تعمیر  صندلی ماشین

تعمیر صندلی ماشین

از 1532 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر صندلی ماشین در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت تعمیر شکستگی صندلی انواع خودرو به همراه جوشکاری

450,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت تعمیر و باز و بست صندلی خودرو

400,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت رفع ایراد برقی صندلی

300,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تعویض کلید برقی صندلی

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعمیر گرمکن صندلی

500,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

300,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر صندلی ماشین خواهید خواند

  • تعمیر صندلی خودرو در محل
  • نحوه ارائه خدمات تعمیر صندلی خودرو در محل هوم سرویز چگونه است؟
  • مزایای تعمیر صندلی ماشین در محل
  • مواردی که در تعمیرات صندلی ماشین در محل انجام می شوند
  • تعویض ریل صندلی خودرو
  • تعمیر صندلی برقی خودرو
  • هزینه تعمیر صندلی خودرو به چه مواردی وابسته است؟
  • تعمیرات صندلی ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر صندلی خودرو در محل

مهم ترین قسمت جهت تامین راحتی سرنشینان به صندلی خودرو برمی گردد. در واقع لاکچری ترین خودروها همواره روی راحتی صندلی و رضایت کاربران تاکید دارند. از این رو هر گونه ایراد در صندلی خودرو علاوه بر ایجاد ناراحتی در افراد موجب می شود سلامت سرنشینان نیز به خطر بیوفتد. از این رو تعمیر صندلی خودرو بسیار با اهمیت است و باید سریعا انجام شود. در بسیاری از موارد با بالا رفتن طول عمر وسیله نقلیه پیشنهاد می شود تعمیر صندلی ماشین به صورت دوره ای انجام شود. زیرا طبیعتا با استفاده بیشتر این قطعات زودتر مستهلک می شوند و نیاز به تعمیرات دارند. در ادامه به مواردی که در تعمیرات صندلی ماشین انجام می شود و همچنین هزینه تعمیر صندلی ماشین در محل می پردازیم.

نحوه ارائه خدمات تعمیر صندلی خودرو در محل هوم سرویز چگونه است؟

در صورت نیاز به خدمات تعمیر صندلی ماشین در محل و سایر خدمات مانند تعویض و نصب شیشه خودرو در محل و سایر خدمات مربوط به تعمیرات خودرو در منزل تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت تعمیرات صندلی خودرو در محل

پروسه تعمیر صندلی خودرو اندکی زمان بر است. از این رو این خدمات توسط متخصصین هوم سرویز در محل ارائه می شود. تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه مدل خودرو و همچنین نوع خدمات مورد نیاز و محل مورد نیاز جهت دریافت خدمات را مشخص می کنید.

· تماس تعمیرکار صندلی خودرو جهت ارائه توضیحات تکمیلی

پس از ثبت درخواست، متخصصین در زمینه تعمیر صندلی برقی خودرو تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با نحوه ارائه خدمات و محدوده هزینه تعمیر صندلی خودرو در محل را اعلام خواهند نمود.

· اعزام متخصصین به محل جهت ارائه خدمات

پس از توافقات نهایی در ارتباط با خدمات قابل ارائه و همچنین هزینه تعمیر صندلی خودرو، متخصصین به محل اعزام شده و کلیه خدمات را طبق توافقات در محل ارائه می کنند.

مزایای تعمیر صندلی ماشین در محل

تعمیر صندلی خودرو بسیار ضروری است. حتی در مواردی مانند خودروهای مخصوص حمل مسافر و خودروهای عمومی تاکید می شود که این خدمات به صورت دوره ای انجام شوند و سلامت صندلی ها به صورت ممتد چک شود تا حتی ایرادات جزئی رفع شده و موجب هزینه تراشی های بیشتر نشوند و سلامت سرنشینان را تحت الشعاع قرار ندهد.

شاید تعمیرات صندلی ماشین از موارد اورژانسی در خودرو نباشد. اما ایرادات صندلی مخصوصا برای راننده تاثیر مستقیمی روی سلامتی کمر و ستون فقرات وی دارد. بسیاری از ما به علت مشغله های زیادی همواره انتقال خودرو به تعمیرگاه ها را نداریم. در صورتی که می توانید تنها با چند کلیک یا تماس اقدام به تعمیر صندلی خودرو در محل کنید و برای سلامتی خودتان و سایر سرنشینان احترام قائل شوید.

مواردی که در تعمیرات صندلی ماشین در محل انجام می شوند

تعمیر صندلی خودرو در مواردی تنها با تعویض کاور و یا ترمیم پارگی روکش های صندلی ختم می شود. اما گاهی ایراد به فوم صندلی و فنرهای صندلی خودرو مربوط است. به طور کل خدمات تعمیرات صندلی خودرو شامل تعمیر فنر صندلی ماشین، تعمیر ضامن صندلی و یا تعویض فوم صندلی ماشین و... می شود. البته در مواردی که ایرادات بسیار بالا باشند تنها راه تعویض صندلی خودرو است و تعمیرات چندان کمکی نخواهند کرد.. سایر خدمات هم در تعمیر صندلی ماشین در محل مانند رفع ایرادات کوچک مانند پارگی های سطحی، و رفع ترک‌خوردگی صندلی نیز انجام می‌شود.

تعویض ریل صندلی خودرو

از ایرادات شایع در صندلی خودرو خراب شدن ریل صندلی ماشین است. در بیشتر مواقع این قطعه تعویض می شود. جهت تعویض ریل صندلی خودرو باید به طور کامل صندلی و قاب آن جدا شوند. پس از برداشتن صندلی اقدام به تعمیر ریل صندلی ماشین کرده و سپس قطعات را در جای خود قرار می دهند.

تعمیر صندلی برقی خودرو

امروزه بیشتر صندلی‌های خودروهای ایرانی و تمام صندلی های خودروهای وارداتی به صورت برقی هستند. این صندلی ها حداقل در یک جهت، با کلید جابجا می شوند. البته در خودروهای مجهزتر و مدرن این صندلی ها در سه جهت حرکت می کنند. تعمیرات صندلی برقی ماشین ایرانی اکثرا درگیر یک موتور و دستگاه انتقال قدرت است و ممکن است سیم کشی صندلی برقی دچار ایراد شده باشد. اما در نمونه های مدرن تر و تعمیر صندلی برقی ماشین مدرن اقدام به تعمیر قطعاتی مانند تنظیم جلو و عقب صندلی خودرو، تنظیم کفی صندلی برقی ماشین، تعمیر قطعاتی مانند گرم کن، ماساژور و حتی قطعات مانند حافظه تنظیم نشیمن راننده هستند، می پردازند.

هزینه تعمیر صندلی خودرو به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر صندلی خودرو به عوامل متعددی وابسته است. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعمیرات صندلی خودرو در محل می پردازیم.

· مدل خودرو بر هزینه تعمیر صندلی خودرو در محل تاثیر دارد

مدل خودرو و نوع صندلی های خودرو بر هزینه تعمیر صندلی ماشین در محل تاثیر دارد. طبیعتا هزینه تعمیر صندلی برقی خودرو به علت مکانیزم پیشرفته با هزینه تعمیر صندلی ماشین ساده تفاوت دارد.

· تعداد صندلی های معیوب

طبیعتا هر چه تعداد صندلی ها بیشتر شود هزینه تعمیرات آنها نیز بیشتر خواهد شد.

· میزان خرابی صندلی ماشین بر هزینه تعمیر صندلی ماشین تاثیر دارد

میزان خرابی صندلی و نوع صندلی برقی یا ساده بودن آن همه و همه بر قیمت تعمیر صندلی ماشین تاثیر دارند. قطعا با توجه به مکانیزم انواع برقی قیمت تعمیر صندلی برقی ماشین از نمونه ساده آن بیشتر است. البته به طور کل در راستای تعمیرات صندلی خودرو قطعات زیادی درگیرند از این رو قیمت تعمیر صندلی ماشین به تعمیر یا تعویض این قطعات وابسته است. تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر و همچنین برند صندلی بر قیمت نهایی تاثیر دارند.

· نوع خرابی بر هزینه تعمیرات صندلی برقی خودرو تاثیر دارند

همان طور که گفته شد صندلی خودرو به قطعات متعددی وابسته است. در مواردی این قطعات تعمیر می شوند و در موارد دیگر تنها راه تعویض قطعات و جایگزینی با نمونه های فابریک است. تعیین هزینه تعمیر صندلی خودرو و اجرت تعمیرکار صندلی ماشین هم بر این اساس تغییر می کند. در واقع خدمات مربوط به تعمیر صندلی خودرو شامل مواردی مانند ترمیم پارگی صندلی ماشین، تعمیر صندلی شکسته ماشین، تعمیر فنر صندلی ماشین، تعمیر و تنظیم سیستم ارتفاع، تعویض فوم صندلی ماشین، جوشکاری شاسی و بدنه صندلی ماشین، تعمیر ضامن خواب و... همه و همه مواردی هستند که هزینه تعمیر صندلی ماشین را تغییر می دهد.

تعمیرات صندلی ماشین در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر صندلی خودرو در منزل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در واقع بدون نگرانی از معطل شدن در تعمیرگاه ها و قیمت تعمیر صندلی ماشین با متخصصین ارتباط برقرار خواهید کرد. پس از ثبت درخواست متخصصین جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر صندلی ماشین و همچنین ارایه خدمات تعمیرات انواع صندلی خودرو سدان، شاسی، ون، اتوبوس و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات صندلی خودرو ارائه می دهد که شامل نصب روکش صندلی خودرو در محل, تودوزی ماشین ایرانی و خارجی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر صندلی ماشین

تعمیرات انواع صندلی خودرو سدان، شاسی، ون، اتوبوس و...

تعمیرات فوم و فنر صندلی خودرو

ترمیم پارگی‌های سطحی صندلی ماشین یا تعویض کلی روکش صندلی ها

تعمیر یا تعویض ضامن خواب صندلی خودرو

تعمیر صندلی شکسته ماشین با جوشکاریو تعویض قطعات

تنظیم ارتفاع صندلی انواع وسایل نقلیه

تعمیر و تعویض ریل یا اهرم صندلی در محل و ...

نظرات کاربران

profile picture
جواد فروغ

بسیار آدم کاربلد و دلسوز و با حسن انجام کار

profile picture
مازیار برهانی

همه چیز عالی و کاربلد

profile picture
امینی نژاد

عالی عالی عالی بسیار انسان شریف و منصفی بودند.

profile picture
آرین پناهی

فردی متشخص و وقت شناس.

شرایط تعمیرات صندلی ماشین در محل

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیر صندلی خودرو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

oil-filters-change
تعویض روغن و فیلترها
قیمت از 1,800,000 الی 1,800,000 تومان
brake-pad-replacement
تعویض لنت ترمز
قیمت از 300,000 الی 950,000 تومان
bumper-repair
سپرسازی و تعمیر سپر خودرو
قیمت از 700,000 الی 1,000,000 تومان
car-seat-washing
خشکشویی و شستشوی صندلی ماشین
قیمت از 900,000 الی 1,000,000 تومان