header

ساخت کابینت آشپزخانه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت ساخت انواع کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک

شرایط سرویس ساخت کابینت آشپزخانه

• سرویس ساخت کابینت شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

• قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت و نصب کابینت آشپزخانه(یک کمد کامل) بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های حمل و نصب و یراق آلات را شامل می شود و همیار اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

• منظور از سرویس ساخت و نصب کابینت، کابینت به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... می باشد و قیمت ها بر اساس ابعاد استاندارد ساخت یک کابینت لحاظ شده است. قسمت هوایی کابینت با استاندارد 70 سانتی در نظر گرفته شده است و در ابعاد بزرگتر قیمت تغییر می نماید.

• سرویس ساخت کابینت در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

• ساخت بدنه از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

• منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

• طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

• جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی ساخت کابینت آشپزخانه

ساخت کابینت آشپزخانه را هوشمندانه انجام دهید:

قطعا ساخت کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت های طراحی ساختمان است و بیشترین تاثیر را در زیبایی خانه دارد. با توجه به تاثیر فراوان کابینت در نمای داخلی منزل ، انتخاب درست و طراحی کابینت هوشمندانه ، می تواند بیشترین ایرادات آشپزخانه شما را به راحتی پوشش دهد و یک ظاهر زیبا ایجاد کند.

یکی از نکات مهم و اصولی در طراحی  دکوراسیون آشپزخانه ، مبحث زیبایی و کاربرد آنها است . یک کابینت مناسب علاوه بر زیبایی باید بر اساس سلیقه و نیاز کاربر باشد.

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه بر چه اساسی انجام می شود؟

در طراحی و کابینت سازی آشپزخانه ، کابینت کار باید به سلیقه خانواده ها و نوع نیاز آن ها توجه کند. به عنوان مثال در خانه های کوچک که طبعا آشپزخانه کوچکی هم باید داشته باشند ، نیاز است  بهترین استفاده از فضای داخلی کابینت در طراحی کابینت لحاظ  گردد تا تمام وسایل آشپزخانه نظیر لباسشویی و ظرفشویی در جای مناسبی قرار بگیرند. علاوه بر این موارد، زیبایی و رنگ  نیز باید در طراحی و اجرای کابینت هایگلاس آشپزخانه مورد توجه کابینت ساز قرار بگیرد.

نقشه های کابینت آشپزخانه به چند دسته تقسیم می شوند؟

به طور کلی نقشه های کابینت آشپزخانه را بر اساس متراژ و سبک ساختمان می توان در 7 دسته کلی تقسیم بندی نمود.

کابینت آشپزخانه با یک دیوار صاف. در این نوع نقشه سینک، یخچال و گاز بر روی یک دیوار قرار میگیرند.

نقشه کابینت آشپزخانه با دو دیوار موازی یا کابینت آشپزخانه راهرویی، که معمولا در خانه های بزرگ دیده می شود.

کابینت آشپزخانه U شکل . یک آشپزخانه مستطیلی با یک دهنه بزرگ تر و یک طرف بسته را کابینت آشپزخانه یو شکل می گویند.

کابینت آشپزخانه L شکل. در این نوع کابینت، پذیرایی و آشپزخانه با هم تلفیق می شوند و تقریبا در خانه های امروزی از این سبک نقشه کابینت استفاده می کنند.

کابینت آشپزخانه G شکل. این نقشه کابینت نزدیک به نقشه U شکل می باشد با این تفاوت که در ادامه ضلع سوم آشپزخانه ضلع دیگر به صورت اوپن یا کانتر ایجاد می شود.

کابینت آشپزخانه جزیره که در خانه های مدرن و بزرگ امروزی دیده می شود.

کابینت آشپزخانه بسته که از قدیمی ترین و غیر متداول ترین نوع نقشه های کابینت آشپزخانه هستند.

انواع کابینت موجود در بازار کدامند؟

ساخت کابینت حجمی

کابینت حجمی در یک تعریف ساده یعنی کابینت هایی که دارای حجم و عمق های مختلف هستند. معمولا تغییر حجم و ساختار هندسی در ویترین های دکوری و طرح اوپن و آرک خلاصه می شود و بر روی کابینت انجام نمی شود. در ساخت کابینت حجمی تلفیقی از کابینت هایگلاس با کابینت ام دی اف ساده نیز استفاده می شود.

ساخت کابینت فلزی یا ساخت کابینت چوبی؟

ساخت کابینت فلزی بعد از کابینت چوبی های قدیمی روی کار آمد. در مقایسه ساخت کابینت آشپزخانه فلزی با چوبی باید به رنگ پذیری کابینت فلزی و مقاومت بالا و البته قیمت پایین تر نسبت به کابینت ام دی اف اشاره کرد. البته خاصیت تعمیر و ترمیم پذیری در کابینت فلزی نیز نسبت به مدل های چوبی بیشتر است.

ساخت کابینت ممبران

کابینت ممبران در واقع همان کابینت وکیوم است. کابینت ممبران از متریال از جنس ممبران ساخته شده است. ممبران در واقع نوعی روکش pvc است، که روی مغزی های متفاوت مانند ام دی اف یا نئوپان کشیده می شود. تفاوت ساخت کابینت ممبران با ساخت کابینت آشپزخانه ام دی اف در قابلیت ابزار و ایجاد طرح بر روی کابینت ممبران است.

ساخت کابینت با آجر

در بعضی از مکانها یا توجه به کاربرد مکان ترجیح به ساخت کابینت با آجر داده می شود. ازین بایت که استحکام بسیار بالایی دارند و برای استفاده برای زمانهای زیاد مناسب می باشدو فرسودگی ندارند. برای درب این نوع کابینت بر طبق سلیقه مشتری قابلیت نصب درب چوبی یا ام دی اف وجود دارد.

برای ساخت کابینت روشویی pvc به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

  • مهم‌ترین نکته در انتخاب و ساخت روشویی pvcکابینت  باید به نوع کاربرد و فضای سرویس توجه کنیم.  به طور مثال اگر قرار است وسایل مختلفی را از سرویس بهداشتی و حمام را در کابینت روشویی قرار دهید،باید کابینت‌هایی که ترکیبی از چندین کشو و کمد است را انتخاب و نصب کنید.

بازسازی کابینت چگونه انجام می شود؟

گاهی به علت بالا بودن هزینه ساخت کابینت جدید، ترجیح داده می شود که با ایجاد تغییراتی در کابینت ها به بازسازی آنها بپردازیم. هزینه بازسازی کابینت ها نسبت به قیمت ساخت کابینت ،کمتر خواهد بود. باز سازی به 3 روش انجام می شود.

  1. رنگ آمیزی کابینت دیواری

این روش مخصوص کابینت های چوبی و فلزی است.  با رنگ آمیزی مجدد کابینت دیواری می توانید، تغییرات زیادی در نمای کابینت ایجاد کنید. همچنین برای تغییر در ساخت کابینت ام دی اف می توانید از بر چسب ها و روکش های ام دی اف استفاده کنید، که به وسیله دستگاه اتو صنعتی روی ام دی اف چسبانده می شود.

2.      تعویض درب کابینت ها به جای ساخت کابینت جدید!

به جای کابینت سازی جدید که هزینه ی بالایی دارد. در صورتی که بدنه کابینت فلزی یا چوبی شما سالم است می توانید به کمک یک کابینت ساز ماهر، فقط درب آنها را تغییر دهید و باعث صرفه جویی زیادی در قیمت کابینت خود شوید.

3.       نصب صفحه کابینت

در بعضی از موارد نیز صفحه روی کابینت به علت نفوذ رطوبت و یا سوختگی دچار ایراد شده است. تنها در مواردی با تعویض و نصب صفحه کابینت جدید، ظاهر کابینت به کلی تغییر پیدا کرده و نیاز به صرف هزینه های بیشتر کابینت سازی نخواهد بود.

کابینت کار ماهر چه خصوصیاتی دارد؟

برخی از کابینت کارها  فقط به جنبه مالی اینکار توجه می کنند و به رضایت و منافع مشتری اهمیت نمی دهند. در صورتی که موفقیت یک سازنده کابینت در گرو رضایت کامل مشتری خود است.

منصف بودن سازنده کابینت در اندازه گیری اول و اعلام قیمت ، گویای همه چیز است. برآورد هزینه ساخت کابینت بر اساس بودجه و نیاز مشتری در واقع هنر کابینت کار است.

کابینت ساز حرفه ای به شخصی اطلاق می شود که سابقه کاری خوبی داشته باشه و  بتواند قیمت گذاری های روشن و شفافی ارائه کند و بتواند مشتری خود را در این باره  مجاب کند.. همچنین در ارائه توضیحات و راهنمایی لازم در ارتباط با پروژه کوتاهی نکند . خلاصه از نظر اطمینان، زمان بندی و هزینه ساخت کابینت ، رضایت مشتری راکسب کند.

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه چگونه محاسبه می شود؟

مهمترین عاملی که در برآورد قیمت کابینت موثر است جنس مورد استفاده در کابینت سازی است. به طور مثال ساخت کابینت ارزان ، اغلب از جنس mdf ایرانی است. البته منظور از ساخت کابینت ارزان  کیفیت پایین نیست ، بلکه استفاده از اجناس ایرانی با کیفیت و ضمانت دار است.

قیمت نصب کابینت mdf بستگی به متراژ کل کار دارد. در ابتدای کار و عقد قرار باید تمام ریز قیمت نصب کابینت ام دی اف در اختیار مشتری قرار بگیرد تا با خیال آسوده بتوانند تصمیم بگیرند.

سفارش طراحی کابینت

با توجه به تمام مواردی که معرفی کردیم باید برای کابینت سازی ابتدا سفارش طراحی کابینت انجام دهید. برای انتخاب بهتر و مطلع شدن از نتیجه نهایی باید طراحی 3 بعدی در اختیار مشتری قرار بگیرد تا خیال مشتری از همه موارد راحت شود. طراحان و دیزاینرهای هوم سرویز با طراحی صحیح و دقیق تمام مواردی که باید در کابینت سازی آشپزخانه رعایت شود را در طرح ارائه شده در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

ساخت کابینت آشپزخانه با متخصصین هوم سرویز

تمام کارها از ابتدای کابینت سازی از طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه را می توانید با بهترین کابینت سازان و طراحان دکوراسیون آشپزخانه هوم سرویز تجربه کنید. ارائه قیمت منصفانه در کنار کیفیت عالی مهمترین چیزی است که مارا از سایر فعالان در این زمینه متمایز کرده است.برای دریافت مشاوره رایگان و بررسی قیمت کافیست در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi