header

صفرشویی خودرو درمحل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت صفرشویی انواع خودرو در منزل با مواد نانو

شرایط سرویس صفرشویی خودرو

• صفرشویی خودرو شامل کارواش کامل خودرو و جزئیات داخلی و خارجی ماشین به همراه واکس داشبورد و لاستیک، موتورشویی با مواد نانو، شستشوی سقف و ستون، صندلی ها، موکت کف و زیرپایی ها و رودری های خودرو با استفاده از دستگاه وکیوم و نظافت کامل صندوق عقب می باشد و بر حسب نیاز مشتری می تواند شامل واکس بدنه، واکس چرم، واکس بک تو بلک و همچنین نظافت و ضدعفونی تهویه خودرو شود. خدمات بیشتر به صورت مجزا محاسبه و قبل از مراجعه همیار اعلام خواهد شد.

• ابتدا خودروی شما بازرسی شده، سپس تمامی قسمت ها و درزهای ماشین تمیز خواهد شد، همیاران از تجهیزات پیشرفته و مواد تمیز کننده مناسب و با بالاترین کیفیت استفاده می کنند.

• این سرویس شامل خدمات متفاوت دیگری همچون ترمیم رنگ، پولیش، واکس زدن، شستشوی کفی و تمیز کردن موتور بر حسب درخواست مشتری نیز می تواند باشد.

• حتی المقدور یک متر از اطراف ماشین، فضا برای انجام کار توسط همیار وجود داشته باشد.

• نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای تحت عنوان انعام وجود ندارد.

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

• حضور مشتری محترم در محل ماشین الزامی نیست ولی لطفا قبل از شروع به کار همیار مطمئن شوید اشیاء و اجسام با ارزش از خودرو خارج شده باشد.

• جهت ارایه سرویس بهتر از سمت سامانه هوم سرویز ترجیحا از روز قبل سرویس صفرشویی خودرو را رزرو نمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی صفرشویی خودرو

صفرشویی خودرو در محل چیست؟

افرادی که بیشتر ساعات خود را روزانه در خودروی خود سپری می‌کنند، کاملاً معنای صفرشویی ماشین در محل را درک می‌کنند. در کل تفاوت‌های زیادی بین شستشوی معمولی و صفرشویی ماشین در محل وجود دارد. در شستشوی معمولی، قسمت داخلی خودرو فقط جارو زده می‌شود و بیرونی خودرو شسته می‌شود. اما در صفرشویی خودرو شما در نهایت ماشینی به تمیزی و زیبایی روز اولی که خریداری کرده‌اید را تحویل می‌گیرید.

صفرشویی ماشین چگونه است؟

نحوه صفرشویی خودرو به این صورت است که تمام قسمت‌های داخلی با اسپری صفرشویی داخل خودرو به‌خوبی شسته می شوند. همچنین در صفرشویی داخل خودرو تمام قطعات داخلی خودرو مانند صندلی، سقف و داشبوردها با مواد شوینده کاملاً سازگار با جنس آنها شسته خواهند شد. همچنین در نهایت با استفاده از دستگاه نانو و بخارشو تمام لکه‌ها از بین خواهند رفت.

صفرشویی داخلی خودرو در محل شامل شستشوی موتور ماشین نیز می‌شود. همچنین برای زیبایی و جهت افزایش مدت‌زمان تمیز بودن بدنه ماشین در صورت تمایل مالکین خودرو، خدمات پولیش و واکس ماشین نیز انجام خواهد شد.

صفرشویی خودرو در محل یا در کارواش کدام‌یک؟!

صفرشویی خودرو در منزل یک روش نوین و بسیار کارآمد در بین شلوغی‌ها و درگیری‌های روزمره افراد می‌باشد. اکثر افراد رفتن به کارواش را به علت شلوغی خیابان‌ها و معطل شدن در صف های شستشوی ماشین به تعویق می‌اندازند. در نهایت نیز ممکن است ادعا کنند آن کیفیت نهایی که مدنظرشان بود را دریافت نکرده‌اند!

اما زمانی که صفرشویی خودرو در محل را انتخاب می‌کنید. می‌توانید در کنار رسیدگی به سایر امور روزمره‌تان به نظافت خودروی خود نیز رسیدگی کنید. همچنین می‌توانید مطمئن باشید که صفرشویی ماشین در منزل شما با دقت عمل بیشتر و مدت‌زمان مشخص بدون معطلی انجام می‌شود.

صفرشویی خودرو تهران

صفرشویی کامل خودرو در تهران راهکار بسیار مؤثری در سالم نگه‌داشتن اجزای داخلی خودرو می‌باشد. در تهران با توجه به آلودگی هوا ماشین‌ها همیشه در معرض دوده هستند. شاید جالب باشد بیان کنیم که انباشته شدن دوده و خاک در اجزای موتور خودرو می‌تواند بازدهی موتور را کاهش دهد. از این رو خدمات صفرشویی خودرو تهران و موتورشویی می‌تواند عامل مؤثری در افزایش طول عمر قطعات داخلی خودرو باشد.

صفرشویی ماشین در تهران از فرسایش اجزای داخلی خودرو جلوگیری می‌کند. یکی از عواملی که می‌تواند راحتی را برای سرنشینان خودرو فراهم آورد تمیزی محیط داخلی خودرو است. صفرشویی داخل خودرو موجب می‌شود که هرگونه آلودگی از درز و لابه‌لای غیرقابل‌دسترس در خودرو کاملاً پاک شود.

مرکز تخصصی صفرشویی خودرو در تهران

دیتیلینگ خودرو نام دیگر صفرشویی خودرو است. امروزه مراکز زیادی هستند که ادعای دیتیلینگ تخصصی در تهران را دارند.

اما در واقع نظافت و تمیز کردن خودرو در این روش باید بسیار تخصصی و حرفه‌ای انجام شود. تا بتواند زیبایی خودرو را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد. مرکز تخصصی صفرشویی خودرو هوم سرویز با کادر تخصصی و حرفه‌ای خود آماده ارائه خدمات تخصصی دیتیلینگ خودرو در تهران هستند. برای خیلی از افراد به‌ویژه آقایان نگه‌داری از ماشین در بهترین حالت بسیار حائز اهمیت است. بهترین راهکار در راستای رسیدن به این هدف استفاده از خدمات صفرشویی خودرو در تهران هوم سرویز است.

صفرشویی خودرو شمال تهران

مرکز تخصصی صفرشویی خودرو در شمال تهران هوم سرویز آماده ارائه خدمات با تجهیزات حرفه‌ای و پیشرفته هستند. در صفرشویی شمال تهران از دستگاه شستشوی نانو و بخارشوی صنعتی جهت شستشو صندلی و سقف ماشین استفاده می‌شود. همچنین با استفاده از دستگاه بخار تمام محیط داخلی خودرو را کاملاً ضدعفونی می‌شود.صفرشویی خودرو غرب تهران

صفرشویی خودرو در غرب تهران توسط کارواش سیار، برخلاف نظر خیلی از افراد هزینه‌های کمتری را شامل می‌شود. زیرا کارواش‌ها برای پوشش هزینة مکان خود ممکن است هزینه‌های بالاتری به‌عنوان نرخ صفرشویی خود در نظر بگیرند. اما درصورتی‌که با استفاده از خدمات صفرشویی اتومبیل غرب تهران می‌توانید از کیفیت بالا و هزینه های به‌مراتب کمتری برخوردار شوید.

صفرشویی خودرو شرق و جنوب تهران

استفاده از خدمات صفرشویی خودرو در منزل هوم سرویز موجب می‌شود که بدون پرداخت هزینه‌های اضافی و یا انعام در هر مکانی که مد نظرتان است از خدمات صفرشویی خودرو در شرق تهران بهره‌مند شوید. همچنین سرعت عمل بالا و استفاده از مواد شوینده ی متناسب با جنس داخلی خودرو سبب می‌شود که هیچ‌گونه آسیبی به ماشین وارد نشود.

هزینه صفرشویی خودرو در هوم سرویز

قیمت صفرشویی خودرو بسته به نوع مدل خودرو تغییر می‌کند. به طور مثال قیمت صفرشویی پراید با قیمت صفرشویی سمند متفاوت است. همچنین خدمات جانبی زیادی می‌تواند یه صفرشویی اضافه یا کم شوند. که همه بر قیمت صفرشویی تهران تأثیرگذار هستند. زیرا برای هر نوع از خدمات در صفرشویی خودرو در منزل به تجهیزات و محلول صفرشویی خودرو مجزا نیاز است. که با توجه به مدل خودرو و جنس اجزای داخلی خودرو باید انتخاب و استفاده شوند.

قیمت صفرشویی ماشین در منزل هوم سرویز برای انواع ماشین ها به صورت مجزا تعیین شده است. همچنین در صورتی که به خدمات جانبی بیشتری نیاز پیدا کنید می‌توانید به صورت رایگان از هوم سرویز قیمت بگیرید. در صورت استفاده از خدمات صفرشویی در محل هوم سرویز نیاز به پرداخت هیچ‌گونه هزینه اضافی ایاب‌وذهاب و یا انعام نمی‌باشد. صرفاً قیمت صفرشویی ماشین در محل را پرداخت خواهید نمود.

دیتیلینگ خودرو در محل توسط تیم حرفه‌ای هوم سرویز

کلام آخر اینکه اگر به خودرو خود اهمیت می‌دهید و مایلید که همیشه ظاهر زیبایی داشته باشد. باید سالی چند بار را به صفرشویی ماشین در منزل یا هر مکان دیگری اختصاص دهید. زیرا انجام مرتب صفرشویی داخل ماشین موجب می‌شود که هیچ نوع آلودگی بر روی سطوح داخلی و خارجی ماشین شما باقی نماند. زیراکه این آلودگی‌ها موجب آسیب دائمی به رنگ بدنه یا اجزای داخلی خودروی شما خواهند شد.

جهت استعلام قیمت و هماهنگی های لازم کافیست به‌صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمتر از یک ساعت جهت مشاوره و اعلام قیمت نهایی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi