header

تعمیر جاروبرقی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت سرویس و تعمیرات انواع جاروبرقی با استفاده از قطعات با گارانتی

شرایط سرویس تعمیر جاروبرقی

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر جاروبرقی نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم برقی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• نصب و تعمیر لوازم برقی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر جاروبرقی

آموزش عیب یابی و تعمیرات جارو برقی در منزل

بی تردید یکی از پر کاربرد ترین لوازم خانگی برای نظافت منزل، جارو برقی میباشد. بروز هر گونه ایرادی در جارو برقی قطعا به یک دغدغه ذهنی تبدیل خواهد شد. البته با توجه به کاربرد فراوان جارو برقی در مصارف خانگی و صنعتی امکان اینکه این وسایل طی مرور زمان کارایی اولیه را نداشته باشند، کاملا طبیعی است. ما در ادامه به توضیح عیب یابی جاروبرقی و راهکارهای تعمیر جارو برقی در منزل می پردازیم. اولین قدم های آموزش تعمیر جاروبرقی شامل َآشنایی با نحوه کار کردن جاروبرقی, شناسایی مشکلات رایج در جاروبرقی و نحوه تعمیر آنها ، روش باز کردن قطعات جارو برقی و سر هم کردن دوباره آنها می باشد.

ایرادات شایع در جارو برقی و راهکار عیب یابی و تعمیر جارو برقی در محل

چرا جارو برقی روشن نمیشود؟

معمولا اولین راهکاری که برای تعمیر روشن نشدن جارو برقی به ذهن افراد می رسد. عدم رسیدن برق به دستگاه است. علت روشن نشدن جارو برقی میتواند از پریز و یا از دو شاخه دستگاه باشد. در بسیاری از موارد برق به دستگاه میرسد، اما در قسمت سیم جمع کن، برق به موتور جارو برقی نمیرسد و باید به تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی پرداخته شود.

این مشکل زمانی ایجاد میشود که سیم دستگاه با شدت باز شود و یا در هنگام جارو زدن مکانهای دورتر از طول سیم ، سیم جارو برقی کشیده شود. پس برای پیشگیری از نیاز به تعمیر جارو برقی با تعویض سیم جارو برقی  اندکی مدارا کنیم...زیرا جارو برقی در این قسمت ها ضعف دارد.

چرا مکش جارو برقی کم شده است؟

بارزترین علت کم شدن مکش جاروبرقی پر بودن کیسه جارو برقی است. همچنین کثیف بودن فیلتر نیز باعث بروز این ایراد میشود. عامل دیگری که قبل از تعمیر جاروبرقی باید بررسی شود ، عدم مسدود شدن لوله تلسکوپی جارو برقی است.

در صورتی که موارد بالا را بررسی کردید و مشکل رفع نشد. باید برای تعمیر جاروبرقی میزان آلودگی کلکتور را بررسی کنید. زیرا وجود آلودگی در کلکتور و آرمیچر میزان قدرت موتور را کاهش میدهد و به این ترتیب قدرت مکش هم کم میشود. برای رفع این عیب در هنگام تعمیر جارو برقی باید شیارهای کلکتور را با بنزین یا تینر های قوی شستشو دهید. هیچ گاه از سمباده یا وسیله تیز استفاده نکنید، زیرا به شیارهای کلکتور آسیب میرسد. همچنین مراقب باشید در هنگام شستشوی کلکتور به آرمیچر آسیب وارد نشود. به نحوی کلکتور را در دست بگیرید که محورهای آرمیچر رو به بالا باشد و به سیم پیچ ها آسیبی وارد نشود.

علت صدای بالای جارو برقی چیست؟

صدای زیاد جارو برقی یکی از عواملی هست که اعضای خانواده را از خانه در هنگام تمیزکاری فراری میدهد. و معمولا باعث میشود که در ساعات استراحت برای رعایت شرایط ساکنین منزل و یا آپارتمان از جارو برقی کشیدن خودداری کنیم. اما از آنجایی که همه چیز راه حل دارد پس نگران نباشید. در مورد اول جهت تعمیر جارو برقی پروانه ها را بررسی کنید که آسیب ندیده باشند. دومین مورد شکستگی بلبرینگ ها میباشد.که باعث میشود ، آرمیچر سرو صدای بالایی ایجاد کند.. در نهایت مورد سوم ممکن است، لاستیک دور موتور که مانع ایجاد لرزش در موتور میشود پاره یا آسیب دیده باشد . این موارد میتوانند علت ایجاد سر و صدا در جارو برقی باشند.

علت جرقه زدن موتور جارو برقی چیست؟          

اگر جاروبرقی به مدت طولانی روشن مانده و بدون وقفه کار کرده باشد. کلکتور جارو برقی آسیب می بیند و در نهایت ممکن است موجب جرقه زدن جاروبرقی شود. همچنین جرقه زدن موتور جارو برقی از علائم تمام شدن زغال جارو برقی نیز است. فرسوده شدن بلبرینگ موتور موجب می شود که به کلکتور آرمیچر فشار وارد شود و در نهایت عامل به وجود آمدن جرقه در در موتور جارو برقی می شود.

علت روشن شدن چراغ قرمز جاروبرقی چیست؟

علت روشن شدن چراغ قرمز جاروبرقی در واقع یک نوع اخطار است که به کاربر اعلام می کند که برای دستگاه جاروبرقی شما مشکلی ایجاد شده است . اولین علت روشن شدن چراغ قرمز جاروبرقی  پر شدن کیسه زباله و کثیف شدن فیلتر جاروبرقی است.

تعمیر انواع برند جارو برقی در مرکز تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز

تعمیر جارو برقی سامسونگ

یکی از پر طرفدارترین برندهای موجود در بازار ایران جاروبرقی سامسونگ می باشد. که در مدل ها و وات های متفاوت موجود هستند. معمولا برد این دستگاهها نسبت به سایر برندها کمی پیچیدگی دارند.  ازین رو باید تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ را مرکز تعمیرات تخصصی جاروبرقی سامسونگ سپرده شود. تا بتوانند به راحتی عیب یابی جاروبرقی سامسونگ را انجام دهند و ایرادات را رفع کنند.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

شرکت ایرانی پارس خزر در ابتدا فعالیت خود را با همکاری شرکت توشیبای ژاپن آغاز کرد و توانست لوازم خانگی با کیفیت را تولید و عرضه کند. یکی از وسایل بسیار محبوب این شرکت ایرانی جاروبرقی پارس خزر است.  ازین رو تعداد تعمیرکار جاروبرقی که تاییده و آموزش کامل تعمیرات جاروبرقی پارس خزر را دیده باشند، کم نیستند. گروه تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز با کادر مجرب، متعهد و آموزش دیده در زمینه تعمیر جاروبرقی در محل هستند.

تعمیر جاروبرقی ال جی

تعمیرات جاروبرقی ال جی مربوط به اشکالات و عیب های خاصی نمی شود. در مرکز تعمیرات جارو برقی LG تعمیر و سرویس جاروبرقی و تعویض قطعات معیوب انجام می شود. باید در راستای تعمیر جارو برقی ال جی سعی در این باشد تا قطعات ارجینال تعمیر شوند. اما اگر میزان نقص دستگاه بالا باشد و نتوان صرفا به تعمیرات قطعات معیوب پرداخت. قطعات جایگزین شده در مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی هوم سرویز از بالاترین میزان کیفیت برخوردار هستند.

تعمیر جاروبرقی سطلی هیتاچی

برند ژاپنی هیتاچی تولید کننده انواع  لوازم خانگی است.  که  بیشتر یک قرن در این عرصه حضور دارند. این شرکت، تولید کننده انواع جاروبرقی معمولی و ایستاده هستند. جارو برقی ایستاده با نام جارو برقی سطلی هیتاچی یا جاروبرقی مخزن دار هیتاچی نیز شناخته می شود. معمولا کیفیت بالای جارو برقی های هیتاچی موجب می شود که کمتر به تعمیر جاروبرقی هیتاچی نیاز پیدا کنید. اما با این حال پیشنهاد می کنیم که در صورت خرابی تنها از تعمیرکار جاروبرقی هیتاچی هوم سرویز کمک بگیرید تا با مناسب ترین هزینه مشکلتان رفع شود.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در بیشتر نقاط ایران به صورت پراکنده قرار گرفته است. تا افراد در حین خرید جاروبرقی پاناسونیک با اطمینان خاطر محصولات را خریداری کنند. همانطور که میدانید پاناسونیک یک محصول ایرانی می باشد. خوشبختانه  تمامی قطعات در هنگام تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در بازار موجود هستند. بدین ترتیب اگر تعمیرکار جاروبرقی پاناسونیک ماهر باشد. مشکلی از بابت تعمیر جارو برقی پاناسونیک نخواهید داشت. متخصصان هوم سرویز در مراکز تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک به صورت تخصصی و پیشرفته آموزش دیده اند، تا مشکلات لوازم خانگی شما را در حداقل زمان رفع کنند.

تعمیر جاروبرقی فیلیپس

اغلب افراد تعمیر جاروبرقی را کار ساده ای تلقی می کنند. از این رو هنگام خرابی جاروبرقی فیلیپس اقدام به باز کردن ، عیب یابی و تعمیرات جارو برقی فیلیپس می کنند. که متاسفانه در بیشتر موارد نتیجه اصلا رضایت بخش نخواهد بود. تعویض و تعمیر قطعات جاروبرقی فیلیپس نیازمند مهارت و تجربه کافی تعمیرکار جاروبرقی فیلیپس است. شما می توانید در هنگام بروز هر مشکلی برای جاروبرقی تان با هوم سرویز تماس بگیرید و مشکل دستگاهتان را در کوتاه ترین زمان ممکن در محل و با مناسب ترین قیمت انجام دهید.

از مزایای تعمیر جاروبرقی فیلیپس در محل  میتوان به صرفه جویی در زمان، نظارت بر عملکرد تعمیرکار جارو برقی، و البته صرفه جویی در هزینه اشاره نمود.

تعمیرات جاروبرقی  aeg

محصولات آلمانی آاگ نیز نوع دیگری از برند های جارو برقی هستند. تعمیر جارو برقی آاگ نیز مانند تمام برند های دیگر باید توسط متخصصین آموزش دیده انجام شود. یکی از مهمترین اصولی که باید در هنگام عیب یابی و تعمیر جاروبرقی AEG رعایت نمود تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات آنها می باشد. در هوم سرویز تلاش تعمیرکاران ما بر تعمیرات و صرف هزینه های پایین تر است به جای تعویض قطعات و خرج تراشی های بالاتر.

تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

شرکت لوازم خانگی الکترولوکس یک شرکت سوئدی و چندملیتی است که در زمینه ساخت لوازم خانگی و تجهیزات الکترونیکی مانند جاروبرقی فعالیت می کند. این شرکت معتبر اقدام به عرضه لوازم خانگی در 50 کشور کرده است. ازین رو در صورتی که جارو برقی الکترولوکس شما دارای برگه گارانتی شرکتی است میتوانید به نمایندگی رسمی تعمیر جارو برقی الکترولوکس مراجعه کنید. اما اگر به هر دلیلی از موعد آن گذشته است می توانید تعمیرکار جاروبرقی الکترولوکس را به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

تعمیر جاروبرقی بوش در تهران

تعمیر جاروبرقی بوش در محل جزو کارههای سخت است، که جز با تخصص بالای تعمیرکار و داشتن امکانت به روز امکان پذیر نخواهد بود. ازین رو در صورتی که به تعمیر جارو برقی بوش در تهران  و یا تعمیر موتور جاروبرقی بوش در خارج از محدوده گارانتی آن نیاز دارید. حتما این کار را به افراد متخصص بسپارید. زیرا این دستگاه کاملا الکترونیکی است و از قطعات ارجینال تشکیل شده است. که تعمیرکار جارو برقی بوش حرفه ای باید به تعمیر برد جارو برقی بوش به جای تعویض قطعات آن اقدام نماید. تا هم در هزینه ها صرفه جویی شود و هم قطعات اورجینال دستگاه حفظ شود.

تعمیر انواع برند جارو برقی در سراسر تهران با تعمیرکاران هوم سرویز

مستهلک شدن هر وسیله برقی به مرور زمان یک امر اجتناب ناپذیر است . که با استفاده از تجربه و علم متخصصین تعمیر لوازم خانگی قابل رفع است. با توجه به قیمت بالای لوازم منزل ، خرید دوباره و جایگزین کردن لوازم خانگی در صورت بروز ایراد و خرابی اصلا به صرفه نیست. لذا بیشتر افراد ترجیح می دهند در صورت بروز خرابی در جارو برقی و سایر لوازم خانگی به تعمیرات آنها بپردازند. اما زمانی تعمیر جارو برقی و یا سایر لوازم خانگی مقرون به صرفه میشود که تعمیرات درست و اصولی و توسط تعمیرکار جارو برقی با تجربه انجام شود.

زیرا در غیر این صورت با وجود صرف هزینه تعمیر جارو برقی باز هم نتیجه قابل قبول نخواهد بود. تیم هوم سرویز با گرد آوری بهترین تعمیرکاران از سراسر تهران آماده خدمت رسانی به کاربران خود می باشد.

هزینه تعمیر جاروبرقی در هوم سرویز چگونه محاسبه میشود؟

همانطور که پیشتر اعلام کردیم قیمت تعمیرات جارو برقی به نوع ایراد و تعمیر یا تعویض قطعات آن بر میگردد. اگر قطعه معیوب با تعمیر درست شود طبعا هزینه تعمیر جاروبرقی بسیار کاهش پیدا می کند. اما اگر نیاز به تعویض قطعه باشد هزینه تعمیرات جارو برقی به قیمت قطعه در بازار و اجرت تعویض آن بر میگردد. تیم هوم سرویز با ارائه تمام هزینه های تعمیرات و اجرت کار در سامانه و اپلیکیشن هوم سرویز قیمت های شفاف خود را ارائه کرده است تا مشتریان با خیال راحت بتوانند از خدمات ما بهره مند شوند.

جهت تعمیرات جاروبرقی خود در کمترین زمان ممکن در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید:

جهت دریافت خدمات با کیفیت و تضمینی در هوم سرویز به صورت رایگان درخواست خود را ثبت کنید. روز و ساعتی که مایلید متخصصین تعمیر لوازم خانگی در کنارتان باشند، را تعیین کنید. و انجام کارها را با خیال آسوده به ما بسپارید. هوم سرویز به عنوان مرکز تعمیرات جاروبرقی درتهران آماده ارائه خدمات با ضمانت قطعات پس از فروش میباشد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi