header

صافکاری و نقاشی خودرو

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت خدمات صافکاری و نقاشی سیار در محل | تعمیر سریع خودرو

شرایط سرویس صافکاری و نقاشی خودرو

• با توجه به امکان وجود برخی محدودیت‌های فنی و دسترسی بهتر به تجهیزات یا ایجاد آلودگی صوتی زیاد در اکثر سرویس های مربوط به صافکاری و نقاشی, جهت انجام خدمات تکمیلی نیاز به اعزام خودرو به محل همیار می باشد.

• هوم سرویز جهت انجام خدمات صافکای و نقاشی سعی کرده است فقط از همیاران خوشنام و معتبر در این سرویس استفاده نماید.

• مدت زمان انجام کار به نوع و حجم کار مشتری بستگی خواهد داشت.

• حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

• جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روزهای قبل سرویس صافکاری و نقاشی را رزرو نمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی صافکاری و نقاشی خودرو

​خدمات صافکاری و نقاشی خودرو

امروزه با توجه به روند رو به رشد تعداد خودروها در شهرها و شلوغی جاده ها، امکان آسیب دیدن بدنه خودرو بیشتر شده است. تصادفات خودرو طیف گسترده ای از آسیب های جزئی و کلی در بدنه خودرو را شامل می شود. ممکن است تصادف موجب یک خراش یا سایش کوچک باشد. یا موجب تورفتگی شدید و از بین رفتن قسمتی از رنگ بدنه خودرو شود. متاسفانه تصادفات بدنه موجب از بین رفتن زیبایی بدنه خودرو می شود. این علائم تصادف برای خیلی از افراد بسیار آزار دهنده است. به همین علت سریعا در جهت صافکاری و نقاشی خودرو اقدام میکنند تا اثری از خرابی در بدنه خودرو به جا نماند.

مهمترین مسئله ای که در زمان مراجعه به صافکاری ها مد نظرمان قرار میگیرد این است که ترمیم بدنه به نحوی باشد که اثری از تصادف و خرابی روی خودرو باقی نماند. خیلی از افراد خود را صافکار می نامند. اما تنها چیزی که معرف یک صافکار حرفه ای است نتیجه نهایی کار میباشد. در واقع نباید هیچ اثری از موج، تورفتگی و یا عدم تطابق رنگ در بدنه دیده شود.

مراحل صافکاری و نقاشی ماشین حرفه ای

اکثر افراد در هنگام صحبت از صافکاری حرفه ای در تهران  تنها موضوعی که برایشان اهمیت دارد. صافکاری بدون رنگ است. در بخش های مختلف بدنه خودرو بر اساس میزان اهمیت و نوع ایمنی در خودرو، تعداد ورقه های فلز به کار برده شده در آن قسمت،با هم تفاوت دارند. در قسمت هایی که ضخامت بدنه خودرو زیاد است، در صورت وارد شدن ضربه احتمال فرو رفتگی های شدید و قر شدن بدنه خودرو وجود دارد. اگر در اثر آسیب دیدگی زیاد قسمتی از بدنه خودرو دچار پارگی یا از بین رفتن رنگ خودرو شود. مطمئنا امکان صافکاری بدون رنگ یا صافکاری با دستگاه مکش وجود نخواهد داشت.

در بعضی مواقع باید صافکاری و نقاشی خودرو به طور کامل انجام شود. تا اثرات ناشی تصادف به طور کامل از بین بروند. پس در وهله اول متقاضیان صافکاری و نقاشی در محل باید واقع گرا باشند.

صافکاری ماشین در محل باید به طور حرفه ای کارشناسی شود. در صورت نیاز بعد از چکش کاری و صافکاری با دستگاه مکش باید سمباده کاری و بتوه کاری سطح مورد نظر کاملا صاف و یکدست انجام شود. سپس نوبت به نقاشی خودرو در محل می رسد. تمام اقدامات در پروسه صافکاری و نقاشی ماشین در محل باید توسط صافکار حرفه ای انجام شود . تا اثری از ضربه باقی نماند.

صافکاری ماشین بدون رنگ در محل

بعد از کارشناسی خودرو سه گزینه، تعویض قطعه آسیب دیده، صافکاری ماشین بدون رنگ در محل یا صافکاری و نقاشی خودرو در محل مطرح می شود. در صافکاری بدون رنگ در محل از ابزارآلات خاص و با استفاده از دستگاه مکش در منزل استفاده می شود.

میزان مهارت صافکار در این روش تنها حرف اول و آخر را می زند. زیرا نباید پس از اتمام کار روی بدنه خودرو موج و آثاری از ضربه باقی بماند.

صافکاری ماشین با دستگاه در محل

صافکاری خودرو با دستگاه در تهران یک روش تقریبا مدرن جهت صافکاری و نقاشی ماشین در محل محسوب می شود. در این روش بر خلاف استفاده از چکش، روش گرما و ضربه زدن، موجب آسیب بیشتر به رنگ بدنه خودرو نمی شود. از مهمترین مزیت صافکاری خودرو با دستگاه در تهران، رفع فرورفتگی های بدنه انواع خودرو در مدت زمان بسیار کوتاه می باشد.از این روش بیشتر برای خودروهای لوکس و گران قیمت استفاده می شود. زیرا در این روش صافکاری بدون رنگ در محل از قیمت ماشین کاسته نمی شود.

صافکاری سیار در تهران

صافکاری سیار در منزل تهران یک سرویس بسیار پر درخواست برای افرادی است که زمان کافی مراجعه به صافکاری در تهران ندارند. خدمات صافکاری سیار تفاوت چندانی با خدمات صافکاری و نقاشی در تعمیرگاه یا صافکاری ها ندارد. در صورتی که زمان کافی برای مراجعه به تعمیرگاه و صافکاری ندارید. میتوانید با کمک هوم سرویز بهترین صافکار و نقاش تهران را با یک کلیک در کنار خود داشته باشید.

صافکاری سیار در تهران هوم سرویز همچنین بهترین راهکار برای افرادی است که نیاز مبرم به صافکاری فوری در محل دارند. گاهی برای انجام کمترین مقدار صافکاری و یا رفع خط و خش جزئی، باید حداقل یک روز کاری را به مراجعه صافکاری اختصاص دهند. همچنین مدتی منتظر بمانند تا نوبت به صافکاری و نقاشی خودرویشان برسد. در صورتی که با استفاده از سرویس صافکاری و نقاشی در محل هوم سرویز میتوانید سریعا به خواسته خود برسید.

قیمت صافکاری و نقاشی ماشین در هوم سرویز

قیمت صافکاری و نقاشی در محل در نظر خیلی از افراد نسبت به مراجعه حضوری به ضافکاری ها بسیار بالاتر است. در صورتی که در واقعیت به این صورت نیست. زیرا در خدمات صافکاری و نقاشی در محل هزینه ای به عنوان مالیات و هزینه اجاره مغازه برای استادکار صافکاری ایجاد نمی شود. به همین علت هزینه صافکاری ماشین در محل به عنوان صافکاری و نقاشی ماشین ارزان نیز نامیده می شود.

همانطور که میدانید نمی توان نرخ ثابتی را به عنوان هزینه صافکاری گلگیر یا هزینه شاسی کشی اختصاص داد. زیرا شدت ضربه، نوع برخورد و میزان خرابی به وجود آمده همه و همه بر قیمت صافکاری خودرو در محل تاثیرگذار هستند. اما اگر به دنبال صافکاری نقاشی ارزان در منزل هستید با هوم سرویز همراه شوید.

خدمات صافکاری و نقاشی سیار در تمام مناطق تهران

اگر نیاز به خدمات صافکاری سیار در غرب تهران، خدمات صافکاری سیار در شمال تهران و خدمات صافکاری و نقاشی در محل شرق تهران دارید. میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات صافکاری ماشین در محل توسط بهترین صافکار در تهران و افراد با سابقه کاری درخشان در این زمینه انجام می شود.

همکاران ما در کمترین زمان ممکن پس از ثبت درخواست جهت مشاوره و کارشناسی خودرو با شما تماس خواهند گرفت و به کمک شما خواهند شتافت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi