header

سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت سمپاشی بیمارستان، داروخانه، آزمایشگاه و درمانگاهها

شرایط سرویس سمپاشی بیمارستان

• بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

• درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

• پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل محوطه بیمارستان اقدام نمایید.

• چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی بیمارستان مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

• عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

• جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

• قیمت های این سرویس به صورت متری محاسبه می گردد.

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

سمپاشی بیمارستان و درمانگاه ها با سموم استاندارد

سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی

نفوذ آفات، حشرات و جانوران موذی در بیمارستان ها موجب بروز معضلات جدی و خطرناک برای بیماران و کادر درمان خواهد شد. زیراکه حشرات و جانوران موذی در بیمارستان ها موجب انتقال عفونت های بیمارستانی خواهند شد. همانطور که می دانید نظافت مستمر تمام قسمتهای بیمارستان اولین و مهم ترین مورد در جهت حفظ بهداشت می باشد. اما در پاره ای از موارد نظافت به تنهایی چاره ی کار نیست و باید از سمپاشی بیمارستان و مرکز درمانی برای ریشه کنی آفات و کنترل آلودگی استفاده شود.

سم پاشی بیمارستان باید تحت برنامه منظم انجام شود. علاوه بر فضای داخلی باید محوطه بیرونی بیمارستان نیز کاملا تحت عملیات سمپاشی بیمارستانی قرار بگیرند تا اقدامات انجام شده موثر واقع شوند. در ادامه به معرفی راهکارهای مبارزه با انواع آفات بیمارستانی و عوامل موثر بر هزینه سمپاشی بیمارستان خواهیم پرداخت.

انواع آفات بیمارستانی و جانوران موذی در بیمارستان کدامند؟

انواع حشرات و جانوران موذی ممکن است در بیمارستان شیوع پیدا کنند. حشراتی مانند پشه، مگس، کک، ساس، شپش، سوسک و موش در گوشه کناره های بیمارتان لانه می کنند. این جانوران موذی ناقل انواع بیماری و میکروب ها هستند از این رو باید سریعا برای از بین بردن جانوران موذی بیمارستان اقدام به سمپاشی بیمارستان نمود. جالب است بدانید اقدامات خودسرانه و استفاده بی رویه از سم های خطرناک و قوی نه تنها موثر نیستند بلکه ممکن است موجب آسیب بیشتر به بیماران شوند. از این رو فرآیند سمپاشی بیمارستان باید توسط گروهی متخصص در این زمینه انجام شود که در زمان کوتاه بیشترین تاثیر را داشته باشند.

نحوه سمپاشی بیمارستان چگونه است؟

بیمارستان ها به علت شرایط ایده آلی که دارند محل مناسبی برای رشد و تکثیر جانوران موذی هستند به همین علت رعایت نظافت بسیار اهمیت دارد. بعد از رعایت نظافت باید تیم سمپاشی بیمارستان تمام قسمت های بیمارستان را مورد بررسی قرار دهند. به علت مساحت بالای این مراکز، محل های زیادی ممکن است توسط جانوران موذی اشغال شده باشد. به این ترتیب شناسایی محل اختفای حشرات و جانوران موذی کار چندان راحتی نیست و باید توسط تیم مجرب در این زمینه انجام شود و برنامه جامع برای از بین بردن لانه ها ریخته شود.

به علت رفت و آمد زیاد افراد در بیمارستان ها، همواره این مراکز در معرض شیوع این آفات قرار دارند از این رو سمپاشی مراکز درمانی و سمپاشی درمانگاه و بیمارستان باید به طور مستمر و در دوره های زمانی مشخص انجام شود. زیرا که به این صورت تمام قسمت ها دوباره توسط سمپاش بیمارستان بررسی می شود و در صورتی که در معرض دوباره لانه گزینی باشند در همان ابتدای کار به طور کامل از بین خواهند رفت. باید به خاطر داشته باشید هیچ گاه نباید سمپاشی بیمارستان را به مرحله آخر انتقال داد و در مراحل اولیه باید با گروهی متخصص در این زمینه مشورت های لازم صورت بگیرد.

مزایای سمپاشی درمانگاه و آزمایشگاه ها

تمام محیط های درمانی مانند درمانگاه ها، آزمایشگاه ها و غیره باید کاملا استریل و عاری از هر گونه حشرات و جانوران موذی باشند. سمپاشی درمانگاه و سمپاشی آزمایشگاه ها علاوه بر پاکسازی محیط برای از بین بردن باکتری و میکروب ها نیز موثر هستند.

سمپاشی خود سرانه مراکز بهداشتی و درمانی ممکن است عوارضی مانند آلرژی را برای مراجعه کنندگان، بیماران و کادر درمان در پی داشته باشد، زیرا این مکان ها قابل تخلیه نیستند باید از سمومی استفاده شود که نیاز به قرنطینه نداشته باشند و تایید شده وزارت بهداشت باشند. همچنین استفاده از سموم به صورت خودسرانه در بسیاری از موارد موجب قوی تر شدن نسل جانوران موذی می شود و از این رو ریشه کن کردن آنها تبدیل به پروسه زمان بر و هزینه برتری خواهد شد.

شرکت سمپاشی بیمارستان، مراکز درمانی و آزمایشگاه ها

سم پاشی بیمارستان ها باید توسط گروهی متخصص در این زمینه انجام شود. متخصصین سمپاش باید دانش کافی در زمینه انواع سم و حشره شناسی داشته باشند و باید با توجه به نوع آفات بهترین و کم خطرترین سم را مورد استفاده قرار دهند. کمک از شرکت سمپاشی بیمارستانی که دارای مجوز لازم در این زمینه نیستند ممکن است عوارض جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد، زیرا با بروز مسمومیت و آلرژی، جان بیماران و مراجعه کنندگان را به خطر می اندازند.

سمپاشی داروخانه و سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی باید در کمترین زمان ممکن بیشترین تاثیر را در پی داشته باشد و باید بر اساس دستورالعمل سمپاشی بیمارستان اجرا شود. از این رو باید برای سمپاشی تضمینی بیمارستان استفاده از سموم موثر، بدون بو و عوارض برای از بین بردن سوسک ریز، سوسک فاضلاب، ساس و موریانه، کک و غیره استفاده شود.

قیمت سمپاشی بیمارستان چقدر است؟

عوامل مختلفی بر هزینه سمپاشی بیمارستان تاثیر دارند. جهت تخمین هزینه سمپاشی بیمارستان متراژ فضا مطرح می شود. میزان آفت در بیمارستان و نوع آفت موجود نیز تعیین کننده هزینه سمپاشی بیمارستان هستند. هر چه ابعاد فضا بیشتر باشد دستمزد سمپاس بیمارستان نیز طبعا بیشتر می شود. البته جهت سمپاشی مساحت های زیاد مانند بیمارستان، قیمت نهایی به صورت متری محاسبه نمی شود و به صورت قراردادی و توافقی تعیین می شود.

تعداد دفعات سمپاشی مورد دیگری است که در قیمت سمپاشی بیمارستان تغییر ایجاد می کند. بعضی از آفات با یک بار سم پاشی یه طور کامل از بین نمی روند و برای تاثیر بهتر باید مراحل سمپاشی بیمارستانی حداقل دوبار تکرار شوند.

سمپاشی بیمارستان توسط تیم سمپاشی هوم سرویز

سمپاشی تضمینی بیمارستان جهت ریشه کن کردن حشرات و جانوران موذی باید شامل یک برنامه مدون کامل باشد. تنها استفاده بی رویه از سموم غیر بهداشتی و بسیار قوی راه مبارزه با آفات بیمارستانی نیست. زیرا سمپاشی بیمارستانی غیر اصولی موجب آلوده شدن فضای بیمارستان به سموم و ایجاد مسمومیت های شدید می شود و ممکن است مشکلات جبران ناپذیری در پی داشته باشد. به همین علت کمک از شرکت سمپاشی بیمارستان هوم سرویز که دارای مجوز از وزارت بهداشت هستند بهترین راهکار است. زیرا این شرکت با استفاده از سموم بی بو و تایید شده وزارت بهداشت اقدام به سم پاشی مراکز درمانی، داروخانه ها، آزمایشگاهها و بیمارستان ها می نمایند و با بررسی دوره ای بر روند کار نظارت کامل دارند.

جهت مشاوره با متخصصین ما و اطلاع دقیق از هزینه سمپاشی بیمارستان در هوم سرویز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن جهت بررسی فضا و ارائه راهکارهای موثر در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi