تعمیر  صندلی ماشین

تعمیر صندلی ماشین

از 1341 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر صندلی ماشین در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر صندلی انواع خودرو به همراه جوشکاری

250,000 الی 800,000 تومان

قیمت تعمیر و باز و بست صندلی خودرو(هر صندلی)

100,000 الی 150,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر صندلی ماشین خواهید خواند

  • تعمیر صندلی خودرو در محل
  • مزایای تعمیر صندلی ماشین در محل
  • مواردی که در تعمیرات صندلی ماشین در محل انجام می شوند
  • تعویض ریل صندلی خودرو
  • تعمیر صندلی برقی خودرو
  • هزینه تعمیر صندلی خودرو به چه مواردی وابسته است؟
  • تعمیرات صندلی ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر صندلی خودرو در محل

مهم ترین قسمت جهتتامین راحتی سرنشینان به صندلی خودرو برمی گردد. در واقع لاکچری ترین خودروهاهمواره روی راحتی صندلی و رضایت کاربران تاکید دارند. از این رو هر گونه ایراد درصندلی ماشین علاوه بر ایجاد ناراحتی در افراد موجب می شود سلامت سرنشینان نیز بهخطر بیوفتد. از این رو تعمیر صندلی خودرو بسیار با اهمیت است و باید سریعاانجام شود. در بسیاری از موارد با بالا رفتن طول عمر وسیله نقلیه پیشنهاد می شودتعمیر صندلی ماشین به صورت دوره ای انجام شود. زیرا طبیعتا با استفاده بیشتر اینقطعات زودتر مستهلک می شوند و نیاز به تعمیرات دارند. در ادامه به مواردی که در تعمیراتصندلی ماشین انجام می شود و همچنین هزینه تعمیر صندلی ماشین در محل میپردازیم.

مزایای تعمیر صندلی ماشین در محل

تعمیر صندلی خودرو بسیار ضروری است. حتی در مواردیمانند خودروهای مخصوص حمل مسافر و خودروهای عمومی تاکید می شود که این خدمات بهصورت دوره ای انجام شوند و سلامت صندلی ها به صورت ممتد چک شود تا حتی ایراداتجزئی رفع شده و موجب هزینه تراشی های بیشتر نشوند و سلامت سرنشینان را تحت الشعاعقرار ندهد.

شاید تعمیراتصندلی ماشین از موارد اورژانسی در خودرو نباشد. اما ایرادات صندلی مخصوصا برایراننده تاثیر مستقیمی روی سلامتی کمر و ستون فقرات وی دارد. بسیاری از ما به علتمشغله های زیادی همواره انتقال خودرو به تعمیرگاه ها را نداریم. در صورتی که میتوانید تنها با چند کلیک یا تماس اقدام به تعمیر صندلی ماشین در محل کنید وبرای سلامتی خودتان و سایر سرنشینان احترام قائل شوید.

مواردی که در تعمیرات صندلی ماشین در محل انجام می شوند

تعمیر صندلی خودرو درمواردی تنها با تعویض کاور و یا ترمیم پارگی روکش های صندلی ختم می شود. اما گاهیایراد به فوم صندلی و فنرهای صندلی خودرو مربوط است. به طور کل خدمات تعمیراتصندلی خودرو شامل تعمیر فنر صندلی ماشین، تعمیر ضامن صندلی و یا تعویضفوم صندلی ماشین و... می شود. البته در مواردی که ایرادات بسیار بالا باشندتنها راه تعویض صندلی خودرو است و تعمیرات چندان کمکی نخواهند کرد..سایر خدمات هم در تعمیر صندلی ماشین در محل مانند رفع ایرادات کوچکمانند پارگی های سطحی، و رفع ترک‌خوردگی صندلی نیز انجام می‌شود.

تعویض ریل صندلی خودرو

از ایرادات شایع درصندلی خودرو خراب شدن ریل صندلی ماشین است. در بیشتر مواقع این قطعه تعویض می شود.جهت تعویض ریل صندلی خودرو باید به طور کامل صندلی و قاب آن جدا شوند. پس ازبرداشتن صندلی اقدام به تعمیر ریل صندلی ماشین کرده و سپس قطعات را در جای خودقرار می دهند.

تعمیر صندلی برقی خودرو

امروزه بیشتر صندلی‌هایخودروهای ایرانی و تمام صندلی های خودروهای وارداتی به صورت برقی هستند. این صندلیها حداقل در یک جهت، با کلید جابجا می شوند. البته در خودروهای مجهزتر و مدرن اینصندلی ها در سه جهت حرکت می کنند. تعمیرات صندلی برقی ماشین ایرانی اکثرادرگیر یک موتور و دستگاه انتقال قدرت است و ممکن است سیم کشی صندلی برقی دچارایراد شده باشد. اما در نمونه های مدرن تر و تعمیر صندلی برقی ماشین مدرن اقدامبه تعمیر قطعاتی مانند تنظیم جلو و عقب صندلی خودرو، تنظیم کفی صندلی برقی ماشین،تعمیر قطعاتی مانند گرم کن، ماساژور و حتی قطعات مانند حافظه تنظیم نشیمن رانندههستند، می پردازند.

هزینه تعمیر صندلی خودرو به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر صندلیخودرو به عواملمتعددی وابسته است. مواردی مانند مدل خودرو و تعداد صندلی‌های معیوب، میزان خرابیصندلی و نوع صندلی برقی یا ساده بودن آن همه و همه بر قیمت تعمیر صندلی ماشینتاثیر دارند. قطعا با توجه به مکانیزم انواع برقی قیمت تعمیر صندلی برقی ماشیناز نمونه ساده آن بیشتر است. البته به طور کل در راستای تعمیرات صندلی خودرو قطعاتزیادی درگیرند از این رو قیمت تعمیر صندلی ماشین به تعمیر یا تعویض این قطعاتوابسته است. تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر و همچنین برند صندلی بر قیمت نهاییتاثیر دارند.

همان طور که گفته شدصندلی خودرو به قطعات متعددی وابسته است. در مواردی این قطعات تعمیر می شوند و درموارد دیگر تنها راه تعویض قطعات و جایگزینی با نمونه های فابریک است. تعیین هزینهتعمیر صندلی ماشین و اجرت تعمیرکار صندلی ماشین هم بر این اساس تغییر می کند. در واقعخدمات مربوط به تعمیر صندلی خودرو شامل مواردی مانند ترمیم پارگی صندلیماشین، تعمیر صندلی شکسته ماشین، تعمیر فنر صندلی ماشین، تعمیر و تنظیم سیستمارتفاع، تعویض فوم صندلی ماشین، جوشکاری شاسی و بدنه صندلی ماشین، تعمیر ضامن خوابو... همه و همه مواردی هستند که هزینه تعمیر صندلی ماشین را تغییر می دهد.

تعمیرات صندلی ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهدریافت خدمات تعمیر صندلی خودرو در منزل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. در واقع بدون نگرانی از معطل شدن در تعمیرگاه ها و قیمتتعمیر صندلی ماشین با متخصصین ارتباط برقرار خواهید کرد. پس از ثبت درخواستمتخصصین جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم رادر اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر صندلی ماشین و همچنین ارایه خدمات تعمیرات انواع صندلی خودرو سدان، شاسی، ون، اتوبوس و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات صندلی خودرو ارائه می دهد که شامل خدمات تودوزی ماشین می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر صندلی ماشین

تعمیرات انواع صندلی خودرو سدان، شاسی، ون، اتوبوس و...

تعمیرات فوم و فنر صندلی خودرو

ترمیم پارگی‌های سطحی صندلی ماشین یا تعویض کلی روکش صندلی ها

تعمیر یا تعویض ضامن خواب صندلی خودرو

تعمیر صندلی شکسته ماشین با جوشکاریو تعویض قطعات

تنظیم ارتفاع صندلی انواع وسایل نقلیه

تعمیر و تعویض ریل یا اهرم صندلی در محل و ...

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط تعمیرات صندلی ماشین در محل

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیر صندلی خودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعویض روغن و فیلترها
تعویض روغن و فیلترها
قیمت از 100,000 الی 500,000 تومان
تعویض لنت ترمز
تعویض لنت ترمز
قیمت از 400,000 الی 600,000 تومان
سپرسازی و تعمیر سپر خودرو
سپرسازی و تعمیر سپر خودرو
قیمت از 500,000 الی 900,000 تومان
خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین
خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین
قیمت از 400,000 الی 440,000 تومان