header

استخدام کارگر ساده

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت استخدام کارگر ساده و روزمزد آماده به کار برای کلیه امور

شرایط سرویس کارگر ساده

• تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عمکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

• فراهم آوردن وسایل مورد نیاز بر عهده مشتری می باشد. نظیر چهارپایه و ...

• سرویس های بعد از ساعت 20 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار به میزان 30 هزارتومان خواهد شد.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی کارگر ساده

درخواست کارگر ساده برای امور مختلف منزل

در بین شلوغی و مشغله های زندگی مدرن گاهی برای امور مختلفی نیاز به کارگر ساده داریم. برای انجام امور ساده ای مانند خرید کردن و جابجایی وسایل و غیره و گاهی نیز برای انجام امور سنگین تر مانند بسته بندی و جابجایی وسایل سنگین و امور مربوط به باغبانی، نظافت حیاط و محل زندگی نیز نیاز به درخواست کارگر روزمزد میباشد.

خیلی از افراد برای جستجو و درخواست کارگر ساده، کارگران فصلی یا کارگر روزمزد به میادین و چهارراه ها میروند. اما خوب آیا این افراد واقعا قابل اطمینان هستند؟. گاهی افراد برای پرداخت حداقل دستمزد کارگران از افراد بدون صلاحیت درخواست کمک میکنند و متحمل ضررهای بالاتری می شوند. این ضررها ممکن است به علت ناوارد بودن این افراد و یا به علت نامطمئن بودن آنها پیش بیاید...مهمترین مسئله در هنگام انتخاب نیروی کارگر ساعتی ، امنیت اخلاقی فرد میباشد. با توجه به ورود فرد به منزل و حریم شخصی ، انتخاب فرد مطمئن به یک وسواس تبدیل شده است که کاملا طبیعی هم هست و باید با توجه به شرایط امروز بهتر است هر کسی را به محل زندگیمان وارد نکنیم...

چه مواقعی به کارگر ساده نیازمندیم

کمک گیری از کارگر ساعتی یا کارگر روزمزد در همه اموری که به دو دست اضافه احتیاج داشته باشید به کارتان می آید. در خیلی از امور به به کارگر ساده نیازمندیم،  مانند جابجایی وسایل سنگین ، امور بنایی مواردی برای تمیزکاری ها و حمل بار.  

شاید الان که در حال خواندن این مطلب هستید به کارگر ساعتی فوری نیاز دارید. شما میتوانید به راحتی با کمک ازشرکت های خدماتی معتبر کارگر فوری ساعتی معتبر را در کنار خود داشته باشید بدون اینکه به خودتان کمترین زحمتی بدهید و از خانه یا محل کارتان خارج شوید.

درخواست کارگر ساختمانی

اگر برای انجام امور مربوط به بنایی و کارهای ساختمانی نیاز به فردی دارید که تجربه لازم در این زمینه را داشته باشد باید درخواست کارگر ساختمانی بدهید.

در صورتی که برای کندن قسمتی از دیوار یا کاشی و جمع آوری نخاله ها نیاز به فردی دارید باید درخواست کارگر روزمزد ساختمانی بدهید. کارگران ساختمانی نیروی بدنی و تجربه لازم در این زمینه را دارا میباشند.

چگونه به راحتی و در کوتاهترین زمان کارگر ساده مطمئن و با تجربه را درب منزل خود داشته باشید:

با توجه به مشغله های فراوان و نگرانی های بابت امنیت و کیفیت کار ارائه شده نمیتوانید به تنهایی از پس پیدا کردن کارگر ساعتی بربیایید. اگر هم  کارگر ساده را بیایید نمیتوانید تضمین کنید که از پس خواسته های شما بر بیاید یا خیر . از این رو با پیدایش شرکتهای خدماتی ، تقریبا یافتن کارگر ساختمانی خوب و با تجربه کار آسانی شده است. فقط کافیست که شرکت معتبر را جستجو و انتخاب کنید. تمامی خدمات خود را از قبیل کارگر ساده، کارگر نظافت و کارگر پذیرایی را به آن بسپارید.

کارگرساده خوب را از شرکت خدماتی معتبر و مطمئن  بخواهید:

شرکت هوم سرویز با در نظر گرفتن ویژگی های بارز و مهم اقدام به استخدام کارگر ساده کرده است. ویژگی هایی نظیر عدم سو سابقه , عدم اعتیاد، سابقه شغلی مشخص و تعریف شده و البته تابعیت ایرانی داشتن از اصول استخدام کارگر ساده در هوم سرویز است. و البته داشتن منظم و مرتب از ویژگی هایی میباشد که در استخدام کارگر ساعتی هوم سرویز لحاظ شده است.

شرکت خدماتی هوم سرویز با رویکرد یک شغل کامل و نه صرفا یک شغل پاره وقت و کاذب، افراد متعهد و مطمئن را تحت عنوان کارگر ساده روزمزد را به استخدام خود در آورده است. و با ایجاد یک برنامه منظم به تمامی نقاط تهران نیروی کارگر ساده اعزام میکند.

قیمت کارگر ساعتی در هوم سرویز

دستمزد کارگر ساعتی در هوم سرویز در ازای 4 ساعت اول مبلغ ثابتی میباشد. در واقع اگر درخواست نیروی کارگر روزمزد برای کمتر از 4 ساعت هم باشد مبلغ ثابت به طور کامل دریافت می شود. به ازای هر ساعت اضافه نیز قیمت کارگر ساده مبلغ ثابتی تعیین شده است که اضافه می شود. دستمزد کارگر ساختمانی در هوم سرویز براساس میزان کار و بر اساس نرخ کارگر روزمزد به ازای یک روز کاری اعلام می شود. در این موارد معمولا کارفرما با تشریح وظایف و بستن قرارداد ، نرخ را با کارگر روزمزد هماهنگ میکند و در صورت رضایت طرفین اقدام به اعزام کارگر ساعتی می شود.

در هر ساعتی از شبانه روز که به کارگر ساده نیاز داشتید، در هوم سرویز درخواست ثبت کنید:

سامانه هوم سرویز جهت رفاه حال مشتریان خود در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی و اعزام کارگر ساده شمال تهران ، کارگر ساده شرق تهران مناطق تهرانسر و تهران پارس و کارگر ساده غرب تهران میباشد.. لذا در صورت نیاز کافیست، چند ساعت قبل از نیاز به کارگر ساده درخواست خود را ثبت کنید. تا نزدیکترین کارگر ساده آماده به کار در منطقه مکانی مورد نظر به سمت شما اعزام شوند.

با ثبت درخواست در اپلیکیشن هوم سرویز و سایت در کمتر از یک ساعت کارگر ساده آماده به کار به شما معرفی و اعلام میگردد و در ساعت تعیین شده شما در کنارتان خواهند بود. تمامی افراد تمامی پرتکل های بهداشتی را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا رعایت کرده و در سلامتی کامل میباشند.

شرکت هوم سرویز تمامی روند کار از ابتدا تا تکمیل کار را مورد نظارت و پیگیری قرار میدهد. در صورت عدم رضایت از کیفیت کار میتوانید در یک ساعت اول با پشتیبانی تماس بگبرید و درخواست نیروی جایگزین کنید. هدف ما رضایت و امنیت شماست.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi