پی آر پی در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
پی آر پی در منزل

پی آر پی در منزل

از 1487 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پی آر پی در منزل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت پی آر پی در منزل

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره پی آر پی در منزل خواهید خواند

 • پی آر پی در منزل
 • نحوه دریافت خدمات پی آر پی در منزل در هوم سرویز چگونه است؟
 • PRP چیست؟
 • انواع پی آر پی (PRP)
 • پی آر پی در منزل برای چه افرادی تجویز می شود؟
 • نحوه انجام پی آر پی در منزل چگونه است؟
 • مزایای پی آر پی در خانه
 • چه کسانی نباید پی آر پی انجام دهند؟
 • پی آر پی مو چند جلسه است؟
 • پی آر پی چند درصد جواب میده؟
 • هزینه پی آر پی در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات پی آر پی در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پی آر پی در منزل

پی آر پی در منزل جهت درمان ریزش مو،رفع طاسی سر، جوانسازی پوست و کاهش درهای عضلانی تجویز می شود. همچنین در صورتی که موها نازک شده باشد با انجام پی آر پی مو در منزل ضخیم تر و شاداب تر می شوند. دلایل مختلف مانند اختلالات تیروئیدی ممکن است موجب ریزش مو شود و با از بین رفتن فولیکول ها، ریزش مو تشدید می شود. انجام پی آر پی در خانه موجب تقویت ریشه مو می شود و موجب رشد مجدد ریشه های مو خواهد شد. این خدمات به طور معمول در کلینیک های زیبایی انجام می شود. اما امروزه خدمات پی آر پی در منزل نیز ارائه می شود. در ادامه به معرفی بهتر پی آر پی، انواع پی آر پی و همچنین معرفی عوامل موثر بر هزینه پی آر پی در منزل می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات پی آر پی در منزل در هوم سرویز چگونه است؟

از دیگر خدماتی که در خانه نیز می توانید از آن بهره مند شوید خدمات پی آر پی است. نحوه دریافت این خدمات در هوم سرویز به شرح زیر است

· ثبت درخواست جهت انجام پی آر پی PRP در خانه

با ثبت درخواست رایگان از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم با هوم سرویز آدرس محل سکونت، روز و ساعت مورد نظر جهت دریافت خدمات را مشخص می کنید.

· تماس متخصصین جهت ارائه توضیحات تکمیلی

پس از ثبت درخواست متخصصین جهت ارائه توضیحات نهایی در ارتباط با نحوه ارائه خدمات در محل با شما تماس خواهند رفت. همچنین علت درخواست فرد و نوع مشکل بیمار نیز پرسیده می شود و اطلاعات لازم در ارتباط با نحوه انجام کار و همچنین هزینه پی آر پی در منزل اعلام می شود.

· اعزام متخصصین به محل و ارائه خدمات PRP

پس از اعلام شرایط و هزینه PRP، متخصصین در محل به همراه تجهیزات مورد نیاز حاضر خواهند شد. خدمات پی آر پی را در منزل ارائه خواهند نمود.

PRP چیست؟

پی آر پی یکی از روش های نوین و بسیار موثر در درمان ریزش مو، تقویت مو، جوانسازی پوست و در مواردی در جهت کاهش دردهای عضلات استفاده می شود. به این صورت که از خون بیمار در جهت نوسازی بافت های آسیب دیده سر، صورت، گردن، زانو ، دست ها و سینه ها استفاده می شود. چند سی سی از خون بیمار گرفته می شود و با استفاده از کیت مخصوص، غلظت پلاکت را به 5 برابر اولیه می رسانند. خون انسان از گلبول های سفید، قرمز و پلاکت تشکیل شده است که داخل پلاسمای خون قرار دارند. با خارج کردن گلبول های سفید و قرمز خون از پلاسما و افزایش پلاکت خون محلولی به دست می آید که بسیار قوی بوده و تاثیر بالایی در جهت تقویت پوست و مو دارد.

انواع پی آر پی (PRP)

انواع پی آر پی در منزل هم جهت زیبایی پوست و مو و هم در جهت درمان و تسکین درد در قسمت های مختلف بدن استفاده می شود. در ادامه به انواع پی ار پی که در قسمت های مختلف بدن به کار می رود می پردازیم.

· پی آر پی مو

پی آر پی مو در جهت درمان ریزش مو و تقویت مو انجام می شود. همچنین بعد از کاشت مو نیز برای تحریک رشد مو، انجام پی آر پی مو در منزل تجویز می شود.

· پی آر پی صورت

پی آر پی صورت در منزل، جهت جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک و اسکار جوش بهره برده می شود. به این ترتیب که با تزریق پی آرپی صورت، تکثیر سلولی، الاستین و کلاژن پوست بیشتر شده و موجب سفت شدن و صاف شدن پوست می شود.

پی آر پی در منزل برای زیر چشم موجب می شود که خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم کم شود. همچنین پی آر پی زیر چشم موجب کاهش سیاهی اطراف چشم نیز می شود.

· پی آر پی در منزل جهت درمان دردهای اسکلتی و عضلانی

برای درمان دردهای ناحیه تاندون، عضلات و مفاصل پا از پی آر پی استفاده می شود. با تزریق در ناحیه مورد نظر روند بهبودی سریع تر خواهد شد. همچنین برخی از پزشکان جهت کاهش التهاب و تسکین دردهای ناشی از آرتروز، استئوآرتریت و ... نیز پی آر پی در منزل را تجویز می کنند.

· پی آر پی زانو

در پی کاهش درد تاندون و یا تسکین درد عضله زانو، پی آر پی زانو با دستور پزشک تجویز می شود. به طور معمول بعد از یک ماه نتایج بهبودی خود را نشان می دهند. البته معمولا تزریق پی آر پی زانو تا چند روز بعد از تزریق درد دارد. برای کاهش درد پی آر پی در منزل بهتر است تا 48 ساعت زانو تکان داده نشود و از کمپرس یخ به صورت مداوم استفاده شود.

پی آر پی در منزل برای چه افرادی تجویز می شود؟

افراد زیر می توانند از خدمات پی آر پی در منزل استفاده کنند و از نتایج بی نظیر آن بهره مند شوند

 • افراد درگیر با مشکلات پوستی مانند لک، چین و چروک سطحی، تیرگی پوست و اسکار آکنه
 • افراد دچار ریزش مو غیر هورمونی
 • افرادی که کاشت مو انجام داده اند پی آر پی مو در جهت تقویت ریشه های کاشت شده بسیار موثر هستند.
 • ورزشکاران برای بهبود وضعیت عضلانی آنها
 • افراد دچار آرتروز

نحوه انجام پی آر پی در منزل چگونه است؟

در ابتدا نمونه خون از فرد متقاضی گرفته می شود. نمونه خون در داخل لوله خون حاوی مواد ضد انجماد ریخته می شود. سپس نمونه خون در داخل دستگاه سانتریفیوژ قرار داده می شود. سانتریفیوژ با سرعت بالا چرخانده می شود که لایه های مختلف خون از هم جدا می شوند و پلاسمای خون از گلبول های سفید و قرمز جدا می شود و در نهایت غنی از پلاکت می شود.

در پی آر پی صورت و یا پی آر پی مو اغلب به جای استفاده سرنگ از دستگاه میکرونیدلینگ استفاده می شود که دارای سورن های بسیار زیر است که محلول prp را به پوست سر و صورت تزریق می کند. در زمان انجام پی آر پی در خانه اغلب این محلول با استفاده از سرنگ های بسیار نازک در ناحیه مورد نظر تزریق می شود. مدت زمان انجام prp حدود 45 دقیقه خواهد بود.

مزایای پی آر پی در خانه

پلاسمانی غنی شده خون و تزریق در ناحیه مورد نظر مزایای فراوانی به همراه دارد و در زمینه درمانی و زیبایی پوست و مو نقش پر رنگی دارد. در ادامه تعدادی دیگر از مزایای انجام prp را شرح می دهیم

 • این روش درمانی و زیبایی هیچ عارضه جانبی به همراه نخواهد داشت.
 • می توان با گذشت زمان این خدمات را مجددا تکرار نمود.
 • موجب جوانسازی پوست و مو می شود
 • در جهت بهبود مفاصل پس از جراحی مفاصل نقش بسزایی دارد.

چه کسانی نباید پی آر پی انجام دهند؟

در کنار مزایای پی آر پی در منزل، تزریق PRP برای همه افراد هم مناسب نیست. افراد دارای مشکلات و بیماری های زیر نباید از خدمات پی آر پی در منزل استفاده کنند

 • افراد مبتلا به ایدز
 • افراد دچار سرطان خون
 • افراد دارای هپاتیت C
 • افرادی که داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنند
 • افراد دچار دیابت کنترل نشده
 • به طور کل اگر مایلید از این خدمات بهره ببرید باید با پزشک متخصص پوست و مو مشورت نمایید و سپس درخواست انجام پی آر پی در منزل را ثبت کنید.

پی آر پی مو چند جلسه است؟

تعداد جلسات پی آر پی در منزل به مشکل فرد و شدت مشکل وی بر می گردد. به طور معمول در شرایط نرمال یک یا دو جلسه درمان کفایت می کند. اما در ارتباط با پی آر پی مو در منزل و در جهت درمان ریزش مو با تشخیص پزشک تعداد جلسات پی آر پی بیشتر از سه جلسه خواهد بود. طی دراز مدت نتایج بهتری از انجام پی آر پی به دست می آید.

پی آر پی چند درصد جواب میده؟

پاسخ به این سوال برای هر کدام از اقدامات زیبایی و درمانی کاملا نسبی است. به عبارت دیگر نمی توان این گونه بیان کرد که این روش درمانی برای همه افراد به یک میزان نتیجه بخش خواهد بود. به طور معمول و بر اساس گزارش ها تمام افرادی که پی آر پی انجام داده اند از نتایج آن راضی بوده اند. زیرا که این روش درمانی از بدن خود فرد است و هیچ ماده شیمیایی و جانبی ندارد. از این رو پی آر پی در بیشتر از 90 درصد مواقع نتایج خوب و راضی کننده ای به همراه داشته و در کنار فواید، هیچ عارضه ای هم مشاهده نشده است.

هزینه پی آر پی در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت پی آر پی در منزل به موارد متعددی وابسته است. از این رو هزینه پی آر پی در منزل را نمی توان به صورت ثابت اعلام نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت پی آر پی می پردازیم.

· تعداد جلسات پی آر پی

برای نتیجه گیری بهتر از تزریق پی آر پی باید دوره ها و تعداد جلسات پی آر پی به طور کامل انجام شود. جلسات در زمان های مشخص تکرار می شود. طبیعتا بالا رفتن تعداد جلسات هزینه پی آر پی در منزل را افزایش می دهد.

· محل تزریق پی آر پی بر هزینه درمان تاثیر دارد

همانطور که گفته شد تزریق پی آر پی در قسمت های مختلف بدن و با اهداف مختلفی انجام می شود. میزان حساسیت در بعضی از قسمت ها از قسمت های دیگر بیشتر خواهد شد. از این رو هزینه پی آر پی صورت با هزینه پی آر پی مو یکسان نخواهد بود.

· کلینیک و یا خانه بر قیمت پی آر پی تاثیر دارد

قطعا هزینه پی آر پی در کلینیک های متعدد متفاوت است و بر اساس منطقه مکانی کلینیک و مجهز بودن کلینیک هزینه های مربوط به پی آر پی نیز تغییر می کند. اما با دریافت خدمات پی آر پی در منزل شما می توانید بهترین خدمات را با هزینه مناسب در محل دریافت کنید.

· خدمات جانبی بر قیمت پی آر پی صورت تاثیر دارد

در صورتی که در کنار پی آر پی به تزریق فیلر در منزل و یا بوتاکس در منزل نیاز باشد. هزینه این خدمات روی قیمت پی آر پی صورت تاثیر می گذارد.

خدمات پی آر پی در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که با تجویز پزشک برای درمان و زیبایی نیاز به خدمات پی آر پی و مزوتراپی در منزل دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همیاران ما همگی از پزشکان و پرستاران متخصص در این زمینه هستند و این خدمات را با نهایت کیفیت و هزینه مناسب در منزل انجام می دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پی آر پی در منزل و همچنین ارایه خدمات پی آر پی PRP در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کلینیک زیبایی ارائه می دهد که شامل تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, تزریق فیلر صورت و بدن, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, هایفو تراپی صورت و بدن, میکرودرم صورت و بدن, مزوتراپی در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پی آر پی در منزل

پی آر پی PRP در خانه

پی آر پی مو

پی آر پی صورت

پی آر پی زانو

انجام پی آر پی عضلات و اسکلت

درمان ریزش مو با روش پی آر پی PRP

نظرات کاربران

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

شرایط درمان ریزش مو توسط متد پی آر پی مو

خدمات پی آر پی شامل حضور متخصص در محل به همراه تجهیزات مورد نیاز است.

همیاران هوم سرویز در زمینه پی آر پی از کلینیک های زیبایی مجاز و دارای مجوز می باشند.

برای اطلاع از شرایط ارائه خدمات prp در منزل ثبت درخواست اولیه را انجام دهید. متخصصین با تماس مستقیم جزئیات نحوه ارائه خدمات را شرح خواهند داد.

هزینه ارائه خدمات در تماس مستقیم به طور کامل شرح داده خواهد شد.

در صورت داشتن بیماری زمینه ای خاص لطفا همیار را از جزئیات وضعیت بیمار آگاه کنید.

به هر دلیلی اگر همیار پس از حضور در محل نتواند خدمات ارائه دهد هزینه ایاب و ذهاب دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

therapeutic-massage-at-home
ماساژ درمانی در منزل
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
mesotherapy-at-home
مزوتراپی در منزل
در حال بروزرسانی قیمت
checkup
آزمایش چکاپ کامل در محل
قیمت از 300,000 الی 5,760,000 تومان
home-acupuncture
طب سوزنی در منزل
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان