header

سرویس شیشه بری و آینه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت شیشه بری و آینه

شرایط سرویس شیشه بری و آینه

• همیار می بایست ابتدا محل مورد نظر را بررسی و اندازه گیری نماید و سپس شروع به انجام کار نماید.

• تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• قیمت شیشه و آینه بر اساس ضخامت آن متفاوت می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

شیشه بری و آینه کاری در سراسر تهران توسط هوم سرویز انجام میگیرد:

با توجه به احاطه شدن قسمت بالایی از فضای منازل و محل کار از شیشه، ما همیشه با صحنه هایی از شکسته و یا ترک دیدن شیشه های اطرافمان مواجه میشویم. قسمت بالایی از نگرانی از شکسته شدن شیشه، علاوه بر هزینه ایجاد شده به علت جایگزین کردن شیشه مناسب و با کیفیت اولیه میباشد.
شیشه سکوریت نسل جدیدی از شیشه ها میباشد. مقاومت شیشه سکوریت در مقابل شیشه های معمولی 5 برابر بیشتر تخمین زده شده است. همچنین در صورت شکستگی احتمالی چون به قطعات ریز و بدون تیزی تبدیل میشود خطرات کمتری به دنبال خواهد داشت.
اما مسئله مهم و دردسر ساز احتمالی تعمیر درب شیشه سکوریت و رگلاژ شیشه سکوریت میباشد. رعایت این موارد طول عمر شیشه سکوریت را افزایش میدهد.
انجام خدمات شیشه بری و آینه کار چندان راحتی نخواهد بود. بسیاری از افراد با اندازه گیری شخصی اقدام به خرید و تعمیر شیشه سکوریت میکنند. و با وارد کردن کمترین فشار اضافه در هنگام نصب، موجب خورد شدن شیشه و به وجود آمدن هزینه های بالاتری میشوند.
با توجه به حساسیت بالای شیشه سکوریت، خدمات شیشه بری و آینه باید توسط شیشه بر سیار ماهر انجام شود.
شیشه بری و آینه کاری همچنین یک دیزاین بسیار زیبا و مدرن محسوب میشود. که در بسیاری از منازل و مطب ها و محیط های کاری پیشنهاد میشود. شیشه بری و آینه کاری شامل برش قطعات آینه و ابزار زنی دور آینه میباشد. که به اشکال طراحی شده و متفاوتی در کنار یکدیگر نصب میگردند.
شیشه بر سیار تمامی خدمات مربوط به شیشه بری و آینه را در سراسر تهران در کمترین زمان ممکن انجام میدهند.

تعمیرات شیشه سکوریت را به شیشه بر سیار ماهر بسپارید :

شیشه و آینه قبل از اینکه در قالب درب و پنجره قرار بگیرند ، بسیار حساس هستند. اندازه گیری درست و انتخاب شیشه با ضخامت درست، از ریسک شکسته شدن، در هنگام تعمیر و رگلاژ درب شیشه ای کاهش میدهد.
شیشه سکوریت به علت جلوه خاص خود نسبت به سایر شیشه ها در ورودی مغازه ها مراکز خرید و در بعضی قسمت های ساختمان استفاده میشود.
از انواع شیشه سکوریت میتوان به درب شیشه ای دستی،درب شیشه ای اتوماتیک و درب کشویی اشاره نمود. استفاده مدام از شیشه سکوریت، موجب خارج شدن رگلاژ درب شیشه ای میگردد. در صورتی که در اصرع وقت رگلاژ شیشه سکوریت صورت نگیرد. موجب خسارات زیادی میگردد.
رگلاژ درب شیشه سکوریت به وسیله صفحه کلیدی که در کنترل باکس درب واقع شده انجام میشود. سرعت باز و بسته شدن درب و مدت زمان باز ماندن در آن قسمت تنطیم میشود. تنطیمات کنترل باکس را به افراد متخصص و کارشناسان شیشه بری و آینه بسپارید.
خدمات شیشه بری و آینه شامل نصب درب شیشه ای اتوماتیک، نصب انواع شیشه رومیزی با ضخامت 10 و 20 میل و برش انواع شیشه و آینه به اندازه دلخواه میباشد.
خدمات شیشه بری و آینه در قسمت تعمیرات نیز شامل رگلاژ درب شیشه ای، تعمیر یا تعویض استوپ، تعمیر قفل شیشه سکوریت، تعمیر و تعویض لولا شیشه سکوریت میباشد.
تمامی خدمات نامبرده در کمترین زمان ممکن توسط شیشه بر سیار در محل قابل انجام میباشد.

چگونه شیشه بر سیار را در کمترین زمان ممکن در کنار خود داشته باشیم؟

در هر ساعتی از شبانه روز در صورتی که به خدمات شیشه بری و آینه و یا خدمات مربوط به تعمیرات شیشه سکوریت نیاز داشتید. در هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید.
در رگلاژ درب شیشه ای و تعمیرات شیشه سکوریت نیاز ابزار و قطعات مختلفی میباشد. که شیشه بر سیار اعزامی، باید ابزارآلات و تجربه و مهارت کافی و نیرو بدنی لازم را دارا باشد. ازین رو هوم سرویز با گرد آوری بهترین های این رشته سعی در رفع نیاز کاربران خود در تمامی ساعات شبانه روز دارد.

قیمت نصب شیشه سکوریت و هزینه رگلاژ شیشه سکوریت در هوم سرویز چگونه محاسبه میشود؟

هزینه نصب شیشه سکوریت بر اساس ضخامت و متر مربع شیشه سکوریت مصرفی محاسبه خواهد شد. برای تعیین هزینه نصب شیشه سکوریت ابتدا محل به وسیله شیشه بر بازدید میشود. و تمامی یراق آلات مورد نیاز اعلام میشود و سپس قیمت نهایی بر اساس تعرفه تعیین شده اعلام میگردد.
قیمت نصب شیشه سکوریت با توجه به نوع ساده یا کشویی بودن متفاوت خواهد بود. این تفاوت هزینه نصب شیشه سکورت به علت یراق آلات مورد نیاز در انواع مختلف میباشد.
هوم سرویز با ارایه نازلترین قیمت شیشه بری و آینه  در جهت رفاه حال کاربران خود قدم بر میدارد. هدف ما ارایه کالای با کیفیت و خدمات حرفه ای با قیمت مناسب میباشد.

نحوه ی ثبت سفارش شیشه بری و آینه در هوم سرویز چگونه است؟

ثبت درخواست از طریق سایت و اپلیکیشن هوم سرویز، بسیار سریع و راحت صورت میگیرد. روز و ساعتی که به شیشه بر سیار نیازمندید را تعیین کنید و ثبت درخواست را تکمیل نمایید. هوم سرویز شیشه بر سیار در نزدیکی محل مورد نظر را به کنارتان اعزام خواهد کرد.​

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi