header

سرویس تعمیر جاروبرقی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر جاروبرقی

شرایط سرویس تعمیر جاروبرقی

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر جاروبرقی نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم برقی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• نصب و تعمیر لوازم برقی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر جاروبرقی

​تعمیر جارو برقی سامسونگ و ال جی در هوم سرویز در کمتر از یک ساعت انجام میشود:

بی تردید یکی از پر کاربرد ترین لوازم خانگی جارو برقی هست. هر ایرادی در جارو برقی یکی از دغدغه های افراد یک خانه محسوب میشود.
تصور اینکه در حین تمیز کردن منزل،  ناگهان جارو برقی خاموش شود و مجبور به جارو زدن با جارو های دستی شوید ، قطعا ناراحت کننده و بسیار زمان بر است..
با توجه به کاربرد زیاد جارو برقی در مصارف خانگی و صنعتی امکان اینکه پس از مدتی جارو برقی کیفیت اولیه را نداشته باشد، طبیعی هست.  البته نگهداری صحیح از جارو برقی موجب میشود که شما به تعمیر جارو برقی سامسونگ و ال جی کمتر نیاز پیدا کنید.
اما خوب مستهلک شدن هر وسیله برقی به مرور زمان یک امر اجتناب ناپذیر است . که با استفاده از تجربه و علم متخصصین تعمیر لوازم خانگی قابل رفع است.

تعمیر لوازم خانگی را به تیم حرفه ای هوم سرویز بسپارید:

با توجه به قیمت بالای لوازم منزل ، خرید دوباره و جایگزین کردن لوازم خانگی در صورت بروز ایراد و خرابی اصلا به صرفه نیست.
لذا بیشتر افراد ترجیح می دهند در صورت بروز خرابی به تعمیر لوازم خانگی بپردازند. اما خوب تعمیر جارو برقی پاناسونیک و یا سایر لوازم خانگی زمانی مقرون به صرفه میشود که تعمیرات درست و اصولی و توسط تعمیرکار جارو برقی با تجربه انجام شود.
زیرا در غیر این صورت با وجود صرف هزینه تعمیر جارو برقی پاناسونیک باز هم نتیجه قابل قبول نخواهد بود. تیم هوم سرویز با گرد آوری بهترین تعمیرکاران از سراسر تهران آماده خدمت رسانی به کاربران خود می باشد.

چه زمانی تعمیر جارو برقی درست و اصولی انجام شده است؟

تعمیر جارو برقی از دو بخش تشکیل شده است  1 . عیب یابی 2. تعمیر یا تعویض قطعات معیوب
پس از عیب یابی جارو برقی نوبت به تعمیر جارو برقی سامسونگ و ال جی میرسد. تعمیرکاران هوم سرویز با هدف تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات سعی به حفظ قطعات ارجینال جارو برقی دارند.
این امر موجب میشود که کیفیت قطعات در صورت امکان حفظ شود. در صورتی که مجبور به تعویض قطعه باشند . حتما از قطعات دارای گارانتی معتبر استفاده میشود و برگه ضمانت به مشتریان ارائه میگردد.
به این ترتیب تعمیر جارو برقی پاناسونیک شما با ضمانت تعویض قطعات در مدت زمانی که در دوره گارانتی هست ، شامل پشتیبانی تیم هوم سرویز میباشد.
پس با خیال آسوده به تیم حرفه ای ما اعتماد کنید. رضایت شما از سرویس ارائه شده ، هدف نهایی ماست.

هزینه تعمیر جارو برقی پارس خزر در هوم سرویز چگونه محاسبه میشود؟

خوب یا بد،  کیفیت تمامی قطعات موتور جارو برقی پارس خزر کاملا با همنوعان خارجی خود یکسان است. معمولا در ساخت جارو برقی ساخت ایران نیز از قطعات خارجی استفاده میشود. پس تفاوت چندانی در هزینه تعمیر جارو برقی پارس خزر با سامسونگ و ال​ جی نیست.
شرکت هوم سرویز برای باز گذاشتن دست مشتریان خود برای تصمیم به تعمیر جارو برقی پارس خزر و اطلاع از تمام هزینه ها ،  تمامی ریز قیمت تعویض و اجرت کار را در اپلیکشن و سایت ارائه کرده است.
ارائه ریز خرجکرد موجب میشود که خدمات با کیفیت ما را با سایر شرکت ها به راحتی مقایسه کنید و سپس انتخاب کنید.

چگونه در منزل به عیب یابی  و تعمیرجارو برقی بپردازیم؟

1. چرا جارو برقی روشن نمیشود؟
معمولا اولین راهکاری که در زمینه تعمیر جارو برقی پارس خزر به ذهن افراد می رسد. عدم رسیدن برق به دستگاه است. این ایراد میتواند در پریز و یا از دو شاخه دستگاه باشد. در بسیاری از موارد برق به دستگاه میرسد، اما در قسمت سیم جمع کن برق به موتور جارو برقی نمیرسد.
این مشکل زمانی ایجاد میشود که سیم دستگاه با شدت باز شود و یا در هنگام جارو زدن مکانهای دورتر از طول سیم ، سیم جارو برقی کشیده شود. پس برای پیشگیری از نیاز به تعمیر جارو برقی پارس خزر با سیم جارو برقی مدارا کنیم...زیرا جارو برقی پارس خزر در این قسمت ضعیف است.
2. چرا مکش جارو برقی کم شده است؟
بارزترین علت مکش پایین جارو برقی پر بودن کیسه جارو برقی است. همچنین کثیف بودن فیلتر نیز باعث بروز این ایراد میشود. عامل دیگری که قبل از تعمیر جارو برقی سامسونگ و ال جی و یا سایر برندها باید بررسی شود ، عدم مسدود شدن لوله های جارو برقی است.
در صورتی که موارد بالا را بررسی کردید و مشکل رفع نشد. باید برای تعمیر جارو برقی پاناسونیک میزان آلودگی کلکتور را بررسی کنید. زیرا وجود آلودگی در کلکتور و آرمیچر میزان قدرت موتور را کاهش میدهد و به این ترتیب قدرت مکش کم میشود.
برای رفع این عیب در هنگام تعمیر جارو برقی پاناسونیک باید شیارهای کلکتور را با بنزین یا تینر های قوی شستشو دهید. هیچ گاه از سمباده یا وسیله تیز استفاده نکنید، زیرا به شیارهای کلکتور آسیب میرسد.
همچنین مراقب باشید در هنگام شستشوی کلکتور به آرمیچر آسیب وارد نشود. به نحوی کلکتور را در دست بگیرید که محورهای آرمیچر رو به بالا باشد و به سیم پیچ ها آسیبی وارد نشود.
3. علت صدای بالای جارو برقی چیست؟
صدای زیاد جارو برقی یکی از عواملی هست که اعضای خانواده را از خانه در هنگام تمیزکاری فراری میدهد و معمولا باعث میشود که در ساعات استراحت برای رعایت شرایط ساکنین منزل و یا آپارتمان از جارو برقی کشیدن خودداری کنیم.
اما از آنجایی که همه چیز راه حل دارد پس نگران نباشید.
در مورد اول جهت تعمیر جارو برقی پروانه ها را بررسی کنید که آسیب ندیده باشند.
دومین مورد شکستگی بلبرینگ ها هست که باعث میشود ، آرمیچر سرو صدای بالایی ایجاد کند.
و مورد سوم ممکن است، لاستیک دور موتور که مانع ایجاد لرزش در موتور میشود پاره یا آسیب دیده باشد ، که موجب سر و صدا در جارو برقی میشود.

جهت تعمیر لوازم خانگی در کمترین زمان ممکن در هوم سرویز درخواست ثبت کنید:

جهت دریافت خدمات با کیفیت و تضمینی در هوم سرویز به صورت رایگان درخواست خود را ثبت کنید. روز و ساعتی که مایلید متخصصین تعمیر لوازم خانگی در کنارتان باشند، را تعیین کنید. و انجام کارها را با خیال آسوده به ما بسپارید.
همیار شماییم تا پایان سرویس...
ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi