header

آزمایش چکاپ کامل در محل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

انجام کلیه آزمایشات و خدمات چکاپ کامل بدن در منزل

شرایط سرویس آزمایش چکاپ کامل در محل

• خدمات آزمایش و چکاپ کامل در منزل، شامل مراجعه حضوی متخصص نمونه گیری آزمایشگاه در منزل شما، جهت اخذ نمونه مطابق نسخه پزشک و ارایه نمونه به آزمایشگاه و در نهایت ارایه جوابیه آزمایش برای شما از طریق ایمیل یا به صورت پیک می باشد.

• چکاپ کامل به طور معمول شامل آزمایش های مربوط به چربی خون، شمارش سلول های خونی، قند خون و دیابت، کبد، کلیه و ادرار، عملکرد تیروئید و آزمایش های مربوط به غربالگری سرطان پروستات یا سرطان دهانه رحم می باشد.

• چکاپ کامل در رده های سنی مختلف تجویز می شود ولی دوره های انجام آن در رده های سنی مختلف متفاوت می باشد. معمولا در رده های سنی مختلف کمتر از 50 سال این دوره ها طولانی تر و هر چقدر سن بالاتر می رود در بازه های زمانی کوتاه تر این آزمایشات انجام می شود.

• در صورت نیاز به نسخه چاپی جواب آزمایش، جهت ارایه به بیمه تکمیلی، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

• همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی و آزمایشگاهی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

• پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

• با توجه به تنوع آزمایشات و آزمایشاتی که پزشک برای شما تجویز کرده است، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

• جهت انجام آزمایشات وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید. امکان استفاده از دفترچه بیمه بهنگام نمونه گیری با پرداخت حق ویزیت دکتر مقدور می باشد.

• امکان ارایه چکاپ کامل دوره ای برای سازمان ها و به صورت گروهی وجود دارد.

• ارائه سرویس خدمات آزمایشی و نمونه گیری در منزل برای کودکان زیر 1 سال مقدور نمی باشد.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی آزمایش چکاپ کامل در محل

​خدمات چکاپ در منزل

حتما بارها از اطرافیان شنیده اید که اگر زودتر به مریضی خود پی میبردند. میتوانستند کامل جلوی پیشروی آن را بگیرند. خیلی از افراد تا جایی از بدنشان درد نگیرد اقدام به انجام چکاپ کامل نمی کنند. در صورتی که شاید ندانید که هر علائمی که بر روی پوست سر و بدن و یا در زیر بغل و سایر اندام های بدن مشخص بشود، ممکن است نشان دهنده ی پیش روی بیماری خاصی باشد.

ممکن است به دلایلی مختلفی چکاپ بدن را به تعویق بیاندازید. عواملی مانند شلوغی آزمایشگاه ها، خطرات کرونا، شلوغی شهر و غیره. آیا تاکنون به فکر انجام آزمایش چکاپ کامل در منزل بوده اید؟ اگر سالمندی در منزل دارید که نگران وضعیت سلامتی او هستید می توانید از خدمات چکاپ در منزل استفاده کنید.

شرایط آزمایش چکاپ کامل

رعایت یک سری از موارد قبل از انجام آزمایش چکاپ در منزل از بروز خطا جلوگیری میکند. بدین ترتیب موجب می شوند جواب آزمایش چکاپ کامل، واقعی و قابل اطمینان باشند. که در ادامه به صورت اختصار درباره آن ها توضیحاتی را ارائه می کنیم.

ناشتا بودن برای انجام چکاپ کامل در منزل

رعایت شرایط ناشتا بودن بر خلاف تصور عموم برای تمام آزمایشات چکاپ لازم نیست. به طور مثال برای آزمایش قند خون در چکاپ کامل، باید در حدود 8 ساعت ناشتا باشید. سعی کنید در زمان ناشتایی آب زیاد بنوشید. زیرا آب فراوان از افت فشار خون جلوگیری میکند. آزمایش چکاپ کامل ناشتا شامل عدم استعمال دخانیات در شب قبل از آزمایش چکاپ میباشد. همچنین در صورتی که از دارو های خاصی استفاده می کنید باید مسئولین آزمایش را از این موضوع با خبر کنید.

ساعت انجام آزمایش چکاپ کامل در منزل

اغلب برای گرفتن آزمایش چکاپ کامل در منزل، صبح را انتخاب می کنند. شاید ندانید که استاندارد ترین حالت بدن در هنگام صبح و بعد از استراحت حداقل 8 ساعته است. میزان ترشح هورمون های مختلف در ساعات مختلف شبانه روز باهم برابر نیستند. از این رو ساعات بیداری شما بر نتایج آزمایش هورمونی در چک آپ بدن تاثیر دارد. همچنین برای آزمایش قند خون نیز ساعاتی بین 7 تا 9 صبح بسیار مناسب می باشد.

تاثیر رژیم غذایی بر آزمایش چکاپ در محل

بعضی از افراد چند روز قبل از دادن آزمایش چکاپ در منزل سعی می کنند رژیم غذایی سالم تری را رعایت کنند. در صورتی که این کار اشتباه است. شما باید حالت روتین و سبک زندگی خودتان را حفظ کنید. بدین ترتیب پزشک با خواندن جواب آزمایش چکاپ کامل میتواند شیوه درمانی موثرتری را تجویز کند. به طور مثال اگر میخواهید آزمایش آهن بدهید، ازمصرف زیاد گوشت در شب قبل از آزمایش بپرهیزید. همچنین مصرف الکل قبل از آزمایش ممکن است، میزان آنزیم های کبدی را کمی غیر منطقی بالا ببرد.

تاثیر استرس بر جواب آزمایش چکاپ کامل

یکی ازمزیت های انجام آزمایش های چکاب کامل در منزل کاهش میزان استرس در افراد است. استرس می تواند موجب بروز خطا در آزمایش شود. استرس بر نتیجه قند خون و اندازه گیری هورمون هایی مانند پرولاکتین تاثیر می گذارد. بنابراین استفاده از خدمات چکاپ کامل در منزل میتواند از حجم استرس شما بکاهد. زیرا متخصص نمونه گیری آزمایش در منزل راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

بدنتان را در شرایط عادی و نرمال همیشگی نگه دارید

اگر اهل ورزش هستید با انجام ورزش های روزانه تغییری در هورمون های شما ایجاد نمی شود. اما اگر به صورت ناگهانی قبل از آزمایش دست به ورزش زده باشید ممکن است در جواب آزمایش چکاپ کامل و تفسیر نتیجه آزمایش اختلال به وجود بیاید.

لیست آزمایشات چکاپ کامل در منزل

معمولا انجام چکاپ کامل بدن برای رسیدن به 4 هدف زیر است.

  • برای اطلاع از آخرین وضعیت بیمار و اطلاع از میزان پیشروی بیماری های قبلی وی
  • انجام کلیه آزمایش خون و ادرار
  • معاینات غربالگری در زنان و مردان
  • معاینات ظاهری اندام های بدن

بر اساس نوع تشخیص پزشک لیست آزمایشات چکاب کامل میتواند بسیار وسیع باشد. اما آزمایش قند خون، آزمایش چربی خون(تری گلیسیرید، کلسترل )، آزمایش هورمون های تیروئیدی، اندازه گیری کلسیم، فسفر، بیلیروبین، پتاسیم .اندازه گیری گلبول های قرمز خون، شمارش سلول های خونی و آزمایش کم خونی و فقرآهن، آزمایش اوره، کراتین، اسیداوریک و آزمایش ادرار از مواردی هستند که معمولا به طور روتین اعمال می شوند.

همچنین با توجه به خطر بالای ابتلای انواع سرطان های دهانه رحم و پستان در خانم ها و سرطان پروستات در آقایان انواع غربالگری و انجام آزمایشهای مربوط به این دو نوع سرطان در پکیج چکاپ کامل خانم ها و آقایان به صورت مجزا قرار داده می شود.

انجام آزمایش چکاپ کامل در منزل تهران

چکاپ کامل در منزل تهران یکی از بهترین اقدامات برای افرادی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند. انجام آزمایش چکاپ درمنزل تهران صرفا مختص گروه سنی خاصی نیست. ممکن است پزشک مربوطه با توجه به علائم دیده شده هر آزمایشی را تجویز کند. اما به طور معمول در افراد بالای 50 سال انجام حداقل یکبار در سال این آزمایشات پیشنهاد می شود.

آزمایش چکاپ کامل در محل هوم سرویز

هیچ زمانی نسبت به سلامتی خود و عزیزانتان بی اهمیت نباشید. صرفا برای هیچ موردی انجام آزمایشات خود و دیگران را به تعویق نیاندازید. حتی اگر در بهترین حالت ممکن خود هستید از انجام آزمایش چکاپ کامل غافل نشوید. خیلی از بیماری ها اگر زود تشخیص داده شوند بدون ایجاد هرگونه عارضه ای از بین خواهند رفت.

اگر بهانه مشغله زیاد، شلوغی شهر و آزمایشگاهها و حتی شیوع کرونا را دارید می توانید از آزمایش چکاپ کامل در محل هوم سرویز بهره مند شوید. اهمیتی ندارد در کدام منطقه از تهران هستید با ما تماس بگیرید و یا دکمه ثبت سفارش را فشار دهید. تا متخصصین ما راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه چکاپ کامل در منزل هوم سرویز

قیمت آزمایش چکاپ کامل در منزل یک نرخ ثابت نیست. هزینه چکاپ کامل در منزل به نوع نسخه پزشک و البته نیاز و خواسته شما بستگی دارد. در کل می توان برای خدمات چکاپ در منزل پکیج هایی را دسته بندی کرد. به طور مثال هزینه چکاپ کامل بانوان و هزینه غربالگری خانم ها در منزل با پکیج آقایان متفاوت است.

در صورت نیاز به اطلاع دقیق از نوع آزمایشات و هزینه چکاپ کامل در محل میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمتر ازیک ساعت برای مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت. در نهایت متخصص مربوطه در زمان و مکان مورد نظر شما حضور پیدا خواهد کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi