header

نصب و تعمیر تلفن سانترال

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت راه اندازی، عیب یابی و رفع خرابی تلفن سانترال

شرایط سرویس نصب سانترال و رفع خرابی

• همیار می بایست ابتدا وضعیت سانترال را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب سانترال یا رفع خرابی سانترال نماید.

• تهیه لوازم و قطعات جهت رفع خرابی سانترال پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب سانترال و رفع خرابی

نصب سانترال در تهران، اولین و مهم ترین اقدام برای رونق بیشتر کسب و کار

نصب تلفن سانترال در تهران یکی از مهم ترین اقدامات در هر سازمانی است. همه شرکت های کوچک و بزرگ می توانند با راه اندازی تلفن سانترال مخابراتی داخلی خود، کنترل دقیقتری روی ارتباطات درون سازمانی داشته باشند.  نصب و راه اندازی تلفن سانترال با توجه به نیاز هر شرکت انجام می شود. برخی از امکانات به صورت پیش فرض در همه سانترال های تحت شبکه وجود دارد. این قابلیت ها، عمومی هستند ولی یک سانترال قدرتمند از روی قابلیت های اختصاصی سنجیده می شود. شبکه مخابراتی اختصاصی نمونه ای از قدرتمندی کسب و کارتان است.

تلفن سانترال چیست؟

نصب سانترال شباهت به یک شبکه مخابراتی در ابعاد کوچک تر دارد. اشتراک لوازم مخابراتی بین واحدهای داخلی و دسترسی راحت به خطوط ارتباطی از ویژگی های نصب تلفن سانترال است. این سیستم امکانات زیادی را در اختیار ادارات قرار می دهد .همچنین شبکه ارتباطی سانترال تحت شبکه بر روی پهنای اینترنت ارائه می شود. بنابراین هر چه گستردگی شبکه ای اینترنت بیشتر می شود، ضرورت نصب و راه اندازی تلفن سانترال نیز بیشتر حس می شود. مدیران شرکت ها از این طریق می توانند نظارت بیشتری روی عملکرد کارکنان خود داشته باشند. برای اینکه سیستم نصب و راه اندازی تلفن سانترال مناسب باشد موارد مهمی را باید درحین نصب سانترال و رفع خرابی در نظر گرفت.

انواع تلفن سانترال

دستگاه سانترال کم ظرفیت

نمونه ای از محبوب ترین و پر استفاده ترین از انواع نصب سانترال کم ظرفیت مدل KX-TES824 و مدل  KX-TEM824پاناسونیک می باشند که در ایران بسیار مرسوم است.

دستگاه سانترال پر ظرفیت

دستگاه سانترال پاناسونیک  KX-TDA30
دستگاه سانترال پاناسونیک  KX-TDA100
دستگاه سانترال پاناسونیک  KX-TDA100D
دستگاه سانترال پاناسونیک  KX-TDA200
دستگاه سانترال پاناسونیک  KX-TDA600
دستگاه سانترال پاناسونیک  KX-TDA620  نیز از انواع ذستگاه سانترال های پرظرفیت هستند.

دستگاه سانترال تحت شبکه یا IP

دستگاه سانترال مدل KX-NS500 یکی از انواع سانترال های تحت شبکه ی پر ظرفیت پاناسونیک میباشد. این مدل سازگاری بهتر و جامع تری نسبت به سانترال های قدیمی دارد و قابلیت پشتیبانی از تلفن های آنالوگ را نیز دارا میباشد.

تعمیرات سانترال پاناسونیک

نصب سانترال و رفع خرابی تلفن سانترال در ادارات، سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری و برای ارتباط بهتر کارمندان با مشتریان استفاده می‌شود. ازین رو این محصول از اهمیت زیادی در این محیط‌‌های اداری و تجاری برخوردار هستند. ازین رو طبیعی است که هرگونه اختلال و ایراد در این تلفن‌ها در کمترین زمان ممکن و با بیشترین دقت رفع شود. زیرا هیچ مجموعه‌ای حاضر نیست ارتباط خود را با مشتریانش حتی برای چند ساعت قطع کند. از آن‌جایی که تلفن‌ سانترال پاناسونیک به واسطه کیفیت برند معتبرشان، به انتخاب اول در ایران تبدیل شده‌اند، ازین رو تعمیرات سانترال پاناسونیک نیز یک نیاز اساسی کاربران تلفن سانترال تبدیل شده است. ازین رو باید از تعمیرکار تلفن سانترال با تجربه و ماهر در تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک کمک بگیرید، تا مشکل خطوط تلفن سانترال را در کمترین زمان ممکن رفع کند.

تعمیر خطوط تلفن سانترال

به طور معمول سانترال قابلیت پشتیبانی تعداد زیادی تلفن را دارد. مهم ترین موضوع اینست که شبکه ارتباطی توانایی پشتیبانی هم زمان از خطوط بیشتری را داشته باشد. تصور کنید در یک ساختمان سیستم سانترال نصب شده که در آن ۵۰ تلفن داخلی به مرکز تلفن اتصال دارند. اگر این مرکز نتواند کیفیت مناسب را در اختیار همه خطوط برقرار نماید، اصلا کارایی قابل قبولی ندارد. به همین علت تعمیر خطوط تلفن سانترال بسیار مهم میباشد و تعیین کننده کیفیت مکالمات است.

نصاب تلفن سانترال

جهت استفاده مستمر و بدون نگرانی از تلفن سانتال باید نگهداری و سرویس پشتیبانی از تلفن سانترال را جدی بگیرید. به همین علت کمک گیری از یک شرکت پشتیبانی نصب سانترال و رفع خرابی و همینطور نصاب تلفن سانترال پیگیر و متعهد از اصول اولیه و مهم در پروسه نصب و راه اندازی تلفن سانترال محسوب می شود. کمک گیری از نصاب تلفن سانترال و یا یک متخصص و تعمیرکار تلفن سانترال که در نمایندگی های معتبر آموزش و دوره دیده از اصول مهمی است، که قبل از اقدام به تعمیر تلفن سانترال باید به آن توجه کنید. نصاب سانترال پاناسونیک باید به راه اندازی تلفن سانترال سنتی و انواع سانترال تحت شبکه جدید و قدیم آشنایی و مهارت کافی را دارا باشد.

سرویس کار تلفن سانترال

تنطیم و بررسی مستمر قابلیت های جانبی توسط سرویس کار تلفن سانترال، تعیین کننده کیفیت آن است. این مورد کاملا بسته به کاربرد آن در شرکت و مرکز تجاری مورد نظر و میزان بودجه ی شرکت که برای نصب سانترال در نظر گرفته شده است، ارتباط دارد. برای مثال استفاده از قابلیت فکس در اغلب موارد الزامی است و موجب تسهیل در ارتباطات می شود. البته هر سیستم جانبی نیازمند مجموعه ای از نرم افزارها و ظرفیت های سخت افزاری است که توسط سرویسکار تلفن سانترال ارائه می شود.

سرویس و تعمیرات تلفن سانترال در غرب تهران

خدمات راه اندازی تلفن سانترال هوم سرویز ویژه سازمان ها، ادارات و شرکت ها در همه مناطق تهران بدون حد و مرز ارائه می شود. جهت تعمیرات تلفن سانترال در غرب تهران می توانید از اپلیکیشن سامانه درخواست خود را ثبت کنید.  تعمیرات تلفن سانترال در شرق و مرکز تهران و سایر نقاط تهران در دو بخش نصب سانترال و رفع خرابی سانترال انجام می پذیرد. اگر لازم است می توانید توضیحات بیشتر به هنگام سفارش مشکلات را در کادر مربوطه درج کنید. تا فرآیند سرویس سانترال و رفع خرابی با سرعت بالاتری انجام شود. پس از حضور کارشناس در محل و بررسی وضعیت شرکت و نوع درخواست، هزینه تلفن سانترال اعلام می شود.

تعمیرات سانترال در محل با نیروی زبده هوم سرویز

با توجه به اهمیت خطوط سانترال در صورت بروز مشکلات، ایرادات باید به سرعت عیب یابی شوند و تعمیرات صورت بگیرد. تعمیرات سانترال در محل انجام میگیرد. لذا استفاده از نیروهای زبده که در کمترین زمان خود را به محل برسانند و مهارت کافی در نعمیرات سانترال در مهم را دارا باشند، بسیار حائز اهمیت میباشد. تیم هوم سرویز با همکاری بهترین و با تجربه ترین تیم تعمیر تلفن سانترال آماده خدمات رسانی در سراسر تهران میباشد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi