header

سرویس نصب و تعمیر پنکه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب و تعمیر پنکه

شرایط سرویس نصب و تعمیر پنکه

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم برقی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• نصب و تعمیر لوازم برقی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر پنکه

​تعمیر انواع پنکه و لوازم خانگی در هوم سرویز انجام میگیرد:

پنکه قدیمی ترین و پرکاربردترین وسایل خنک کننده ای است، که از دیر باز تا کنون با ما همراه بوده است. تقریبا در تمامی خانه ها علاوه بر انواع کولر، پنکه نیز یافت میشود. با توجه به حجم بالای درخواست این وسیله، انواع متفاوتی از شرکت ها و کارخانه های گوناگون روانه بازار شده است.
با توجه به این حجم گسترده از تنوع، تعمیرات پنکه نیز به یکی از تخصصی ترین کارها تبدیل شده است. که باید توسط تعمیرکار حرفه ای پنکه انجام پذیرد.
از انواع پنکه میتوان به پنکه سقفی، پنکه دیواری، پنکه ایستاده، پنکه رومیزی و پنکه رطوبت زا اشاره کرد. معمولا قسمت موتوری و نحوه ی کارکرد تمامی انواع پنکه به یک صورت میباشد.
با به کارگیری موارد زیر تعمیرکار پنکه خود در منزل شوید:
1.پنکه روشن نمیشود:
در این مواقع مشکل اصلی میتواند عدم رسیدن جریان برق به موتور یا ایراد در سیم کشی باشد. دراولین قدم پریز را چک کنید. در صورتی که پنکه ایستاده یا رومیزی شما روشن نمیشود ممکن است از دوشاخه باشد. که باید تعویض شود. ممکن است سیم ورودی به صفحه کلید پنکه قطع شده باشد. در مرحله آخر عیب یابی، ممکن است موتور پنکه سوخته یا نیم سوز شده باشد.
2.موتور پنکه صدا میدهد:
در این مواقع زمان روشن کردن، موتور پنکه سعی به روشن کردن میکند ولی پره ها به حرکت در نمی آیند.در اکثر این موارد ایراد وارده  به خازن راه انداز و یا نیم سوز شدن بوش میباشد.
برای تشخیص بهتر در زمان تعمیر پنکه سقفی، در صورتی که با کلید شماره 3 یعنی بالاترین ولتاژ روشن شود، ایراد از بوش است. در بعضی موارد در هنگام تعمیر پنکه سقفی، سروصدای پنکه تنها با روغن کاری از بین میرود. سرو صدای بعضی از پنکه ها از کیفیت پایین قطعات استفاده شده در ساخت میباشد و به اصطلاح مشکل کارخانه ای است. در این موارد تعمیر پنکه رومیزی تنها با تعویض قطعات بی کیفیت امکان پذیر خواهد بود.
3.پنکه لرزش دارد:
لرزش پنکه از موارد خطرناکی محسوب میشود که حتما باید عیب یابی و تعمیر گردد. در هنگام تعمیر پنکه ایستاده و یا تعمیر پنکه رومیزی ایراد وارده میتواند ناشی از گشاد شدن بوش باشد.
علت لرزش پنکه سقفی میتواند ناشی از تاب برداشتن پروانه باشد. در تعمیر پنکه سقفی باید پره ها بالانس شود، از آنجایی که این کار  نیاز به مهارت بالایی دارد. در این موارد بیشتر پروانه تعویض میگردد. این مشکل برای پره های فلزی اغلب ایجاد میشود.
4.موتور پنکه داغ میشود:
شایع ترین علت داغ شدن پنکه در هنگام کارکردن، نیم سوز شدن سیم پیچی پنکه میباشد. البته ایراد در خازن و بوش پرده هم موجب داغ شدن پنکه میباشد. که در هنگام تعمیر پنکه ایستاده وسایر پنکه ها تمامی موارد باید بررسی شود.
تعمیر پنکه پارس خزر و سایر برند های ایرانی و خارجی توسط تعمیرکار پنکه مجرب در هوم سرویز صورت میگیرد:
با توجه به وجود انواع مختلفی از پنکه تعمیرات پنکه نیز نیاز به تبحر و تجربه ی بالا دارد. تعمیر پنکه پارس خزر و سایر مدل ها همگی توسط تعمیرکاران حرفه ای صورت میگیرد. تعمیرکاران در هنگام سرویس و تعمیر پنکه سعی میکنند، قطعاتی را به کار بگیرند که شامل گارانتی باشد.
تعمیرکارن حرفه ای به همراه تعمیرگاه پنکه مجهز جهت تعمیر تمامی انواع پنکه توسط تیم هوم سرویز گردآوری شده اند.

هزینه تعمیر پنکه در هوم سرویز چگونه محاسبه میشود؟

نرخ تمامی خدمات قابل ارایه در خصوص تعمیر پنکه به صورت کاملا مشخص در سامانه هوم سرویز ارایه شده است. در ابتدا عیب یابی توسط تعمیرکار صورت میگیرد. در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی خواهد شد.
تمامی اقلام خریداری شده برای تعمیر و یا تعویض قطعات با فاکتور به مشتری ارایه میشود.
هزینه ثابتی جهت سرویس کلی پنکه توسط کادر هوم سرویز بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرکاران تعیین شده است. که این نرخ توسط همیار اعلام میگردد.
نصب و تعمیر لوازم برقی را در صورتی که شامل دوره گارانتی نمیباشد را با اطمینان  به هوم سرویز بسپارید.

نحوه ی ثبت سفارش در هوم سرویز جهت تعمیر پنکه و سایر لوازم خانگی به چه صورت میباشد؟

جستجو برای تعمیرکاران معتبر که با اطمینان خاطر لوازم برقی را جهت تعمیر به بیرون از منزل انتقال بدهند کار راحتی نیست. از طرفی پیدا کردن تعمیرکار حرفه ای نیز نیاز به صرف زمان زیادی دارد. هوم سرویز با در نظر گرفتن تمامی جوانب افرادی متخصص و مورد اطمینان را گردآوری کرده است تا در کمترین زمان ممکن در اختیار کاربران خود قرار دهد.
کافیست به صورت رایگان در  سامانه هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید. ساعت و روز مورد نظر را تعیین کنید. همیاران ما در روز و ساعت تعیین شده کنارتان خواهند بود. تیم هوم سرویز با پشتیبانی کامل از ابتدای ثبت سفارش تا تحویل کامل لوازم برقی تمامی روند کار را بررسی میکنند.
همیار شماییم تا پایان سرویس...
ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi