header

نصب و راه اندازی شبکه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب و راه اندازی شبکه های رایانه ای به همراه خدمات نگهداری شبکه

شرایط سرویس نصب و نگهداری شبکه

• تهیه لوازم و نرم افزارها درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید. پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و نگهداری شبکه

​فواید راه اندازی شبکه رایانه ای در شرکت و سازمانها

نصب و راه اندازی شبکه کامپیوتری در زمان هایی که نیازمندیم بین دو یا چند کامپیوتر اطلاعات رد و بدل شود مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع این کامپیوترها به هم متصل می‌شوند و یک شبکه کامپیوتری واحد تشکیل می دهند. خدمات نصب و نگهداری شبکه با عبارات دیگری مانند خدمات پشتیبانی شبکه نیز شناخته می شود.عملا پشتیبانی شبکه و خدمات شبکه به یک کار واحد اطلاق می شود و تفاوتی با هم ندارند.

در دنیای مدرن و وابسته به اینترنت، امروزه قطعی یک ساعته اینترنت یا حتی کندی شبکه علنا به معنای تعطیلی کسب و کار و هدر رفت زمان و سرمایه در تایم قطعی است. همچنین وجود بدافزارهایی مانند ویروس ها که ممکن است زیر بنای شغلی را به خطر بیاندازند نیز از عوامل دیگری هستند که نصب وراه اندازی شبکه کامپیوتری را قوت می بخشند. زیرا این راهکار موجب تقویت امنیت اطلاعات سازمان خواهد شد. با نصب شبکه کامپیوتری در شرکت یا سازمانتان می توانید کاری کنید که هرکدام از کارمندانتان به اندازه مشخص و تعیین شده ای به اطلاعات مهم سازمانی دسترسی داشته باشند.

البته وقتی اقدام به راه اندازی شبکه کامپیوتری را برای کسب و کارتان می‌کنید، قطعا به خدمات و پشتیبانی شبکه نیز احتیاج خواهید داشت.

نصب و راه اندازی شبکه های درون سازمانی

به طور کلی سه نوع شبکه در محیط های کاری و درون سازمانی نصب می شوند. شبکه های سیمی که از کابل های صوتی برای اتصال بین کامپیوتر ها و سرور ها استفاده می شود. البته روش نصب و راه اندازی صحیح آنها بسیار حائز اهمیت است. زیرا در غیر اینصورت شبکه کارآیی چشم گیری نخواهد داشت.

نقطه مقابل این نوع شبکه نصب شبکه بیسیم است. زیرا می تواند بسیار راحت تر نصب شوند و هزینه راه اندازی شبکه کمتری را موجب شود. در شبکه وای فای چون سیستم ها در فواصل دوری از هم قرار میگیرند، گزینه بهتر و مقرون به صرفه تری هستند. سیگنالهای شبکه بی سیم بسیار قوی و قابل اطمینان هستند.

مورد بعدی راه اندازی شبکه مجازی است. در واقع اگر مایلید که شعـب مختلف کسب و کارتان را به یکدیگر متصل کنید، یا در صورتیکه مایل هستید کارمندانتان از به صورت دور کار یا از خانه هایشان نیز به شبکه متصل شوند، راه اندازی شبکه خصوصی مجازی یا VPN یک پیشنهاد عالی است. خدمات راه اندازی شبکه وی پی ان مزایای زیادی دارد. زیرا از فشار روی سخت افزار جلوگیری میکند و موجب می شود که ارتقا نرم افزار راه اندازی شبکه سریع تر انجام شود.

خدمات سرور و شبکه ( تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری شبکه)

به کلیه ابزارهایی که در نصب و راه اندازی شبکه استفاده می شود تجهیزات شبکه گفته می شود. خدمات سرور و شبکه از دو دسته تجهیزات تشکیل شده است. یک دسته تجهیزات فعال هستند که به آنها تجهیزات اکتیو شبکه نیز گفته می شود. دومین دسته تجهیزات غیر فعال که به نام تجهیزات پسیو شبکه نیز معروفند.

با توجه به اهمیت تجهیزات در سطح کیفیت شبکه باید در انتخاب آنها نهایت دقت را به کار بگیرید. عواملی مانند اندازه شبکه، تعداد کاربران شبکه و در کل توقع کلی کارفرما از شبکه همه و همه در خرید تجهیزات موثرند. در صورتی که تخصص و تبهر لازم در این زمینه را ندارید و آموزش راه اندازی شبکه را به طور کامل نگذرانده اید. پیشنهاد می کنیم دست به این کار نزنید. و با یک شرکت پشتیبانی شبکه مشورت کنید.

تجهیزات غیر فعال شبکه تجهیزاتی هستند که عملا تاثیری بر روی داده ها ندارند. انواع کابل ها، سوکت شبکه، کیستون پریز و غیره نمونه هایی از این تجهیزات هستند.

تجهیزات فعال شبکه نیز به مجموعه مودم، کارت شبکه وایرلس، پرینت سرور، فایروال، سوییچ ، روتر و غیره گفته می شود.

خدمات شبکه و اینترنت هوم سرویز

بهترین راهکارها در جهت اجرای شبکه مانند طراحی و پیاده ‌سازی پروژه‌های مدیریت و مانیتورینگ شبكه، ویروس یابی و نصب آنتی ویروس پس از خرید تجهیزات باید انجام شود. تیم پشتیبانی شبکه هوم سرویز با در اختیار داشتن کارشناسان فنی متخصص در حوزه اجرای شبکه می توانند بهترین زیرساخت اولیه را با بالاترین کیفیت و کمترین خطا و ایراد ممکن راه اندازی کنند. بدین وسیله در طول استفاده، عملکرد شبکه دچار اختلال نخواهد شد. همچنین امکاناتی نظیر پشتیبان گیری از اطلاعات و پشتیبانی دائم از خدمات راه اندازی شبکه توسط تخصصین این مرکز انجام می‌شود.

خدمات شبکه در تهران

امروزه بسیاری از شرکت‌های بهره ور از خدمات شبکه کامپیوتری جهت صرفه جویی در زمان و افزایش کیفیت کار به جای بکارگیری نیروهای داخلی خود، ترجیح می‌دهند برای انجام امورات خدمات شبکه در تهران و انفورماتیک شرکت، کار را به شرکت‌ها یا گروه‌های متخصص در این زمینه بسپارند. یکی از اصلی ترین المان هایی که در انتخاب نوع شرکت پشتیبانی شبکه کامپیوتری تاثیر دارد. ارائه بهترین و سریع‌ترین خدمات تعمیرات شبکه در هنگام بروز مشکل و خرابی در سیستم کامپیوتری شرکت کارفرما است. به گونه ای که نصب و نگهداری خدمات شبکه کامپیوتری درست و به جا، امروزه به دغدغه و چالشی برای مدیران شرکت‌ها تبدیل شده است. با در اختیار گرفتن یک شرکت خدمات شبکه در تهران ، سرویس‌های پشتیبانی شبکه کامپیوتری و خدمات برون سپاری واحد انفورماتیک شرکت را بر عهده آنها بسپارند.

خدمات نصب و راه اندازی شبکه در محل هوم سرویز

ارتقا نرم افزار راه اندازی شبکه

راه اندازی سرور جدید، ارتقا سرور

طراحی و اجرای شبکه

سیم کشی و داکت کشی

کابل کشی

نصب و راه اندازی شبکه های رایانه ای در سراسر تهران

در صورت نیاز به خدمات شبکه مانند نصب و راه اندازی و خدمات پشتیبانی و نگهداری از شبکه های رایانه ای در شمال تهران، غرب ، شرق و جنوب تهران می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در جهت ارتقا انواع سیستم ها و یا راه اندازی مجدد در کنار شما قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi