header

سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت اجرا و ساخت انواع آبیاری قطره ای و بارانی در باغچه و فضای سبز

شرایط سرویس سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز

• همیار می بایست قبل از شروع پروژه نیازمندی ها مشتری و شرایط و محدودیت ها ایشان را بررسی نموده و پس از آن سیستم مورد نظر مشتری طراحی و پس از تایید و توافق مشتری نسبت به راه اندازی سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز اقدام نماید.

• سرویس آبیاری قطره ای شامل طراحی، تعمیر و نگهداری و همچنین بازدید و کارشناسی انواع سیستم های آبیاری بارانی، آبیاری قطره ای، مهپاش و ... در اماکن مختلف آبیاری باغچه خانگی، آبیاری محوطه فضای سبز سازمان ها، سیستم آبیاری محوطه فضای سبز ویلاها و مهپاش خانگی و مهپاش رستوران ها و ... می شود.

• چنانچه باغچه یا فضای سبز مورد نظر جهت راه اندازی سیستم آبیاری نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

• همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کار سیستم آبیاری اجرا شده را به مشتری ارایه دهد و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. سپس همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع لوازم و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز

سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز

سیستم آبیاری قطره‌ای یک روش نوین و بسیار کارآمد در مقایسه با روش‌های آبیاری سنتی می‌باشد. آبیاری قطره‌ای مزایای زیادی را به همراه دارد. که مهم ترین آن صرفه جویی در مصرف آب در شرایط کم آبی کنونی است. با کاهش مصرف آب و نهایت استفاده از منابع آبی در دسترس، میزان بهای آب نیز کاهش پیدا می‌کند. استفاده از آبیاری هوشمند قطره‌ای یا بارانی موجب می‌شود آب دقیقا در منطقه ای که نیاز به آن میباشد مصرف شود و هدر رفت آب را به صفر می‌رساند.

سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز باید به‌گونه‌ای طراحی شود که باتوجه‌به آب‌وهوا و شرایط گیاهان، مواد مغذی موردنیاز برای گیاهان در اندازه مطلوب و مؤثر در اختیارشان قرار گیرد.

انواع سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز

هدف اصلی تمام گونه‌های آبیاری، افزایش تولیدات محصولات کشاورزی و حفظ طراوت و تازگی گیاهان می‌باشد. در انتخاب نوع آبیاری همیشه باید به‌خاطر داشته باشید که هم رطوبت کم خاک برای گیاه مضر است و هم میزان رطوبت بیش از اندازه خاک. ازاین‌رو روش‌های سیستم آبیاری هوشمند باغچه یا باغ کم‌کم جای روش‌های سنتی را گرفته است.

به طور کلی روش آبیاری سنتی و مدرن به دودسته آبیاری سطحی و سیستم آبیاری تحت‌فشار تقسیم‌بندی می‌شوند. در روش آبیاری سطحی، کشاورزان باید ایجاد اختلاف ارتفاع سطح و با استفاده از نیروی جاذبه موجب پخش شدن آب در سطح زمین می‌شوند. اما در روش آبیاری تحت‌فشار با استفاده از لوله‌کشی و استفاده از تجهیزات آبیاری قطره‌ای مانند پمپ و پاشنده‌ها عملیات آبیاری فضای سبز و حتی مزارع انجام می‌شود. در ادامه به‌اختصار در ارتباط با انواع روش‌های آبیاری تحت‌فشار توضیحاتی را ارائه می‌دهیم.

هوشمندسازی سیستم آبیاری قطره‌ای

اتوماسیون آبیاری هوشمند قطره‌ای از هدررفتن آب تا ۹۰ درصد جلوگیری می‌کند. ازاین‌رو به‌کاربردن سیستم آبیاری قطره‌ای باغچه روش بسیار کارآمدی در کشور خشکی مانند ایران می‌باشد. در سیستم آبیاری هوشمند باغ یا باغچه به روش قطره‌ای، آب از طریق قطره‌چکان‌ها به‌صورت قطره‌ای و آرام پخش می‌شود.

سیستم آبیاری هوشمند خانگی قطره‌ای تنها محدوده اطراف گیاه را آبیاری می‌کند. در این نوع آبیاری تحت‌فشار، نیاز نیست تمام مساحت باغچه آبیاری شود. به همین ترتیب مصرف آب در این روش موضعی بسیار کاهش پیدا می‌کند. اگر به دنبال راندمان بالا هستید، بهترین روش آبیاری هوشمند منازل برای شما طراحی سیستم آبیاری هوشمند به‌صورت قطره‌ای است.

سیستم آبیاری بارانی

طراحی سیستم آبیاری بارانی برای مزارع و باغ‌ها کاملاً شبیه بارش باران است. در روش آبیاری تحت‌فشار بارانی، آب موردنیاز برای کشاورزی یا فضای سبز از طریق تجهیزات آبیاری بارانی مانند لوله‌ها، پمپ و آبپاش‌ها بر روی گیاهان و خاک زمین ریخته می‌شود.

از مزایای اجرای سیستم آبیاری بارانی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: ی

  1. اجرای سیستم آبیاری هوشمند بارانی موجب صرفه‌جویی در مصرف آب و جلوگیری از هدر رفت آب می‌شود.
  2. این روش از فرسایش خاک جلوگیری می‌کند.
  3. روشی کاملاً کارآمد برای مناطقی می‌باشد که تراکم محصولات در آن بسیار بالا است و گیاهان در فاصله کمی از هم کاشته شده‌اند.
  4. این روش از حمله آفات به گیاهان جلوگیری می‌کند.
  5. آبیاری بارانی موجب توزیع یکنواخت آب در تمام منطقه مدنظر می‌شود.

ساخت آبیاری هوشمند در منزل

طراحی سیستم آبیاری هوشمند یکی از موارد پر درخواست برای افرادی است که در محیط حیاط منزل یا فضای سبز محل کار خود به کاشت و پرورش گیاهان اهمیت می‌دهند. ساخت آبیاری هوشمند روش بسیار مؤثری برای استفاده در فضاهایی مانند روف‌گاردن نیز می‌باشد.

سیستم آبیاری هوشمند فضای سبز قابلیت زمان‌بندی دقیق را دارد. در واقع این قابلیت به معنای این است که بر اساس نوع گیاه شما و بر اساس شرایط آب‌وهوایی تایمر آبیاری تحت‌فشار فعال می‌شود.

سیستم آبیاری هوشمند خانگی میزان مصرف آب را تا مقدار ۷۰ درصد کاهش می‌دهد. زیرا می توانید بهترین تایمر آبیاری را در هر زمان از شبانه روز فعال کنید. تا کمترین مقدار از آب تبخیر نشود و تماماً صرف مرطوب شدن خاک شود.

سیستم آبیاری هوشمند باغچه در هر مکانی که مدنظر شما باشد قابل‌اجرا می‌باشد و هیچ محدودیتی ندارد.

اجرای سیستم آبیاری اتوماتیک خانگی در هوم سرویز

تفاوتی ندارد یک کشاورز باشید که برای باغ خود به دنبال اتوماسیون آبیاری هوشمند باشید. یا یک شهروند که جهت زیباسازی مکان شغلی یا زندگی خود عاشق پرورش گیاهان گلدانی است. در هر دو این موارد رسیدگی حرف اول و آخر را می‌زند. مهم‌ترین اقدام در جهت رسیدگی، تأمین آب موردنیاز گیاهان است.

سامانه آبیاری هوشمند هوم سرویز شامل طراحی، تعمیر و نگهداری انواع سیستم‌های آبیاری بارانی، آبیاری قطره‌ای، مه پاش و غیره در اماکن مختلف مانند آبیاری باغچه خانگی، آبیاری محوطه فضای سبز سازمان ها، سیستم آبیاری محوطه فضای سبز ویلاها و مه پاش خانگی و مه پاش رستوران‌ها و ... می‌شود. در سیستم آبیاری اتوماتیک باغچه هوم سرویز فرایندهایی مانند کوددهی، سمپاشی و آبیاری کاملاًً اتوماتیک انجام می‌شود.

هزینه سیستم آبیاری هوشمند در هوم سرویز

هزینه هوشمندسازی سیستم آبیاری به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین مورد تاثیر گزار بر قیمت سیستم آبیاری هوشمند، مساحت موردنظر برای آبیاری است. زیرا هرچه مساحت بیشتر باشد به لوله‌کشی و تجهیزات بیشتری نیاز است. مورد بعدی تجهیزات هوشمندسازی است. در واقع اگر یک سیستم تمام‌وکمال از انواع سنسورهای تعیین کننده میزان رطوبت خاک یا سنسور تشخیص باران بخواهید قطعا هزینه راه اندازی سیستم آبیاری هوشمند باغچه و فضای سبز بالاتر می رود.

برای درخواست و اطلاع از هزینه دقیق اجرای سیستم آبیاری هوشمند منازل و سایر فضاهای سبز کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما در کمترین زمان ممکن جهت بازدید و ارائه مشاوره لازم با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi