header

نصب و تعمیر پنکه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر انواع پنکه سقفی، رومیزی و سقفی با ضمانت

شرایط سرویس نصب و تعمیر پنکه

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم برقی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• نصب و تعمیر لوازم برقی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر پنکه

آموزش تعمیر پنکه در منزل

پنکه بدون شک قدیمی ترین وسایل خنک کننده ی ساخته شده دست بشر است. که تا امروز نیز همراه ما است و در نمونه های مختلفی طراحی و تولید شده است. امروزه تقریبا در تمامی خانه ها علاوه بر انواع کولر، پنکه نیز استفاده میشود. با توجه به حجم بالای تقاضا برای این وسیله، انواع متفاوتی پنکه ساخته و روانه بازار شده است. با توجه به قدمت استفاده از این وسیله و تنوع زیاد آنها طبیعی است که درخواست برای تعمیرات پنکه نیز رو به افزایش  باشد.

از انواع پنکه میتوان به پنکه سقفی لوستری، پنکه دیواری، پنکه ایستاده، پنکه رومیزی و پنکه رطوبت زا اشاره کرد. معمولا قسمت موتوری و نحوه ی کارکرد تمامی انواع پنکه ها به یک صورت میباشد. در صورتی که شاهد اشکال و ایراداتی در پنکه هستید و مایلید به عیب یابی و تعمیر پنکه در محل بپردازید. با ما در ادامه آموزش تعمیرات پنکه در محل همراه باشید.

عیب یابی پنکه و راهکارهای تعمیرات پنکه در منزل

تعمیر پنکه پایه دار، تعمیرات پنکه ایستاده، تعمیر پنکه سقفی لوستری، تعمیرات پنکه رومیزی، تعمیر پنکه زمینی، تعمیر پنکه پایه بلند و دیگر تعمیرات لوازم خانگی برقی نیاز به دانش فنی و تجربه عملی دارد. قبل از اینکه تعمیرات پنکه را شروع کنید به فکر پیدا کردن مشکل و علت خرابی و از کار افتادن پنکه باشید. یادگیری آموزش تعمیر پنکه زمینی بسیار مهم است و می تواند کار تعمیرات پنکه را سریعتر پیش ببرد.

علت روشن نشدن پنکه چیست؟

ممکن است یکباره متوجه شوید که پنکه روشن نمی شود.  در این مواقع مشکل اصلی میتواند عدم رسیدن جریان برق به موتور یا ایراد در سیم کشی داخلی پنکه باشد. دراولین قدم پریز را چک کنید. در صورتی که پنکه ایستاده یا رومیزی شما روشن نمیشود ممکن است ازایراد از دوشاخه باشد، که باید تعویض شود. همچنین ممکن است سیم ورودی به صفحه کلید پنکه قطع شده باشد یا در سیم پیچی پنکه اتصالی ایجاد شده باشد. اگر اطمینان حاصل کردید که برق در داخل پنکه جریان دارد ایراد ممکن است به موتور پنکه برگردد. درنهایت ممکن است موتور پنکه سوخته یا نیم سوز شده باشد.

علت کم شدن سرعت پنکه چیست؟

در این مواقع زمان روشن کردن، موتور پنکه سعی می کند روشن شود و صدای هوم می دهد ولی پره ها به حرکت در نمی آیند. در اکثر این مواقع ایراد مربوط به خازن راه انداز و یا نیم سوز شدن بوش میباشد. برای تشخیص بهتر در زمان تعمیر پنکه سقفی، در صورتی که با کلید 1 یا 2 پنکه حرکت نمی کند. اما با قرار دادن پنکه بر روی شماره 3 یعنی بالاترین ولتاژ، پنکه روشن شود. ایراد از سمت بوش است. در بعضی موارد در هنگام تعمیر پنکه سقفی، سروصدای پنکه تنها با روغن کاری از بین میرود. متاسفانه علت سرو صدای بعضی از پنکه ها صرفا از کیفیت پایین قطعات استفاده شده در ساخت آنها میباشد و به اصطلاح مشکل کارخانه ای است. در این موارد تعمیر پنکه رومیزی تنها با تعویض قطعات بی کیفیت امکان پذیر خواهد بود.

علت لرزش پنکه چیست؟

لرزش پنکه از موارد خطرناکی محسوب میشود که حتما باید به سرعت عیب یابی و تعمیر پنکه انجام شود. در هنگام تعمیر پنکه ایستاده و یا تعمیر پنکه رومیزی ایراد وارده میتواند ناشی از گشاد شدن بوش باشد. علت لرزش پنکه سقفی میتواند ناشی از تاب برداشتن پروانه باشد. در تعمیر پنکه سقفی باید پره ها بالانس شود، از آنجایی که این کار  نیاز به مهارت بالایی دارد. ازین رو در این موارد بیشتر پروانه تعویض میگردد.

علت داغ شدن موتور پنکه چیست؟

شایع ترین علت داغ شدن پنکه در هنگام کارکردن، نیم سوز شدن سیم پیچ پنکه است. البته ایراد در خازن و بوش پنکه هم می تواند موجب داغ شدن موتور پنکه شود.

تعمیر پنکه در محل توسط  تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز

با توجه به تولید و عرضه انواع پنکه های متفاوت تعمیرات پنکه در محل باید توسط افراد آموزش دیده و ماهر انجام شود. در هوم سرویز نصب و تعمیرات انواع پنکه مانند تعمیر پنکه کنترل دار، تعمیر پنکه رومیزی، تعمیر پنکه سقفی، تعمیر پنکه ایستاده توسط متخصصین و دارندگان مجوز و مدارک حرفه ای انجام می شود. در ادامه تعدادی از برندهایی که در هوم سرویز تعمیر می شوند را معرفی خواهیم نمود.

تعمیر پنکه سانی

یکی از از بزرگ ترین و موفق ترین برندها در تولید لوازم خانگی به ویژه پنکه شرکت سانی می باشد. این شرکت با تولید انواع پنکه مه پاش، پنکه سقفی، پنکه رومیزی و پنکه کنترل دار همیشه جایگاه خود را در بین ایرانی ها حفظ کرده است. با توجه به این حجم وسیع از تقاضا نمایندگی تعمیرات پنکه سانی آماده ارائه خدمات پس از فروش هستند. در صورتی که دستگاه شما از دوره گارانتی خارج شده است می توانید از تعمیرکاران مجرب هوم سرویز برای تعمیر پنکه رومیزی سانی، تعمیر پنکه سقفی سانی ، تعمیر پنکه کنترل دار سانی کمک بگیرید.

آموزش تعمیر پنکه پارس خزر

تقریبا هیچ ایرانی نیست که یکی از لوازم خانگی از برند معروف و محبوب پارس خزر را نداشته باشد. آموزش تعمیر پنکه پارس خزر از اولین اقداماتی است که باید هر تعمیرکار مجاز لوازم خانگی دیده باشد. خوشبختانه تمامی قطعات پنکه پارس خزر در بازار موجود هستند. ازین رو تعمیرات پنکه پارس خزر را با قطعات گارانتی دار انجام دهید نه قطعات فیک و چینی که به وفور یافت می شوند.

با توجه به وجود انواع مختلفی از پنکه،  تعمیرات پنکه نیز نیاز به تبحر و تجربه ی بالا دارد. تعمیر پنکه پارس خزر و سایر مدل ها همگی توسط تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز صورت میگیرد. تعمیرکاران در هنگام سرویس و تعمیر پنکه سعی میکنند، قطعاتی را به کار بگیرند که شامل گارانتی باشد.

نصب انواع پنکه در هوم سرویز

قطعا طریقه نصب پنکه ایستاده در نظر خیلی از افراد کار آسانی به نظر می آید. اما هر کار هر چند ساده اگر اصولی انجام نشود بعدها موجب اتفاقات ناخوشایندی خواهد شد. نصب پنکه سقفی باید کاملا حرفه ای انجام شود زیرا هم به لحاظ ایمنی وهم کیفیت کار پنکه ممکن است کارایی نهایی و مطلوب را نداشته باشد. در صورتی که به خدمات  نصب پنکه ایستاده نانیوا، نصب پنکه پایه بلند، نصب پنکه سقفی قدیمی، نصب پنکه سقفی به سقف، نصب پنکه دیواری نیاز دارید می توانید از همکاران ما کمک بخواهید.

هزینه تعمیر پنکه در هوم سرویز

نرخ تمامی خدمات قابل ارائه در خصوص تعمیر پنکه رومیزی، تعمیر پنکه ایستاده، تعمیر پنکه مه پاش ، تعمیر پنکه سقفی به صورت کاملا مشخص در سامانه هوم سرویز بیان شده است. در ابتدا باید عیب یابی توسط تعمیرکار انجام شود و سپس قیمت قطعات و اجرت تعمیر یا تعویض قطعات بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات پنکه ارائه می شود.

نحوه ثبت سفارش تعمیرات پنکه در هوم سرویز

جستجو برای تعمیرکاران معتبر که با اطمینان خاطر لوازم برقی را جهت تعمیر به بیرون از منزل و تعمیرگاه تعمیر پنکه در تهران انتقال بدهند کار راحتی نیست. از طرفی پیدا کردن تعمیرکار حرفه ای نیز نیاز به صرف زمان زیادی دارد. هوم سرویز با در نظر گرفتن تمامی جوانب افرادی متخصص و مورد اطمینان را گردآوری کرده است تا در کمترین زمان ممکن جهت تعمیرات پنکه در محل حضور پیدا کنند. کافیست به صورت رایگان در  سامانه هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید. ساعت و روز مورد نظر را تعیین کنید. همیاران ما در روز و ساعت تعیین شده کنارتان خواهند بود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi