header

نظافت دوره ای منزل و محل کار

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت استخدام نظافتچی آقا و خانم به صورت دوره ای یا ممتد

شرایط سرویس نظافت منزل و محل کار دوره ای

• توجه: برای ثبت سرویس موردی حتما از سرویس "نظافت منزل و محل کار" استفاده کنید.

• خدمات نظافت دوره ای شامل نظافت کامل منزل و محل کار شما به صورت ادواری و در بازه زمانی مشخص توسط همیار ثابت انتخابی شما می شود و نیاز نیست که هر بار برای ثبت سفارش در سامانه هوم سرویز سفارشی ثبت نمایید. در این نوع سرویس ها حتما با شما قراداد منعقد خواهد شد.

• پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

• با توجه به نیازهای متفاوت شما و خدمات قابل ارائه قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

• در سرویس های ساعتی میزان ساعت کمتر از 8 ساعت، هزینه معادل 8 ساعت محاسبه می شود.

• در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

• پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات نظافت دوره ای قرارداد رسمی منعقد نمایید.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل هیچگونه پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نظافت منزل و محل کار دوره ای

توجه: برای ثبت سرویس موردی حتما از سرویس "نظافت منزل و محل کار" استفاده کنید.


نظافت منزل و محل کار دوره ای چه تفاوتی با نظافت فوری منزل دارد؟

منظور از نظافت دوره ای منزل و محل کار استخدام فرد ثابتی میباشد که در بازه های زمانی مشخص و ساعات معین در محل حضور پیدا کند. بعضی از مشتریان از نحوه ی عملکرد یک نیروی نظافتچی خانم یا نیروی نظافتچی آقا رضایت دارند و مایلند همان شخص تایید شده به طور ممتد برای کار نظافت در منزل تهران حضور پیدا کنند. دراین صورت قراردادی بین کارفرما و نیروی نظافتی تحت نظر شرکتهای خدماتی منعقد می شود. تا همه کارها براساس روال انجام شود. تفاوت این عملکرد با نظافت فوری منزل در این است که برای استخدام کارگر آقا یا کارگر خانم برای نظافت فوری منزل هر بار باید ثبت سفارش انجام شود و امکان دارد افراد جدیدی طی هر سفارش فرستاده شوند ولی در نظافت دوره ای این افراد ثابت هستند و گویی به استخدام دائم شما در آمده اند.

بهترین نظافت منزل به کمک نیروی نظافتچی خانم و آقا انجام دهید

امروزه با توجه به مشغله های زیاد انجام تمامی اقدامات مربوط به خانه کار راحتی نیست. کمتر افرادی را میتوانید پیدا کنید که خودشان از پس تمام امور مربوط به تمیزکاری خانه بر بیایند. چون زمان کافی در دست نیست تا افراد هم تمام و کمال به امور مربوط به نظافت منزل و بیرون از منزل برسند. ازین رو کار نظافت در منزل و محل کار به صورت یک حرفه مشخص تبدیل شده است . که افراد واجد شرایط به ارائه خدمات نظافت منزل و محل کار مشغول هستند. بهترین نظافت منزل را با  میتوان به کمک به کمک نیروی نظافتچی آقا یا خانم به راحتی انجام داد.

نظافت شرکت به کمک نیروی نظافت محل کار دوره ای

بهترین کاربرد نیروی نظافتچی آقا جهت نظافت شرکت ها و نظافت اداری میباشد. زیرا شرکت ها با توجه به تردد زیاد معمولا در بازه های زمانی کوتاه تری باید تمیزکاری انجام دهند. اما خوب شاید هر بار پیدا کردن یک فرد کار راحتی نباشد. بدین ترتیب افراد اقدام به استخدام نیروی نظافتچی شرکت آقا مطمئن می کنند. که به صورت هر روزه  یا هر چند روز یکبار به محل مورد نظر بیایند و امور مربوطه را انجام دهند.

نظافتچی آقا آماده به کار معمولا برای نظافت راه پله و مشاعات و نظافت ساختمان اداری درخواست داده می شود. این افراد آموزش های لازم را در جهت نظافت اداری و اماکن عمومی را دیده اند و میتوانند بهترین نظافت شرکت را در کمترین زمان ممکن ارائه دهند.

نظافتچی خانم در تهران

نیروی نظافتچی خانم در تهران آماده ارائه خدمات نظافت منزل به صورت روزانه و دوره ای میباشند. امروزه شرکت نظافتی زیادی در سطح تهران فعالیت دارند. اما تعداد کمی از آنها هستند که همواره افراد معتبر و آموزش دیده را برای انجام امور نظافت منزل را در اختیار داشته باشند. در صورتی که به نظافتچی خانم در تهران نیاز دارید که به صورت ممتد و یا هفته ای برای انجام امور منزل در کنار شما باشند. باید افرادی را مطمئن و آشنا به امور منزل داری را در اختیار داشته باشید. تا بتوانید با خیال راحت هم از نظر اخلاقی و هم از نظر کیفیت انجام کار به آنها اعتماد کنید.

ویژگی کارگر خانم برای نظافت منزل تهران

یا یک سرچ ساده در اینترنت شما با لیست طول و طویلی از افراد و شرکت های نظافتی مواجه خواهید شد. اما خوب همیشه نگرانی هایی از بابت استخدام کارگر نظافت خانم یا آقا وجود دارد. در واقع اینکه شما یک فرد غریبه را به محیط زندگی خود وارد کنید یک ریسک محسوب می شود. اما خوب چگونه می توان ریسک انتخاب کارگر نظافت آقا یا خانم را کاهش داد؟!

یا باید از افرادی کمک بگیرید که دوستان یا همکارانتان به شما معرفی میکنند یا باید شرکت خدماتی نظافتی مطمئن را جستجو کنید. بدین ترتیب تاییدیه این شرکت خدماتی نظافتی دلیلی بر معتمد بودن و مهارت این افراد می باشد. ویژگی های بارزی که باید کارگر خانم برای نظافت منزل تهران دارا باشد عبارت اند از :

  • کارگر نظافت منزل خانم و آقا باید مهارت کافی در امور مربوط به منزل را دارا باشد
  • نظافتچی خانم یا آقا باید مورد اطمینان باشد.
  • کارگر نظافت منزل آقا و خانم باید وقت شناس باشند و دقیقا در ساعات مد نظر در محل حضور پیدا کنند.
  • نظافتچی منزل باید ظاهر آراسته و منظمی داشته یاشد.
  • و در نهایت نظافتچی منزل باید به خواسته و نظرات کار فرما کاملا احترام بگذارد و تمامی تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری انجام دهد.

کار نظافت منزل در تهران را به هوم سرویز بسپارید

استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل را به هوم سرویز محول کنید. در واقع شما با پرس و جو نمی توانید مطمئن ترین و با مهارت ترین فرد را انتخاب کنید. اما می توانید با انتخاب هوم سرویز مسئولیت را از دوش خود بردارید. هوم سرویز با استخدام گروهی مجرب و کارآزموده آماده اعزام کارگر فوری نظافت، یا کارگر نظافت دوره ای میباشد. تمامی نیروهای نظافتچی آقا و خانم دارای سابقه فعالیت تایید شده هستند و تحت تضامین مطمئن میباشند. همچنین این افراد هیچ گونه سوسابقه کیفری ندارند و کاملا قابل اطمینان هستند.  

تعرفه نظافت منزل دوره ای چگونه محاسبه می شود؟

قیمت نظافت دوره ای منزل همانطور که از نام آن نیر مشخص است چون به صورت ادواری انجام می شود به دو صورت قابل محاسبه است. در صورتی که معیار کار ساعت کار نظافتچی منزل یا محل کار باشد. دستمزد کارگر نظافت منزل مبنای کار 8 ساعت قرار میگیرد. اما اگر مبنای کار پایان دوره باشد. دستمزد کارگر نظافت منزل بر اساس نوع انتظارات و توقع شما مبلع تعیین می شود وبه شما اعلام می شود و در صورت رضایت قراردادی بین شما و نیروی نظافتی منعقد می شود. که تحت این قرارداد طرفین ملزم به انجام مفاد قرارداد هستند.

کار نظافت منزل در سراسر تهران به کمک نیروهای زبده هوم سرویز

در تمام مناطق تهران از جمله  نیروی نظافت منزل غرب تهران ، نیروی نظافت منزل شرق تهران، نیروی نظافت منزل مرکز تهران و نیروی نظافت منزل شمال تهران در مناطقی چون نیاوران ولنجک و غیره نیروهای زبده آماده ارائه خدمات نظافت فوری و دوره ای یا دائمی تحت نظر شرکت هستند. در واقع اگر به دنبال فردی مطمئن هستید تا همیشه کارهایتان را به بهترین نحو ممکن انجام شود میتوانید زیر نظر شرکت نظافتی هوم سرویز اقدام به استخدام نیروی نظافتی کنید. بدین ترتیب در تمام دوره ی فعالیت این اطمینان را دارید که این افراد کاملا تایید شده هستند و امکان انجام هیچ گونه خبط و خطایی را ندارند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi