت، رویه بازسازی شود. به طور معمول با ساب زدن پارکت می توان بسیاری از ایرادات آن را برطرف کرد. همیشه پس از ساب زدن یک لایه روغن یا لاک روی پارکت چوبی اجرا می شود. چنانچه پارکت نیاز به ساب زنی نداشته باشد می توان تنها از لاک و یا روغن برای برق کردن رویه پارکت استفاده کرد. نصاب پارکت می تواند بررسی کند که وضعیت رویه به چه صورت است؟ هرگز بدون مشورت با نصاب یا تعمیرکار اقدام به روغن زدن پارکت نکنید. شاید لازم باشد ابتدا ساب زده شود. ساب زنی با دستگاه و توسط متخصص قابل انجام است.

تعمیرات پارکت منزل و رفع لقی

لق شدن بخشی از کفپوش می تواند علل زیادی داشته باشد. از نصب غیر اصولی گرفته تا مشکلات کف بنا و یا رطوبت و غیره می تواند این مشکل را ایجاد کند. چنانچه قسمت بیشتر پارکت سالم است و تنها بخ کوچکی از آن دچار لقی شده است، می توانید همان قسمت را بازسازی کنید. البته ابتدا می بایست تایل هم رنگ و مناسب با رنگ پارکت را تهیه کنید تا پس از نصب تناسب رنگی به هم نخورد. برای تعمیرات پارکت منزل لازم است تا تایل لق شده توسط ابزار از محل خارج شود و قطعه سالم به درستی جایگزین آن شود. پس از خارج کردن قطعه لق شده، حتما کف را بررسی کنید. چنانچه مشکلی در کف وجود دارد ابتدا باید مشکل کف برطرف شود. نصب و تعمیر پارکت یک تخصص است و توسط افراد با تجربه انجام می شود.

نصب پارکت و کفپوش چوبی در هوم سرویز

تعمیرات پارکت منزل ارزانسرویس نصب و تعمیر پارکت چوبی در تهران

رفع تورم و تعمیرات پارکت منزل

گاهی دیده شده که برخی از تایل ها دچار تورم و باد کردگی می شوند. باد کردن پارکت چوبی دلایل زیادی دارد. از جمله وجود رطوبت کف، سیستم گرمایش از کف معیوب و یا ریختن آب در محل برخی از مواردی هستند که این مشکل را ایجاد می کنند.  هزینه تعمیر پارکت باد کرده بسیار کمتر از تعویض کل کفپوش است. تعمیرات پارکت منزل از یک جهت ساده است و آن اینکه پارکت چوبی محصولی یک تکه نیست. در واقع تایل های مستطیل شکل در کنار یکدیگر قرار می گیرند و کفپوش به صورت یکپارچه دیده می شود. اما هر کدام از این قطعات کاملا مجزا هستند و می توان آن را از محل خارج کرد. برای مثال سرامیک های کف هم به صورت تکی در کنار هم چیده می شوند. پارکت ها هم چنین حالتی دارند و همین ویژگی موجب سهولت ترمیم کفپوش های چوبی شده است.

ترمیم درزهای پارکت چوبی

ماندگاری چوب طبیعی خیلی زیاد است اما این متریال نیاز به نگهداری و رسیدگی دارد. بعد از مدتی امکان دارد روی سطح چوب دچار درز و شکاف شود و یا اینکه بین قطعات نیاز به درزگیری داشته باشد. برای تعمیرات پارکت منزل و درزگیری تایل ها با بتونه انجام می شود. این کار شباهت زیادی به دوغاب در کاشیکاری کف دارد. در واقع ابتدا درزها با بتونه به خوبی پر می شود. همه گوشه ها، زیر شوفاژها، درز و فاصله بین قطعات با بتونه مخصوص چوب پوشانده می شود. سپس با استفاده از دستگاه ساب، سطح کار مسطح می شود. در این مرحله از سمباده نرم برای هم سطح کردن کفپوش چوبی استفاده می شود. روی پارکت می بایست فاقد پستی و بلندی باشد. سپس از یک لایه لاک یا روغن به عنوان محافظ سطح استفاده می شود.

سرویس نصب و تعمیر پارکت

تعمیرات پارکت منزل حرفه ایتعمیرات پارکت چوبی منزل

خدمات نصب و تعمیرات پارکت منزل

نصب و تعمیر پارکت چوبی از سرویس های خدماتی-فنی هوم سرویز است. ساب و لاک پارکت به همراه بتونه سراسری، نصب قرنیز، نصب پارکت بدون ساب و لاک، نصب و ساب و چسب و لاک همگی توسط متخصص با تجربه انجام می شود. برای اطلاع از نرخ تعمیرات پارکت در منزل به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. امکان ثبت سفارش و قیمت گیری از طریق اپ هوم سرویز وجود دارد. همه سفارش های ثبت شده در این سامانه شامل تضمین کیفیت اجرای کار بوده و طبق نرخ اتحادیه قیمت گذاری می شود. جهت راهنمایی و مشاوره رایگان در ارتباط با تعمیرات پارکت منزل با ما تماس بگیرید.

سرویس نصب و تعمیر پارکت را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز به رایگان ثبت کنید

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پارکت هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر پارکت تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا