خانگی و ساختمانی

مرکز فروش توری پنجره در تهران ✔️ سرویس نصب توری پنجره

مرکز فروش توری پنجره مکانی است که احتمالا خیلی از ما نیاز پیدا می کنیم به آنجا برویم تا با خرید توری پنجره، خودمان را از شر حشرات موزی مانند مگس و پشه رها کنیم. مرکز فروش توری معمولا به این صورت است که در آنجا انواع توری پنجره با قیمت های مناسب پیدا می شود و می توانید هر نوع توری پنجره که برایتان موردنیاز است را خریداری کنید.

در بازار توری پنجره می توانید هر نوع توری از توری پلاستیکی گرفته تا توری مش و نسوز پیدا کنید؛ در کنار این تنوع بالا، شما می توانید در مرکز فروش توری پنجره، توری را با قیمتی بسیار مناسب تر از جاهای دیگر خریداری کنید و در هزینه های خودتان صرفه جویی کنید. اگر به دنبال یک مرکز فروش توری پنجره کرج یا تهران هستید، حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که توری پنجره را از کجا بخرید و بهترین انتخاب ممکن را برای منزل خودتان داشته باشید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

 

خرید از مرکز فروش توری پنجره چه مزایایی دارد؟

یکی از سوالات مهم کسانی که می خواهند توری پنجره خریداری کنند، این است که توری پنجره از کجا بخریم؟

مرکز فروش توری پنجره اکثر اوقات مناسب ترین مکان برای خرید توری است و در ادامه می گوییم مزایای خرید از مرکز فروش توری پنجره چیست:

۱- وجود انواع توری پنجره:

اولین مزیت خرید از بازار توری پنجره این است که شما می توانید انواع توری پنجره را در آنجا پیدا کنید و با تنوع بسیار زیادی مواجه خواهید شد.

این موضوع کمک می کند که خودتان را محدود نکنید و بتوانید براساس بودجه و مکانی که می خواهید توری را در آنجا نصب کنید، بهترین نوع توری را خریداری کنید.

البته توصیه می کنیم قبل از مراجعه به این مراکز، در مورد توری پشه تحقیق کاملی انجام دهید تا ببینید برای درب و پنجره های شما چه توری مناسب تر است.

مرکز فروش توری پنجره
مزایای خرید توری پنجره از مرکز معتبر

۲- قیمت توری پنجره با بودجه شما:

در مرکز خرید توری پنجره شما می توانید با هر قیمتی توری پنجره پیدا کنید.

چه شما به دنبال توری پنجره ارزان باشید و چه به دنبال توری پنجره پلیسه و آکاردئونی و… باشید، در هر صورت می توانید در مراکز فروش توری پنجره آنها را به بهترین قیمت ممکن پیدا کنید.

۳- ارتباط با نصاب توری پنجره:

اگر شما به دنبال ساخت توری پنجره به صورت سفارشی باشید و بخواهید این کار را با بهترین هزینه ممکن انجام دهید، می توانید نصاب و فروشنده های اصلی را در مرکز خرید توری پنجره پیدا کنید و با قیمتی بسیار کمتر از جاهای دیگه توری دلخواه خودتان را بسازید.

خرید اینترنتی توری پنجره
خرید اینترنتی توری پنجره

خرید اینترنتی توری پنجره

جدیدا در بازار توری هایی به صورت آماده عرضه شده اند که شما می توانید با توجه به سایز پنجره خودتان اقدام به خرید اینترنتی توری پنجره کنید و توری درب و پنجره را برای خودتان تهیه کنید.

البته باید به چند نکته مهم در این باره توجه کنید:

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب توری هم ارائه میده؟
 • توری آماده به اندازه سفارشی خوب نخواهد بود: توری که به صورت آماده خریداری می کنید، ممکن است به خوبی توری ساخته شده روی پنجره شما ننشیند و نتواند کیفیتی در حد توری اختصاصی داشته باشد.
 • سایزهای متفاوت توری را بررسی کنید: گاهی اوقات ممکن است در خرید اینترنتی توری پنجره شما سایزی از توری را انتخاب کنید که توری خریداری شده کمی با آن سایز متفاوت باشد و این موضوع باعث شود نیاز به تعویض داشته باشید.
 • کیفیت را در نظر بگیرید: خرید اینترنتی توری کار بسیار راحتی است، اما باید این موضوع را در نظر بگیرید که توری که خریداری می کنید، از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا ماندگاری و دوام کافی داشته باشد.

نصب توری پنجره و رهایی از حشرات مزاحم

بورس توری پنجره در تهران

اگر به دنبال بورس توری پنجره در تهران هستید، باید بگوییم که سعی کنید برای پیدا کردن بهترین سازنده توری پنجره، از افرادی که به آنها اعتماد دارید کمک بگیرید.

چون ممکن است خودتان با تمام نکات مهم در ساخت توری پنجره آشنایی نداشته باشید و این موضوع باعث شود که خرید خوبی را انجام ندهید.

معمولا کسانی که خودشان کار ساخت توری پنجره را انجام می دهند، با ارتباطاتی که دارند می تواند از بورس توری پنجره در تهران با بهترین قیمت و کیفیت برایتان توری را تهیه کنند و آن را متناسب با نیاز شما بسازند.

پس خیلی بهتر است که از یک شخص متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا بتوانید انتخاب بهتری انجام دهید.

برخی از رایج ترین انواع توری پنجره که می توانید از مرکز فروش توری پنجره آنها را تهیه کنید، شامل موارد زیر هستند:

 • توری پلیسه ای
 • توری آلومینیومی
 • توری آهنربایی
 • توری رولینگ
 • توری ثابت
 • توری لولایی

قیمت ساخت توری پنجره اکاردئونی چقدر است؟

بورس توری پنجره
مرکز خرید توری پنجره در تهران

در مرکز فروش توری پنجره چه خدماتی می توانید دریافت کنید؟

در مرکز فروش توری پنجره، شما جدا از اینکه می توانید براساس نیاز خودتان انواع توری را ببینید و تهیه کنید؛ همچنین می توانید با سازنده توری پنجره هم ارتباط برقرار کنید و بخواهید توری درب و پنجره شما را به صورت اختصاصی برایتان بسازد.

هوم سرویز با ارائه سرویس کاربردی ساخت و نصب توری پنجره، همه خدمات مراکز فروش را یکجا ارائه می دهد. اگر نیاز به مشورت و راهنمایی در انتخاب توری پنجره دارید می توانید روی کمک های همیاران هوم سرویز حساب کنید.

این سرویس شامل مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین توری پنجره، مراجعه به محل و اندازه گیری پنجره ها و درب، ساخت توری پنجره در کارگاه، حمل سازه آماده به محل شما و نصب توری پنجره توسط نصاب حرفه ای هوم سرویز است.

نصب توری درب و پنجره، توری درب کشویی، توری درب بالکن در تهران

اپلیکیشن مرکز فروش توری پنجره

اگر زمان زیادی برای رفتن به مرکز فروش توری پنجره ندارید و می خواهید در زمان و هزینه های خودتان صرفه جویی کنید و بهترین انتخاب ممکن را هم داشته باشید، می توانید از خدمات ساخت و نصب توری پنجره هوم سرویز استفاده کنید.

به جای اینکه با فروشندگان مختلفی تماس بگیرید و ساعت ها وقت صرف پیدا کردن نصاب توری پنجره کنید، می توانید در چند دقیقه اپلیکیشن هوم سرویز را روی گوشی خودتان نصب کنید؛ لیست کامل همیاران مرکز فروش توری پنجره را مشاهده کنید و قیمت ها را هم ببینید.

سپس در حالی که روی صندلی راحتی منزل خود نشسته اید می توانید لیست خدمات نصب توری را از طریق اپ هوم سرویز مشاهده کنید و بدون اینکه از منزل خارج شوید سفارش خود را ثبت کرده و در کوتاه ترین زمان، ساخت و نصب توری پنجره برایتان انجام خواهد شد.

قیمت توری پلیسه با نصب چقدر است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب توری هم ارائه میده؟

مرکز فروش توری پنجره در تهران

خدمات نصب توری و ساخت پنجره یو پی وی سی از سرویس های پر طرفدار هوم سرویز در تهران است. این سرویس به صورت منطقه ای در همه محلات ارائه می شود.

خدمات هوم سرویز با حذف واسطه ها، امکان ارتباط مستقیم با نصاب توری پنجره و سازنده را فراهم کرده و همیاران هوم سرویز همگی از بهترین های مرکز فروش توری پنجره در تهران هستند که به درب منزل شما مراجعه می کنند و خدمات ساخت و نصب توری در و پنجره را ارائه می دهند.

این سرویس ها همیشه از قیمت های عرف کمتر است و نرخ متعادل تری دارد؛ به همین خاطر نیازی نیست نگران قیمت و کیفیت ساخت توری پنجره باشید.

همه سفارش های ثبت شده در اپلیکیشن هوم سرویز شامل تضمین کیفیت خدمات هستند و جالب است بدانید که این سامانه برای ثبت سفارش هیچ هزینه ای را دریافت نمی کند و همچنین خدمات مشاوره ای هوم سرویز به رایگان در همه مناطق تهران ارائه می شود.

مراحل ثبت سفارش ساخت توری پنجره در هوم سرویز

برای ثبت سفارش ساخت توری پنجره در هوم سرویز، کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. نصب اپلیکیشن هوم سرویز و وارد شدن به آن
 2. رفتن به دسته بندی ساخت و نصب توری پنجره
 3. مشاهده همیاران هوم سرویز و قیمت ها
 4. ثبت سفارش دریافت خدمات ساخت و نصب توری پنجره
 5. مراجعه همیار به منزل شما و اندازه گیری درب و پنجره ها برای ساخت توری پنجره
 6. ساخت توری پنجره در کارگاه براساس اندازه پنجره های شما
 7. مراجعه به منزل شما و نصب توری پنجره ها

به همین راحتی شما می توانید بدون مراجعه به مرکز فروش توری پنجره و تحمل ترافیک و شلوغی این مکان ها، با خیال راحت از هو سرویز خدمات موردنیاز خودتان را دریافت کنید.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس نصب توری از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب توری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا