header

پرده شویی و خشکشویی پرده

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت پرده شویی و خشکشویی انواع پرده کاملا تضمینی

شرایط سرویس پرده شویی

• پرده به صورت بسته بندی شده تحویل شما خواهد شد.

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​

• سرویس پرده شویی شامل هزینه ایاب و ذهاب نمی شود.

• مشتری گرامی در صورت نیاز به باز و بسته کردن پرده لطفا چهار پایه مناسب در دسترس باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی پرده شویی

شستشوی انواع پرده در تهران

پرده شویی یکی از مهمترین عوامل در حفظ زیبایی و افزایش طول عمر پرده محسوب می شود. معمولا با نزدیک شدن به عید و پروسه خانه تکانی عید پرده شویی در ابتدای لیست افراد قرار میگیرد. با توجه به هزینه های بالای خرید و دوخت پرده، شستشوی پرده در تهران و جستجوی یک شرکت خشکشویی پرده و پرده شویی کار آسانی نیست. خیلی از افراد خودشان اقدام به شستشوی پرده در منزل میکنند. به همین جهت ما در ادامه راهکارها و روش های شستشوی  انواع پرده زبرا، لووردراپه و شستشو پرده حریر، مخمل و را توضیح میدهیم.

شستشوی شید

در هنگام تولید و ساخت پرده های شید و زبرا یک لایه پوشش آهار از جنس پی وی سی روی پارچه زده می شود. تا از جذب گرد و غبار اضافی به بافت پارچه جلوگیری شود و قوام واستحکام پارچه نیزحفظ شود. ازین رو روش شستشو پرده شید و شستشوی پرده زیرا باید تحت شرایط خاص انجام شود تا به بافت پارچه آسیب نرسد و پرده شید دفرمه نشود.

روش شستن پردهای زیرا و شید

ابتدا برای شستن پرده زبرا را تا آخرین مرحله ممکن باز کنید. سپس با جارو برقی دور آرام تمام گرد و غبارهای روی پرده را بردارید. سپس محلول صابون و آب ملایم بدون مواد سفید کننده اسیدی تهیه کنید. با استفاده از اسفنچ به صورت چپ و راست روی پرده بکشید تا به پایین برسید. در صورت وجود لکه از لکه بر پارچه استفاده کنید. سپس با یک پارچه مرطوب و تمیز طی چند مرحله به شستشوی زبرا بپردازید تا چرک مرده به طور کامل خارج شود.

مدل دیگر شستشوی پرده شید خارج کردن کامل پرده زبرا از قاب میباشد.معمولا برای فضاهایی مانند آشپزخانه هر 6 ماه یکبار را باید به شستن پردهای زبرا اختصاص داد. پرده های زبرا را بعد از باز کردن باید ر یک محلول ملایم به صورت صاف قرار داد و پس از خیس خوردن شروع به شستشو کرد. و پس از شستشو پرده زیرا را در محیطی به صورت صاف آویزان نمود تا خشک شود. البته نحوه نصب پرده شید کمی دشوار است که باید در هنگام خارج کردن از قاب دقت نمود تا همان مراحل را در هنگام نصب مجدد اجرا کرد.

شستشوی پرده های توری

بهترین راه در نحوه ی شستشوی پرده حریر عدم استفاده ار سفید کننده های اسیدی میباشد. چون باعث کدر شدن پارچه و شل شدن کلی آن یا به اصطلاح کش آمدن پرده توری می شود.
بهترین راه قبل از شستشوی پرده توری این است که ابتدا با یه پارچه نمدار خاک های اضافی از روی پرده براشته شود. سپس پرده را در محلول سرکه و نمک و جوش شیرین که از جمله سفید کننده های طبیعی می باشند ، قرار دهید. تا برای چند ساعت خیس بخورد.
اینکار علاوه بر اینکه باعث هرچه بیشتر تمیز شدن پرده های منزل شما می شود. موجب از بین رفتن قارچ یا کپک احتمالی نیز خواهد شد.
بیشتر تاکید به شستشوی پرده توری با دست می باشد ولی اگر به هر دلیلی مقدور نیست میتوانید از ماشین لباسشویی با مقدار پودر کم و مدت زمان کم نیز استفاده کنید.
در مرحله آخر شستن پرده حریر، برای جلوگیری از چروک شدن پرده در انتهای پروسه پرده شویی ، بهترین راه نمدار آویزان کردن پرده می باشد.

نحوه شستشو پردهای حریر

نحوه شستشو پرده حریر کاملا مانند شستشوی پردهای توری میباشد. تنها تفاوت آنها بافت نرم تر پرده های حریر است. اگر مایل به شستن پرده حریر در ماشین لباسشویی هستید باید چند نکته اساسی را رعایت کنید. زیرا پرده ممکن است چرک مرده شود و تغییر رنگ بدهد.

ابتدا پرده حریر را در آب ولرم رو به سردی، غوطه ور کنید. قبل از شستشو پرده برای چند دقیقه اجازه دهید پرده در آب خیس بخورد. شستن پرده حریر سفید کمی از شستشو پرده حریر رنگی سخت تر است و باید با دقت بیشتری انجام شود. باید طی چندین مرحله آب را عوض کرد تا گرد و خاک پرده  به خوبی خارج شود. و سپس باید محلول صابون بچه را اضافه کرد.دقت کنید که محلول پاک کننده پرده حریر باید بسیار ملایم باشد و اصلا نباید در طی شستشو پارچه را چنگ بزنید.

پس از آبکشی مرحله آخر، سفید کردن پرده های توری و حریر مقداری سرکه در آب سرد بریزید و پرده را در آب فرو ببرید این کار موجب درخشان تر شدن پرده می شود.

شستن پارچه مخمل

پرده های مخمل یکی از پر طرفدارترین پرده های خانواده های ایرانی است. که معمولا به صورت پرده پانچی، پرده پلیسه ای برای اتاق خواب یا پذیرایی استفاده می شود. زیبایی پرده های پارچه مخمل به علت حالت آهاردار پارچه میباشد. ازین رو باید در شستشوی پرده مخمل بسیار دقت نمود. تا زیبایی پارچه حفظ شود. شستشو پرده مخملی به دو صورت دستی و با ماشین لباسشویی قابل انجام است. پیشنهاد می شود در صورت وجود لکه ابتدا لکه ها با دست و محلول پودر صابون پاک شود . سپس به لباسشویی انتقال دهید.

پرده مخمل به دلیل ضخامت و نوع بافت پارچه، سنگین است. از این رو شستشوی پرده در منزل ممکن است که کمی سخت و سنگین باشد. ما پیشنهاد میکنیم برای راحتی و اطمینان خاطر بیشتر، شستشوی پرده مخمل خود را به مراکز خدمات پرده شویی و خشکشویی پرده بسپارید.

شستشوی لووردراپه و پرده کرکره ای

در شستشوی پرده لوردراپه  و شستشوی پرده کرکره نیز حفظ حالت پرده، پس از شستشو بسیار حائز اهمیت است. این نوع پرده بیشتر مورد استفاده در دفاتر و ادارات است. به همین علت نیاز بیشتری به شستشوی پرده لووردراپه میباشد.. برای هرچه بیشتر صرفه جویی در وقت و هزینه بهترین راهکار خشکشویی پرده است.
در شستشوی پرده لوردراپه در خانه ابتدا سعی کنید خاک و آلودگی را از بین ببرید و بعد در محلول پودر و آب بخیسانید، سپس با بک برس نرم به طوری که آهار پرده از بین نرود اقدام به شستشوی پرده کرکره ای کنید. سعی کنید در یک جهت برس یا اسفنج را بکشید. تا لک های روی پرده ازبین برود . سپس در حالت نمدار آویزان کنید تا حالت پرده خراب نشود.
روش دیگر پرده را به صورت منظم در کنار هم رول کنید و در یک روبالشی که بلا استفاده است، بگذارید  و در لباسشویی بیندازید. در این صورت خیالتان راحت باشد که هیچ ایرادی به پرده وارد نمی شود. درجه لباسشویی را حداکثر در 40 درجه نگهدارید و نگذارید که لباسشویی پرده را خشک کند. پرده را خارج کنید و به صورت خیس آویزان کنید تا چروک نشود.
در صورتی که پرده در جایی به غیر از منزلتان هست و دسترسی به لباسشویی ندارید. از خدمات آنلاین شستشوی پرده استفاده کنید. قیمت شستشوی لوردراپه در مقایسه با نتیجه نهایی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.
.

قیمت شستشوی پرده

قیمت پرده شویی و قیمت شستشوی پرده لووردراپه به نوع مدل پرده و متراژ پرده بستگی دارد. پرده ها چون امروزه به عنوان یکی از گرانترین لوازم و اسباب خانه به شمار میروند. از این رو برای پرده شویی باید مطمئن شوید به یک شرکت خدماتی معتبر می سپارید. اندازه و ابعاد پرده ازعوامل موثر بر هزینه شستشوی پرده است. همچنین هرچه تعداد پرده ها بیشتر باشد یا هرچه پرده بزرگتر باشد قیمت خشکشویی پرده نیز بیشتر می ­شود.

شرکت شستشوی پرده هوم سرویز

شرکت پرده شویی هوم سرویز دارای امکانات لازم و با کیفیت برای شستشو و خشکشویی انواع پرده می باشد. همچنین همیاران هوم سرویز دانش لازم برای به کارگیری استفاده مواد شوینده متناسب با جنس پارچه پرده ای را دارا میباشند. که مشکلی به جنس و طرح پارچه پرده ای وارد نشود. همچنین کادر شستشوی پرده آموزشهای لارم در جهت بازکردن و نصب مجدد انواع پرده را دیده اند و با خیال راحت پرده هایتان را باز و در نهایت در سر جای خود قرار خواهند داد.

ثبت درخواست شستشوی پرده در تهران

برای نظافت و خدمات پرده شویی تهران میتوانید به راحتی در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. و اقدامات لازم جهت باز کردن پرده و انتقال به خشکشویی انجام شود. پرده ها در نهایت شسته و اتو کشیده تحویل شما داده خواهد شد. در صورت نیاز نصب پرده ها نیز توسط همیاران ما انجام خواهد شد. خدمات خشکشویی پرده تهران در تمامی نقاط با نرخ ثابت ارائه می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi