header

تعمیر تردمیل در محل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر تردمیل در محل

شرایط سرویس تعمیر تردمیل در محل

• همیار می بایست ابتدا تردمیل را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آن نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات در فاکتور خدمات تعمیر تردمیل لحاظ خواهد شد.

• نصب و تعمیر ات تخصصی تردمیل خود را در صورتی که خارج از دوره گارانتی میباشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر تردمیل در محل

تعمیر تردمیل در محل

با توجه به تغییر در سبک زندگی افراد و همچنین کم شدن وقت آزاد آنها، استفاده از تردمیل برای پر کردن کمبود تحرک در زندگی افراد، افزایش چشمگیری پیدا کرده است. استفاده از تردمیل در کنار تغذیه صحیح می تواند ضامن سلامتی افراد باشد. تردمیل ها با توجه به نوع کاربریشان، میزان مقاومت و تجهیزاتی که به همراه دارند برای مصارف خانگی و باشگاهی طراحی و عرضه می شوند.

با توجه به بالا رفتن میزان تقاضا برای این وسیله ورزشی، طبعا نیاز به تعمیرات تردمیل در محل نیز بیشتر تقاضا می شود. این وسایل طی مرور زمان و استفاده مداوم و در پاره ای از موارد به علت استفاده اشتباه دچار ایراداتی می شوند. در ادامه به عیب یابی و تعمیر تردمیل در محل و عوامل موثر بر هزینه تعمیرات تردمیل خواهیم پرداخت.

سرویس تردمیل در محل

تردمیل ها در کل تجهیزات قدرتمندی محسوب می شوند که به راحتی خراب نمی شوند. اما نگهداری صحیح و سرویس تردمیل به صورت دوره ای موجب می شود که طول عمر قطعات تردمیل بیشتر شوند و طبعا هزینه تعمیرات تردمیل نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

مواردی مانند روغن کاری تردمیل ، تنظیم و تعمیر تسمه تردمیل، نظافت نوار نقاله تردمیل و غیره همه راهکارهای ساده ای هستند که هزینه سرویس تردمیل را کاهش می دهند. اما باید به خاطر داشته باشید بدون داشتن اطلاعات و تجربه کافی نمی توانید دست به تعمیر تردمیل در منزل بزنید.

عیب یابی و تعمیر تردمیل

قبل از آنکه بخواهید به تعمیر برد تردمیل یا تعمیر موتور تردمیل بپردازید باید اقدامات لازم را نسبت به تمیزکاری تردمیل انجام دهید. بعد از انجام تمیزکاری دوباره عملکرد دستگاه را بررسی کنید. در ادامه به عیب یابی و بررسی شایع ترین ایراداتی که ممکن است برای اغلب تردمیل های باشگاهی یا خانگی اتفاق بیوفتد خواهیم پرداخت.

علت به سرو صدا افتادن تردمیل چیست؟

اگر به تازگی تردمیل خود را خریداری کرده اید سریعا با نمایندگی تعمیرات تردمیل خود تماس بگیرید و ایراد پیش آمده را شرح دهید. اما اگر مدت زیادی از خرید شما گذشته است احتمالا ایراد از سمت موتور تردمیل است و باید به فکر تعمیر موتور تردمیل باشید. زیراکه بعضی از موتورهای تردمیل قدیمی تر از نوع dc هستند. از این رو طی مرور زمان، ذغال آنها تمام می شود و قادر به روشن شدن نیستند. اما اگر نیاز به تعمیر تردمیل باشگاهی دارید قطعا با موتور AC سروکار دارید و باید با یک تعمیرکار تردمیل باشگاهی ماهر تماس بگیرید تا عیب یابی دقیق تری انجام دهد.

در سایر موارد نیز ممکن است تنها ایراد از سمت نوار نقاله تردمیل باشد. در صورتی که نوار نقاله بسیار سفت یا شل وصل شود موجب ایجاد سر و صدا در تردمیل می شود. برای از بین بردن صدای تردمیل ابتدا باید نوار نقاله و تسمه تردمیل بررسی شوند. روغنکاری تردمیل را از یاد نبرید. اگر در هنگام دویدن روی تردمیل صدا ایجاد می شود باید از زیرانداز تردمیل استفاده کنید تا از لرزش تردمیل جلوگیری کند. همچنین استفاده از این زیر اندازها موجب می شود تا گرد و غبار کمتری جذب موتور تردمیل شود و از خرابی موتور تردمیل طی دراز مدت نیز جلوگیری می کند.

علت از کار افتادن صفحه مانیتور تردمیل چیست؟

صفحه نمایش تردمیل مخصوصا در نمونه های باشگاهی پیچیده است. از این رو گاهی عدم مهارت کاربر موجب بروز ایرادات می شود و تنها آشنایی با نحوی کار با صفحه نمایش تردمیل می تواند خود چاره ی بیشتر مشکلات باشد. آشنایی به ارورهایی که روی صفحه نمایش تردمیل نمایش داده می شود هم خود نوعی عیب یابی تردمیل است زیراکه کدها خود ایرادات مربوط به موتور را سایر قطعات را بیان می کنند. در ادامه تعدادی به توضیح درباره تعدادی از کدها خواهیم پرداخت.

نمایش عکس کلید روی صفحه مانیتور تردمیل

اگر با این ایراد در مانیتور تردمیل مواجه شده اید، در قدم اول بررسی کنید که کلید آهنربایی استارت تردمیل روی مانیتور قرار گرفته باشد. البته این اتفاق با کدهایی نظیر E0 و نمایش خط فاصله های ممتد نیز خود را نشان می دهد.

نمایش کد E1  روی مانیتور تردمیل

قبل از هرچیزی با مواجه با این ارور تردمیل را از برق بکشید وسپس بعد از گذشت چند ثانیه مجددا دستگاه را به برق وصل کنید. پس از این کار، اتصالات برد پایین تردمیل را بررسی کنید که شل نشده باشند بعد از این اقدامات دکمه استارت را بزنید. در اغلب موارد این ارور رفع می شود.

نمایش کد E2 روی مانیتور تردمیل

نمایش ارور E2 یکی از شایع ترین ارورهایی است که ممکن است دارندگان تردمیل با آن مواجه شوند. خطای E2 متاسفانه نشان دهنده ی مشکلات بنیادی در تردمیل است. اغلب در صورتی که برد پاور دستگاه یا موتور تردمیل دچار مشکل شود این ایراد نمایان می شود. برای رفع این ایرادات و تعمیر موتور تردمیل حتما با یک سرویس کار تردمیل حرفه ای مشورت کنید.

از کار افتادن دکمه های تردمیل

این اتفاق در بیشتر موارد مربوط به آی سی برد تردمبل است و باید جهت تعمیر برد تردمیل با یک متخصص در این زمینه تماس بگیرید. در پاره ای از موادر نیز به علت استفاده غیر اصولی ممکن است پنل دکمه ها دچار مشکل شده باشد که با تعویض پنل مشکل رفع خواهد شد.

سرویس تردمیل در منزل با سرویس کار تردمیل هوم سرویز

تردمیل از آن دسته از وسایلی است که جابجایی آن یا مقدور نیست یا بسیار سخت است. از این رو خدمات تعمیر و سرویس تردمیل و تعویض اجزای تردمیل در محل انجام می شود و نیاز به جابجایی دستگاه نیست. سرویس کار تردمیل هوم سرویز آماده ارائه خدمات تخصصی به صورت سیار با استفاده از قطعات دارای گارانتی هستند.

هزینه تعمیر تردمیل چقدر است؟

هزینه تعمیرات تردمیل به موارد زیادی بستگی دارد. نوع ایراد، قطعه معیوب و البته برند تردمیل خانگی یا باشگاهی مانند راین، تربوفیتنس و غیره همه بر قیمت تعمیر تردمیل بستگی دارند. هر چه دستگاه پیشرفته تر باشد طبعا از قطعات پیشرفته تری تشکیل شده است و هزینه تعمیر تردمیل باشگاهی نیز بیشتر خواهد شد. جهت اطلاع دقیق از هزینه سرویس تردمیل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید همیاران ما با ارائه مشاوره رایگان و تخمین قیمت تعمیر تردمیل اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار خواهند داد و در سریع ترین زمان ممکن در محل حضور پیدا خواهند کرد.

 همیار شماییم تا پایان سرویس....

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi