header

حمل خودرو

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت امداد خودرو در محل، حمل خودرو با انواع یدک کش

شرایط سرویس حمل خودرو

• حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

• نوع خودرو، میزان مسافت و احیانا میزان توقف در میزان تعیین هزینه حمل خودرو تاثیر گذار می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی حمل خودرو

یدک‌کش آنلاین در تهران

ممکن است به هر دلیلی در این لحظه نیاز به کمک گرفتن از امداد خودرو تهران سیار داشته باشید. این چنین امکاناتی موجب رقم زدن آسایش و راحتی برای ساکنین تهران می‌شود. با توجه به حجم درخواست های زیاد در این زمینه، تعداد زیادی شرکت حمل خودرو در سراسر تهران پدید آمده اند. که آمادگی خود را برای جابه‌جایی خودرو در سراسر تهران و به شهرهای دیگر را اعلام می کنند. اما تفاوت هایی که این شرکت ها با هم دارند در کیفیت خدماتی است که ارائه می دهند. در واقع حمل خودرو در تهران و یدک‌کشی خودرو در تهران باید با نهایت دقت انجام شود.

در چه مواردی به خدمات امداد خودرو سیار تهران نیاز است؟

امداد خودرو سیار در تهران باید به وسیله خودروبر های مجهز و مناسب انجام شود. همچنین در صورت نیاز به خدمات تعمیر یا تعویض قطعات بتوانند نهایت رضایت متقاضیان را فراهم آورند.

حمل خودرو دچار نقص فنی شده

اگر یکباره در خیابان های تهران خودروی شما خاموش شده است و روشن نمی شود. مطمعنا اولین اقدامی که به ذهنتان خطور می کند دسترسی به شماره یدک‌کش خودرو تهران است. مهم ترین مسئله ای که در این زمان مطرح می‌شود مسئله زمان بندی حضور یدکش در محل می باشد. حتماً در این مواقع از طریق جستجو در اینترنت به دنبال نزدیک ترین امداد خودرو به خود خواهید بود. اما نکته قابل توجه آن است که باید بتوانید به آنها اطمینان کنید.

حمل خودرو تصادفی در تهران

در پاره ای از موارد در صورتی که شدت تصادف بالا باشد. برای حرکت خودرو و انتقال به تعمیرگاه ها نیاز جرثقیل حمل خودرو است. با توجه به حادثه ایجاد شده باید این کار باید با نهایت دقت و مهارت انجام شود. به این ترتیب از بروز خسارات بیشتر به بدنه خودرو جلوگیری خواهد شد. لذا رعایت تمام نکات مهم و کلیدی در هنگام جابه‌جایی اتومبیل امری بسیار واجب است. کلیه افراد بکسل خودرو در تهران باید به تمام نکات اصولی جابه جایی خودرو آشنایی کامل داشته باشند.

حمل خودرو صفر در تهران

حمل خودرو صفر کیلومتر یکی از حساس ترین اقدامات به شمار می آید. علت حمل خودرو صفر کیلومتر از کمپانی تولید کننده تا نمایندگی ها این مورد است که این خودروها ابتدا باید توسط نمایندگی تحویل گرفته و ضمانت شوند. زیرا در صورت حرکت، نمایندگی خدمات پس از فروش خودرو را قبول نمیکند. نقل و انتقالات خودرو صفر باید به وسیله تریلی و کامیون های دارای رمپ و هیدرولیک انجام شود.

شرکت حمل خودرو باید از روش های ایمن و کاملا مطمئنی استفاده کنند تا کمترین آسیبی به خودرو در طی مسیر وارد نشود.

 انواع ماشین حمل خودرو در تهران 

انواع یدک‌کش ماشین تهران بر اساس نوع خودرو و نوع آسیب به خودرو برای حمل و نقل و جابه‌جایی خودرو استفاده می‌شود. برای یدک‌کش سواری و خودروهایی که وزنشان کم است. می توان به وسیله کشیدن یا بلند کردن قسمت جلویی ماشین آن را به محل مورد نظر انتقال داد. معمولا وسایل نقلیه ای که به عنوان یدک‌کش سواری استفاده می‌شود نیسان یدک‌کش زنجیر دار یا نیسان یدک‌کش چرخگیر دار می باشد. معمولا نمونه یدک‌کش زنجیردار از امنیت پایین تری نسبت به یدک‌کش چرخگیردار برخوردار هستند.

همچنین برای جابه‌جایی خودروهای سنگین از ماشین هایی مانند کامیون، خاور یا کفی خودروبر ایسوزو استفاده می‌شود.

 یدک‌کش خودرو در تهران توسط هوم سرویز

خدمات جابه جایی خودرو در کمترین زمان در تمام مناطق تهران توسط یدک‌کش خودرو در تهران هوم سرویز انجام می‌شود.

در هوم سرویز هدف اصلی رساندن نیروی کمکی به افراد در کمترین زمان ممکن می باشد. امداد خودرو تهران شبانه روزی موجب می‌شود که در هر ساعاتی از شبانه روز افرادی مطمئن و کاملا متعهد در زمان و مکان مورد نیاز شما در محل حضور پیدا کنند. حمل اتومبیل با جرثقیل نیازمند رعایت استانداردهای خاصی میباشد. هدف دیگر خودروبر سیار در تهران انتقال خودرو آسیب دیده به نزدیک ترین محل جهت تعمیر خودرو است.

یدک‌کش خودرو شمال تهران

امداد خودرو شمال تهران هوم سرویز به صورت شبانه روزی در تهران انجام می‌شود. تمام خدمات امدادخودرو در شمال تهران را می توانید به هوم سرویز بسپارید. در صورت مواجه با مناطق شلوغ  تهران اصلا نگران نشوید و سریعا می توانید با همکاران هوم سرویز ارتباط برقرار کنید.

یدک‌کش خودرو غرب تهران

امداد خودرو تهران غرب هوم سرویز آماده ارائه خدمات در کلیه مناطق غربی تهران می باشد. امداد خودرو در جنت آباد، امداد خودرو در پونک، امداد خودرو در اکباتان، امداد خودرو در مرزداران، امداد خودرو در ستاری، امداد خودرو در صادقیه، امداد خودرو در بلوار فردوس و سایر نقاط با بالاترین میزان کیفیت انجام می‌شود.

یدک‌کش خودرو شرق تهران

امداد خودرو تهران سیار شرق هوم سرویز در محدوده تهرانپارس، پیروزی، نیرو هوایی، تهران نو، مجیدیه و شمس آباد و غیره در کمترین زمان ممکن به محل اعزام می شوند.

یدک‌کش خودرو جنوب و مرکز تهران

امداد خودرو جنوب تهران باید توسط راننده های مجرب انجام شود. به علت شرایط بد در جاده های جنوبی و مرکزی تهران باید کمترین آسیبی توسط امداد خودرو سیار تهران  به وسیله وارد نشود. هزینه امداد خودرو در جنوب تهران هوم سرویز بسیار مناسب می باشد و توسط افراد مجرب انجام می‌شود.

قیمت یدک‌کش خودرو در هوم سرویز چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه حمل خودرو با یدک‌کش ماشین تهران به عوامل زیادی بستگی دارد. نوع خودرو از بابت سواری یا سنگین بودن بر قیمت یدک‌کش خودرو در تهران تاثیر گذار می باشد. مقدار مسافتی که نیاز به جابه‌جایی است و همجنین اجرت خودرو یدک‌کش از عوامل تعیین کننده قیمت یدک‌کش خودرو در تهران هستند. جهت اطلاع دقیق از هزینه امداد خودرو در تهران کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما جهت مشاره و اعلام قیمت حمل خودرو در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. و سپس در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi