header

اعزام مهماندار خانم و آقا

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت اعزام نیروی پذیرایی خانم و آقا حرفه ای

شرایط سرویس پذیرایی از مهمانان

• سرویس پذیرایی مهمان توسط مهمانداران آموزش دیده و با لباس فرم مهماندار انجام می شود.

• مشتری گرامی جهت هماهنگی هر چه بهتر سفارش اعزام مهماندار مد نظر را 24 ساعت زودتر ثبت نمایید.

• تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

• سرویس پذیرایی شامل پذیرایی از مهمانان، سرو غذا، میوه، شیرینی و نوشیدنی، چیدمان میز، امور تشریفات مهمانی و شستشوی ظروف می باشد.

• سرویس تشریفات به صورت روزانه می باشد.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 50 هزار تومن می گردد.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی پذیرایی از مهمانان

خدمات پذیرایی و تشریفات

برپایی جشن ها و مراسمات در تهران می تواند بسیار با شکوه تر و تشریفاتی تر برگزار شود. اگر با برنامه ریزی درست تمام اقدامات پیش بروند. بعضی از میزبانها تمام مقدمات جشن ها و مهمانیها را به بهترین نحو ممکن فراهم میکنند اما در تمام طول مهمانی در حال پذیرایی مراسم هستند. و در نهایت هیچ چیزی از مهمانی عایدشان نمی شود الا خستگی!

مراسم و مهمانی ها همیشه با شلوغی و سروصدا همراه است. درمیان این هیاهو و شلوغی پذیرایی از مهمان ها می بایست به نحوی شایسته صورت بگیرد. که گاهی ارائه خدمات پذیرایی و تشریفات مجالس از عهده صاحب مجلس به تنهایی خارج است. شاید تصور کنید که خرید میوه و شیرینی یا تهیه لوازم پذیرایی به تنهایی کافی است دیگر می توان یک مهمانی بدون نقص را برگزار کرد. اما واقعا کافی نیست مهماندار خانم یا مهماندار آقا مکمل تمام اقدامات ذکر شده است...

باید قبل از شروع مراسم و مهمانی فکر همه چیز را کرده باشید. یکی از مواردی که اغلب فراموش می شود و کمتر مورد توجه قرار می گیرد نحوه پذیرایی از مهمان هاست.  کمک گرفتن از نیروی پذیرایی ماهر یکی از مواردی هست که مهمانی را هم برای میزبان و هم برای مهمانها زیباتر و دلنشین تر خواهد کرد.

استخدام نیروی پذیرایی از مجالس

در گذشته افرادی که از قدرت مالی بهتری برخوردار بودند، فقط به استخدام نیروی پذیرایی از مجالس می پرداختند. این خدمه پذیرایی همان نیروی خدماتی نظافتی بودند که به عنوان نیروی پذیرایی از مهمانان هم فعالیت میکردند. متاسفانه این افراد آموزش خاصی نداشتند و همه چیز باید به آنها گوشزد میشد.

با گذر زمان خدمات پذیرایی در مجالس به یک کار تشریفاتی تبدیل شد. و وظایف نیروی خدماتی و نیروی پذیرایی از هم جدا شدند. امروزه در ابتدای تهیه تدارکات مهمانی، درخواست کارگر برای پذیرایی یا مهماندار خانم و مهماندار آقا در راس لیست افراد قرار میگیرد. پذیرایی از مهمانان یکی از مهمترین قسمت های برگزاری یک مهمانی محسوب میشود . استخدام نیروی پذیرایی آموزش دیده و ماهر نهایت رضایت مهمان و میزبان را به همراه خواهد داشت.

نیروی پذیرایی خانم

نیروی پذیرایی خانم تعلیم دیده و آشنا با اصول مهمانداری و آداب پذیرایی میداند دقیقا چگونه در مهمانی ها و مراسم رفتار کند و از مهمانان پذیرایی کند. اینکه میزبان مداوم مواردی را به نیروی پذیرایی خانم گوشزد کند از ایرادات شایعی میباشد که افراد ناوارد همواره با آن درگیر هستند. برای خدمات پذیرایی در منزل و خدمات پذیرایی مجالس که به سفره آرایی و سلیقه بیشتری در کار نیاز است. نیروی پذیرایی از مهمانان خانم پیشنهاد میشود.

نیروی پذیرایی آقا

انتخاب مهماندار خانم یا مهماندار آقا کاملا سلیقه ای و بر اساس درخواست مشتری صورت میگیرد. معمولا برای پذیرایی از مهمانان در مجالس ترحیم و پذیرایی مجالس کاری، از مهماندار آقا یا نیروی پذیرایی آقا کمک گرفته میشود.

در صورتی که مجلس بزرگی را در پیش رو دارید به هردو کارگر برای پذیرایی از مهمانان نیاز دارید. مهماندار خانم برای انجام کارهای  پذیرایی داخل مجلس استفاده میشود. از مهماندار آقا برای خوشامد گویی، کمک به مهمانان و پاسخ به درخواستشان و معرفی به صاحبان مجلس کمک گرفته میشود.

کمک به حمل و نقل وسایل مانند میز وصندلی و کمک به افراد سالمند برای جابجایی بر عهده نیروی خدماتی جهت پذیرایی آقا میباشد.

نیروی پذیرایی تالار

اغلب در مجالس بزرگ به چند مهماندار خانم و آقا و نیروی پذیرایی تالار به طور هم زمان نیاز است.لازم است تا یک مهماندار کنار ورودی سالن پذیرایی بایستد. تا در هنگام ورود مهمان ها با خوشرویی مهمانان را راهنمایی کند. شاید برخی از مهمان ها با سالن و فضای مهمانی غریبه باشند و نیاز به راهنمایی داشته باشند. هرگز ورودی را بدون مهماندار مجالس رها نکنید.

چنانچه برخی از مهمانان نیاز به کمک داشتند این وظیفه خدمه پذیرایی است که به آنان کمک کند. برای مثال مهماندار باید به  افراد سالمندی که در راه رفتن مشکل دارند و یا از عصا و ویلچر استفاده می کنند کمک کنند. و تا میز پذیرایی همراهی شان کند. بهتر است مهماندار مجالس ، تردد بیش از حد لزوم نداشته باشد به این ترتیب باید تنها در مواقع لزوم برای پذیرایی به مهمانان حاضر شوند و مراجعه بیش از حد به میز مناسب نمی باشد.

چرا نیروی خدمات پذیرایی هوم سرویز را انتخاب کنیم؟

نیروی خدمات پذیرایی هوم سرویز دارای ظاهر مرتب و لباس و پوشش کاملا آراسته میباشند. آراسته و شیک بودن خدمه پذیرایی اولین و یکی از مهمترین شرایط استخدام نیروی پذیرایی در هوم سرویز میباشد.

مهماندار مجالس  هوم سرویز همه آموزش دیده هستند و کاملا با آداب پذیرایی ازمهمان و مهمانداری و تشریفات آشنایی کامل دارند. مهماندار خانم هوم سرویز با لحن کوتاه و مودبانه با مهمانان برخورد میکنند. احترام به کارفرما و مهمانان از اصول مهم نیروهای پذیرایی هوم سرویز میباشد.

و در پایان باید با خوشرویی مهمانان را بدرقه کرده و کار را طبق خواسته مشتری که از ابتدا بیان شده است، به اتمام برسانند.

قیمت خدمات پذیرایی در هوم سرویز

قیمت نیروی خدمات پذیرایی در هوم سرویز برای 4 ساعت اول مبلغ ثابتی تعیین شده است. چنانچه مهمانی در کمتر از 4 ساعت نیز به اتمام برسد، هزینه مهماندار خانم یا آقا یا هزینه پذیرایی از مجالس همان مبلغ ثابت می باشد. برای ساعت های بیشتر از 4 ساعت مبلغ ثابتی به ازای هر ساعت اضافه تعیین شده است. که در سامانه هوم سرویز مبالغ دقیق ذکر شده است.

قیمت خدمات پذیرایی در ساعات بعد از 9 شب شامل هزینه ایاب و ذهاب کارگر خانم جهت پذیرایی نیز می شود. به راحتی میتوانید با ثبت سفارش در هوم سرویز از مبالغ دقیق کارگر خانم یا آقا جهت پذیرایی مطلع شوید.

اعزام مهماندار خانم و آقا در کمترین زمان ممکن

پذیرایی از جشن ها و مراسم خود را به شرکت خدماتی نظافتی هوم سرویز بسپارید. اعزام مهماندار خانم جهت پذیرایی از مراسم، همایش ها، مجالس رسمی و میهمانی ها، سمینارها و غرفه های نمایشگاهی یکی از خدمات شرکت هوم سرویز برای آسایش هموطنان تهرانی در همه مناطق است . امکان اعزام مهماندار خانم جهت پذیرایی به صورت ساعتی و پاره وقت نیز وجود دارد همه نیروهای خدماتی پذیرایی تعلیم دیده بوده و از رضایت نامه برخوردار می باشند.  شما میتوانید صفر تا صد مجالس و مهمانیهای خود را به ما بسپارید و از مهمانیهایتان نهایت لذت را ببرید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi