header

آزمایش پزشکی و نمونه گیری در محل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

خدمات آزمایشگاهی و نمونه گیری در منزل

شرایط سرویس آزمایش و نمونه گیری در محل

• خدمات آزمایش و نمونه گیری در محل، شامل مراجعه حضوی متخصص نمونه گیری آزمایشگاه در منزل شما، جهت اخذ نمونه مطابق نسخه پزشک و ارایه نمونه به آزمایشگاه و در نهایت ارایه جوابیه آزمایش برای شما از طریق ایمیل یا به صورت پیک می باشد.

• در صورت نیاز به نسخه چاپی جواب آزمایش، جهت ارایه به بیمه تکمیلی، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

• همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی و آزمایشگاهی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

• پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

• با توجه به تنوع آزمایشات، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

• جهت انجام آزمایشات وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید. امکان استفاده از دفترچه بیمه بهنگام نمونه گیری با پرداخت حق ویزیت دکتر مقدور می باشد.

• امکان ارایه آزمایشات دوره ای برای سازمان ها و به صورت گروهی وجود دارد.

• ارائه سرویس خدمات آزمایشی و نمونه گیری در منزل برای کودکان زیر 1 سال مقدور نمی باشد.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی آزمایش و نمونه گیری در محل

​خدمات آزمایشگاهی در منزل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد افزایش استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل هستیم. در این میان خدمات نمونه گیری در منزل نیز روی کار آمده است. همانطور که میدانید جهت اطلاع از وضعیت سلامت خود و عزیزانتان باید آزمایشات دوره ای را به طور منظم انجام دهید. با استفاده از خدمات نمونه گیری آزمایش در منزل می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. به این صورت بدون نیاز به مراجعه آزمایشگاه پاتوبیولوژی یا بیمارستان ها می توانید از وضعیت سلامت خود و عزیزانتان مطلع شوید.

مزایای نمونه گیری در منزل

نمونه گیری آزمایش در منزل از مزایای زیادی برخوردار است. بیشترین استفاده از خدمات آزمایش خون در منزل برای افرادی که از توانایی جسمی خوبی برخوردار نیستند، پیشنهاد می شود. همچنین سالمندانی که در نزدیکی محل سکونت خود دسترسی به آزمایشگاه ندارند و برای مراجعه باید مدت زمان زیادی را در شلوغی و ترافیک طی کنند بسیار مناسب است.

جهت انجام هر گونه آزمایش باید زمانی را اختصاص دهید و به آزمایشگاه بروید و نوبت بگیرید. سپس بعد از نوبت دهی باید در زمان تعیین شده جهت ارائه نمونه دوباره به آزمایشگاه مراجعه کنید. اما با انجام آزمایش نمونه گیری خون در منزل دیگر این اتلاف وقت ها را سپری نخواهید کرد. زمانی که شما آزاد هستید خدمات آزمایش در محل را دریافت خواهید نمود.

با توجه به  وضع کنونی و شیوع بیماری کرونا هر گونه مراجعه به آزمایشگاه ها و در کل مراجعه به مکان های پر رفت و آمد بسیار خطرناک میباشد. از طرفی انجام آزمایش نیز در ارتباط مستقیم با سلامتی افراد است ونمی توان پشت گوش انداخت. می توانید با انتخاب گرفتن آزمایش در منزل جان خود و عزیزانتان را از هر گونه آلودگی حفظ کنید.

نمونه گیری خون در منزل در کنار موارد بهداشتی میتواند امنیت روانی و آرامش را به همراه داشته باشد. برای خیلی از افراد پروسه آزمایش دادن کار استرس آوری است. اما در محیط آزمایشگاه ها با توجه به حجم کاری ممکن است به این استرس ها و سوال های مراجعین پاسخ داده نشود. اما در هنگام نمونه گیری در محل متخصص نمونه گیر با آرامش به سوال های افراد پاسخ می دهد و با توجه به استرس آنها عمل خونگیری در منزل را انجام می دهد.

نمونه گیری خون در منزل

نمونه گیری آزمایش در منزل در واقع همان نمونه گیری از خون در محل است. این آزمایش توسط پرسنل آزمایشگاهی یا افراد فارغ التحصیلان علوم آزمایشگاهی انجام می شود. در آزمایش خون در منزل هر گونه نا هماهنگی در بدن فرد و اختلالات هورمونی و غیره خودشان را نشان می دهند. آزمایش خون در منزل و یا آزمایشگاه ها از سرخ رگ یا سیاهرگ در دست گرفته می شود.

نمونه گیری در منزل تهران

آزمایش در منزل تهران بزرگترین مشکل ساکنین کلانشهر تهران یعنی دسترسی را برطرف کرده است. انجام نمونه گیری در منزل تهران سبب شده است که دیگر نگرانی هایی از بابت رفت و آمد و معطل شدن در جاهای شلوغ را نداشته باشید. در خیلی از موارد با توجه به بعضی از بیماریها نیاز است که فرد به صورت ممتد مورد آزمایش قرار بگیرد. از این رو هر بار رفت و آمد ممکن است فرد بیمار را کلافه کند. به ویژه که در بسیاری از افراد بعد از پروسه خونگیری باید مدت زمانی را استراحت کنند. در شرایط کنونی انتظار در مکان های استراحت مراجعین در آزمایشگاه پاتوبیولوژی ها اصلا صلاح نیست.

به همین علت با دریافت خدمات نمونه گیری خون در منزل تهران هوم سرویز تمام این مشکلات برایتان از بین خواهد رفت. بعد از دادن آزمایش خون در منزل میتوانید به استراحت و یا انجام کارهای روزمره خود بپردازید.

نمونه گیری در منزل شمال تهران

معمولا انجام آزمایش خون برای بعضی از بزرگسالان نیز ترسناک است چه برسد به کودکان. از این رو انجام آزمایش خون کودک در منزل شمال تهران می تواند یک راهکار مناسب برای افرادی باشد که از این محیط ها واهمه دارند. همچنین انجام آزمایش خون در منزل شمال تهران برای افراد کم توان و معلولین نیز بهترین انتخاب است.

نمونه گیری در منزل غرب تهران

در این شرایط بسیار بد کرونا همه ما نگران حال سالمندان خود هستیم. متاسفانه این عزیزان به علت کهولت سن و پایین بودن سیستم ایمنی بیشتر در معرض خطر هستند. از طرفی نمیتوان مسائل مربوط به چکاب سالیانه یا حتی ماهانه آنها را نادیده گرفت. تنها چیزی که بسیار مهم است کمک رسانی به این افراد و تشخیص طبی در شرایطی امن و راحت است. نمونه گیری در منزل غرب تهران این امکان را ایجاد می کند تا بدون داشتن هر گونه مشکلی، آزمایش خون در منزل غرب تهران برای این عزیزان انجام شود و جوابدهی نیز در کمترین زمان ممکن در اختیارشان قرار داده شود.

نمونه گیری در منزل شرق تهران

همانطور که پیشتر بیان کردیم، انجام آزمایش نقش موثری در اطلاع از وضعیت جسمانی افراد دارد. اکثر آزمایش و نمونه گیری ها باید صبح زود و به صورت ناشتا انجام شوند. متاسفانه اکثر آزمایشگاه در این ساعات بسیار شلوغ هستند. شما در بهترین حالت چندین ساعت معطل می شوید. از این رو آزمایش در منزل شرق تهران می تواند شما را ترافیک های سنگین در شرق تهران رهایی ببخشد. 

هزینه آزمایش خون در منزل هوم سرویز

قیمت آزمایش خون در منزل به نوع آزمایش و سن بیمار بستگی دارد. با توجه به تنوع آزمایشات نمیتوان قیمت ثابتی را به عنوان هزینه نمونه گیری در منزل اختصاص داد. با تماس با متخصصین و مشاورین ما بر اساس نسخه پزشک و نوع بیمه ی خود می توانید از تعرفه نمونه گیری در منزل مطلع شوید.

آزمایش پزشکی و نمونه گیری در محل هوم سرویز

در صورت نیاز به آزمایش ادرار، مدفوع و انجام آزمایش خون در منزل تهران می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. همچنین در زمان تعیین شده جهت نمونه گیری در محل حضور پیدا خواهند گرفت. همچنین نتیجه آزمایش نیز در موئد مقرر انجام خواهد شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi