نظافت و پذیرایی

چرا قیمت نظافت راه پله همیشه ثابت نیست؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

قیمت نظافت راه پله به صورت مساوی بین واحدها تقسیم می شود. بنابراین همگی ساکنین در پرداخت هزینه تمیز کردن راه پله سهیم هستند. معمولا مدیر ساختمان با یک شرکت خدماتی در مورد نظافت راه پله و مشاعات به توافق می رسد و هزینه را برای هر واحد محاسبه می کند. روی همین اصل لازم است تا قیمت ها به صورت شفاف اطلاع رسانی شود تا ساکنین بدانند در ماه چه مبلغی را برای نظافت مشاعات باید پرداخت کنند. بروز برخی سوء تفاهم ها در مورد هزینه های نظافتی موجب شده تا شبهاتی در این مورد به وجود بیاید. اعلام نرخ های متفاوت یکی از این موارد است. در این مطلب علت اختلاف قیمت در هزینه های نظافتی راه پله ها بررسی می شود.

قیمت نظافت راه پله

عدم رسیدگی به وضعیت نظافتی راه پله ها نشان می دهد که ساکنین با هم توافق ندارند. معمولا در آپارتمان هایی که دارای مدیریت قوی و منظمی است یک برنامه مشخص برای نظافت فضای مشاع در نظر گرفته می شود. با توجه به اینکه راه پله های ساختمان در معرض دید مهمان ها هستند لازم است تا بحث نظافت و شستشوی راه پله ها جدی گرفته شود. شرکت های خدماتی تعرفه مشخصی برای هزینه های نظافتی دارند. اگر منصفانه نگاه کنیم سهم هزینه نظافت راه پله ها برای هر واحد ، مبلغ بسیار اندکی می شود. برای مثال اگر ۱۰۰ هزار تومان برای تمیز کردن پله ها به نظافتچی پرداخته شود و ساختمان دارای ۱۰ واحد باشد، سهم هر واحد تنها ۱۰ هزار تومان است. این مبلغ در برابر بهداشت و تمیزی مهم ترین بخش ساختمان، اصلا زیاد نیست.

نظافت راه پله و مشاعات ساختمان ضرورتی که نباید نادیده گرفت

قیمت نظافت راه پله سرامیک

قیمت نظافت راه پله در تهران

تهران پر شده از ساختمان های بلند مرتبه و آپارتمان های کوچک و بزرگ. دیگر این روزها کمتر خانه های ویلایی و شخصی را در محله های تهران می توان دید. آپارتمان نشینی قوانینی دارد. در عرف رایج، تمیز کردن راه پله ها و پارکینگ و حیاط و … به صورت توافقی انجام می شود. با توجه به اینکه واحدهای زیادی در یک ساختمان زندگی می کنند، همیشه کارگر نظافتچی برای نظافت ساختمان استخدام می شود. معمولا کارگرهای فصلی و غیر شرکتی نرخ ثابتی ندارند و به اصطلاح هر چقدر که تیغ شان ببرد، پول می گیرند. این افراد تابع نرخ اتحادیه و قوانین مشخصی نیستند. گاهی قیمت گذاری ها از روی ظاهر ساختمان و ارزش ملک انجام می شود که اصلا منطقی نیست. نرخ نظافت در جنوب تهران و شمال تهران نباید تفاوت داشته باشد.

هزینه نظافت راه پله در تهران چقدر است؟

  • قیمت نظافت راه پله در شمال تهران

از نظر ارزش ملک و منطقه، ساختمان های شمال تهران در وضعیت بهتری هستند. این موضوع تاثیری در هزینه های نظافتی ساختمان ندارد. اما تعداد طبقات قطعات قیمت ها را تغییر می دهد. سرویس نظافت راه پله هوم سرویز نرخ پایه را برای ۴ طبقه در نظر گرفته است و به ازای هر طبقه اضافی تنها مبلغ ناچیز ۱۰ هزار تومان اضافه دریافت می شود. این نرخ در نظافت راه پله شمال تهران مثل بقیه مناطق محاسبه می شود و قیمت ملک موجب افزایش قیمت ها نخواهد شد. تعداد واحدها در هر طبقه هم مشمول پرداخت هزینه بیشتری است. برای مثال قیمت تمیزکاری راه پله در یک ساختمان ۴ طبقه تک واحدی کمتر از یک ساختمان ۴ طبقه ۳ واحدی است. 

کارگر خدماتی برای نظافت راه پله

قیمت نظافت راه پله موکت شدهتمیز کردن راه پله های موکت شده
  • قیمت نظافت راه پله در غرب تهران

تمیز کردن راه پله ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی غرب تهران از خدمات پر تقاضا در هوم سرویز است. در این سرویس تهیه مواد شوینده و ابزار مناسب شستشو به عهده مشتری است. برای اینکه کارها سریع تر و طبق زمانبندی انجام شود لازم است تا از قبل نسبت به تهیه شوینده مناسب، دستمال نظافت، سطل آب، تی دسته بلند، جارو و خاک انداز، وایتکس و در صورت نیاز چهار پایه اقدام کنید. برخی از این وسایل قابلیت چند بار استفاده را دارند و همیار بارها از آن استفاده می کند. برای مثال چهارپایه ای که برای پاک کردن شیشه ها و دیوارها استفاده می شود و یا جارو و خاک انداز را یکبار می خرید اما در مورد شوینده ها اینطور نیست.

چگونه راه پله های داخلی و خارجی ساختمان را تمیز کنیم؟ نظافت راه پله ساختمان

  • قیمت نظافت راه پله در شرق تهران

هزینه تمیز کردن راه پلیه و مشاعات همیشه ثابت نیست زیرا سفارش ها یکسان نیست. برای مثال چنانچه بخواهید تمیز کردن شیشه و چارچوب پنجره و گردگیری دیوارها هم انجام شود، هزینه ها کمی بیشتر می شود. به طور معمول در نظافت هفتگی یا ماهانه راه پله ها، دیوارها و شیشه ها شسته نخواهند شد. در صورت نیاز می توانید این موارد را از طریق اپلیکیشن هوم سرویز درخواست کنید و با پرداخت مبلغی جزئی از خدمات بیشتری بهره مند شوید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت راه پله و مشاعات هم ارائه میده؟

نظافت راه پله ارزان در تهران

قیمت نظافت راه پله ارزانسرویس نظافت پارکینگ و مشاعات با هزینه مناسب
  • قیمت نظافت راه پله در جنوب تهران

تعرفه خدمات نظافتی هوم سرویز برای مناطق مختلف تهران یکسان در نظر گرفته شده است. به عنوان قیمت پایه هزینه تمیز کردن راه پله های یک ساختمان ۴ طبقه به اضافه یک طبقه پارکینگ ثابت است. اگر ساختمان دارای ۲ طبقه پارکینگ و یا تعداد طبقات بیشتری باشد، مبلغ دریافتی تغییر می کند. در حال حاضر به ازای هر طبقه پارکینگ اضافی ۱۰ هزار تومان بیشتر دریافت می شود. این هزینه با توجه به تعداد واحدها بسیار ناچیز است. 

سرویس نظافت راه پله و مشاعات هوم سرویز

مشاعات شامل راه پله، نرده، کلید، پریز، آسانسور، پارکینگ یا حیاط می شود. اگر بخواهید نظافت دیوار راه پله و شیشه های پنجره را هم می توانید درخواست دهید. سرویس نظافت راه پله و مشاعات هوم سرویز در همه ایام سال حتی تعطیلات فعالیت دارد. بهتر است قبل از تعطیلات سفارش خود را رزرو کنید تا همیار در زمان دلخواه تان برای تمیز کردن راه پله ها به محل مراجعه کند. نظافت راه پله های مسکونی، اداری و تجاری در این سرویس پذیرفته می شود. برای اطلاع از قیمت نظافت راه پله به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. به تفکیک و کاملا شفاف قیمت های جز به جز کار اطلاع رسانی شده است. به این ترتیب می توانید قیمت دقیق را محاسبه کنید.

ثبت سفارش رایگان سرویس نظافت راه پله و مشاعات از طریق اپلیکیشن هوم سرویز

 

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت راه پله و مشاعات تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا