تعمیر  صندلی ماشین

تعمیر صندلی ماشین

از 1341 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر صندلی ماشین در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر صندلی ماشین

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر صندلی خودرو در محل

مهم ترین قسمت جهت تامین راحتی سرنشینان به صندلی خودرو برمی گردد. در واقع لاکچری ترین خودروها همواره روی راحتی صندلی و رضایت کاربران تاکید دارند. از این رو هر گونه ایراد در صندلی ماشین علاوه بر ایجاد ناراحتی در افراد موجب می شود سلامت سرنشینان نیز به خطر بیوفتد. از این رو تعمیر صندلی خودرو بسیار با اهمیت است و باید سریعا انجام شود. در بسیاری از موارد با بالا رفتن طول عمر وسیله نقلیه پیشنهاد می شود تعمیر صندلی ماشین به صورت دوره ای انجام شود. زیرا طبیعتا با استفاده بیشتر این قطعات زودتر مستهلک می شوند و نیاز به تعمیرات دارند. در ادامه به مواردی که در تعمیرات صندلی ماشین انجام می شود و همچنین هزینه تعمیر صندلی ماشین در محل می پردازیم.

مزایای تعمیر صندلی ماشین در محل

تعمیر صندلی خودرو بسیار ضروری است. حتی در مواردی مانند خودروهای مخصوص حمل مسافر و خودروهای عمومی تاکید می شود که این خدمات به صورت دوره ای انجام شوند و سلامت صندلی ها به صورت ممتد چک شود تا حتی ایرادات جزئی رفع شده و موجب هزینه تراشی های بیشتر نشوند و سلامت سرنشینان را تحت الشعاع قرار ندهد.

شاید تعمیرات صندلی ماشین از موارد اورژانسی در خودرو نباشد. اما ایرادات صندلی مخصوصا برای راننده تاثیر مستقیمی روی سلامتی کمر و ستون فقرات وی دارد. بسیاری از ما به علت مشغله های زیادی همواره انتقال خودرو به تعمیرگاه ها را نداریم. در صورتی که می توانید تنها با چند کلیک یا تماس اقدام به تعمیر صندلی ماشین در محل کنید و برای سلامتی خودتان و سایر سرنشینان احترام قائل شوید.

مواردی که در تعمیرات صندلی ماشین در محل انجام می شوند

تعمیر صندلی خودرو در مواردی تنها با تعویض کاور و یا ترمیم پارگی روکش های صندلی ختم می شود. اما گاهی ایراد به فوم صندلی و فنرهای صندلی خودرو مربوط است. به طور کل خدمات تعمیرات صندلی خودرو شامل تعمیر فنر صندلی ماشین، تعمیر ضامن صندلی و یا تعویض فوم صندلی ماشین و... می شود. البته در مواردی که ایرادات بسیار بالا باشند تنها راه تعویض صندلی خودرو است و تعمیرات چندان کمکی نخواهند کرد.. سایر خدمات هم در تعمیر صندلی ماشین در محل مانند رفع ایرادات کوچک مانند پارگی های سطحی، و رفع ترک‌خوردگی صندلی نیز انجام می‌شود.

تعویض ریل صندلی خودرو

از ایرادات شایع در صندلی خودرو خراب شدن ریل صندلی ماشین است. در بیشتر مواقع این قطعه تعویض می شود. جهت تعویض ریل صندلی خودرو باید به طور کامل صندلی و قاب آن جدا شوند. پس از برداشتن صندلی اقدام به تعمیر ریل صندلی ماشین کرده و سپس قطعات را در جای خود قرار می دهند.

تعمیر صندلی برقی خودرو

امروزه بیشتر صندلی‌های خودروهای ایرانی و تمام صندلی های خودروهای وارداتی به صورت برقی هستند. این صندلی ها حداقل در یک جهت، با کلید جابجا می شوند. البته در خودروهای مجهزتر و مدرن این صندلی ها در سه جهت حرکت می کنند. تعمیرات صندلی برقی ماشین ایرانی اکثرا درگیر یک موتور و دستگاه انتقال قدرت است و ممکن است سیم کشی صندلی برقی دچار ایراد شده باشد. اما در نمونه های مدرن تر و تعمیر صندلی برقی ماشین مدرن اقدام به تعمیر قطعاتی مانند تنظیم جلو و عقب صندلی خودرو، تنظیم کفی صندلی برقی ماشین، تعمیر قطعاتی مانند گرم کن، ماساژور و حتی قطعات مانند حافظه تنظیم نشیمن راننده هستند، می پردازند.

هزینه تعمیر صندلی خودرو به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر صندلی خودرو به عوامل متعددی وابسته است. مواردی مانند مدل خودرو و تعداد صندلی‌های معیوب، میزان خرابی صندلی و نوع صندلی برقی یا ساده بودن آن همه و همه بر قیمت تعمیر صندلی ماشین تاثیر دارند. قطعا با توجه به مکانیزم انواع برقی قیمت تعمیر صندلی برقی ماشین از نمونه ساده آن بیشتر است. البته به طور کل در راستای تعمیرات صندلی خودرو قطعات زیادی درگیرند از این رو قیمت تعمیر صندلی ماشین به تعمیر یا تعویض این قطعات وابسته است. تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر و همچنین برند صندلی بر قیمت نهایی تاثیر دارند.

همان طور که گفته شد صندلی خودرو به قطعات متعددی وابسته است. در مواردی این قطعات تعمیر می شوند و در موارد دیگر تنها راه تعویض قطعات و جایگزینی با نمونه های فابریک است. تعیین هزینه تعمیر صندلی ماشین و اجرت تعمیرکار صندلی ماشین هم بر این اساس تغییر می کند. در واقع خدمات مربوط به تعمیر صندلی خودرو شامل مواردی مانند ترمیم پارگی صندلی ماشین، تعمیر صندلی شکسته ماشین، تعمیر فنر صندلی ماشین، تعمیر و تنظیم سیستم ارتفاع، تعویض فوم صندلی ماشین، جوشکاری شاسی و بدنه صندلی ماشین، تعمیر ضامن خواب و... همه و همه مواردی هستند که هزینه تعمیر صندلی ماشین را تغییر می دهد.

تعمیرات صندلی ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر صندلی خودرو در منزل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در واقع بدون نگرانی از معطل شدن در تعمیرگاه ها و قیمت تعمیر صندلی ماشین با متخصصین ارتباط برقرار خواهید کرد. پس از ثبت درخواست متخصصین جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر صندلی ماشین و همچنین ارایه خدمات تعمیرات انواع صندلی خودرو سدان، شاسی، ون، اتوبوس و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات صندلی خودرو ارائه می دهد که شامل خدمات تودوزی ماشین می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر صندلی ماشین

تعمیرات انواع صندلی خودرو سدان، شاسی، ون، اتوبوس و...

تعمیرات فوم و فنر صندلی خودرو

ترمیم پارگی‌های سطحی صندلی ماشین یا تعویض کلی روکش صندلی ها

تعمیر یا تعویض ضامن خواب صندلی خودرو

تعمیر صندلی شکسته ماشین با جوشکاریو تعویض قطعات

تنظیم ارتفاع صندلی انواع وسایل نقلیه

تعمیر و تعویض ریل یا اهرم صندلی در محل و ...

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط تعمیرات صندلی ماشین در محل

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیر صندلی خودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعویض روغن و فیلترها
تعویض روغن و فیلترها
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
تعویض لنت ترمز
تعویض لنت ترمز
قیمت از 100,000 الی 160,000 تومان
سپرسازی و تعمیر سپر خودرو
سپرسازی و تعمیر سپر خودرو
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین
خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین
قیمت از 250,000 الی 450,000 تومان