header

سیم کشی تلفن و رفع خرابی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

سیم کشی تلفن ساختمان و عیب یابی خطوط تلفن

شرایط سرویس سیم کشی تلفن و رفع خرابی

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سیم کشی و رفع اتصال تلفن نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• هزینه پایه سرویس سیم کشی تلفن و رفع خرابی در صورت حضور همیار جهت عیب یابی در محل مشتری مبلغ 60000 تومان می باشد و تنها در صورتی قابل پرداخت از سمت مشتری خواهد بود که عیب یابی صورت گیرد و منجر به انجام سرویس توسط همیار نشود. در صورت انجام سرویس توسط همیار کلیه هزینه ها بر اساس تعرفه های قیمتی محاسبه خواهد شد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی سیم کشی تلفن و رفع خرابی

سیم کشی تلفن ساختمان چگونه است؟

پروسه سیم کشی تلفن ساختمان، برای ساختمان های مختلف متفاوت است. به طور مثال سیم کشی تلفن ساختمان ویلایی کار چندان سختی نیست. میتوانید یک نقشه تهیه کنید و محل قرارگیری پریزهای تلفن را مشخص کنید. معمولا در کنار پریز برق، اقدام به نصب پریز تلفن نیز می کنند. ولی سیم کشی تلفن ساختمان های آپارتمانی کمی سخت تر است و باید بر طبق نقشه واحد آپارتمان انجام شود.

مراحل سیم کشی تلفن ثابت

  • در ابتدا برای شروع سیم کشی تلفن ثابت، باید محل قرارگیری تلفن ثابت مشخص شود. معمولا در اتاق ها، پذیرایی و آشپزخانه ها باید پریز تلفن نصب شود. .دقت کنید که این سیم ها در پشت وسایل دیگر مانند بخاری قرار نگیرند.
  • در محله بعدی باید به لوله کشی و نصب قوطی تلفن پرداخته شود. در لوله گذاری سیم تلفن از لوله خرطومی یا لوله های    PVC استفاده می شود.
  • سیم هایی که از مخابرات به واحد شما رسیده اند را باید به محل پریز ها انشعاب بگیرید و در مرحله آخر نیز به نصب پریزهای تلفن بپردازید.

سیم کشی تلفن سانترال چه کاربردی دارد؟

سیم کشی تلفن سانترال نوعی مدیریت خطوط تلفن در یک مکان است. در شرکت ها و واحدهای تجاری وابسته به هم از سیستم سیم کشی تلفن سانترال استفاده می شود. سیم کشی تلفن سانترال پاناسونیک کیفیت خطوط تلفن را تقویت میکند. البته این کیفیت به نحوه ی اتصال سیم های تلفن سانترال بستگی دارد. هرگونه ایراد در این خطوط ممکن است باعث نویز شود و قطعی به وجود بیاورد چون همه به هم وابسته هستند.

عیب یابی سیم کشی تلفن

اگرچه امروزه استفاده از گوشی های همراه همه گیر شده است. اما خللی در استفاده از تلفن ثابت ایجاد نشده است. و هنوزم یکی از پر کاربردترین وسایل ارتباطی محسوب میشوند. همچنین انجام خدمات تلفن نیز به یک رشته تخصصی و مجزا تبدیل شده است. همچنین لزوم وجود خط تلفن جهت اتصال مودم به شبکه های وای فای خود دلیلی به کاربرد فراوان تلفن شده است. لذا در صورت بروز عیب باید هرچه سریعتر عیب یابی سیم کشی تلفن و تعمیرات تلفن صورت بگیرد. زیرا ایجاد عیب در خطوط تلفن موجب قطع ارتباط اینترنتی خواهد شد.

سیم کشی تلفن برای ADSL

اگر چه سرعت اینترنت تا میزان بالایی به اپراتورهای انتقال دهنده اینترنت بستگی دارند. اما سیم کشی تلفن برایadsl نیز بی تاثیر نیست. به طور مثال نحوه ی اتصال سیم تلفن میتواند تا مقدار بالایی نویز را در مودم را از بین ببرد. اگر در هنگام زنگ خوردن تلفن مودم تان قطع می شود باید به فکر نصب نویزگیر بر روی پریز سوکتی تلفن خود باشید.

نصب پریز تلفن سوکتی

جهت سیم کشی تلفن برای adsl از این نوع پریزها که نسل جدیدی به حساب می آیند، استفاده می شود. نصب پریز تلفن سوکتی برای دریافت اینترنت خانگی و دسترسی به مودم های تلفن و اتصال به اینترنت کاربرد دارند. در واقع این نوع پریز سوکتی برای تمام انواع تلفن و مودم مناسب هستند. بت نصب پریز تلفن سوکتی هم نیاز خط  برای تلفن های معمولی را تامین میکنند و هم مناسب انتقال دیتا هستند.

تعویض سیم کشی تلفن

اولین قدم در رفع اتصالی تلفن ،اطمینان از جدا بودن کامل تمامی سیم های تلفن ار یکدیگر میباشد. حتی یک اتصال کوچک میتواند موجب قطعی تلفن گردد. برای تعویض سیم کشی تلفن تمامی سیم ها را به صورت مجزا از یکدیگر تفکیک کنید. قسمتی از جعبه تلفن را باز کنید. تلفن را با سیم های داخل جعبه تست کنید. در صورتی که بوق تلفن آزاد میشنوید، مشکل از سیم تلفن در داخل ساختمان است و باید به تعویض سیم کشی و رفع اتصالی تلفن بپردازید.

انواع سیم تلفن کدامند؟

سیم تلفن در تعداد زوج های متفاوت وجود دارند. سیم تلفن تک زوج که به سیم تلفن رانژه معروف است. در هنگام نصب سیم تلفن در کنار برق باید از سیم دو زوج فویل دار استفاده شود تا از نویزدار شدن تلفن جلوگیری شود. سیم دو زوج فویلدار از انواع سیم تلفن پر کاربرد در منزل است. از ما بقی تعداد زوج های سیم تلفن نیز به علت جلوگیری از اثر همشنوایی که ایجاد میکنند استفاده می شوند.

خدمات تلفن شامل چه کارهایی میباشد؟

خدمات تلفن از دو بخش تشکیل شده است.  بخش اول از خدمات تلفن آنلاین و پرداخت بدهی ها تشکیل شده است. این بخش از خدمات، که در ارتباط با قطع خطوط از مرکزمخابرات و  اغلب به علت عدم اعتبار اتفاق می افتد. با پرداخت بدهی کاربران ، از سمت مرکز مخابرات رفع خواهد شد.

بخش بعدی مربوط به مشکلات و ایرادات در رفع اتصالی تلفن دسته بندی میشود. خدمات بخش دوم شامل کابل کشی تلفن، مدار بندی خط های تلفن اصلی در ورودی ساختمان ، عیب یابی سیم کشی تلفن و جابه جایی سیم تلفن میباشد.تمامی خدمات تلفن ساختمان و رفع اتصالی تلفن باید توسط سرویس کار تلفن ماهر و آموزش دیده انجام بپذیرد.

هزینه سیم کشی تلفن و رفع خرابی در هوم سرویز چگونه محاسبه میشود؟

خدمات سیم کشی تلفن ساختمان از دو قسمت عیب یابی و تعمیر سیم کشی ساختمان تشکیل شده است. تعمیرکار بایستی در ابتدا سرویس را مورد بررسی و عیب یابی قرار دهد. بعد در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر سیم تلفن بپردازد. هزینه سیم کشی تلفن به صورت متری و به علت خرابی تلفن محاسبه میشود.

نحوه ی ثبت سفارش سیم کشی تلفن و رفع اتصالی تلفن در هوم سرویز چگونه میباشد؟

در هر ساعتی از شبانه روز جهت رفع اتصالی تلفن میتوانید در هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید. ثبت سفارش در هوم سرویز به راحتی از طریق اپلیکیشن هوم سرویز و سایت امکان پذیر است. در حین ثبت سفارش در سیم کشی تلفن و رفع خرابی، روز و ساعت مد نظر را انتخاب کنید. تعمیرکار تلفن در روز و ساعت مشخص شده در کنارتان قرار میگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi